Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 762 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Depeche wejdą do studia w 2012 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sie 26, 2004 7:22 am
Posty: 253
Lokalizacja: LAGO
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Nic dodać nic ująć :brawo:


Śr mar 07, 2012 9:12 am Zobacz profil
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Większość gdyby mogła, to już daaaawno zamknęłaby Dave`a, Marta i resztę w domu wielkiego brata i trzymała pod stałym nadzorem dla własnego dobrego samopoczucia. I nie wynika to bynajmniej z troski tylko zwykłego egoizmu. Prawdę mówiąc, jeśli DM ma nagrywać tak ja chcecie wy, ja czy ktokolwiek inny - to ja tego nie kupuje. Mają robić to, co chcą - nawet jeśli mi się to ma w ogólnym rozrachunku nie podobać. Nie ma nic gorszego niż zespół grający pod dyktando...


Śr mar 07, 2012 9:21 am

Dołączył(a): Śr paź 13, 2010 15:58 pm
Posty: 77
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Ten cały wątek to masakra a ten by chciał tak a ten tak ludzie dajcie na luz trochę


Śr mar 07, 2012 14:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
dokładnie czytając to ma sie wrażenie ze chcielibyście aby nad DM i Hillierem czuwał 24h na dobę kurator wyznaczony przez sąd


Śr mar 07, 2012 14:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:45 am
Posty: 581
Lokalizacja: Czeladź/woj.śląskie
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Chłopaki i tak maja to w z tyłu ciała i najważniejsze robią swoje :)


Śr mar 07, 2012 15:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 17, 2005 18:39 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Do przedmówców powyżej.

Jaki sens ma istnienie w ogóle to forum jeśli nie podoba się Wam, że ludzie maja swoje opinie i zdanie?
Po co powstają tematy pt: "Co mi się podoba, a co nie" lub w ten deseń.Temat jest o wejściu do studia. Czyli co? Zaczynamy mówic o szczegółach technicznych ich wejścia do studia? Czy używają vst z firmy np. Rob Papen czy NI? Czy używają kostek bossa, czy digitecha ? Czy pałki perkusyjne sa Zidijan, czy Paiste? O sprawach organizacyjnych? Czy mają papier toaletowy w studio?
O czym Wy chcecie dyskutowac w tym temacie?
Ja nie należę do fanów Benka i nie będę się z tym krył. Jeśli zaskoczą ta płytą to co najwyżej mogę sie przyznac, że sie myliłem.
To, że ludzie chca pisac na tym forum to znaczy, że to forum zyje. Jeśli przstaną - umrze. Proste.
Napiszcie lepiej ludziom o czym moga pisac. W punktach.


Śr mar 07, 2012 19:51 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Sens jest taki, że jedni mogą pisać że im się podoba. Drudzy mogą pisać że im się nie podoba. Trzeci z kolei mogą pisać że nie podoba im się to, że pierwszym się podoba. I tak dalej. Od tego jest forum. Ja będę pisał że mi się nie podoba Twoje zrzędzenie, Ty możesz pisać że nie lubisz mojego, etc, etc... Jakby wszyscy byli tacy sami to by było nudno.


Śr mar 07, 2012 22:35 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Gosia13 napisał(a):
Chłopaki i tak maja to w z tyłu ciała i najważniejsze robią swoje :)


tak w ogóle, to wszystko jest do NIE PRZEKLINAJ! i nawet sama zadek jest do NIE PRZEKLINAJ! :P


Śr mar 07, 2012 23:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Michalz napisał(a):
Ten cały wątek to masakra a ten by chciał tak a ten tak ludzie dajcie na luz trochę

Ten wątek jest, jaki jest, bo informacji, konkretów - póki co - mało, a "czarny rój" już by chciał, żeby SIĘ DZIAŁO. Mnie też nużą lamenty alanitów - łajlderytów, niereformowalnych floodystów, kompletnie oderwane od rzeczywistości spekulacje o pójściu w szit a la MTV, dubstepy... Kiedy zespół wejdzie do studia, kiedy rozpocznie się nagrywanie nowego albumu, kiedy DM będą regularnie (jak myślę) informowali o postępach w pracy - ten temat zostanie zamknięty, w nowym zadbamy o to, by dyskutować wyłącznie o faktach.


Śr mar 07, 2012 23:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
cobretti napisał(a):
Do przedmówców powyżej.

Jaki sens ma istnienie w ogóle to forum jeśli nie podoba się Wam, że ludzie maja swoje opinie i zdanie?
Po co powstają tematy pt: "Co mi się podoba, a co nie" lub w ten deseń.Temat jest o wejściu do studia. Czyli co? Zaczynamy mówic o szczegółach technicznych ich wejścia do studia? Czy używają vst z firmy np. Rob Papen czy NI? Czy używają kostek bossa, czy digitecha ? Czy pałki perkusyjne sa Zidijan, czy Paiste? O sprawach organizacyjnych? Czy mają papier toaletowy w studio?
O czym Wy chcecie dyskutowac w tym temacie?
Ja nie należę do fanów Benka i nie będę się z tym krył. Jeśli zaskoczą ta płytą to co najwyżej mogę sie przyznac, że sie myliłem.
To, że ludzie chca pisac na tym forum to znaczy, że to forum zyje. Jeśli przstaną - umrze. Proste.
Napiszcie lepiej ludziom o czym moga pisac. W punktach.


Haha! Trafiłeś w sedno, chłopie... Chciałem zadać niektórym wczoraj podobne pytanie...
Zauważyłem, że na forum funkcjonuje (jak pewnie na każdym forum) grupa "talibów", która reprezentuje, ze swojego punktu widzenia, JEDYNIE SŁUSZNĄ KONCEPCJĘ, a ta mówi że dobra krytyka, to taka, która jest reklamą władzy (czytaj -wszelkich poczynań zespołu)... Widocznie taka karma wszystkich forów :mrgreen:


Cz mar 08, 2012 17:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
No może i specyfika forów, ale dziwię się bardzo internautom, którym to nie odpowiada, a są forumowiczami. Masochiści?
Ja osobiście daleki jestem od wytyczania wytycznych dla zespołu i raczej zdaję się na Ich potencjał, bo zresztą - zdaje się - wpływ mam na to taki, jak na miesiączkowanie mrówek.


Cz mar 08, 2012 22:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 22, 2010 0:03 am
Posty: 98
Lokalizacja: Sulejówek
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Tak czy owak wiadomości są rewelacyjne i nie mogę się doczekać :wink:

@Bachencja buziak :cmokON:


Pt mar 09, 2012 20:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Oj, będzie bal!!!!! Niech no tylko trasę ogłoszą! :D


Pt mar 09, 2012 22:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Oj będzie bal niech tylko LP sprecyzują!!!! Trasa mniej istotna :D Oczywiście dla mnie :8):


So mar 10, 2012 20:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Hm,jak kolega kilka postow wyzej wspomnial ze predzej tu sie dowiesz kiedy wejda do studia to jak przewertowalem te38 stron to powiem jedno jeszcze plyty nie zdazyli nagrac a juz jada rowno ze producent nie taki ze znowu g.....bedzie itd itp kurka wodna ludziska jak wam sie nie podoba to sie wez przerzuc na disco klepisko typu majteczki w kropeczki a nie jedz po wlasnym zespole a potem taki niby depesz idzie na koncert i smiech zarywa bo co nie z niego za depeche na koncercie a juz po to na forum bedzie jechal rowno,nie bede tu wymienial z xywek bo co strona to to samo biadolenie a moze wy fani lub moze lepiej ci co sie uwazaja za za fanow nagraja plyte i beda jezdzic po swiecie?To pytanie do tych pseudofanow ktorzy tylko innym humor psuja :!: :!: :!:


Pn mar 12, 2012 2:56 am Zobacz profil
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
W końcu ktoś to napisał , pozDrawiaM :beer:


Pn mar 12, 2012 8:14 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 21, 2009 21:41 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Pull the trigger
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Kolejny wywiad :) :

Gore, who seems open to musical evolution, confessed that working on VCMG has helped him come at new Depeche Mode material with a fresh perspective.

“The good thing about doing this side project was it was really fun and it also kept me away from doing what I normally do for quite a period of time,” explained Gore. “So when I went back to writing normal songs, I went back with more energy and more enthusiasm and creativity.”
According to Gore, Depeche Mode is set to “start in the studio at the end of March,” “all the songs are written,” and the band “won’t finish until probably the end of November this year.”


więcej:
http://kroq.radio.com/2012/03/12/martin ... r-in-cali/


Wt mar 13, 2012 15:11 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
nancy boy napisał(a):
Hillier będzie na 100%, Gahan powiedział o nim w wywiadzie.

No to w p...u wylądował :? . Ale zostaję przy nadziei, że być może ktoś, coś się zmieni. Najwyżej będę miał drugą podstawkę pod kwiatka, jak z innego "wiekopomnego dzieła" pt: SOTU.
btw: ciekaw jestem, czy zagrają coś, z rzeczonej podczas trasy (o ile do niej dojdzie), czy też tak ją potraktują, jak podczas ostatniej "Excitera".
(Ale bardzo chciałbym odszczekać to co napisałem powyżej, pozytywnie "rozczarowany" nową płytą ... naprawdę)


Śr mar 14, 2012 14:05 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Oj w d...ch się poprzewracało... To jest "be", to jest źle a tamto to już zupełnie "nie cacy"... A dopiero DM zapowiedzieli, że do studia wejdą!! I tyle wiemy, plus nazwisko producenta i to, że ok. 20 demówek jest do obróbki. Chyba zatęsknię za czasami kiedy nie było sieci bo przynajmniej TYLU pierdół człowiek miał oszczędzone...


Cz mar 15, 2012 9:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Depeche wejdą do studia w 2012
Nie sierdź się. Ja lubię nawet te pierdoły. :D


Cz mar 15, 2012 10:06 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 762 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team