Depeche Mode - Zobacz wątek - Nasze interpretacjie tekstów
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Nasze interpretacjie tekstów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Nasze interpretacjie tekstów
DREAM ON - Dajesz dużo miłości i nic w zamian nie dostajesz.Tylko ci się wydaje, że dostajesz.
SHINE - jesteśmy niezauważalni przez innych, obojętni dla ludzi.Ale zawsze znajdzie się ktoś, dla kogoś będziemy bardzo ważni.
THE SWEETEST CONDITION - ślepe zauroczenie.
WHEN THE BODY SPEAKS - pragnienie miłości.O tym jak trudno jest znaleźć miłość.Chociaż bardzo się tego chce.
THE DEAD OF NIGHT - łajdactwo, sutenerstwo, zaspokajanie własnych potrzeb.Taki siedzą w nas demony.
FREELOVE - słowa kierowane do osoby, która w życiu dużo przeszła.Chęć dania tej osobie prawdziwej miłości.
COMATOSE - świadomość, że jesteśmy potrzebni drugiej osobie daje nam wewnętrzny spokój.
I FEEL LOVED - kolejn raz mamy text (w/g mnie) o pragnieniu miłości.
BREATHE - brak szczerości.I to jest źle, że nie możemy się na tą szczerość zdobyć.
I AM YOU - piosenka o rodzącym się uczuciu.O miłości, która przychodzi nieoczekiwanie.Może trochę za szybko.
GOODNIGHT LOVERS - radość i smutek.Euforia i przygnębienie.To uczucia, które nami targają, gdy stajemy się kochankami.


N gru 11, 2011 12:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Nasze interpretacjie tekstów
Koronnym kawałkiem pisanym pod pragnienie miłości jest I Fell You ,dodam że pisany specjalnie dla Gahana. Niestety w zyciu prywatnym nieprzyniosło mu wtedy spełnienia.


N gru 18, 2011 9:40 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: Nasze interpretacjie tekstów
Aż się boje napisać. W sumie to nie moja interpretacja, ale nie mogłam znaleźć lepszego tematu.
Otóż, czuję się śmiesznie.
Znalazłam na forum DM (na ich głównej stronie) interpretację m.in. mojego uwielbianego Judas. Że nie wspomnę o Home, One Caress czy Condemnation.
http://forums.depechemode.com/forum/sho ... p?p=618332 (piąty post od góry)
BDSM? Ale aż tyle tego? W tylu utworach? I w Judas też?
Czuję się kompletnie zaskoczona. Zatkało mnie. Szczerze powiedziawszy to czuje się jak wtedy, gdy po raz pierwszy oglądałam za dziecka scenę erotyczną w filmie.
Pewnie teraz napiszecie, że się wczas zorientowałam... tralala...


Pt lis 02, 2012 0:40 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team