Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2011 8:39 am
Posty: 65
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki?
Witam!!
W związku z tym, że Mute a co za tym idzie Depeche Mode z jakiegoś powodu, niestety nie przywiązują zbytniej uwagi do dobrej realizacji nagrań na płytach – a szkoda, podsuwam pomysł na nowy temat. A mianowicie ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”.Napisałem – muzyki, bo chodzi mi nie tylko o DM ale i o solowe wydawnictwa tychże Panów. Mile widziane zdjęcia sprzętu do odprawiania czarnych uroczystości. Jak również refleksje na temat różnicy muzyki z japończyka, anglika czy unijnego zapisu. Miło by było również porozmawiać o nowych smaczkach czasem niezauważanych na płycie. Może być to też miejsce w którym mogło by się znaleźć kilka wskazówek co do doboru sprzętu i jego składowych takich jak kable czy głośniki. Zapraszam.
:nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Pt wrz 30, 2011 18:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Temat jest juz ogarniety: :arrow: viewtopic.php?f=12&t=14958


Pt wrz 30, 2011 18:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
I się nie udało... :wink:

Jak sie tak zastanowić to wszystko już było i niema czym błysnąć...


Pt wrz 30, 2011 19:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2011 8:39 am
Posty: 65
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
:oops: Macie rację, nie udało się. Choć starałem się sprawdzić, czy czegoś podobnego już nie ma.
Ale z drugiej strony się cieszę, bo jednak pokolenie MP3 tu nie gości. Prawie nie– bez obrazy.
Miła niespodzianka.
Choć przeglądając kolekcję np. FREDA :brawo: (którego pozdrawiam i liczę na dalszą współpracę – z góry dzięki) MARIANA, DMC WIĘCORA i innych serce rośnie, że CD i LP nie giną. Sam mam około 400 różnych pozycji Dereszów nie licząc około 1000 innych płyt. Więc rzeczą normalną jest, że przywiązuje uwagę na czym tego słucham a nawet oglądam.
Tak więc odsyłam wszystkich tych co zajrzeli na mój temat na podaną w linku kolegi Więcora dyskusję.
I sam się tam przenoszę.
Mam nadzieję, że temat nie wygaśnie.
A-ha, jeszcze jedno – Więcor ! ja też kiedyś miałem VAN DEN HUL THE CLEARWATER a THE NAME na łączniku. Poszło mi w XLO ….ULTRA 1 itd….pzdr i polecam. :8):


Pt wrz 30, 2011 20:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2011 8:39 am
Posty: 65
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
MR.S masz 101%ową rację.
Mężczyznę po butach i zegarku (nie licząc zapachu i paznokci)……
…a „słuchacza” Depeszoteki i innych nut – po tym jak do tego podchodzą, czyli na czym słuchają. Do innych tematów i spraw to też się odnosi. Oczywiście nie zapominajmy o dewizie – każdy ma na co go stać – bo jest jak jest. Ale minimum jakieś trzeba mieć i przestrzegać. Żeby na psy nie zejść. Prawda??


Pt wrz 30, 2011 20:33 pm Zobacz profil
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
ja odpowiem tak bo mi sie nudzi- slucham dm w drodze na creative zen mozaic ez100 i calkiem dobrze gra. W domu to na pseudo kinie domowym panasonica. Na malutkie mieszkanie to wystarczy. Jestem daleki od sluchania byle jakich mp3 zwlaszcza DM gdy mozna tyle fajnych dzwiekow 'odkryc'


So paź 01, 2011 6:53 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Ja czasami wpinam Pendrive do mojego amplitunera bo nie chcę mi się co chwilę zmieniać CD..i nie widzę w tym nic złego.


So paź 01, 2011 10:52 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 785
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
CD . . . .


Pn paź 31, 2011 22:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Nieprzerwanie od 10 lat tylko marka ONKYO w unowocześnianych odmianach ampli, cd i zestawach głośnikowych. TYLKO "ONKYO"


Wt lis 01, 2011 17:27 pm Zobacz profil
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Ja lubię i wolę muzykę z CD ale preferuję też mp3 by mieć ukochane piosenki ze sobą. ;)


Pt lis 04, 2011 15:28 pm

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
W samochodzi mp3 i lipne głosniki...w domu Onkyo TX-SR600E które mam podłaczone do kompa,kolumny i sub M-adio.Depesz leci z mp3 najczesciej w jakosci 128-256.Mam jednak podłaczony sprzet przez optyczny i za pomoca powerdvd słucham w DTs(mam wszystkie płyty :D )Mam własnie pytanie odnosnie 101-ki..czy wyszła w wersji surrand,DTS ale same adio? z wersją pimpf full version?Mam na dvd 101 reedycje ale jest tam video koncertu a ja bym chciał miec same adio w DTS czy surrandzie(nie interesuje mnie przegranie samego dzwieku z płyty która jauz mam)


Cz lis 10, 2011 11:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
jest 101 w SACD i tam jest full pimpf..ale dziwny ten pimpf live jest..zwłaszcza ten moment w którym wchodzą "wokale" i ten nagły ryk publiki..brzmi to jakoś sztucznie. Brzmi to jak wersja studyjna z publiką w tle.


Cz lis 10, 2011 11:56 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Pimpf(full version) udało mi sie pobrac..wydaje mi sie ok.Fajnie ze jest SACD..bede musiał go zdobyc..dzieki za inf.


Cz lis 10, 2011 12:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Wlaciwie to tak wlasnie bylo. Intro to u DM prawie zawsze wersja studyjna. Czasem w specjalnej na koncerty wersji, ale studyjna, nie grana na zywo. Bylo pare wyjatkow, jak gitara na Exciter tour. A w przypadku Pimpf, to juz calkiem z albumumowej wersji lecialo.


Cz lis 10, 2011 12:45 pm

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Ciezko bedzie znalezc..ani na allegro..moze macie linka :D


Cz lis 10, 2011 13:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Marius, żle to napisałem..chodziło mi to, że audio całego pimpf z koncertu w pasadenie gdzieś przepadło lub nie zostało wcale niegrane i "podczepili" po prostu publikę ... nie uważasz, że ten ryk publiki jest troche dziwny ?:)


Cz lis 10, 2011 23:17 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Cos w tym jest. Przyznaje.


Pt lis 11, 2011 11:57 am

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
Mi sie wydaje ze ten ryk to dlatego ze zespół chyba zaczał wchodzic na scene.Nie wydaje mi sie zeby to było podłozone,dzis słuchałem na słuchawkach to włosy mi depa staneły na ręku...klimat nieziemski..pimpf na takim stadionie z tyloma ludzmi,kurcze jaki klimat..ehhh...macie moze jakis link do sklepu,allegro zebym mógł kupic 101 SACD.bo nigdzie nie moge znalezc.


Pt lis 11, 2011 15:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 04, 2011 8:39 am
Posty: 65
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
http://allegro.pl/listing.php/search?ch ... text&buy=0

… z tą 101 w SACD to nie taka prosta sprawa, szukam jej w jakiejś normalnej cenie od dłuższego czasu. Na górze link, do niedawnej aukcji na Allegro.
Jeśli ma ktoś link do jakiegoś sklepu z ….. to ja też skorzystam.


Pt lis 11, 2011 16:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: ”Na czym słuchacie swojej ulubionej muzyki”
hmm aż dziwne, że są teraz jakieś kłopoty z dostaniem wersji sacd...parę lat temu kupiłem ją w 1 lepszym sklepie..nawet nie pamiętam w jakim :)


So lis 12, 2011 2:20 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team