´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Nasze interpretacjie tekst├│w

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 83 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Nasze interpretacjie tekst├│w 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 23:10 pm

Post Re: Nasze interpretacjie tekst├│w
DREAM ON - Dajesz du┼╝o mi┼éo┼Ťci i nic w zamian nie dostajesz.Tylko ci si─Ö wydaje, ┼╝e dostajesz.
SHINE - jeste┼Ťmy niezauwa┼╝alni przez innych, oboj─Ötni dla ludzi.Ale zawsze znajdzie si─Ö kto┼Ť, dla kogo┼Ť b─Ödziemy bardzo wa┼╝ni.
THE SWEETEST CONDITION - ┼Ťlepe zauroczenie.
WHEN THE BODY SPEAKS - pragnienie mi┼éo┼Ťci.O tym jak trudno jest znale┼║─ç mi┼éo┼Ť─ç.Chocia┼╝ bardzo si─Ö tego chce.
THE DEAD OF NIGHT - ┼éajdactwo, sutenerstwo, zaspokajanie w┼éasnych potrzeb.Taki siedz─ů w nas demony.
FREELOVE - s┼éowa kierowane do osoby, kt├│ra w ┼╝yciu du┼╝o przesz┼éa.Ch─Ö─ç dania tej osobie prawdziwej mi┼éo┼Ťci.
COMATOSE - ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e jeste┼Ťmy potrzebni drugiej osobie daje nam wewn─Ötrzny spok├│j.
I FEEL LOVED - kolejn raz mamy text (w/g mnie) o pragnieniu mi┼éo┼Ťci.
BREATHE - brak szczero┼Ťci.I to jest ┼║le, ┼╝e nie mo┼╝emy si─Ö na t─ů szczero┼Ť─ç zdoby─ç.
I AM YOU - piosenka o rodz─ůcym si─Ö uczuciu.O mi┼éo┼Ťci, kt├│ra przychodzi nieoczekiwanie.Mo┼╝e troch─Ö za szybko.
GOODNIGHT LOVERS - rado┼Ť─ç i smutek.Euforia i przygn─Öbienie.To uczucia, kt├│re nami targaj─ů, gdy stajemy si─Ö kochankami.

N gru 11, 2011 13:07 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür sie 04, 2004 13:50 pm

Koronnym kawa┼ékiem pisanym pod pragnienie mi┼éo┼Ťci jest I Fell You ,dodam ┼╝e pisany specjalnie dla Gahana. Niestety w zyciu prywatnym nieprzynios┼éo mu wtedy spe┼énienia.

N gru 18, 2011 10:40 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn pa┼║ 01, 2012 17:30 pm

Aż się boje napisać. W sumie to nie moja interpretacja, ale nie mogłam znaleźć lepszego tematu.
Ot├│┼╝, czuj─Ö si─Ö ┼Ťmiesznie.
Znalazłam na forum DM (na ich głównej stronie) interpretację m.in. mojego uwielbianego Judas. Że nie wspomnę o Home, One Caress czy Condemnation.
http://forums.depechemode.com/forum/sho ... p?p=618332 (pi─ůty post od g├│ry)
BDSM? Ale a┼╝ tyle tego? W tylu utworach? I w Judas te┼╝?
Czuj─Ö si─Ö kompletnie zaskoczona. Zatka┼éo mnie. Szczerze powiedziawszy to czuje si─Ö jak wtedy, gdy po raz pierwszy ogl─ůda┼éam za dziecka scen─Ö erotyczn─ů w filmie.
Pewnie teraz napiszecie, że się wczas zorientowałam... tralala...

Pt lis 02, 2012 1:40 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 83 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: