Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona
relacje o dM w prasie, radio i tv 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
chriss napisał(a):
A nikt nie zauwazyl, ze zlot ma sie odbyc w sobote? czyli juz jutro :shock:


a gdzie tak jest napisane?


Pt lut 13, 2004 18:31 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
We wstępie do artykułu.


Pt lut 13, 2004 18:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lut 11, 2004 9:30 am
Posty: 6
Lokalizacja: Pruszkow
 
Post 
:evil:
Witam,
dziekuje bardzo za zamieszczenie artykulu. Bardzo cieplo i gustownie napisany, bez zbednego lania wody. Jak czytam takie rzeczy w normalnej gazecie to az mi sie cieplo robi. Jestem z rocznika kiedy to angazowalam cala rodzinke w kupowanie wszystkiego co dotyczylo Panow z ciemnej strony muzyki. Artykuly, zdjecia, plkakty byly wychwytywane z gazetek dla maloletnich dziewczynek Bravo- :D, reszta gadzetow- oczywiscie z podziemnego rynku w szatni szkolnej, ahh to byly czasy. I ta biegajaca szatniara ze szmata i walaca nas nia po plecach. I ta mina mojego ojca, kiedy to wyjechal po mnie kiedy wracalam z kolonii letnich z Górek Zachodnich, jak ujrzal swoje male dziecie ubrane na czarno, z malym lotniskiem na glowie, z wycwiekowana DM na czarnym swetrze hehe.
I ta sciana w moim pokoju, ktora zostala wymalowana czarna farba, a palaca sie zarowka w lampce czerwona farba plakatowa ( mowie Wam jaki to byl smrud). A moja mama, tylko siedziala i usmiechala sie i czekala co jeszcze wymysle ciekawgo. I napewno zalowala, ze jej juz nie wypada powrocic do swoich Dzieci Kwiatow i zapalic "papierosa" - a szkoda.

No tak, wiedzialam ze tak bedzie!!!! Wzielo mnie na wspomnienia, a mowa o artykule. A co tam :)

Pozdrawiam Ewka
:evil:


Pt lut 13, 2004 18:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:17 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Carla napisał(a):
Myślę, że potrzebne jest jedno sprostowanie. Do tego materiału wypowiadał się także Martini. Niestety, jego wypowiedź została spleciona z wypowiedzią Gargula (z całym szacunkiem :) ).

Ja chcialem tylko napisac ze moje slowa zostaly wlasciwie skopiowane z maila ktorego wyslalem autorce artykulu po tym jak sie do mnie zwrocila z prosba o pomoc. Widocznie Martini mowil dokladnie to samo :)


Pt lut 13, 2004 19:48 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 15:39 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Pruszków
 
Post 
Nie tam żebym się czepiał ale faktycznie jest błąd w tym artykule o tym ze flecz ma wystąpić w sobotę a nie w niedzielę we wstępie artykułu i nie rozumiem jeszcze jednej kwestji ponieważ,cytuję:
Kanariss:
(...) w 1985 roku byłem juz depechem pełną gębą: wygolony prawie do łysa,z tzw. młotkiem na głowie a la Alan Wilder.(...)


i teraz sam nie wiem,czy przeoczyłem jakiś okres w image'u Wildera?


Pt lut 13, 2004 20:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 13, 2003 20:49 pm
Posty: 21
 
Post 
w kazdym artykule sa takie bzdety ze dm to niemiecki band rockowy ze dave to gitarszysta ze ich pierwszy singiel to everything counts itd. itd. pisza to jakies tepaki laicy jednym slowem, ktorzy maja problem nawet z poprawnym wymowieniem nazwy, tak bylo, jest i bedzie:(


Pt lut 13, 2004 20:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 19:52 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
fakt, zawsze sie zdarzy jakis byk ze strony czwartej wladzy, ale nie ma narzekac, dobrze ze jest cos o nas do poczytania, ogolnie fajny artykulik, oby wiecej, tylko dlaczego w lokalnej gazecie????????? :shock:


Pt lut 13, 2004 21:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
snake242 napisał(a):
i teraz sam nie wiem,czy przeoczyłem jakiś okres w image'u Wildera?


:D


So lut 14, 2004 11:20 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
thx za zeskanowanie !!!! bardzo dobry artykul milo bylo poczytac

ps. szkoda ze cosik takiego nie wyszlow woborczej ale pewbie juz by tego tak nie napisali buhahahahahahaha


So lut 14, 2004 12:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 07, 2004 11:40 am
Posty: 71
 
Post 
Razor napisał(a):
ps. szkoda ze cosik takiego nie wyszlow woborczej ale

... wyszło coś innego, a mianowicie w gazecie telewizyjnej z dnia 13.02.2004 na stronie
15 jest zdjęcie Steffi Graf w dobrze wszystkim znanej bluzie :D


So lut 14, 2004 13:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 0:10 am
Posty: 47
 
Post 
ma ktoś skana Faktu z 17.02?? warszawskie wydanie =>poprosze pokazac


So lut 21, 2004 13:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 10:31 am
Posty: 15
Lokalizacja: Tarnów
 
Post 
SomebodyWwa napisał(a):
ma ktoś skana Faktu z 17.02?? warszawskie wydanie =>poprosze pokazac

Dołączam się do prośby SomebodyWwa?


So lut 21, 2004 15:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 12, 2003 17:55 pm
Posty: 343
Lokalizacja: Wola
 
Post 
Dzis o 15:55 ma byc reportaz na tvp3 (regionalna - Warszawa) ze zlotu fanow DM w Warszawie(Stodola).
Postaram sie to nagrac.
Pozdrawiam


N lut 22, 2004 10:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 04, 2003 22:27 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
@james :) fajnie ze nagrasz, bo aktualnie nie mam telewizora


N lut 22, 2004 10:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 12, 2003 17:55 pm
Posty: 343
Lokalizacja: Wola
 
Post 
milanetka napisał(a):
@james :) fajnie ze nagrasz, bo aktualnie nie mam telewizora


i tak bys nie nagrala bo to ma byc w regionalnym pasmie (mazowieckim) :D


N lut 22, 2004 10:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 12, 2003 17:55 pm
Posty: 343
Lokalizacja: Wola
 
Post 
niestety materialu nie poscili, kolo powiedzial ze bedzie za tydzien ... taki los


N lut 22, 2004 16:13 pm Zobacz profil
 
Post 
Niech to, a tak się ucieszyłam :cry:


N lut 22, 2004 16:16 pm

Dołączył(a): So paź 04, 2003 22:27 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
james napisał(a):
i tak bys nie nagrala bo to ma byc w regionalnym pasmie (mazowieckim) :D
niestety materialu nie poscili, kolo powiedzial ze bedzie za tydzien ... taki los

no to moze do tego czasu moj telewizor zacznie odbierac telewizje regionalna z mazowsza 8) :P


Pn lut 23, 2004 17:17 pm Zobacz profil
 
Post 
jack napisał(a):
w kazdym artykule sa takie bzdety ze dm to niemiecki band rockowy ze dave to gitarszysta ze ich pierwszy singiel to everything counts itd. itd. pisza to jakies tepaki laicy jednym slowem, ktorzy maja problem nawet z poprawnym wymowieniem nazwy, tak bylo, jest i bedzie:(


tak to prawda, ale moim zdaniem ten artykul był wyjatkowo dobry, autor znał sie na tym co pisze, nie pisał ogolnikow typu Gahan wielkim wokalista jest, był całkiem niezle przemyslany i nawet troszke klimatyczny...a co do niekompetentnych recenzentów itp. to ostatnio czytalam jakis artykul poswiecony Gahanowi (w gazecie Przekroj, a to dziwne) oztoz dowiedzialm sie wielu nowych rzeczy mianowicie o METALOWYM BRZMIENIU NOWEJ PLYTY- HEHE ciekawe ktore utwory autor mial na mysli...stay, a little piece? zaledwie trzy są szybsze.. ale autor stwierdzil ze cała płyta jest ostra i ze fani zespolu metallica moga smialo isc na koncert w Spodku.(to byl akurat artykul z listopada..). :?: , heh,


Cz lut 26, 2004 19:39 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 16, 2003 11:42 am
Posty: 229
Lokalizacja: Zabrze
 
Post 
fLEXIBLE napisał(a):
...ale autor stwierdzil ze cała płyta jest ostra i ze fani zespolu metallica moga smialo isc na koncert w Spodku..."


rece opadaja jak ludzie biora sie za cos o czym nie maja zielonego pojecia :( NO COMMENT


Pt lut 27, 2004 0:44 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team