Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1556 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78  Następna strona
Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Powiedzmy, ze przede wszystkim dla kasy. To jest tylko moje zdanie, nie musicie się z nim zgadzać. Koniec, bo zjechalismy z tematu :)
@UNIVERSE jestem najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi :)


Śr sty 16, 2013 22:17 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
martbdg napisał(a):
Powiedzmy, ze przede wszystkim dla kasy. To jest tylko moje zdanie, nie musicie się z nim zgadzać. Koniec, bo zjechalismy z tematu :)
@UNIVERSE jestem najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi :)


Nie musimy się z tobą zgadzać ? Ufff... dziękujemy :fletch:
To byłem ja Najszczęśliwszy człowiek na ziemi :lol:


Śr sty 16, 2013 22:21 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Oczywiście że za to co robią, pobierają wynagrodzenie. To w końcu ich robota - do tego przy realizacji albumu i trasy pracuje masa ludzi którym też zapłacić trzeba. Rozumiem, że Wy pracujecie charytatywnie ?:) Wątpię jednak by powodem nagrywania albumów były głównie względy finansowe - oni już raczej dla kasy nagrywać nie muszą, a Mart dodatkowo ma spore wpływy z tantiem. Wydaje mi się że dawno już mógł by rzucić to wszystko w cholerę i zająć się hodowlą pieczarek.


Śr sty 16, 2013 22:22 pm
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Dokładnie. Poza tym wiadomo, że zarabiają, od ponad 30 lat żadnej innej roboty nie muszą robić. Pewnie zasmakowali w luksusach i trochę ich to zepsuło (hedonizm na Devotional Tour itp), ale stworzenie i podtrzymywanie czegoś tak klimatycznego nie mogłoby być napędzane rządzą pieniądza.

Wystarczy tego OT.


Śr sty 16, 2013 22:36 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Agent Orange napisał(a):
Oczywiście że za to co robią, pobierają wynagrodzenie. To w końcu ich robota - do tego przy realizacji albumu i trasy pracuje masa ludzi którym też zapłacić trzeba. Rozumiem, że Wy pracujecie charytatywnie ?:) Wątpię jednak by powodem nagrywania albumów były głównie względy finansowe - oni już raczej dla kasy nagrywać nie muszą, a Mart dodatkowo ma spore wpływy z tantiem. Wydaje mi się że dawno już mógł by rzucić to wszystko w cholerę i zająć się hodowlą pieczarek.


Dokładnie Agent ja też w to powątpiewam a żeby robili to tylko dla hajsu... Po Violatorze wydali jeszcze wspaniałe albumy takie jak SOFAD czy Ultra. Jeżeli zespół ma tylko dolary przed oczami można to wyczuć szczególnie po takim zespole. Te albumy były przecież odlotowe czy ktoś w to uwierzy że były robione tylko dla kasy? Z resztą nie zatrudnia się chyba wtedy fachowców od dźwięku, nie siedzi się tygodniami w studiu i nie wczuwa się w to wszystko tak jak do tej pory. Z muzyki utrzymują się od zawsze ale jak by tego nie lubili myślę że również nie robili by projektów solowych i nie wydawali na tak wysokim poziomie płyt.

Ps:
Tu nie chodzi Mart czy się z tobą zgadzamy czy nie, ty po prostu piszesz nie prawdę i są na to argumenty większe niż te o których piszesz. Nie można pisać np: Papież był tak na prawdę Rosjaninem ale oczywiście możecie się ze mną nie zgadzać :lol: Daj dowody, argumenty, konkrety to wtedy podyskutujemy.


Ostatnio edytowano Śr sty 16, 2013 22:48 pm przez UNIVERSE, łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 16, 2013 22:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
@martbdg
Wiesz co chlopie, ja na Twoim miejscu nie zadawalbym sobie trudu ani tez nie tracil czasu na sluchanie dzwiekow robionych tylko dla kasy, bez zadnej artystycznej glebii i przeslania. Tym bardziej nie tracilbym czasu na pisanie o tym. Wiec pytam wprost. Co sklania Cie kolego do pisania na tym wlasnie forum, a nie na przyklad na forum (jesli takie jest) popularnego wlasnie teraz zespolu, ktory gra i spiewa ladnie i podobno milo dla ucha oraz ma 123 tryliony odslon na roznych sajtach? Pytanie proste. Tak sadze...


Śr sty 16, 2013 22:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
i jeszcze jedno...
Mam nadzieje ze nie dasz im zarobic juz ani centa wiecej i nie kupiles biletu na koncert?


Śr sty 16, 2013 22:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
a umowmy sie ze sprzedazy plyt dm raczej nie wiele zarabia.

aha i to jest kolejne kłamstwo, no chyba że dokładnie podasz nam tą małą sumę :lol: Ja wiem tylko tyle że płyty DM sprzedają się na całym świecie jak na dzisiejszy rynek muzyczny wyśmienicie i są na to akurat dowody. Dobra kończę kochani ale denerwuję mnie starego fanola taki osąd niczym tak na prawdę nie potwierdzonym. Oby ci jedzenie w domu skisło ty diable ty :lol:


Śr sty 16, 2013 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
To kończ już i idx spać z przekonaniem, ze płyty dm sprzedaja się "wyśmienicie na całym swiecie". W dzisiejszych czasach na płytach to zarabiają gwiazdki typu Adele..stare wygi jak dm to kase biją na koncertach..
@marioosch melise proponuję "chłopie"


Śr sty 16, 2013 23:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Dzieki za rade, ale chyba nie wyrobie finansowo. Z tego co przeczytalem na ulotce (od melisy) to jedna butelka redukuje skutecznie frustracje wynikajace z czytania "zwyklych bzdur" w ciagu jednego dnia. W tym przypadku potrzebowalbym co najmniej miesiecznej kuracji po kazdym Twoim poscie i to w wersji "forte". Chyba przeznacze te srodki na Jack'a Daniels'a. I razem sie posmiejemy... :wink:


Cz sty 17, 2013 0:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 22:30 pm
Posty: 154
Lokalizacja: WROCŁAW
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
martbdg napisał(a):
To kończ już i idx spać z przekonaniem, ze płyty dm sprzedaja się "wyśmienicie na całym swiecie". W dzisiejszych czasach na płytach to zarabiają gwiazdki typu Adele..stare wygi jak dm to kase biją na koncertach..
@marioosch melise proponuję "chłopie"


Wyśmienicie na całym świecie jak na dzisiejszy rynek muzyczny - tak napisałem więc nie zaznaczaj kawałka zdania wyrwanego z kontekstu. A ty dalej miej przekonanie że DM robią muzę tylko dla kasy i na płytach nie zarabiają prawie nic. Dla przykładu polski artysta: Peja (Slums Attack) ma z jednej płyty sprzedanej ok.10zł sprzedał sztuk ostatniej płyty 30000 ile zarobił? Niech w każdym państwie połowa z tego się sprzeda a raczej sprzeda się na pewno pomnóż to i może jakaś namiastka ci tego wyjdzie nie licząc Itunes itd... Człowieku każdy artysta narzeka a trzepie kasę więc przestań proszę cię. Kto powie ci wprost że dużo zarabia jaki artysta? To że "dorabiają" na koncertach jest logiczne i wpisane w promocję każdej nowej płyty ale tak jest od zawsze i nie tylko z DM. I jeszcze jedno ten zespół w porównaniu do innych gwiazd wcale za koncert nie śpiewa sobie jakiejś gigantycznej sumy a jest to jak najbardziej cena adekwatna do tego co robią. Więcej poczytaj panie Martbdg bo wchodzi pan w podwórko o którym pan nie ma chyba za dużo pojęcia. To już ostatnia moja zajawka na ten temat, ale sorry chłopaki i dziewczyny musiałem :lol:


Cz sty 17, 2013 0:31 am Zobacz profil
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Nie rozumiem o co się tak ciskacie. Ja nie widzę niczego złego w zarabianiu pieniędzy - idąc tym torem, to albumy takie jak Violator były o niebo bardziej komercyjne niż dajmy na to SOTU. Obecnie cała ta pseudoalternatywna paplanina to przecież też komercja, tylko zawoalowana. Bardzo często pod płaszczykiem niezależności sprzedaje się ludziom chłam. Mam wrażenie, że fani często chcieliby często zakuć muzyka w kajdany zamknąć w domu wielkiego brata i trzymać pod kluczem pod stałym nadzorem dla własnego dobrego samopoczucia. Tymczasem dla każdego muzyka/artysty najważniejszą sprawą jest swoboda wypowiedzi. Jeśli jednego dnia będzie chciał przywalić mocnym, przesterowanym riffem, a innego zagrać prostą melodię w rytmie disco czy inne popowe melodyjki lub wyciągnąć stary, zakurzony syntezator, to ma do tego prawo. Oni przecież nie zmuszają nikogo słuchania ich muzyki i jednocześnie daję sobie prawo do ucieczki z tych ciasnych szufladek, w które bardzo często fani próbują ich wsadzić. To nie są idioci i zapewne dobrze wiedzą co "wy byście chcieli". Ale tego nie nagrają, bo nie o to chodzi w zabawie w muzykę. Tak, w zabawę. Jestem jakoś dziwnie przekonany o tym że nie muszą nagrywać ze względów czysto finansowych i stać ich na to by się w muzykę bawić, bo co by o SOTU nie mówić - to raczej nie jest to płyta podobna do tych które na co dzień słyszymy w radio. Trochę inną sprawą są koncerty - w tego typu imprezach ma się bezpośredni kontakt z fanami i grając trzeba mieć szacunek dla publiczności. Jednak tak jak napisał bodajże Martini - większość ludzi która przychodzą na te koncerty, chce słuchać tego wyszydzanego "the best of" - i oni też o tym wiedza.


Cz sty 17, 2013 8:13 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
cieawe ile kawałków będzie na nowym albumie ? że pozwole sobie tak nie na temat napisac.... :)
średnia z poprzednich płytek to 13 utworków.


Cz sty 17, 2013 9:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Ja obstawiam gdzieś od 10 do 14 piosenek a reszta w Super Mega Hiper Deluxe Edition


Cz sty 17, 2013 9:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
czy nazwa nowej płyty to oficjalnie Soulful ?


Cz sty 17, 2013 10:33 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
To oficjalnie nie Soulful.


Cz sty 17, 2013 10:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
13 czy 10 piosenek na albumie dla mnie nie wazne pod warunkeim, ze BOX deluxe bedzie co najmniej tak bogaty jak box SOTU. :)


Cz sty 17, 2013 14:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
martbdg napisał(a):
13 czy 10 piosenek na albumie dla mnie nie wazne pod warunkeim, ze BOX deluxe bedzie co najmniej tak bogaty jak box SOTU. :)


Mam nadzieję, że single będą zawierały bside'y ;)


Cz sty 17, 2013 15:51 pm Zobacz profil
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Nie będą. Teraz się już raczej od tego odchodzi. Dodatkowe utwory będziesz miał zapewne w wersji "de lux" :)


Cz sty 17, 2013 15:52 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 19:44 pm
Posty: 259
Lokalizacja: Rybnik
 
Post Re: Depeche Mode nagrywają nowy album (watek zbiorczy)
Obrazek

już wiemy czemu ze strony Andrzeja taka cisza, zajęty jest chłopak celebrowaniem.


Pt sty 18, 2013 1:34 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1556 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team