´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Utw├│r, kt├│ry "odkryli┼Ťcie" po latach

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 156 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona
Utw├│r, kt├│ry "odkryli┼Ťcie" po latach 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): N lip 24, 2005 18:53 pm

Dla mnie odkryciem by┼éo Dangerous, chyba na pocz─ůtku tego roku. Wcze┼Ťniej zastanawia┼éam si─Ö ci─ůgle: ale czym oni wszyscy si─Ö tak podniecaj─ů? :P
Z Little 15 tez by┼éo ci─Ö┼╝ko bo nie pasowa┼éo mi ono do niczego na ukochanym MFTM i cho─ç w dalszym ci─ůgu mi nie pasuje, to uwa┼╝am, ┼╝e jest to bardzo dopracowana technicznie kompozycja z tekstem, kt├│ry mo┼╝na interpretowa─ç na wiele sposob├│w.
Z biegiem lat przesta┼éo mnie denerwowa─ç dzi┼Ť zupe┼énie ju┼╝ neutralne Satellite.
Wci─ů┼╝ natomiast nie znosz─Ö Comatose, I Am You, A Pain That I'm Used To, Sinner in Me i I Want It All, ciekawe czy kiedy┼Ť si─Ö to zmieni... ┼ŤMIEM W─äTPI─ć :evil:

Pt lis 20, 2009 19:42 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür pa┼║ 20, 2004 20:53 pm

... zdecydowanie Stories Of Old. Kawałek zagubiony w chyba najlepszej płycie :twisted:

I nie jest bynajmniej powodem BOX SOTU :D

N lis 22, 2009 13:31 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür pa┼║ 12, 2005 22:47 pm

Przez jaki┼Ť czas nie mog┼éam s┼éucha─ç "Barrel of a gun". Przesz┼éo mi po jednej nocy w rzeszowskim Trygonie :D Ostatnio "przeprosi┼éam si─Ö" z " Useless". S┼éucham ile si─Ö da i nie mam do┼Ť─ç!

Pt gru 04, 2009 23:11 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So sie 01, 2009 23:54 pm

Po tylu latach odkry┼éam na nowo SPEAK & SPELL'' oraz A BROKEN FRAME'' i ich swoisty urok ! Maj─ů magiczn─ů moc przenoszenia mnie w szcz─Ö┼Ťliwe lata mojego dzieci┼ästwa :P W tamtym czasie moje # 1 by┼éy inne , a w 90' szczeg├│lnie VIOLATOR , lecz teraz z sentymentem ods┼éuchuj─Ö pierwsze albumy:D Doceni┼éam te┼╝ po czasie'' PLAYING THE ANGEL , bo niestety pierwotnie nie zrobi┼é na mnie specjalnego wra┼╝enia , podobnie zreszt─ů jak ,, Only When I Lose Myself '' - teraz jest inaczej !

Pt gru 11, 2009 22:34 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 07, 2009 15:22 pm

Get right with me -> kiedy┼Ť maxymalnie oboj─Ötny, teraz ciary na ka┼╝dym skrawku mojego cia┼éa :wink:

Wt gru 15, 2009 20:39 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sty 31, 2007 11:27 am

Ja mia┼éam jaki┼Ť czas temu dok┼éadnie to samo z Walking In My Shoes. I One Caress, kt├│r─ů co prawda zawsze lubi┼éam, ale teraz jako┼Ť tak... zacz─Ö┼éam bardziej si─Ö w ni─ů ws┼éuchiwa─ç i wi─Öcej dostrzega─ç :wink:

No i ostatnio wyj─ůtkowo przypad┼éo mi do gustu The Things You Said, te┼╝ kiedy┼Ť zadziwiaj─ůco oboj─Ötne.

Śr gru 16, 2009 16:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So gru 12, 2009 18:44 pm

Ja ostatnio odkry┼éam Somebody na nowo ( wersja ze 101) dostrzegaj─ůc w tej piosence pi─Ökn─ů kompozycj─Ö.
Zmieni┼éam te┼╝ nastawienie do Pipeline odk─ůd us┼éysza┼éam demo tej piosenki. Jako┼Ť tak bardziej do mnie przem├│wi┼éo ni┼╝ wersja albumowa.
( a propos, demo Hole to feed r├│wnie┼╝ uwa┼╝am za lepsze od albumowego wydania ).

Śr gru 16, 2009 20:05 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N lip 05, 2009 17:19 pm

U mnie zdecydowanie Get Right With Me. Bardzo dobry kawałek, który zawsze lubiłem, no ale teraz bardzo awansował...

Śr gru 16, 2009 21:16 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 15, 2009 17:36 pm

never. katuje we wszystkich wersjach, nawet o┼Ťmio-bitowej. dawniej by┼é po prostu zwyczajnym kawa┼ékiem, teraz nabiera mocy, g┼é├│wnie za spraw─ů wokalu i tekstu.

Śr gru 16, 2009 21:23 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N kwi 17, 2005 19:39 pm

Slucham ostatnio A Broken Frame i stwierdzilem, ze oprocz The Meaning Of Love, A Photograph Of You i See You to naparawde dobry album. gdyby dodac z S&S Tota!Tora!Tora , Photographic i Big Muff a 3 wczesniej wymienione przerzucic na S&S to ten album biłby na glowe SOTU. Równiez szacun mam za kompozycje Oberkorn. Jestem godny podziwu wyobrazni muzycznej Gora i spolki, jakby nie patrzec swiezych dwudziestolatkow (wtedy).

So gru 19, 2009 19:21 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 16, 2009 20:13 pm

Stories of old. Omijalem go przez blisko 20 lat do czasu kiedy uslyszalem studio sessions...Od maja nalezy do jednych z moich faworytow :wink: Pomysl z tym BOXem byl przedni

N gru 20, 2009 20:00 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So sty 06, 2007 22:57 pm

N gru 20, 2009 21:37 pm Zobacz profil

Post Re: Utw├│r, kt├│ry "odkryli┼Ťcie" po latach
World In My Eyes.
"Odkrylem" to niewlasciwe slowo, bo zawsze uwielbialem ten kawalek, ale nigdy mnie tak nie sponiewieral, jak na koncercie w Londynie (15/12/09).
Niby taka sama wersja, co na poprzedniej trasie. Niby przezywalem juz ten utwor na koncertach. Ale tej nocy w O2 Arena podczas World... a zwlaszcza podczas ostatniej (spowolnionej) zwrotki, stary depechowski klimat wypelnil gesto hale i stal sie niemal namacalny.
Nie wiem czemu az tak mocno to poczulem. Ale wiem, ze to byl jeden z tych najpiekniejszych momentow w calym moim depechowskim bycie.

Wt sty 05, 2010 2:53 am

when the body speaks, drażnił mnie jak cała płyta do czasu gdy usłyszałem go tylko na smyczki, cóż człowiek jest omylny :8):

Pn sty 18, 2010 22:36 pm

Post Re:
jechowiec napisał(a):
breakthehabit napisał(a):
a mnie z kolei nie zachwyciła ULTRA, a teraz nie mogę się nasłuchać Freestate i Sister of Night - piękne :!: :!: :!: :!: :!:

to samo.
od miesi─Öcy Ultra najcz─Ösciej go┼Ťci u mnie.
z naciskiem na... wszystko. Dave odnalazł głos po sofadzie.

mia┼éem to samo jak po raz pierwszy dorwa┼éem t─Ö p┼éyt─Ö, ale jak ju┼╝ do mnie po jakim┼Ť miesi─ůcu dotar┼éa to regularnie wi├│r si─Ö z niej kr─Öci, dla mnie to opus magnum (s┼éowo klucz magnum)

Pn sty 18, 2010 22:41 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): So lis 07, 2009 22:31 pm

It's no good- lubi┼éam zawsze, ale potem jako┼Ť mi si─Ö"przejadl"-teraz fascynacja powr├│ci┼éa zn├│w

Wt sty 19, 2010 10:22 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lis 06, 2009 16:28 pm

bardzo zaskoczy┼éo u mnie Damage People, ┼Ťwietna piosenka mimo ze pocz─ůtkowo do mnie nie przemawia┼éa, polecam pos┼éucha─ç dosy─ç g┼éo┼Ťno pierwsze sekundy tej piosenki, fenomenalne d┼║wi─Öki :8):
i ostatnio zajarzyłem że jeszcze nie słyszałem wersji live :idea:

http://www.youtube.com/watch?v=i59eG_CctJo

Śr sty 20, 2010 20:48 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lis 26, 2009 13:28 pm

higher love :)

Cz sty 21, 2010 12:36 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt sie 04, 2009 0:20 am

Troch─Ö tego jest, ale ostatnio The Stories of old, kt├│re pewnego dnia ... :)

Pt sty 22, 2010 0:44 am Zobacz profil

Ja co jaki┼Ť czas na "nowo odkrywam" jaki┼Ť utw├│r DM. Co┼Ť czego kiedy┼Ť nie trawi┼éem, teraz okazuje si─Ö odpowiada─ç mojemu gustowi, wr─Öcz mnie zachwyca─ç. Ostatnio takim odkrytym utworem by┼éo The Sun & The Rainfall

Pt sty 22, 2010 9:52 am
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 156 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: