´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Zawo┼éania Gahana

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 80 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Zawo┼éania Gahana 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lut 25, 2013 11:38 am

Post Re: Zawo┼éania Gahana
i can't hear you

N lip 28, 2013 19:20 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 2:24 am

Zbli┼╝a si─Ö nowa trasa wi─Öc uszy szeroko otwarte :D
Dave to nie Bono kt├│ry lubi sobie z ludzmi pogada─ç

Wt lut 07, 2017 0:19 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 16:59 pm

Tak to b─Ödzie wygl─ůda┼éo moi kochani, jak zawsze zreszt─ů https://www.youtube.com/watch?v=Si4752UtrJ0

Wt lut 07, 2017 1:35 am Zobacz profil

Ladies and gentelman. Boys & girls (Just Can't Get Enough - Atlantic City 2013) :D
Za pierwszym razem my┼Ťla┼éem, ┼╝e tam gada - Poison Girls :D

https://youtu.be/ERUEA0aME9Q 5:14

Amazing sounds mr. Andy Fletch Fletcher

Pt lut 24, 2017 22:46 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 11:34 am

fred napisał(a):
W Pradze Martinowi tez przekrecił 52 na 25 :)

A Andy dostał 26 w Lizbonie.
Co krzyczy Dave po pierwszej zwrotce Cover me?

N lip 09, 2017 14:19 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt pa┼║ 11, 2016 15:36 pm

Co krzyczy Dave po pierwszej zwrotce Cover me?[/quote]

Ju┼╝ od promo Berlina :lol:
WILL YA !!! :mrgreen:

N lip 09, 2017 17:59 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 06, 2018 1:08 am

Pod koniec So Much Love 17/03/2017 Davo krzyczy "No tears for the creatures of the night! No Tears".

Pt lut 16, 2018 22:38 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 14, 2018 0:27 am

Jak zauwa┼╝yli przedm├│wcy Gahan jest przewidywalny a┼╝ do b├│lu. To ┼Ťwiadczy tylko o jednym - jest po prostu marnym frontmanem, nie czuje si─Ö na scenie jak ryba w wodzie tak jak np. Bono, kt├│ry jest wielkim talentem oratorskim. Gahan w swoim zaawansowanym wieku jest po prostu ┼Ťmieszny na scenie i nie rozumiem fenomenu koncert├│w Depeche Mode. Chodz─ů na nie tylko naiwniacy. Tyle pieni─Ödzy za nic, bo Gahan swoimi ┼╝a┼éosnymi ruchami z klubu dla gej├│w nie jest ┼╝adn─ů atrakcj─ů godn─ů takiej kwoty pieni─Ödzy. O reszcie tego pseudo zespo┼éu nawet nie wspomn─Ö, ┼Ťmia─ç mi si─Ö chce ilekro─ç widz─Ö ┼╝a┼éosnego Gorea z tymi swoimi g┼éupkowatymi ruchami, a Fletchera mi ┼╝al nawet krytykowa─ç jest tak denny. By┼éem na ich koncercie w zesz┼éym tygodniu, powr├│ci┼éy dawne wspomnienia m┼éodo┼Ťci, ale to ju┼╝ nie to samo. Brakuje oczywi┼Ťcie Alana, to co zosta┼éo w Depeche Mode to okrutne och┼éapy, kt├│rzy obok muzyki to nawet nie stali.

Pn lut 19, 2018 0:57 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz maja 26, 2005 17:43 pm

SweetestPerfection2 napisał(a):
Jak zauwa┼╝yli przedm├│wcy Gahan jest przewidywalny a┼╝ do b├│lu. To ┼Ťwiadczy tylko o jednym - jest po prostu marnym frontmanem, nie czuje si─Ö na scenie jak ryba w wodzie tak jak np. Bono, kt├│ry jest wielkim talentem oratorskim. Gahan w swoim zaawansowanym wieku jest po prostu ┼Ťmieszny na scenie i nie rozumiem fenomenu koncert├│w Depeche Mode. Chodz─ů na nie tylko naiwniacy. Tyle pieni─Ödzy za nic, bo Gahan swoimi ┼╝a┼éosnymi ruchami z klubu dla gej├│w nie jest ┼╝adn─ů atrakcj─ů godn─ů takiej kwoty pieni─Ödzy. O reszcie tego pseudo zespo┼éu nawet nie wspomn─Ö, ┼Ťmia─ç mi si─Ö chce ilekro─ç widz─Ö ┼╝a┼éosnego Gorea z tymi swoimi g┼éupkowatymi ruchami, a Fletchera mi ┼╝al nawet krytykowa─ç jest tak denny. By┼éem na ich koncercie w zesz┼éym tygodniu, powr├│ci┼éy dawne wspomnienia m┼éodo┼Ťci, ale to ju┼╝ nie to samo. Brakuje oczywi┼Ťcie Alana, to co zosta┼éo w Depeche Mode to okrutne och┼éapy, kt├│rzy obok muzyki to nawet nie stali.

Co tutaj robisz w takim razie. Powiniene┼Ť by─ç na forum U2 i sk┼éada─ç ofiar─Ö ┼Ťw. Bono :D

Pn lut 19, 2018 13:18 pm Zobacz profil

Szanowny @dmode, ale jestem tutaj ze wzgl─Ödu na dawny sentyment jakim darz─Ö prawdziwe Depeche Mode z lat 1983-1995. Nie jest to moja wina, ┼╝e obecne Depeche Mode reprezentuje sob─ů jak najni┼╝szy poziom artystyczny, a ich piosenek nie da si─Ö s┼éucha─ç. Koncerty za to s─ů przereklamowanymi, wt├│rnymi wyst─Öpami, a Gahan ju┼╝ kompletnie nie umie ┼Ťpiewa─ç. Gore za to nie potrafi napisa─ç s┼éuchalnej piosenki, wida─ç jak nowsze produkcje ciesz─ů si─Ö zainteresowaniem, nikt nawet nie zna tekst├│w, a ludzie stoj─ů jak s┼éupy. dM si─Ö sko┼äczy┼éo.

Wt lut 20, 2018 18:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 11, 2007 13:51 pm

....a Gahan ju┼╝ kompletnie nie umie ┼Ťpiewa─ç..

Soulsavers tam te┼╝? Ja si─Ö nie znam, ale po mojemu - teraz to On dopiera potrafi!

Wt lut 20, 2018 18:27 pm Zobacz profil

Aristide Bruant napisał(a):
....a Gahan ju┼╝ kompletnie nie umie ┼Ťpiewa─ç..

Soulsavers tam te┼╝? Ja si─Ö nie znam, ale po mojemu - teraz to On dopiera potrafi!

Oczywi┼Ťcie, potrafi przerobiony w studio i na p┼éytach to brzmi s┼éuchalnie, ale koncerty... s┼éabiutko. I feel you, taki hit, a wylecia┼é, bo Gahan ju┼╝ nie wyrabia┼é. To bardzo wymagaj─ůca wokalnie piosenka i jak wida─ç staruszka po prostu przerasta.

Wt lut 20, 2018 18:34 pm Zobacz profil

Oczywi┼Ťcie, potrafi przerobiony w studio i na p┼éytach to brzmi s┼éuchalnie, ale koncerty... s┼éabiutko. I feel you, taki hit, a wylecia┼é, bo Gahan ju┼╝ nie wyrabia┼é. To bardzo wymagaj─ůca wokalnie piosenka i jak wida─ç staruszka po prostu przerasta.

Kurcze ty juz nam go do grobu wsadzasz. McCartney grubo po 70 daje rade z Helter Skelter to i Gahan da rade z I Feel You.
W kazdym razie chlopaki maja prawo byc zmeczeni po tych wyczerpujacych koncertach.

Wt lut 20, 2018 23:23 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 11, 2007 13:51 pm

Zapewne masz racje, ale ten koncert z S to by┼éa magia. Widzia┼éem niestety zapis jedynie. Rad─Ö dawa┼é okrutnie Dave oraz o niebo, piek┼éo + czy┼Ťciec lepiej ni┼╝ na p┼éycie! Chcia┼ébym w tym wieku tak ─çwierka─ç i dupskiem rusza─ç.

Śr lut 21, 2018 19:04 pm Zobacz profil

Oscet napisał(a):
30 lat na scenie a jego zawołania zawsze te same
w og├│le Dave jest chyba najg┼éupszym wokalist─ů ze wszystkich wielkich zespo┼é├│w. Jeszcze nigdy nie czyta┼éem ciekawego wywiadu z Gahanem. Nie dziwi─ů zatem jego teksty piosenek na poziomie 10 latka.

"I wanna see everybody's hands!"
"I can't hear you."
"Oh yeah!"
"Mr Martin L. Goooooore!"
"Let's see those hands."
"C'mon!"
"Yeah, that's right!"
"Thank you very much."
"We'll see you next time."

I ostatnie moje ulubione, wypowiadanie na ka┼╝dym koncercie.
"You really are the best!"

N mar 04, 2018 22:06 pm Zobacz profil

Adka napisał(a):
Oscet napisał(a):
30 lat na scenie a jego zawołania zawsze te same
w og├│le Dave jest chyba najg┼éupszym wokalist─ů ze wszystkich wielkich zespo┼é├│w. Jeszcze nigdy nie czyta┼éem ciekawego wywiadu z Gahanem. Nie dziwi─ů zatem jego teksty piosenek na poziomie 10 latka.

"I wanna see everybody's hands!"
"I can't hear you."
"Oh yeah!"
"Mr Martin L. Goooooore!"
"Let's see those hands."
"C'mon!"
"Yeah, that's right!"
"Thank you very much."
"We'll see you next time."

I ostatnie moje ulubione, wypowiadanie na ka┼╝dym koncercie.
"You really are the best!"

Dok┼éadnie tak jest! Gahan to najbardziej t─Öpy cz┼éowiek we wsp├│┼éczesnej muzyce albo i w og├│le w historii. Tych jego pop┼éuczyniastych tekst├│w nie da si─Ö kompletnie s┼éucha─ç. Okropny bezm├│zg, dobrze piszecie! Niestety wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b st─ůd, kt├│re dor├│wnuj─ů "intelektem" temu wyjcowi, zaczn─ů si─Ö oburza─ç o te s┼éowa prawdy.

Pt mar 16, 2018 13:40 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 11:06 am

@sweetest
moze i jest tepy wg. twojej opini(specjalnie z malej litery)ale On ma w d...e twoje zdanie i miliony na koncie :lol: :lol: :lol:

Pt mar 16, 2018 17:25 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 11:34 am

Dok┼éadnie tak jest! Gahan to najbardziej t─Öpy cz┼éowiek we wsp├│┼éczesnej muzyce albo i w og├│le w historii. Tych jego pop┼éuczyniastych tekst├│w nie da si─Ö kompletnie s┼éucha─ç. Okropny bezm├│zg, dobrze piszecie! Niestety wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b st─ůd, kt├│re dor├│wnuj─ů "intelektem" temu wyjcowi, zaczn─ů si─Ö oburza─ç o te s┼éowa prawdy.

Ale wiesz ,┼╝e to nie Gahan napisa┼é wi─Ökszo┼Ť─ç tekst├│w.
Dzi─Öki za por├│wnanie mnie do Gahana.
(ps.czy to nie jest ju┼╝ obra┼╝anie u┼╝ytkownik├│w forum?)
ps2 Ile słuchasz tego zespołu?

Pt mar 16, 2018 18:15 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt lut 01, 2013 10:51 am

Trolom nie należy odpisywać, zwłaszcza tak marnym.

N mar 18, 2018 19:28 pm Zobacz profil

hans napisał(a):

Ale wiesz ,┼╝e to nie Gahan napisa┼é wi─Ökszo┼Ť─ç tekst├│w.
Dzi─Öki za por├│wnanie mnie do Gahana.
(ps.czy to nie jest ju┼╝ obra┼╝anie u┼╝ytkownik├│w forum?)
ps2 Ile słuchasz tego zespołu?

A gdzie Twoim zdaniem napisa┼éem, ┼╝e Gahan napisa┼é wi─Ökszo┼Ť─ç tekst├│w? Odnios┼éem si─Ö do wypowiedzi @Oscet, kt├│ry napisa┼é: "Dave jest chyba najg┼éupszym wokalist─ů ze wszystkich wielkich zespo┼é├│w. Jeszcze nigdy nie czyta┼éem ciekawego wywiadu z Gahanem. Nie dziwi─ů zatem jego teksty piosenek na poziomie 10 latka.". Ja si─Ö z tym jedynie zgodzi┼éem i gdy pisa┼éem, ┼╝e "Tych jego pop┼éuczyniastych tekst├│w nie da si─Ö kompletnie s┼éucha─ç", mia┼éem oczywi┼Ťcie na my┼Ťli jego "geniusz" zawarty w takich produkcjach jak:
- album Paper Monsters
- piosenki: Suffer Well, Nothing's Impossible i I Want it all
- album Hourglass
- piosenki: Miles Away, Hole to feed i Come back
- piosenki: Broken (to najgorsze dziadostwo jakie wysz┼éo spod jego r─Öki!), Secret to the end i Should be higher (plus te okropno┼Ťci z deluxa Delty, kt├│rych nie pami─Ötam ju┼╝ z nazw, gdy┼╝ tej p┼éytki s┼éucha┼éem mo┼╝e ze dwa razy)
- piosenki: Cover me, No more i Poison heart
- plus te okropno┼Ťci wydawane z nudziarzami z Soulsavers.
Wiem, i┼╝ wi─Ökszo┼Ť─ç tekst├│w s─ů autorstwa Gore'a a najfajniejsze piosenki s─ů mocno poprawione przez Alana, kt├│ry chocia┼╝by uratowa┼é Enjoy the silence przed byciem marszem pogrzebowym, jak z wersji Harmonium.

Pn mar 19, 2018 21:13 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 80 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: