´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Era SOTU/TOTU - Podsumowanie

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 48 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3
Era SOTU/TOTU - Podsumowanie 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 07, 2012 14:56 pm

Post Re: Era SOTU/TOTU - Podsumowanie
Kolega MARIUS sprowokował mnie do założenia glanów, a zatem- pora na glanowanie :lol:
1. Album-3/10
Z perspektywy do┼Ťwiadczenia i dorobku tego zespo┼éu- t─Ögi "dzwon". Gdyby nagra┼é to jaki┼Ť debiutant, mo┼╝e by si─Ö jako┼Ť obroni┼éo...
Trzy punkty za Wrong, In Chains i Corrupt- reszta do zapomnienia. Pomijaj─ůc kuriozaln─ů produkcj─Ö, kt├│ra w ┼Ťwiecie muzyki wymyka si─Ö tw├│rcom spod kontroli pewnie r├│wnie cz─Östo, co alergikowi katar, dra┼╝ni─ů przede wszystkim kiepskie kompozycje. Utwory brzmi─ů, jakby by┼éy dodatkami do syntezator├│w, a powinno by─ç chyba odwrotnie, Panie Gore. Brak weny faceta z ondulacj─ů udzieli┼é si─Ö chyba ca┼éej reszcie, a Gahanowi i Corbijnowi na pewno (oprawa graficzna- katastrofa!)
O dziwo! broni─ů si─Ö bonusy z boxu... No c├│┼╝, ma┼éy paradoks...
2. Single i klipy- 4/10
2 pkt za pierwszy singiel i 2 za klip do tegoż- małe dzieło sztuki (szkoda że tak mało w nim zespołu, za karę w tym samochodzie powinien siedzieć Gore). Reszta singli i klipów- ponownie do zapomnienia. Osobna kategoria- PEACE, czyli dno i dwa metry mułu, jako kompozycja, singiel i teledysk.
Ulubione remiksy? :roll: Yyyyyyy... :?:
Więcej remiksów nie pamiętam, za wszystkie żałuję...
3. Trasa- 6/10
3 pkt za atmosfer─Ö i fan├│w, 3 pkt za co tam chcecie...
4.DVD- 3/10
Nudy na pudy i umar┼é w butach... Pogoni┼éem po to do sklepu w dniu premiery, b─Öd─ůc w├│wczas w delegacji warszawskiej. Gna┼éem przez zaspy wielko┼Ťci Gahana, ┼╝eby dopa┼Ť─ç ├│w produkt przed zamkni─Öciem sklepu. Zapu┼Ťci┼éem od razu z marszu w go┼Ťcinie u kolegi i na zadane przez niego pytanie: CO TY ZA GOWNO OGL─äDASZ, odpowiedzi nie znalaz┼éem... Sorry, Wojti, ale do dzisiaj nie mam, k...a, bladego poj─Öcia...
Mam nadzieję, że po wydaniu nowego albumu, ERA SOTU tudzież TOTU, będzie mnie obchodziła tyle co jura i kreda i cała era mezozoiczna...

Wt gru 04, 2012 20:58 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn pa┼║ 01, 2012 17:30 pm

fauche napisał(a):
... wymyka si─Ö tw├│rcom spod kontroli pewnie r├│wnie cz─Östo, co alergikowi katar, dra┼╝ni─ů przede wszystkim kiepskie kompozycje. ...

W sumie si─Ö zgadzam.
fauche napisał(a):
Panie Gore. Brak weny faceta z ondulacj─ů udzieli┼é si─Ö chyba ca┼éej reszcie, a Gahanowi i Corbijnowi na pewno (oprawa graficzna- katastrofa!)

Przy ondulacji zaplułam monitor. A może to jest tak, że im gorsza ondulacja tym mniejsza wena? :D :D :D Co na to fryzjerzy?

Śr gru 05, 2012 18:44 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 07, 2012 14:56 pm

W sumie ciekawa kwestia... :mrgreen:
Trzeba by by┼éo prze┼Ťledzi─ç dorobek pod k─ůtem stanu ow┼éosienia poety Gore'a.

Śr gru 05, 2012 20:14 pm Zobacz profil

Musz─Ö Ci─Ö zmartwi─ç. W 1982 roku grzyw─Ö mia┼é poka┼║n─ů, a "A broken frame" owszem, by┼é majstersztykiem, jak to nazwa┼é Gore, ale tak┼╝e nie chcia┼é si─Ö wi─Öcej na temat tej p┼éyty wypowiada─ç.
Dodatkowo - cho─ç pewnie lekkie rozbie┼╝no┼Ťci w czasie - teledysk Useless. Wygl─ůda┼é jak cz┼éowiek. Tzn. przeci─Ötny (przyci─Öty) cz┼éowiek;).
Wg mnie jest inna zale┼╝no┼Ť─ç - alkohol Gore'a + Wilder (ech, nie chcia┼éam tego napisa─ç, broni─Ö si─Ö przed Wilderem nogami i r─Ökami, ale c├│┼╝). W ko┼äcu nie jest jedynym artyst─ů, kt├│remu alkohol pomaga┼é tworzy─ç. Ale tu si─Ö k┼éania astrologia pewnie.
Co nie znaczy, ┼╝e pragn─Ö, ┼╝eby wr├│ci┼é do picia. Nikomu tego nie ┼╝ycz─Ö... Zreszt─ů na trze┼║wo i tak tworzy lepsze rzeczy ni┼╝ niejeden nar─ůbany jak messersmith muzyk.

Śr gru 05, 2012 22:12 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn kwi 30, 2012 13:34 pm

Dlaczego bronisz si─Ö przez Wilderem?

Śr gru 05, 2012 22:47 pm Zobacz profil

Chyba z tego banalnie g┼éupiego powodu, ┼╝e jestem g┼é├│wnie fank─ů Gore'a i chc─Ö my┼Ťle─ç, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç zas┼éug DM to efekt Jego geniuszu, a nie kombinacji talentu tw├│rczego mARTa i wyczucia muzycznego Wildera (a niestety, w g┼é─Öbi duszy wiem, ┼╝e tak w┼éa┼Ťnie jest). Co najlepiej prezentuje m├│j ukochany Judas, co do kt├│rego, mniemam, Gore w swojej wersji regga┼éowej doskonale uj─ů┼é to, co chcia┼é przekaza─ç jako autor tekstu (BDSM), a Wilder przerobi┼é na to, jak on to widzia┼é (czyli odniesienie bezpo┼Ťrednio do religii), czemu da┼éam si─Ö zwie┼Ť─ç (cho─ç i tak uwa┼╝am, ┼╝e wersja albumowa to idea┼é nad idea┼éami). Pono─ç to by┼é ostatni utw├│r jaki nagrywali na SOFAD i obaj Panowie si─Ö nad nim cholernie spierali. Tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e si─Ö nie dziwi─Ö tym sporom, je┼Ťli rzeczywi┼Ťcie chodzi┼éo o idee (jak to sobie wyobra┼╝am) i zupe┼énie inne spojrzenie na ten utw├│r.

Śr gru 05, 2012 23:39 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 21, 2005 19:17 pm

Miles away - The truth is te┼╝ jest do┼Ť─ç mocnym punktem programu na SOTU

Cz gru 06, 2012 20:58 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 16:58 pm

Do p┼éyty nadal nie mog─Ö si─Ö przekona─ç, w og├│le nie jest sp├│jna i s┼éucham wyrywkowo 3-4 utwory. No po prostu nie wchodzi. Bonusy ratuj─ů to wydawnictwo. 6/10
Tylko Wrong z teledyskiem. 8/10 (za Wronga, reszta 0/10)
Trasa rewelacja. Dob├│r utwor├│w + nowe + wizualki (no mo┼╝e bez kulek). 10/10. Ale ka┼╝dej trasie dam 10/10 wi─Öc nie jestem wiarygodny.
DVD ÔÇô przy takiej ilo┼Ťci zaliczonych koncert├│w inaczej zupe┼énie wyobra┼╝a┼éem sobie pokazanie koncertu. 2/10.

Cz gru 13, 2012 12:20 pm Zobacz profil WWW
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 48 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 5 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: