Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Jak na Gore'a który najchętniej na trzeźwo nie mówiłby nic (a już na pewno nie o sobie), ta biografia jest bardzo dobra. Nie wiem czego się spodziewasz, może napisz, ale wcześniej pomyśl jakim "cieżkim" przypadkiem jest zamknięty w sobie Martin. Jeśli natomiast chcesz się czegoś dowiedzieć z jego życiorysu po prostu stań pod hotelem i się spytaj, gwarantuję Ci że odejdziesz z kwitkiem, jak pewnie czasami autor tej biografii, próbując "wzbogacić" książkę. W końcu kto chciałby wypuścić w świat fakty z prywatnego życia o których lepiej zapomnieć, nie? :wink:[/quote]
Nie należę do "Fanatyków" aby stać godzinami pod Hotelem (tego typu Rzeczy pozostawiam odpowiednim Ekspertom :wink: ) Którym ów sztuka także nie wychodzi najlepiej .... :( Powracając do meritum ,Po prostu właśnie liczyłem na Tego typu fakty z życia Artysty których jescze nie znałem ..... Ale każdy ma Prawo do własnego zdania ,jak wiadomo PEOPLE ARE PEOPLE :) Każdy ma Swoje Punkty widzenia /ocenienia danego produktu po zapoznaniu się z nim (w tym przypadku książki) ...... Czekam w takim razie na opinie innych Forumowiczów na temat lektury ....


Cz lut 21, 2013 21:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Każdy chciałby dowiedzieć się o najbardziej pikantnych faktach z życia swojego idola, ale wtedy z bio zrobiłby się drugi "pudelek". Mnie interesuje dokładnie to co jest w tej książce, widać mamy inne spojrzenie na Martina. Ty szukasz sensacji, a ja zwyczajnie chcę przeczytać o człowieku, jego pracy i otoczeniu, i bynajmniej nie rwę włosów z braku jakiś mało znaczących sensacji.

Zapodaj kilka przykładów może o jakich byś chciał przeczytać.


Pt lut 22, 2013 10:24 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
krzychal napisał(a):
Każdy chciałby dowiedzieć się o najbardziej pikantnych faktach z życia swojego idola, ale wtedy z bio zrobiłby się drugi "pudelek". Mnie interesuje dokładnie to co jest w tej książce, widać mamy inne spojrzenie na Martina. Ty szukasz sensacji, a ja zwyczajnie chcę przeczytać o człowieku, jego pracy i otoczeniu, i bynajmniej nie rwę włosów z braku jakiś mało znaczących sensacji.

Zapodaj kilka przykładów może o jakich byś chciał przeczytać.
Tak jak Napisałeś każdy Ma inne spojrzenie na Artystę,Ja mam właśnie takie.... Nie poszukuję na siłę Sensacji ale właśnie chciałem Przeczytać coś Ponad to o czym wiem np:Na temat jego pracy ,Otoczenia Był wyczerpujący temat min w OBNAŻONYCH. Z mojego punktu Reasumując Książka Nie Jest 100 % Biografią tylko tak jak tytuł mówi jest Obszerną PUBLIKACJĄ na Temat MARTINA & DEPECHE MODE . Jeśli natomiast o Przykłady chodzi to liczyłem na Biografię w Takim Stylu :Nieco Kontrowersyjną,Obnażającą niepokorną Duszę Artysty w której skrywają się różnego rodzaju Tajemnice .Być Może kiedyś powstanie taka Autoryzowana Przez Samego Martina . :?: ........ Poniżej wklejam Link Bardzo dobrej BIOGRAFII w której jest zawarte Wszystko to czego Oczekuję po tego typu lekturach tak dla Przykładu :
http://bestsellery.net/ksiazka/982/fred ... jones.html


Pt lut 22, 2013 11:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Ale przykłady Kamil, przykłady, o czym chciałbyś się dowiedzieć, bo tekst typu "obnażającą niepokorną duszę artysty" oznacza wszystko od A do Z :wink: od modelu syntezatora po długość i kolor penisa? O to Ci chodzi?


Pt lut 22, 2013 12:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
krzychal napisał(a):
Ale przykłady Kamil, przykłady, o czym chciałbyś się dowiedzieć, bo tekst typu "obnażającą niepokorną duszę artysty" oznacza wszystko od A do Z :wink: od modelu syntezatora po długość i kolor penisa? O to Ci chodzi?
Nie KRZYCHAL o Syntezatorach i tego typu nowinkach technologicznych Było Bardzo wiele Napisane min w Obnażonych lub w Biografii Malinsa. Temat Penisa oraz Długość to nie moja profesja raczej (Sfera seksualności Artysty może pozostać tajemnicą) Bardziej chodzi mi o PRZEDSTAWIENIE SAMEGO ARTYSTY W BARDZIEJ KONSTRUKTYWNY SPOSÓB NA ZASADZIE JEGO POSTRZEGANIA ŚWIATA TEGO CO MU W DUSZY "GRA" ,CZYM SIĘ KIERUJE PISZĄC TEKSTY KTÓRE POWSTAŁY/POWSTAJĄ ...... ) Taka Jest Moja wizja Całej Sprawy i właśnie w Tym kierunku podąża Moja Nieskrywana Ciekawość...... Ale jak Napisałem post wyżej Być Może kiedyś Powstanie Autoryzowana Biografia Przez samego Martina :?: Na Podany temat Można Pisać w Nieskończoność ,Pisząc swoje tezy oraz czemuś zaprzeczać .... ale tak jest ten Świat skonstruowany że są ludzie którzy zawsze będą Chcieli Czegoś Więcej....... Dzięki za miłą rozmowę ,Pozostawmy temat Lektury do czasu jej Premiery aż Ludzie się z nią zapoznają wtedy powstaną różne Zarysy,opinie,kometarze..... Na pewno Będzie Ciekawa interesująca rozmowa pomiędzy różnymi Osobami które czegoś oczekują,Mają swoje własne wizje na Podany Temat itp ...... :8)


Pt lut 22, 2013 12:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Przecież nie od dziś wiadomo, że Gore nigdy (poza kilkoma wyjątkami) nie ujawnia swoich inspiracji dotyczących tekstów, po prostu nie i koniec, więc nie wiem czemu masz pretesje do autora bio o to że tego nie ma. Jego postrzeganie świata jest w tekstach poza tym :wink: I kilka utworów poddano analizie, ale nie spodziewajmy się że nagle wszystkie zostaną rozebrane na czynniki pierwsze.

Czy Ty masz coś z klawiaturą?


Pt lut 22, 2013 13:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 18:24 pm
Posty: 125
Lokalizacja: Ostróda /Poznań
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
krzychal napisał(a):
Przecież nie od dziś wiadomo, że Gore nigdy (poza kilkoma wyjątkami) nie ujawnia swoich inspiracji dotyczących tekstów, po prostu nie i koniec, więc nie wiem czemu masz pretesje do autora bio o to że tego nie ma. Jego postrzeganie świata jest w tekstach poza tym :wink: I kilka utworów poddano analizie, ale nie spodziewajmy się że nagle wszystkie zostaną rozebrane na czynniki pierwsze.

Czy Ty masz coś z klawiaturą?
Wiadomo że tak jest ,ale zawsze jest to "Ale" Rodząca się Ciekawość oraz chęć poznania czegoś innego ,nowego nie może Być od razu postrzegana jako "Zło Konieczne" :D Co do klawiatury to "Technologia Bywa czasami Bezlitosna" :evil: (więc jeśli chodzi ci o jakieś Błędy,tudzież notoryczne ....... kropki) to mogę "Przeprosić co Najwyżej w imieniu Technologii" :wink: pozDrawiaM + :nlmda:


Pt lut 22, 2013 13:50 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Chyba masz za duże oczekiwania, przez tyle lat wywiadów i tekstów można spokojnie samemu wyrobić opinie o Martinie. Nie mam jakiegoś ciśnienia na sensacyjne fakty, a świadomość tego, iż nie jest to otwarty człowiek pozwala mi na czerpanie przyjemności z lektury, zdaję sobie sprawę z ograniczeń na jakie mogli się natknąć autorzy.


Pt lut 22, 2013 14:00 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
czyli generalnie - lepsza jest biografia Martina jak Dejwowa? warto kupić i mieć czy szkoda kasy ?


Śr lut 27, 2013 13:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Zdecydowanie. Gahana przełknąłem dla zasady, Gore'a przeczytałem już parę razy. Czyta się lekko i przyjemnie.


Śr lut 27, 2013 19:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
no to już chyba wiem co jeszcze chciałbym dostać 22 marca na urodziny ;)


Śr lut 27, 2013 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
krzychal napisał(a):
Zdecydowanie. Gahana przełknąłem dla zasady, Gore'a przeczytałem już parę razy. Czyta się lekko i przyjemnie.


Nie jesteś obiektywny w tej kwestii ;)


Śr lut 27, 2013 20:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Mylisz się, gdyby była kiepska dopiero wtedy poznałbyś mój gniew :wink:


Śr lut 27, 2013 21:04 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Mialem sobie odpuscic. Ale ta recenzja... Calkiem calkiem ciekawa.

http://www.kreatywa.net/2013/02/martin- ... enzja.html


Cz lut 28, 2013 23:19 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Dzisiaj książka w Empikach tak ?


Śr mar 06, 2013 10:17 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
W piątek powinna być.


Śr mar 06, 2013 15:16 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lut 13, 2011 15:03 pm
Posty: 32
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Dostałem wiadomość z "Empiku"-z przykrością informujemy, że czas realizacji wysyłki o numerze eXXXXXXX uległ wydłużeniu. Planowany termin realizacji to: wtorek, 19 marca 2013.
Troszkę przegięcie!!! :x :x :x :x :x


So mar 09, 2013 13:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
sprawdzałem dziś, info w programie magazynowym empiku mówi, iż mają 3000 szt. na magazynie głównym, coś mało jak na taką dużą sieć sprzedaży


N mar 10, 2013 15:36 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sie 16, 2009 11:20 am
Posty: 254
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Książki dostępne w empiku w Piasecznie. Jak na cenę 49,99 zł to biednie - wg mnie to JEST biografia DM, nie Martina...


Pn mar 11, 2013 22:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 06, 2012 22:07 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
 
Post Re: Insight - Martin Gore & Depeche Mode - biografia
Od wczoraj dostępna w EMPIKu Gorzów Wlkp, jakieś 20 sztuk . 49,90zł . I oczywiście zakupione . I do tego ładnie zdjęcia .


Wt mar 12, 2013 22:33 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team