Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 21:50 pm
Posty: 370
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
ciekawe czy ktoś napisze biografię Flecza, to by było ciekawe...


N lut 24, 2013 1:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Też mi się wydaje że właśnie w bio rudego moglibyśmy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Niekoniecznie o samym OFP ale o dM.


N lut 24, 2013 12:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 12, 2013 19:29 pm
Posty: 206
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Książkę kupiłam z marszu, m.in innymi dlatego, że była polecana przez to forum. No i jak chyba większość tu z nas "trochę" się rozczarowałam. A rozczarowanie, wscieklość, niedowierzanie w to co czytam sięgnęła zenitu wraz z fragmentem opisującym "Bullet from the gun"... Ło matko...!
Potem gdzieś wyczytałam, że "wydawnictwo Anakonda przeprasza wszystkich za błędy, że niebawem wyjdzie drugie wydanie, poprawione, z kolorowymi zdjęciami i ma być tańsze"... A wystarczyło tylko dać to komuś wcześniej do przeczytania (najlepiej takiemu upierdliwcowi jak ja :lol: )
Jedyne co mi się podoba w tej książce to okładka, zawartość lepiej ostentacyjnie spalić na stosie, hihi


N lut 24, 2013 18:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 06, 2012 22:07 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Albo kilkukrotne "Flying The Angel" ...


N mar 03, 2013 1:43 am Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 03, 2013 15:27 pm
Posty: 11
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Widzę, że nie trzeba tego kupować, żeby wiedzieć co jest w tej rzekomo "najnowszej" wersji historii depesza. Jednak piszę też w innej , dla mnie bardzo konkretnej sprawie. Mianowicie postanowiłam wgryźć się głębiej w depeszowskie klimaty i tak się zastanawiam od jakiej książki o nich powinnam zacząć? Jak na chwilę obecną może przeczytam Black Celebration za radą znajomego chociaż nie wiem czy warto... zaczynać od końca, bo przecież to wydanie jest z 2010 ... A raczej chciałabym tak od początku. Jednak z drugiej strony nawet gdyby to i tak bede czytac pozostałe rzeczy do oporu. Jak patrzyłam, najwcześniejsza pozycja jest z 1990 (Strangers, The Photographs by Anton Corbijn – Anton Corbijn.) Czy od tej warto by było zacząć? W sumie to jakieś amerykańskie wydanie ale jest mi to bez różnicy ;) A może w ogóle kolejność nie miałaby w tym przypadku znaczenia? A więc? :) Pozdrawiam!


Wt mar 05, 2013 18:47 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Strangers to jest album ze zdjęciami.
A co do książek to nie ma kompletnie znaczenia przecież od której zaczniesz.


Wt mar 05, 2013 22:23 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N mar 03, 2013 15:27 pm
Posty: 11
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
No własnie tez tak o tym myslalam, i sadze tak samo. i tak wszystko o nich xD Mimo to , dziekuję! :)


Śr mar 06, 2013 19:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
W Careffour do kupienia za niecałe 4 dychy, ale zawsze można poczekać aż trafi do działu "tania książka" :8):


So mar 16, 2013 12:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 03, 2013 15:27 pm
Posty: 11
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Ha, ha, xD


Wt mar 19, 2013 12:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 13:58 pm
Posty: 63
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Wtórna, nic nowego.


Śr mar 20, 2013 13:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
W kwietniowym Teraz Rocku jest recenzja tejże pozycji.


Pt mar 29, 2013 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografia
Książkę zakupiłem bo tak wypadało. Przeczytać, przeczytałem ale powiedzieć że to strata czasu to mało. Zresztą co to za biografia skoro skupia się raczej na samym zespole? Oczywiście ja rozumiem że życie Dave jest ściele z nim powiązane ale na litość przerabianie rozdział po rozdziale wszystkich płyt DM o których wiemy już wszystko zarówno o ich tworzeniu jak i atmosferze w zespole to lekka przesada. Myślałem naiwnie że w biografii autor skupi się raczej na życiu osobistym bohatera a tak mamy to wszystko co już wiemy od dawna tyle że w nowej szacie graficznej. Jeśli ktoś nie zakupił z forum tej pozycji to szczerze odradzam wydawania pieniędzy. Wiem na pewno że biografii Martina nie zakupię.


Wt kwi 02, 2013 9:49 am Zobacz profil
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografi
Polonista napisał(a):
Książkę zakupiłem bo tak wypadało. Przeczytać, przeczytałem ale powiedzieć że to strata czasu to mało. Zresztą co to za biografia skoro skupia się raczej na samym zespole? Oczywiście ja rozumiem że życie Dave jest ściele z nim powiązane ale na litość przerabianie rozdział po rozdziale wszystkich płyt DM o których wiemy już wszystko zarówno o ich tworzeniu jak i atmosferze w zespole to lekka przesada. Myślałem naiwnie że w biografii autor skupi się raczej na życiu osobistym bohatera a tak mamy to wszystko co już wiemy od dawna tyle że w nowej szacie graficznej. Jeśli ktoś nie zakupił z forum tej pozycji to szczerze odradzam wydawania pieniędzy. Wiem na pewno że biografii Martina nie zakupię.


Z Martinem jest podobnie, Więcej DM niż Martina w Martinie. Osobiście bardzo się zawiodłam. Szkoda kasy i czasu.Niczego nowego czy ciekawego nie można się dowiedzieć. Teraz mam zamiar przeczytać Narodziny Ikony. Zobaczymy co z tego będzie.


N maja 12, 2013 18:16 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografi
Ja dostałam książkę w prezencie i na pytania jak mi się podoba cicho mruczałam pod nosem, że owszem niczego sobie. Jakoś niekomfortowo było mi się przyznać, że prezent jest do bani. Samej siebie jednak nie ma co oszukiwać - książka jest słaba, pełna błędów i powiela znane od dawna info zarówno na temat Dave'a jak i samego zespołu - nie polecam.


N maja 19, 2013 19:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografi
Obrazek Może to zachęci kogoś do czytania :twisted:


So cze 01, 2013 11:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 21:20 pm
Posty: 5
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografi
Zastanawia mnie jeden fragment książki... str. 134: "Podczas jednego z koncertów w Mannheim w Niemczech Dave podszedł trochę za blisko do brzegu sceny u spadł z niej prosto w morze rąk"...
Czy to o to "potknięcie się" z Frankfurtu http://www.youtube.com/watch?v=MgRAsHtMvzM czas: 1:01 im chodziło?


Pn cze 03, 2013 19:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 9:26 am
Posty: 114
Lokalizacja: from the depths of my emptiness
 
Post Re: Dave Gahan - Depeche Mode & The Second Coming - biografi
Zarzekałam się, że nie kupię i co?
Kupiłam, obie :D

Byłam w księgarni, zobaczyłam te dwie twarze i wzięłam.
Dopiero zaczęłam Martina, ale powielę opinię tych, którzy już się wypowiedzieli.
Nic nowego, więcej dM niż Martina, ale cóż niech jest do kolekcji :roll: .


Pn sie 12, 2013 11:01 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team