Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
"Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Agent Orange napisał(a):
Czyli krótko mówiąc: Al wcale nie widzi się w roli w jakiej większość z Was chce widzieć jego :)


A skąd takie stwierdzenie ? Alan nie byl producentem, byl tym, ktory dodawal magii, ktorej obecnie trzeba szukac ze swieca w numerach dM. Sadze, ze Ci ktorzy chcieliby go z powrotem, chcieliby go widziec robiacego to samo, co przed odejsciem.


Pn lut 25, 2013 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Aristide Bruant napisał(a):
Błysnąć? Grzmotu nie będzie, bo raczej muzę nazbyt ambitną kreuje i nie dla „Mas”. Taka - prawda czasu i prawda ekranu/głośnika.
Kooperacja – jakiś duet, tylko kto będzie chciał byłego członka i czy były członek będzie chciał się z kimś męczyć?

arcadio.dm napisał(a):
....Nie ma Depeche Mode bez Martina. Nie ma Martina bez Fletcha. I tyle w temacie.

A Gahanoza? A Solo Marcin? Bez chyba, pięknie pachnący ;)


Przypuszczam, że gdyby ktoś wpadł na pomysł usunięcia Andrzeja z zespołu, Martin też by się wtedy usunął i byłby koniec DM.


Pn lut 25, 2013 14:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Nooo pewnie tak, ale bardziej piłem do tego tam o Martin, Andy=DM.
Gdyby Gah odszedł to chyba też.
Tak na marginesie.


Pn lut 25, 2013 15:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Jasne! Ale chwilowo było o Fletchu :wink:


Pn lut 25, 2013 15:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Aristide Bruant napisał(a):
Błysnąć? Grzmotu nie będzie, bo raczej muzę nazbyt ambitną kreuje i nie dla „Mas”. Taka - prawda czasu i prawda ekranu/głośnika.
Kooperacja – jakiś duet, tylko kto będzie chciał byłego członka i czy były członek będzie chciał się z kimś męczyć?

Wciągam tylko unsound, reszta jest nie do przeskoczenia. Powinien błysnąć bo z ostanich akcji kojarzy mi się tylko ze sprzedażą gaci :wink:

arcadio.dm napisał(a):
....Nie ma Depeche Mode bez Martina. Nie ma Martina bez Fletcha. I tyle w temacie.

Aristide Bruant napisał(a):
A Gahanoza? A Solo Marcin? Bez chyba, pięknie pachnący ;)

Ale co ma solo do zależności między GFG w dM? To"nie ma Martina bez Fletcha" to trochę na wyrost :wink:


Pn lut 25, 2013 15:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
W tym sensie, że Martin musi mieć druha obok siebie. Bez niego ciężko byłoby Martinowi przekazywać myśli :wink:


Pn lut 25, 2013 15:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Naciągane trochę.


Pn lut 25, 2013 15:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Nawet w promo wywiadach Dave występuje sam, a Martin z Fletchem zawsze w duecie.


Pn lut 25, 2013 15:59 pm Zobacz profil
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Alan w ostatnich latach nie błysnął i już pewnie niestety nie błyśnie, jak byśmy sobie tego życzyli. Głównie dlatego, że się od takich błysków dawno temu odciął. Propozycję dołączenia do The Cure skomentował stwierdzeniem, że nie zamierza całe życie grać w zespołach pop.
Osobiście nie przepadam za Recoil. Brakuje mi tam dobrych kompozycji. Utwory Martina, aranżacje Alana i głos Davea, to było, jak na mój gust, doskonale połączenie.

Pisałem już wielokrotnie, że moim zdaniem DM bez Alana radzą sobie całkiem dobrze (może poza Exciterem). Ultra i PTA to wspaniale płyty, SOTU tez lubię. A jednak brakuje tam ręki Alana. A o aranżacjach koncertowych chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Zresztą brakuje mi Alana tak po prostu w DM, na scenie, a nawet w klipach i na fotach. Choć oczywiście najlepsze było to, co wnosił jako muzyk. Tyle lat minęło i wciąż żałuję, że go jakoś nie zatrzymali. Martin mowił kiedyś: "4 osoby to w sam raz dla zespołu. 5 wygląda śmiesznie, a 3 raczej źle".


Pn lut 25, 2013 21:54 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
MARIUS napisał(a):
Martin mowił kiedyś: "4 osoby to w sam raz dla zespołu. 5 wygląda śmiesznie, a 3 raczej źle".

To cytat z czasów jak ich była 4? Jeśli tak to myślę, że gdyby od zawsze grali w 3 to kolejność była by inna. :wink:


Pn lut 25, 2013 22:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
MARIUS napisał(a):
Alan w ostatnich latach nie błysnął i już pewnie niestety nie błyśnie, jak byśmy sobie tego życzyli.
Osobiście nie przepadam za Recoil. Brakuje mi tam dobrych kompozycji.

Martin mowił kiedyś: "4 osoby to w sam raz dla zespołu. 5 wygląda śmiesznie, a 3 raczej źle".


Nie generalizowałbym aż tak mocno, np takie Jezebel, Allelujah czy Prey są doskonałymi kompozycjami. Gdyby DM wydało płytę w tak "dusznym" klimacie byłoby niezmiernie ciekawie. Myślę, że Alan nie zawiesił jeszcze swoich trampek na kołku i błyśnie nam jeszcze tak, że aż będziemy musieli mrużyć oczy.

Zwłaszcza do gry w piłkarzyki, 3 za mało a 5 za dużo :lol:


Wt lut 26, 2013 5:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Zapytałem w Łodzi Alana, czy nie myślał o tym, żeby nagrać nowe wersje, Recoil - wersję swoich piosenek, które stworzył dla DM, np. Two Minuta Warning, The Landcape Is Changing... Ale odpowiedział, że woli tworzyć zupełnie nową muzykę :)


Wt lut 26, 2013 10:04 am Zobacz profil
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
oDMienioNY napisał(a):
Myślę, że Alan nie zawiesił jeszcze swoich trampek na kołku i błyśnie nam jeszcze tak, że aż będziemy musieli mrużyć oczy.

A ja myslę, że nie błyśnie, bo niestety konsekwentnie trzyma się projektu o charakterze niszowym, bez ciśnienia na błyski. Godne szacunku, ale... szkoda.


Wt lut 26, 2013 19:21 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
To zależy, co uznać za błysk... Dla mnie ( i nie tylko dla mnie) SUBHUMAN to najlepsze dokonanie Recoil. W kategoriach tego projektu uważam, że jest świetnie. Natomiast jeśli oczekujemy błysku w kategorii "rock(pop)star", to wiadomo, że nie do tego pacjenta telefon...

Ciekawe jak to jest z Alanem w kwestii procentów ze sprzedaży płyt DM? Dość znikoma aktywność zawodowa może sugerować suto zastawiony stół :mrgreen:


Wt lut 26, 2013 22:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
oczywiście myślałem o samych utworach, a nie o tym, że może wyskoczyć na scenę z hiciorami pokroju jakiegoś koreańskiego kowboja, nie zakręci też z pewnością lassem i nie wykonana duetu z jakąś Rajanką czy inną gwiazdą popu.
Subhuman ma właśnie prawdziwy klimat z rejonów delty Mississipi a niestety zaczynam się obawiać, że na nowym krążku DM ta delta pozostanie jedynie w tytule płyty, a w warstwie muzycznej mogą być jedynie okruchy tego dusznego wilgotnego grania, obym się mylił.
Liczę też na to, że być może wykorzysta swoje talenta w kierunku wyprodukowania kolejnej solowej płyty mr. Gahana, która wówczas zabrzmi niczym stare dobre DM, ... co pomarzyć nie można :P


Śr lut 27, 2013 7:27 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Ale po co popadać w skrajności? Recoil to jedna skrajność, a Rijanka, to druga. Komercyjnym błyskiem byłoby coś pośrodku. Alan jednak nie ma już takich zapędów. Muzyka taka jak grana przez DM, czy wspomniane The Cure, z wiekiem stała się dla niego już zbyt komercyjna. Dlatego nie powstał żaden inny, wymierzony na błysk projekt AW.


Śr lut 27, 2013 11:19 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Jak sam powiedział w Łodzi jego celem (choć niczego nie przesądzał) będzie muzyka filmowa. Ostatnie dwie płyty, jak dla mnie, są blisko tego gatunku właśnie.


Śr lut 27, 2013 13:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 08, 2009 22:26 pm
Posty: 33
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Personal Angel napisał(a):
@scharf - wielokrotnie zwracano ci uwagę ( jeszcze w bardzo delikatny sposób ) - w innych wątkach też , że nic innego nie robisz , dosłownie - tylko nieustannie ubliżasz , jeszcze w najbardziej prostacki sposób , jaki może być innym forumowiczom ( czytaj . innym użytkownikom ).

odp.

Wy możecie ubliżać Fletch-owi -nierób i pasożyt? A ja wam nie mogę napisać, co o was można myśleć???? Mam konkretne argumenty ...A wy?Nie macie pojęcia o tworzeniu muzy, a piszecie jakbyście... cokolwiek stworzyli. (poczytaj swoje pierwsze zdanie w tym poście, piszesz jak nieuk!!!)
----------------------------------------------------------------------------
Zauważ , że już nikt nie stara się nie wdawać się z tobą w jakiekolwiek dyskusje , czy wymianę poglądów tylko omija twoje wypowiedzi , bo nie chce się zniżać do twojego poziomu.
Ktoś inny wyciągnąłby z tego wnioski , ale ty mimo to postępujesz tak dalej i jeszcze udajesz , że nie wiesz o co chodzi .

odp.

Trudno ze mną wchodzić w dyskusję, nie mając pojęcia o tworzeniu muzyki. Napisz coś, co ma jakiś sens odpowiem.....
---------------------------------------------------------------------------------------
W ogóle szkoda zadawać sobie trud i odpowiadać na tak marne prowokacje , jak twoje.
Powiem ci tak - przeczytaj jeszcze raz uważnie swoje posty i ZASTANÓW SIĘ , w jaki sposób i z jakim szacunkiem odnosisz się w nich do innych ludzi , używając bez przerwy obelżywych epitetów itp. inwektyw.
O podstawowych zasadach kultury wypowiedzi to nie ma co wspominać .

odp.

Jeżeli wydaje ci się, że pisanie o F. w formie obelżywej ,jest jak najbardziej pozytywne to się bardzo mylisz. Skoro wam przychodzą bezproblemowo epitety w stosunku do F. to dlaczego dziwisz się, że ktoś tak o was pisze. Prowokacje??? bredzisz ... nie mam zamiaru z szacunkiem odnosić się do postów .... obelżywych w stosunku do F. F. to ikona, razem z D.G i M.G ...Wilder to ... dawno zapomniany dodatek. Co ty możesz wiedzieć o kulturze.
------------------------------------------------------------------------------
Może powinieneś rozpocząć o przeczytania regulaminu , ale na to powinien uwagę zwrócić ci ktoś inny .

odp.

A może, już jakiś admin zwrócił uwagę, na to w jakim stylu piszę..... i dał sobie spokój.
---------------------------------------------------------------------
Twoje wpisy ( w czasie krótkiego stażu forumowego ) wyglądają na pisaninę sfrustrowanego nastolatka , który aroganckim zachowaniem przy podwórkowych kolegach chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę .
Chłopca , którego sympatia zakochała się w plakacie młodego Alana Wildera .
Niestety tak to wygląda.

odp.

Sorry, ale nic nie rozumiesz, staż forumowy? 4 lata to mało? Praca w przemyśle muzycznym----więcej niż ty masz lat.Totalny brak sympatii do A.W i jego posterów.Mylisz się w swoich wywodach.
--------------------------------------------------------------------------------------
Chyba , że zależy ci na tym , żeby w błyskawicznym tempie zrobić karierę forumowego trolla , ale długiego stażu nie wróżę .
Byli tacy , co próbowali - i po nich , jak i ich kontach zostało wspomnienie .

odp.

Każdego, który ma inne zdanie, niż większość, traktujecie jako trola????Argumenty macie za nic???

-----------------------------------------------------------------------------

Nie chcę się dalej wdawać w tego typu dyskusje , bo wątek jest nie o tym.

odp.

Nie możesz się wdawać w dyskusje, bo nie masz podstawowych informacji w temacie.
------------------------------------------------------------------------------
Dla mnie osobiście możesz pisać brednie na temat Alana jakie chcesz , ja nie traktuję tego w ogóle poważnie , bo prawda jaka jest każdy wie.
Alan był OBECNY w najlepszych latach twórczości DM , z jego udziałem powstało wiele wspaniałych ( najlepszych ) albumów , tras koncertowych itd. , a pobierał wynagrodzenie ( odnoszę się tu do konkretnej wypowiedzi ) za swoją ciężką i mozolną pracę .
Jako , że był muzycznym perfekcjonistą - to dawał z siebie wszystko !
To są argumenty nie do podważenia .


odp.

Brednie to ty piszesz, Alan kiedyś był, ale się skończył.Każdy muzyk daje z siebie wszystko, w trakcie tworzenia dzieła. Dlaczego myślisz, że F. nie dawał z siebie wszystkiego????? Masz jakieś ....konkrety, czy tylko ci się wydaje?


Pn mar 04, 2013 2:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Cytuj:
F. F. to ikona, razem z D.G i M.G ...Wilder to ... dawno zapomniany dodatek


Dawno się tak nie uśmiałem. Co Ty chłopie za towar bierzesz? Bo trzepie Cię po nim chyba zbyt mocno.


Pn mar 04, 2013 8:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 08, 2009 22:26 pm
Posty: 33
 
Post Re: "Alan wróć", czy "Alan nie wracaj"?
Trzepie, to cię kolega po pośladkach, zauważam, że ty, to taki wiecznie na kolanach przed tym A.W. hmmmmmmmm no może i te związki partnerskie w naszym kraju wypalą, ale podejrzewam, że Wilder cię oleje.


Pt mar 08, 2013 4:52 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team