Depeche Mode - Zobacz wątek - MONUMENT - edycja polska
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  NastÄ™pna strona
MONUMENT - edycja polska 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 23:17 pm
Posty: 79
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
BlackSun Wielkie dzięki :beer: Jeśli jeszcze ktoś się waha, to mogę powiedzieć ,że nie ma co się bać o tę firmę. Skorzystałem z niej kupując w listopadzie ubiegłego roku SOTU i wszystko poszło celująco, bez problemu :)


N sty 19, 2014 18:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 13:42 pm
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Nie będę komentował tych idiotycznych uwag niektórych osób, powiem tylko tyle, że jeśli rzeczywiście ktoś sprzedaje nasze książki (bo to nie tylko "Monument" jest tak kosmicznie przeceniony), to z pewnością my jako wydawnictwo tego tak nie zostawimy, bo za dumping w tym kraju grożą surowe kary, a to jest jeden z jego przykładów. 70% rabatu nie mają, nie mieli i nigdy mieć nie będą nawet najwięksi odbiorcy w kraju, więc jeśli taki towar jest dostępny na rynku, to a) na 100% nie pochodzi on z legalnego źródła, lub b) ktoś z niewyjaśnionych przyczyn grubo dokłada do interesu. Oczywiście póki towar jest wystawiony w takiej cenie, to możecie korzystać, ale osobiście nie jestem przekonany, czy rzeczywiście go dostaniecie... Inna sprawa jest taka, że politykę cenową ustanawia tylko i wyłącznie sprzedawca, a nie jak się niektórym wydaje wydawca, więc ktoś może w ten sposób po prostu przyciągać nowych klientów na swoją stronę internetową, licząc na przyszłe zyski. Ale tego postaram się dowiedzieć jutro.


N sty 19, 2014 23:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 13:42 pm
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Aha, chciałbym jeszcze tylko dodać, że sam sprzedawca najwyraźniej nie wie co sprzedaje, bo w opisie książki widnieje tekst "Specjalna limitowana wersja - numerowana, wzbogacona o dodatkowe materiały, w ekskluzywnej oprawie". A to z pewnością nie chodzi o wersję kolekcjonerską...


N sty 19, 2014 23:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Anakonda napisał(a):
Inna sprawa jest taka, że politykę cenową ustanawia tylko i wyłącznie sprzedawca, a nie jak się niektórym wydaje wydawca,


No wlasnie, i z tego punktu trzeba było się nie napinac jak to cena książki nie spadnie, to by i idiotycznych komentarzy nie było :)


N sty 19, 2014 23:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 13:42 pm
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Napinać? LOL! To straszne, że dorosły człowiek mimo tłumaczeń wciąż nie rozumie mechanizmów rządzących rynkiem... Więc może powiem to jeszcze raz - cena nie spadła, to jedynie sprzedawca obniżył ją do takiego nienormalnego poziomu. Wydawnictwo tej ceny nie obniżyło, a jestem dziwnie przekonany, że większość z osób, które zakupi towar w tej cenie go nie otrzyma. Czekam na informacje w tej sprawie, czy towar zostanie dostarczony. Sam bardzo jestem ciekaw...


Pn sty 20, 2014 3:31 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 5:58 am
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Dawno niepisalem na forum praca :x
Chce zakupic monumenta http://www.fabryka.pl/ksiazki/depeche-m ... r-3777179/ tylko powiedzcie mi w czym jest az taka roznica co jest a czego niema w deluxie moze pisaliscie juz o tym,no ale zabardzo nnie mam czasu na czytanie calego postu z góry dzięk :wink: i


Pn sty 20, 2014 8:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
W deluxie masz dodatkowych 8 kartek ze zdjęciami przesłanymi przez ludzi, no i okładka inna - czy lepsza- kwestia gustu...Na Twoim miejscu bym brał zwykłą jesli niema Cię na którejś z dodatkowych kartek a zapewne niema...


Pn sty 20, 2014 8:50 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 25, 2008 5:58 am
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Dzięki EL no to zamawiam :fletch:


Pn sty 20, 2014 11:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2003 21:40 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
dmmaniak napisał(a):
Jeszcze nie kupiłem ale zarejestrowałem się ,i ta strona ma powiązania z światem książki wiec chyba spoko.
edit:
No i kupiłem :) miałem sobie kupić w grudniu,na urodziny, ale w drodze do empiku wypatrzyłem super sztyblety ''ala Dave'' i kupiłem zamiast ksiażki.
BlackSun wielkie dzięki za linka i... :beer:


Ja u nich ponad miesiąc temu zamówiłem Soulsavers CD+DVD i do tej pory jej nie mam. Na szczęście miałem zapłacić przy odbiorze w księgarni a nie dokonywać przelewu. Mogą sprzedawać coś czego nie mają lub liczą na to, że będą to mieć kiedyś...


Pn sty 20, 2014 12:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 15:40 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Witam sam zamówiłem dwie książki jutro jadę do księgarni. Jak nie wypali "Fabryka" to tutaj http://www.dobre-ksiazki.com.pl/depeche-mode-monument-p387923.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc jest MONUMENT za 77,30-


Pn sty 20, 2014 12:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Myślę że po wizycie pana Weża tutaj ,cena moze być nieaktualna,na stronie Fabryki.


Pn sty 20, 2014 13:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 13:42 pm
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Ups, towar ze strony nagle zniknÄ…Å‚. Ciekawe dlaczego...

A mówiąc poważnie - naprawdę przestańcie wierzyć w takie cuda jak 70-procentowe rabaty na nowości książkowe. Sami widzicie, że takie sytuacje są szyte grubymi nićmi i kończą się zawsze tak samo.


Pn sty 20, 2014 13:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Czyli zamówieniem można sobie .... No nic trudno ,dobrze że dałem opcję płatnosci przy odbiorze. :?


Pn sty 20, 2014 14:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Jaki masz status zamówienia ?

Poczekaj na stanowisko ksiegarni- składając zamówienie zawarłeś umowę sprzedaży ze sklepem na sprzedaż artykułu za cenę podaną w chwili składania zamówienia, przy czym towar był dostępny...
Jak zaczną się motać to się pojawi trochę negatywnych, ale zasłużonych opinii - wg mnie zeby wyjść z twarzą z sytuacji to powinni zrealizować złożone zamówienia, oczywiście w wiązącej w chwili ich składania cenie i tyle...

To, że wężyk zrobi wszystko żeby nie dopuścić do sprzedaży w takiej cenie było jasne- przecież kasa mu z kieszeni wypływała....


Pn sty 20, 2014 15:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 30, 2013 15:03 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Inowrocław
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Zamawiam często w fabryce,nigdy nie miałem problemów :)Może to co mieli zostało wyprzedane :D W historii zamówienia mam status dostępny :P Poczekamy zobaczymy.


Pn sty 20, 2014 15:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 14, 2003 1:32 am
Posty: 161
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Tak jak napisal El sklep ma obowiazek sprzedac towar po cenie dostępnej podczas zawarcia umowy kupna sprzedaży. Takze na Waszym miejscu nie spieszylbym sie tak z kasowaniem tych zamowien.
Jesli podali spodziewany czas wyslania towaru to znaczy ze byl w chwili zamowienia dostepny a ze teraz nie jest to juz ich problem.

Obrazek

Anakonda napisał(a):
Sami widzicie, że takie sytuacje są szyte grubymi nićmi i kończą się zawsze tak samo.

Nie zawsze koncza sie tak samo - vide - precedensowy proces , o ktorym bylo glosno pare lat temu dotyczÄ…cy wirtualnej aukcji samochodu terenowego.


Pn sty 20, 2014 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Towar posiadał opis "wysyłamy w 24 h" czyli ( ze strony księgarni ) : "Wysyłamy: w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin roboczych od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu."

Nie sądzę aby od chwili zamieszczenia info przez BlackSun zeszło bez odnotowania w systemie wszystko z magazynu - jeśli tak ktoś się zamierzałby tłumaczyć to byłaby to zwykła ściema.


Pn sty 20, 2014 15:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
El napisał(a):
Jaki masz status zamówienia ?
....


U mnie status zamówienia jest ''skompletowane"


Pn sty 20, 2014 16:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 13:42 pm
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
El napisał(a):
To, że wężyk zrobi wszystko żeby nie dopuścić do sprzedaży w takiej cenie było jasne- przecież kasa mu z kieszeni wypływała....


LOL po raz kolejny! Co nam wypływa? Jeszcze raz radzę zapoznać się z podstawowymi prawami rządzącymi rynkiem, bo większych głupot już nie można chyba pisać...

Przy okazji informuję, że nie zdążyliśmy nawet napisać pół maila czy wykonać ćwierć telefonu w tej sprawie zanim towar zniknął ze strony. Chciałem zauważyć również, że zniknęła cała strona z "Monumentem", a nie wprowadzono np. zmiany w stylu "Towar obecnie niedostępny", jak to zazwyczaj się robi w sklepach internetowych. Jaki sprzedawca, takie zwyczaje...


Pn sty 20, 2014 16:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 13:42 pm
Posty: 16
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Buncol napisał(a):
Nie zawsze koncza sie tak samo - vide - precedensowy proces , o ktorym bylo glosno pare lat temu dotyczÄ…cy wirtualnej aukcji samochodu terenowego.


I myślisz, że teraz kilkadziesiąt osób pójdzie się sądzić o niezrealizowane zamówienie na książkę? Pisałem powyżej - takie sztuczki mają na celu jedynie przyciągnięcie nowych klientów na stronę sprzedawcy. Jest to brutalne, ale prawdziwe. Już wczoraj mówiłem, że będę zdziwiony, jeśli ktokolwiek dostanie książkę w tej cenie i nie minęło kilka godzin i to się sprawdziło...


Pn sty 20, 2014 16:47 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team