Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
Na wstępie chciałbym zaznaczyć że ten post nie jest dla tych wszystkich poliglotów i niedowiarków którzy tak bardzo byli przeciwni tej akcji T.j. tłumaczenia dokumentów Video i jakichkolwiek wydawnictw DM itd.

A więc Kochani Forumowicze którzy byliście ze mną od początku do końca, mam dobre wieści!!!

List z prośbą do Firmy EMI został przeczytany przez pracowników firmy a nawet była z tego co mi odpisali ostra i zacięta dyskusja. Dokładnie dzisiaj dostałem odpowiedz od FIRMY EMI. (trochę długo ale było warto) Dlaczego ostatnie DVD nie było przetłumaczone??? Ponieważ niejaki pan X który powinien się tym zająć (pracownik EMI) otwarcie mówiąc to olał i tyle a cała reszta to po prostu przeoczyła, ot tak!!! Po moim liście temat został tam jednak poruszony i jednym słowem krótko mówiąc przyznają się że dali Ciała. Szczególnie ubolewali że chodziło tu o tak zagorzałych fanów jakimi są FANI DM i rozumieją że nie którzy mieli prawo z ich winy czuć nie smak. Szef EMI bardzo przeprasza wszystkich urażonych fanów i obiecuje że przy nie długiej okazji a będzie to już nie długo i tu UWAGA!!! Zrewanżuje się i takiego błędu już nikt nie popełni a on osobiście tego dopilnuje :brawo: A więc... wyszło przy okazji trochę więcej informacji z za zamkniętych drzwi EMI niż się spodziewałem !!! Oprócz mixów będzie chyba coś jeszcze i my Polaczki wiemy to pierwsi czy tego chcecie niedowiarki czy nie!!!

Pozdrawiam wszystkich którzy byli za tym 'ala bojkotem a szczególnie tych którzy kumali o co mi w tej akcji w ogóle chodzi!!!
... nie tłumaczeniem koncertu jak tu nie którzy "mądrzy" myśleli jak i również nie reklamacją :) ostatniego Tour Of The Universe które oczywiście było by nie możliwe.

Tylko poruszeniem tego problemu aby mieli to na uwadze przy następnych wydawnictwach.
Ponieważ problem jednak był skoro sam szef EMI to tak nazwał!!!

Udało się, dziękuje!!!


Pn sty 31, 2011 20:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
UNIVERSE napisał(a):
Oprócz mixów będzie chyba coś jeszcze i my Polaczki wiemy to pierwsi czy tego chcecie niedowiarki czy nie!!!

Jeżeli to będzie następny album i trasa - to wybaczam im! :D
Postawiłeś na swoim - i dobrze. :brawo:
Przynajmniej się dowiedzieli, że nie wszystkim się ich polityka podoba. Na drugi raz - niech się postarają lepiej. W końcu - to fani zarabiają dla nich kasę. :)


Pn sty 31, 2011 22:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 09, 2010 10:34 am
Posty: 109
Lokalizacja: Lodz
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
Ja mam wrażenie, że powiedzieli to co chcieliśmy usłyszeć. Chociaż życzę wszystkim i sobie żeby to co piszą okazało się prawdą. :)


Pn sty 31, 2011 23:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
heh no proszę, w jakimś tam stopniu udało się. A możesz wkleić skan tego listu / treść maila?


Wt lut 01, 2011 7:43 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
Ja też się cieszę :) Tak jak już chyba pisałem załatwiałem to listownie. Maili taka firma dostaje tysiące a więc pewnie by olali albo gdzieś przeoczyli. Jeżeli będę miał gdzieś możliwość to zeskanować to to zrobię ale... więcej wiary panie Precious One :) Tym bardziej że nic innego w tym liście się nie pojawiło, oprócz tego że piękniej ubrali to w słowa. Tak czy inaczej mam to na piśmie!!!


Wt lut 01, 2011 8:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
czarnuch napisał(a):
Ja mam wrażenie, że powiedzieli to co chcieliśmy usłyszeć. Chociaż życzę wszystkim i sobie żeby to co piszą okazało się prawdą. :)



Na nic innego nie liczyłem panie Czarnuch, no bo niby na co? Że przyślą mi wszystkie DVD Depechów przetłumaczone :) Chciałem tylko aby problem został poruszony i na przyszłość się trochę bardziej z nami liczyli, zobaczymy...


Wt lut 01, 2011 8:51 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 17:00 pm
Posty: 851
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
ale ja przecież wierze ;) sam fakt, że odpowiedzieli i napisali takie rzeczy jak mówisz jest bardzo pozytywnym skutkiem tej "akcji"


Wt lut 01, 2011 9:43 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
Ja byłem i jestem przeciwny ''bojkotom'' ale już nie ''protestom'' i właśnie taki wyraz powinien być użyty w nagłówku,więc jeśli ktoś bojkotuje i kupuje...to czegoś nie rozumiem.


Śr lut 02, 2011 18:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
r97 napisał(a):
Ja byłem i jestem przeciwny ''bojkotom'' ale już nie ''protestom'' i właśnie taki wyraz powinien być użyty w nagłówku,więc jeśli ktoś bojkotuje i kupuje...to czegoś nie rozumiem.


O Boże, dobrze niech będzie że był to protest. Chodziło o sens i przekaz a nie o wyraz. Ale niech będzie że był to PROTEST!!! :)


Śr lut 02, 2011 18:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
no i co mi po tym ze jakis zastrany urzędas ,biorący ciężkie pieniądze z mojej krwawicy bije sie w pierś ?! to nie wróci już brakującego tłumaczenia ! kij im w oko ,jak dla mnie to polskie EMI jest spalone,DNO i tyle
Chyba najlepszym sposobem na PL tłumaczenie jest obecnie napisac petycje-prośbe do polskich tłumaczy-tych co regularnie tłumaczą filmy np.z release24.pl lub kinomania.org :)


Cz lut 03, 2011 23:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
A skanu jak nie było tak nie ma :P


Pt lut 11, 2011 21:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
za to "tłumacz of the universe no.1" jest stale :wink:


So lut 12, 2011 20:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
dMihau napisał(a):
A skanu jak nie było tak nie ma :P


Tą wiadomość obejrzało ok.500 ludzi. 2 osoby chcą skanu :) To żałosne jak bardzo trzeba być nie ufnym a po drugie jak bardzo nie wierzyć. No a jak już pisałem to nie było info dla niedowiarków, koniec kropka!!! Teraz już dla zasady:) PARANOJA!!!


So lut 19, 2011 23:14 pm Zobacz profil
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
daj skan or die :banana:

a na poważnie to BRAWO, mała rzecz, ale na przyszlość bedą pamiętali by tego dopilnować, chyba, że rzucają słowa na wiatr


Pt lut 25, 2011 15:39 pm

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
Ja myślę, że się im przypomnimy..... Dla pewności. :D


Pt lut 25, 2011 20:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
UNIVERSE napisał(a):
dMihau napisał(a):
A skanu jak nie było tak nie ma :P


Tą wiadomość obejrzało ok.500 ludzi. 2 osoby chcą skanu :) To żałosne jak bardzo trzeba być nie ufnym a po drugie jak bardzo nie wierzyć. No a jak już pisałem to nie było info dla niedowiarków, koniec kropka!!! Teraz już dla zasady:) PARANOJA!!!


nieodpisuj na takie prowokacje , olej to ciepłym moczem , byłem za i nadal jestem.


Pt lut 25, 2011 21:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
a ja uważałem, że to jest niepotrzebne i nic nie da....i teraz jest mi wstyd :oops:

GRATULACJE :D


So lut 26, 2011 10:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
UNIVERSE napisał(a):
dMihau napisał(a):
A skanu jak nie było tak nie ma :P


Tą wiadomość obejrzało ok.500 ludzi. 2 osoby chcą skanu :) To żałosne jak bardzo trzeba być nie ufnym a po drugie jak bardzo nie wierzyć. No a jak już pisałem to nie było info dla niedowiarków, koniec kropka!!! Teraz już dla zasady:) PARANOJA!!!


I tu się kolego zgadzamy - PARANOJA

Skoro poświęciłeś tyle czasu tej paranoi to dlaczego nie chcesz się podzielić tym listem od polskiego EMI? Ja osobiście wolałbym przeczytać cały ten list bo to akurat może być interesujące, a zamiast tego mam twoją opowieść i tyle. Nie sądzę bym zmienił swoje zdanie w sprawie polskich napisów ale z przyjemnością przeczytałbym ten list. Poza tym ty sam się zadeklarowałeś, że "jak tylko znajdziesz skaner..."

fred napisał(a):
byłem za i nadal jestem.


Miałem i nadal mam to w du..szy.


N lut 27, 2011 19:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 21, 2007 17:54 pm
Posty: 86
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
Z chęcią bym przeczytał ten list :)


N lut 27, 2011 19:38 pm Zobacz profil
 
Post Re: Bojkot w sprawie tłumaczenia ma swój pozytywny finał !!!
brc napisał(a):
Z chęcią bym przeczytał ten list :)

Ja tez. I nie chodzi o to, czy wierze, ani o to, czy bylem za. Po prostu taki list od EMI to ciekawostka chyba dla wszystkich i jak w tytule: "... pozytywny final". Po co ukrywac sukcesy?


Pn lut 28, 2011 1:08 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team