Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Zawołania Gahana 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 25, 2013 10:38 am
Posty: 147
Lokalizacja: Pińczów
 
Post Re: Zawołania Gahana
i can't hear you


N lip 28, 2013 18:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: Zawołania Gahana
Zbliża się nowa trasa więc uszy szeroko otwarte :D
Dave to nie Bono który lubi sobie z ludzmi pogadać


Pn lut 06, 2017 23:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Zawołania Gahana
Tak to będzie wyglądało moi kochani, jak zawsze zresztą https://www.youtube.com/watch?v=Si4752UtrJ0


Wt lut 07, 2017 0:35 am Zobacz profil
 
Post Re: Zawołania Gahana
Ladies and gentelman. Boys & girls (Just Can't Get Enough - Atlantic City 2013) :D
Za pierwszym razem myślałem, że tam gada - Poison Girls :D

https://youtu.be/ERUEA0aME9Q 5:14

Amazing sounds mr. Andy Fletch Fletcher


Pt lut 24, 2017 21:46 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Zawołania Gahana
fred napisał(a):
W Pradze Martinowi tez przekrecił 52 na 25 :)

A Andy dostał 26 w Lizbonie.
Co krzyczy Dave po pierwszej zwrotce Cover me?


N lip 09, 2017 13:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 11, 2016 14:36 pm
Posty: 93
 
Post Re: Zawołania Gahana
Co krzyczy Dave po pierwszej zwrotce Cover me?[/quote]

Już od promo Berlina :lol:
WILL YA !!! :mrgreen:


N lip 09, 2017 16:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: Zawołania Gahana
Pod koniec So Much Love 17/03/2017 Davo krzyczy "No tears for the creatures of the night! No Tears".


Pt lut 16, 2018 21:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: Zawołania Gahana
Jak zauważyli przedmówcy Gahan jest przewidywalny aż do bólu. To świadczy tylko o jednym - jest po prostu marnym frontmanem, nie czuje się na scenie jak ryba w wodzie tak jak np. Bono, który jest wielkim talentem oratorskim. Gahan w swoim zaawansowanym wieku jest po prostu śmieszny na scenie i nie rozumiem fenomenu koncertów Depeche Mode. Chodzą na nie tylko naiwniacy. Tyle pieniędzy za nic, bo Gahan swoimi żałosnymi ruchami nie jest żadną atrakcją godną takiej kwoty pieniędzy. O reszcie tego pseudo zespołu nawet nie wspomnę, śmiać mi się chce ilekroć widzę żałosnego Gorea z tymi swoimi głupkowatymi ruchami, a Fletchera mi żal nawet krytykować jest tak denny. Byłem na ich koncercie w zeszłym tygodniu, powróciły dawne wspomnienia młodości, ale to już nie to samo. Brakuje oczywiście Alana, to co zostało w Depeche Mode to okrutne ochłapy, którzy obok muzyki to nawet nie stali.


Ostatnio edytowano N mar 26, 2023 23:52 pm przez SweetestPerfection2, łącznie edytowano 1 raz



N lut 18, 2018 23:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 26, 2005 16:43 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Bunzlau
 
Post Re: Zawołania Gahana
SweetestPerfection2 napisał(a):
Jak zauważyli przedmówcy Gahan jest przewidywalny aż do bólu. To świadczy tylko o jednym - jest po prostu marnym frontmanem, nie czuje się na scenie jak ryba w wodzie tak jak np. Bono, który jest wielkim talentem oratorskim. Gahan w swoim zaawansowanym wieku jest po prostu śmieszny na scenie i nie rozumiem fenomenu koncertów Depeche Mode. Chodzą na nie tylko naiwniacy. Tyle pieniędzy za nic, bo Gahan swoimi żałosnymi ruchami z klubu dla gejów nie jest żadną atrakcją godną takiej kwoty pieniędzy. O reszcie tego pseudo zespołu nawet nie wspomnę, śmiać mi się chce ilekroć widzę żałosnego Gorea z tymi swoimi głupkowatymi ruchami, a Fletchera mi żal nawet krytykować jest tak denny. Byłem na ich koncercie w zeszłym tygodniu, powróciły dawne wspomnienia młodości, ale to już nie to samo. Brakuje oczywiście Alana, to co zostało w Depeche Mode to okrutne ochłapy, którzy obok muzyki to nawet nie stali.


Co tutaj robisz w takim razie. Powinieneś być na forum U2 i składać ofiarę św. Bono :D


Pn lut 19, 2018 12:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: Zawołania Gahana
Szanowny @dmode, ale jestem tutaj ze względu na dawny sentyment jakim darzę prawdziwe Depeche Mode z lat 1983-1995. Nie jest to moja wina, że obecne Depeche mode reprezentuje sobą jak najniższy poziom artystyczny, a ich piosenek nie da się słuchać. Koncerty za to są przereklamowanymi, wtórnymi występami, a Gahan już kompletnie nie umie śpiewać. Gore za to nie potrafi napisać słuchalnej piosenki, widać jak nowsze produkcje cieszą się zainteresowaniem, nikt nawet nie zna tekstów, a ludzie stoją jak słupy. dM się skończyło.


Wt lut 20, 2018 17:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Zawołania Gahana
SweetestPerfection2 napisał(a):
....a Gahan już kompletnie nie umie śpiewać..

Soulsavers tam też? Ja się nie znam, ale po mojemu - teraz to On dopiera potrafi!


Wt lut 20, 2018 17:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: Zawołania Gahana
Aristide Bruant napisał(a):
SweetestPerfection2 napisał(a):
....a Gahan już kompletnie nie umie śpiewać..

Soulsavers tam też? Ja się nie znam, ale po mojemu - teraz to On dopiera potrafi!

Oczywiście, potrafi przerobiony w studio i na płytach to brzmi słuchalnie, ale koncerty... słabiutko. I feel you, taki hit, a wyleciał, bo Gahan już nie wyrabiał. To bardzo wymagająca wokalnie piosenka i jak widać staruszka po prostu przerasta.


Wt lut 20, 2018 17:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: Zawołania Gahana
SweetestPerfection2 napisał(a):
Oczywiście, potrafi przerobiony w studio i na płytach to brzmi słuchalnie, ale koncerty... słabiutko. I feel you, taki hit, a wyleciał, bo Gahan już nie wyrabiał. To bardzo wymagająca wokalnie piosenka i jak widać staruszka po prostu przerasta.


Kurcze ty juz nam go do grobu wsadzasz. McCartney grubo po 70 daje rade z Helter Skelter to i Gahan da rade z I Feel You.
W kazdym razie chlopaki maja prawo byc zmeczeni po tych wyczerpujacych koncertach.


Wt lut 20, 2018 22:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Zawołania Gahana
SweetestPerfection2 napisał(a):
Oczywiście, potrafi przerobiony w studio i na płytach to brzmi słuchalnie, ale koncerty... słabiutko. I feel you, taki hit, a wyleciał, bo Gahan już nie wyrabiał. To bardzo wymagająca wokalnie piosenka i jak widać staruszka po prostu przerasta.

Zapewne masz racje, ale ten koncert z S to była magia. Widziałem niestety zapis jedynie. Radę dawał okrutnie Dave oraz o niebo, piekło + czyściec lepiej niż na płycie! Chciałbym w tym wieku tak ćwierkać i dupskiem ruszać.


Śr lut 21, 2018 18:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: Zawołania Gahana
Oscet napisał(a):
30 lat na scenie a jego zawołania zawsze te same
w ogóle Dave jest chyba najgłupszym wokalistą ze wszystkich wielkich zespołów. Jeszcze nigdy nie czytałem ciekawego wywiadu z Gahanem. Nie dziwią zatem jego teksty piosenek na poziomie 10 latka.


"I wanna see everybody's hands!"
"I can't hear you."
"Oh yeah!"
"Mr Martin L. Goooooore!"
"Let's see those hands."
"C'mon!"
"Yeah, that's right!"
"Thank you very much."
"We'll see you next time."

I ostatnie moje ulubione, wypowiadanie na każdym koncercie.
"You really are the best!"


N mar 04, 2018 21:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: Zawołania Gahana
Adka napisał(a):
Oscet napisał(a):
30 lat na scenie a jego zawołania zawsze te same
w ogóle Dave jest chyba najgłupszym wokalistą ze wszystkich wielkich zespołów. Jeszcze nigdy nie czytałem ciekawego wywiadu z Gahanem. Nie dziwią zatem jego teksty piosenek na poziomie 10 latka.


"I wanna see everybody's hands!"
"I can't hear you."
"Oh yeah!"
"Mr Martin L. Goooooore!"
"Let's see those hands."
"C'mon!"
"Yeah, that's right!"
"Thank you very much."
"We'll see you next time."

I ostatnie moje ulubione, wypowiadanie na każdym koncercie.
"You really are the best!"


Dokładnie tak jest! Gahan to najbardziej tępy człowiek we współczesnej muzyce albo i w ogóle w historii. Tych jego popłuczyniastych tekstów nie da się kompletnie słuchać. Okropny bezmózg, dobrze piszecie! Niestety większość osób stąd, które dorównują "intelektem" temu wyjcowi, zaczną się oburzać o te słowa prawdy.


Pt mar 16, 2018 12:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Zawołania Gahana
@sweetest
moze i jest tepy wg. twojej opini(specjalnie z malej litery)ale On ma w d...e twoje zdanie i miliony na koncie :lol: :lol: :lol:


Pt mar 16, 2018 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: Zawołania Gahana
SweetestPerfection2 napisał(a):
Dokładnie tak jest! Gahan to najbardziej tępy człowiek we współczesnej muzyce albo i w ogóle w historii. Tych jego popłuczyniastych tekstów nie da się kompletnie słuchać. Okropny bezmózg, dobrze piszecie! Niestety większość osób stąd, które dorównują "intelektem" temu wyjcowi, zaczną się oburzać o te słowa prawdy.


Ale wiesz ,że to nie Gahan napisał większość tekstów.
Dzięki za porównanie mnie do Gahana.
(ps.czy to nie jest już obrażanie użytkowników forum?)
ps2 Ile słuchasz tego zespołu?


Pt mar 16, 2018 17:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: Zawołania Gahana
Trolom nie należy odpisywać, zwłaszcza tak marnym.


N mar 18, 2018 18:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: Zawołania Gahana
hans napisał(a):
SweetestPerfection2 napisał(a):
Dokładnie tak jest! Gahan to najbardziej tępy człowiek we współczesnej muzyce albo i w ogóle w historii. Tych jego popłuczyniastych tekstów nie da się kompletnie słuchać. Okropny bezmózg, dobrze piszecie! Niestety większość osób stąd, które dorównują "intelektem" temu wyjcowi, zaczną się oburzać o te słowa prawdy.


Ale wiesz ,że to nie Gahan napisał większość tekstów.
Dzięki za porównanie mnie do Gahana.
(ps.czy to nie jest już obrażanie użytkowników forum?)
ps2 Ile słuchasz tego zespołu?

A gdzie Twoim zdaniem napisałem, że Gahan napisał większość tekstów? Odniosłem się do wypowiedzi @Oscet, który napisał: "Dave jest chyba najgłupszym wokalistą ze wszystkich wielkich zespołów. Jeszcze nigdy nie czytałem ciekawego wywiadu z Gahanem. Nie dziwią zatem jego teksty piosenek na poziomie 10 latka.". Ja się z tym jedynie zgodziłem i gdy pisałem, że "Tych jego popłuczyniastych tekstów nie da się kompletnie słuchać", miałem oczywiście na myśli jego "geniusz" zawarty w takich produkcjach jak:
- album Paper Monsters
- piosenki: Suffer Well, Nothing's Impossible i I Want it all
- album Hourglass
- piosenki: Miles Away, Hole to feed i Come back
- piosenki: Broken (to najgorsze dziadostwo jakie wyszło spod jego ręki!), Secret to the end i Should be higher (plus te okropności z deluxa Delty, których nie pamiętam już z nazw, gdyż tej płytki słuchałem może ze dwa razy)
- piosenki: Cover me, No more i Poison heart
- plus te okropności wydawane z nudziarzami z Soulsavers.
Wiem, iż większość tekstów są autorstwa Gore'a a najfajniejsze piosenki są mocno poprawione przez Alana, który chociażby uratował Enjoy the silence przed byciem marszem pogrzebowym, jak z wersji Harmonium.


Pn mar 19, 2018 20:13 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team