Depeche Mode - Zobacz wątek - Depeche Mode - cover band.
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 
Depeche Mode - cover band. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 19:34 pm
Posty: 4
 
Post Depeche Mode - cover band.
Zastanawiam się czy zespół grający covery D.M. miałby rację bytu na Polskim podwórku ? A może znacie taki zespół ? W każdym razie jestem wielkim fanem D.M. i chciałbym założyć cover band, ale nie wiem gdzie szukać odpowiednich ludzi.


Pt mar 02, 2012 15:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 31, 2010 21:40 pm
Posty: 78
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
 
Post Re: Depeche Mode - cover band.
Ja też mam taką ochotę ale u mnie w Gorzowie Wlkp. jest tyle osób, że uda mi się być tylko solowym Gahanem ; >


Pt mar 02, 2012 17:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 19:34 pm
Posty: 4
 
Post Re: Depeche Mode - cover band.
Ja jestem ze Stalowej Woli i też trochę sobie śpiewam. Rozmawiałem z muzykami, którzy mają zespół grający covery Roxette i którzy są zainteresowani zrobieniem innych coverowych projektów. Więc zaproponowałem im zrobienie D.M, ale zaczęli marudzić, że to techno, że nie mają aż tak wielu hitów jak Roxette, że ludzie odchodzą od takiej muzyki, a poza tym to perkusista nie wiedział jakby miał tam grać, uśmiechnąłem się i powiedziałem żeby sobie zobaczył, co robi z kawałkami D.M. Christian Eigner na koncertach. W każdym razie, trudno jest znaleźć jakieś konkretne osoby, który chciałby wziąć udział w takim projekcie.


Åšr mar 07, 2012 15:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 19:34 pm
Posty: 4
 
Post Re: Depeche Mode - cover band.
Dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie "D.M. - Cover band", zamieszczam link do strony gdzie można odsłuchać próbkę mojego wokalu :http://www.szukammuzyka.pl/index.php?str=profil&id=dziki440


Pn mar 12, 2012 19:38 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team