Depeche Mode - Zobacz wątek - Never let me down again Milan 2006 - poszukiwany
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 
Never let me down again Milan 2006 - poszukiwany 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 15, 2020 21:10 pm
Posty: 2
 
Post Never let me down again Milan 2006 - poszukiwany
Cześć,

Od półtora roku poszukuję teledysku w dobrej jakości do utworu Never let me down again z koncertu z Mediolanu z 2006 roku. Ma dla mnie wartość sentymentalną, znam każdy szczegół tego clipu.
Od dziecka (jestem przed 30) oglądałem go na youtube setki, bądź tysiące razy. Żeby wyjaśnić skalę problemu dziś przed 22 zostałem zaakceptowany przez administrację jako członek forum. Wniosek o dołączenie złożyłem dokładnie 15 lip 2020, 22:11 :)

Proszę o podpowiedź czy nagranie z tego koncertu zostało wydane na jakiejś płycie (wygląda na profesjonalny montaż), czy gdziekolwiek da się uzyskać do niego dostęp w możliwie najlepszej jakości.
Pozdrawiam, nara


N sie 29, 2021 23:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: Never let me down again Milan 2006 - poszukiwany
Trzeba kupić to wydawnictwo jak poniżej i wszystko będzie jasne:
https://www.discogs.com/Depeche-Mode-To ... e/10548294


Pn sie 30, 2021 7:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Never let me down again Milan 2006 - poszukiwany
Kupić można albo na allegro: https://allegro.pl/listing?string=depeche%20milan
albo w sklepach typu empik: https://www.empik.com/touring-the-angel ... 4,muzyka-p

Są dwie wersje. Jedna to po prostu pojedyncze DVD z koncertem. Jest też wersja na dwóch DVD (na pierwszym koncert, na drugim dodatki typu film dokumentalny) i płycie CD - na niej znajduje się 8 utworów z płyty Playing The Angel zagranych na koncertach z Mediolanu.

A, jest też wersja HD, skrócona z tego co pamiętam w stosunku do tego co na płycie DVD, była jakaś transmisja telewizyjna. Z tego co pamiętam materiał faktycznie był w HD (chociaż bardziej był to HDready 720p niż FullHD 1080p) i Never chyba też tam był, bo to jednak utwór kluczowy na każdym koncercie, więc raczej by go w transmisji nie pominęli. Więc jak szukasz najlepszej wersji, to to będzie chyba ta. Do upolowania niełatwa, więc prawdopodobnie będziesz musiał się zadowolić DVD.


Pn sie 30, 2021 12:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 15, 2020 21:10 pm
Posty: 2
 
Post Re: Never let me down again Milan 2006 - poszukiwany
Chyba ze względu na okładkę, myślałem że to DVD to jakieś amatorskie nagranie udostępniane bez wiedzy DM.
Dziękuję serdecznie za pomoc!


Pn sie 30, 2021 19:34 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 4 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team