holywood cementary lodge 
Autor Wiadomość

Post holywood cementary lodge
Dziwne, ze dali koncert w takim dziwnym miejscu https://www.facebook.com/hwdforever/?hc ... 9443111855
czy są masonami?

Pt cze 21, 2019 15:36 pm Zobacz profil

Post Re: holywood cementary lodge
Wiadomo, że tak.

Śr lip 03, 2019 9:11 am Zobacz profil

Wystarczy popatrzeć na symbolikę chociażby na Delta Machine. Potem kilka motywów przy promocji Spirit, żeby dostrzeć, że DM poszło w kierunku masonerii i służenia szatanowi. Pamiętam wywiad z Gahanem na tle obrazu przedstawiającego satanistycznego kozła. Przypadek? Tu nie ma żadnych przypadków... Ja po ponad 20 latach wychowywania się na muzyce DM odłożyłem ją bez sentymentów do lamusa, bo jako chrześcijanin nie widzę opcji na pogodzenie słuchania muzyków, którzy wyśmiewają wiarę w Boga, którego istnienia jestem pewien.

Wt lip 30, 2019 15:45 pm Zobacz profil

Brak słów! Co się dzieje z ludźmi w tym kraju? Koleżko idź do kościółka,legnij krzyżem na posadzce i módl się gorąco do Bozi o zwrot mózgownicy. I gdy (daj mu Boże!!!) odzyskasz narząd to wtedy wracaj na forum. Nie wcześniej. Masakra!!!

Wt lip 30, 2019 17:16 pm Zobacz profil

Jakie są Twoje podstawy do wyśmiewania mojego zdania? Masz jakieś dowody, że to, co napisałem nie jest prawdą? Masakra, to będzie z tymi, którzy świadomie odrzucają Boga ze swojego życia. Myśl, póki masz jeszcze czas :)
I spasuj trochę z inwektywami, czy ja Cię wyzywam?
Nawet podobny wątek już jest na forum: http://www.depechemode-forum.pl/viewtop ... 3&start=20
Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, to poczytaj sobie komu służą masoni i jaki jest ich cel na tym świecie. Teledysk do utworu Heaven ma masę symboli masońskich - przypadek? Na pewno nie.
Ciekawy motyw, że ulubiona książka Martina jest autorstwa gościa (Crowley), który napisał tzw. biblię szatana. Same zbiegi okoliczności, nie ma co :) A niektórzy mają wielką wiarę w to, że to jednak zbiegi okoliczności i jeszcze większą wiarę w to, że Boga nie ma. Każdy ma wybór.

Śr lip 31, 2019 15:08 pm Zobacz profil

Duku jak na osobę która odłożyła zespół na półkę , to wypatrujesz dużo znaków np. tego kozła.
Jedna jest na to rada Nie zwracać uwagi.

Śr lip 31, 2019 21:27 pm Zobacz profil

Duku napisał(a):
Jakie są Twoje podstawy do wyśmiewania mojego zdania? Masz jakieś dowody, że to, co napisałem nie jest prawdą? Masakra, to będzie z tymi, którzy świadomie odrzucają Boga ze swojego życia. Myśl, póki masz jeszcze czas :)
I spasuj trochę z inwektywami, czy ja Cię wyzywam?
Nawet podobny wątek już jest na forum: viewtopic.php?f=1&t=21613&start=20
Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, to poczytaj sobie komu służą masoni i jaki jest ich cel na tym świecie. Teledysk do utworu Heaven ma masę symboli masońskich - przypadek? Na pewno nie.
Ciekawy motyw, że ulubiona książka Martina jest autorstwa gościa (Crowley), który napisał tzw. biblię szatana. Same zbiegi okoliczności, nie ma co :) A niektórzy mają wielką wiarę w to, że to jednak zbiegi okoliczności i jeszcze większą wiarę w to, że Boga nie ma. Każdy ma wybór.

Słodliwko pospolita inaczej Duku zasadniczo. Jedno wiem na pewno. Każda religia to zło wcielone!!! Czyści mózgownicę każdego wiernego ze zdrowego rozsądku co pokazuje cała historia ludzkości w makro skali jak i mikro w Twoim przypadku!!! Dla mnie DM i Ty możecie sobie wierzyć w co chcecie. Różnica między DM i Tobą polega na tym, że Ci pierwsi nie epatują swoją wiarą!!! Pamiętaj mistrzu, że wystarczy być dobrym człowiekiem bez bogo paddaństwa. I zapewniam Cię, że trafisz do wymarzonego raju bez względu na to czy zarządzającym będzie Bóg, Allah, Jahwe, Wisznu czy też stan Buddy o kocie prezesa z prezesem nie wspomnę. Oczywiście bardzo przepraszam, że być może poczułeś się urażony ale podtrzymuję swoje zdanie. Dziękuję i pozdrawiam

Cz sie 01, 2019 10:33 am Zobacz profil

@hans - odstawiłem na półkę po tym, jak zobaczyłem co się dzieje.
@Art of Love - jesteś w wielkim błędzie, nawet nie masz pojęcia w jak wielkim. Ja nie wstydzę się swojej wiary i nie widzę powodu do jej ukrywania. A czy chłopaki z DM się nie obnoszą? Jak widać po symbolach, robią to jak najbardziej. A jeżeli w Twoim rozumieniu wystarczy być dobrym człowiekiem, to staraj się nim być, bo Twoje wpisy przeczą temu podejściu, bo nie szanujesz ludzi, którzy mają inne podejście, jak Ty.

Cz sie 01, 2019 12:30 pm Zobacz profil

@Art of Love - jesteś w wielkim błędzie, nawet nie masz pojęcia w jak wielkim. Ja nie wstydzę się swojej wiary i nie widzę powodu do jej ukrywania. A czy chłopaki z DM się nie obnoszą? Jak widać po symbolach, robią to jak najbardziej. A jeżeli w Twoim rozumieniu wystarczy być dobrym człowiekiem, to staraj się nim być, bo Twoje wpisy przeczą temu podejściu, bo nie szanujesz ludzi, którzy mają inne podejście, jak Ty.[/quote]

Twoje argumenty są na poziomie typowego tajnego agenta skupu gęsi od teorii spiskowych tego świata. Konkretnie kolego na czym polega błąd? Mój błąd. Przy okazji wytłumacz proszę, który Bóg jest prawdziwy? Tylko nie bądź jako Antoni M. co wykrył wybuch gotując parówki potykał się o stalowe brzozy. Wracając do Depeche Mode. Głęboko w czterech literach mam w co lub w kogo wierzy Dave, Martin i Fletch. Ważne jest, że komponują i grają jak dla mnie fantastyczną muzykę, którą uwielbiam od ponad 30 lat. I możesz mi wierzyć, słuchając jej nie stałem się członkiem wolnomularzy, wyznawcą szatana ani hodowcą kozłów. Czekam na Twoją odpowiedź. Konkretną odpowiedź na dwa zadane powyżej pytania. Dziękuję.

Cz sie 01, 2019 15:23 pm Zobacz profil

Nie będę z Tobą Bracie dalej dyskutował, bo na każdym kroku drwisz z ludzi: wyganiasz mnie z forum (nie wiem, kto dał Ci takie uprawnienia), wyśmiewasz moją wiarę, sugerujesz, że jestem tępy itd.

Bóg jest jeden - Jezus Chrystus. A Twój błąd polega na tym, że " 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. 19 A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. 20 Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. " J 3, 18-19

Twoje agresywne wypowiedzi tylko pokazują, jak bardzo Ci zawadza człowiek, który wierzy. To tylko potwierdza prawdziwość powyższego fragmentu. Dla mnie koniec tematu.

Cz sie 01, 2019 15:52 pm Zobacz profil

Duku napisał(a):
Nie będę z Tobą Bracie dalej dyskutował, bo na każdym kroku drwisz z ludzi: wyganiasz mnie z forum (nie wiem, kto dał Ci takie uprawnienia), wyśmiewasz moją wiarę, sugerujesz, że jestem tępy itd.

Bóg jest jeden - Jezus Chrystus. A Twój błąd polega na tym, że " 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. 19 A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. 20 Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. " J 3, 18-19

Twoje agresywne wypowiedzi tylko pokazują, jak bardzo Ci zawadza człowiek, który wierzy. To tylko potwierdza prawdziwość powyższego fragmentu. Dla mnie koniec tematu.

Czyli kolego standard. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie. Poleciałeś fragmentem Ewangelii wg Św. Jana i uważasz to za prawdy objawione. Jezus jest niestety drugim Bogiem w tej wersji wiary mistrzu. Pierwszym i bezdyskusyjnym jest Bóg Ojciec. Chyba, że ten "odszedł" to wtedy masz rację. I to jest raz. Dwa. Wskaż proszę miejsce, w którym nazwałem Cię tępym itd? Na koniec. Twoja wiara jak i innych ludzi średnio mnie interesuje, póki ktoś mnie nie idoktrynuje. Co czynisz świadomie lub nie na tym forum, którego jestem użytkownikiem. To wszystko. Powodzenia.

Cz sie 01, 2019 17:30 pm Zobacz profil

Odpowiedziałem Ci na oba pytania, Twój problem w tym, że Ciebie takie odpowiedzi nie satysfakcjonują, ale to już Twoje zmartwienie. Powiedziałem Ci na czym polega Twój błąd - że świadomie odrzucasz Jezusa i wiarę w Niego. I odpowiedziałem Ci również na pytanie, który Bóg jest prawdziwy.
Tak dla wyprostowania Twojej wypowiedzi - Bóg jest jeden, w trzech osobach. Jezus nie jest żadnym innym (drugim Bogiem).
"7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście». 8 Rzekł do Niego Filip: «Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy». 9 Odpowiedział mu Jezus: «Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: "Pokaż nam Ojca?" 10 Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych3 dzieł. 11 Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie - wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła!" J 14, 7-11.

"Wskaż proszę miejsce, w którym nazwałem Cię tępym itd?" Np. tu:
"i módl się gorąco do Bozi o zwrot mózgownicy. I gdy (daj mu Boże!!!) odzyskasz narząd to wtedy wracaj na forum."
"Twoje argumenty są na poziomie typowego tajnego agenta skupu gęsi od teorii spiskowych tego świata."

Co indoktrynacji, to proponuję wrócić do słownika, bo indoktrynacja ma celu przekonywania kogoś i wpajanie (często siłą) przekonań. Ja Tobie niczego nie wpajam i nie przekonuję do niczego. Wyraziłem swoje zdanie na temat tego, co się dzieje wokół DM od jakiegoś czasu i odniosłem się do tego, czego tyczy się ten wątek. Nie od wczoraj wiadomo komu służą masoni. Ty za zamiast wypowiedzieć się odnośnie tematu, wszedłeś tu i zaczynasz obrzucać błotem :) Błogosławię Cię w imieniu Jezusa :)

Pt sie 02, 2019 16:57 pm Zobacz profil

@Art Of Love - daj sobie spokoj, nie dogadasz sie, inna narracja

@Duku - jestem 35 lat fanem DM, bylem na niezliczonej ilosci koncertow, kolekcjonuje wydawnictwa pod wszelka postacia i w zyciu nie doszedlem do podobnych wnioskow, a pozatym kompletnie nie interesuje mnie co robia panowie z DM w wolnym czasie, jaka wyznaja religie i z kim spia (to ich PRYWATNA sprawa), interesuje mnie tylko ich zdrowie i kolejne ewentualne wydawnictwa, a jesli nie podoba Ci sie DM i jak piszesz dawno ich ostawiles to co tutaj robisz, ja nie tracilbym czasu na cos czego nie lubie i wg mnie to co robisz to zwykle trolowanie, i zeby bylo jasne - nie doczekasz sie odemnie zadnego kolejnego komentarza bo zakonczylem temat.

So sie 03, 2019 10:33 am Zobacz profil

@Kelvin - na ten wątek trafiłem zupełnie przypadkowo.
Na forum czasem zaglądam, żeby zobaczyć co się dzieje u chłopaków z zespołu (spędziłem 25 lat życia słuchając ich muzyki), właśnie tak zwyczajnie po ludzku. I kiedy widzę, że coś złego się wokół nich dzieje, to dobrze im życzę, mimo że uważam, że pobłądzili. Nie chcę Cię oceniać, ale Twoja wypowiedź trochę brzmi: nieważne, w co wdepnęli i jak żyją, ważne, żebym dostał płytę i poszedł na koncert. A jak im się w życiu wali, ale żyją, to jest gitara. Masz jednak do tego prawo i nie mi to oceniać.
Co jednak ciekawe - nazwałeś moje wpisy trolowaniem (choć odnosiły się do tematu wątku), a wpisy człowieka, który mnie wyzywa traktujesz ok, ale co zrobić...

Śr sie 07, 2019 11:48 am Zobacz profil

Obrazek

Śr sie 07, 2019 18:17 pm Zobacz profil

Wy tak na serio :P

Cz sie 08, 2019 1:10 am Zobacz profil