Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Tak jak w pytaniu są tacy jeszcze na tym forum ? Co to znaczy być ortodoksem :?


Pt mar 01, 2013 22:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4347
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Obrazek


Pt mar 01, 2013 22:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
To szanowny kolega Więcor na zdjęciu załączonym? Nie wiem komu pogratulować fryzury. :beer:


Pt mar 01, 2013 22:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Pytanie czy "fan" może być ortodoksyjny? :wink:
Chyba że "fan ortodoksyjny" to w skrócie definicja "depeche", ale to się raczej wyklucza...
eeech


Pt mar 01, 2013 23:00 pm Zobacz profil
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
w tym miejscu to raczej każdy z tych prawdziwych Depeszów da sobie spokój ! bo teraz to głównie młodsze pokolenie się wypowiada i wzbudza grozę hahaha , ja mimo że mam 26 lat czuję się Depeszem bo się na DM wychowałem i to nie na albumie który był akurat w wieku kiedy dorastałem a raczej Some Great Reward i Constuction Time Again , kocham DM całym sercem , znam ich twórczość doskonale i co koncert i kawałek mam te ciary których już nie doznają te osoby które nie znają prawdziwego DM z lat 80 90 ! a co do ortodoksów bo o to temat to staram się zawsze nosić fryze na Gahana i co nie zawsze mi się udaje ubierać w naszą piękną czerń co reprezentuje kolor dumy u elegancji :nlmda:


Pt mar 01, 2013 23:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
:arrow: Więcor nie wszystkich natura w tym wieku tak chojnie obdarzyła grzywą :? Niektórym pozostało tylko słuchanie DM :lol: :lol:


Ostatnio edytowano Pt mar 01, 2013 23:22 pm przez mirass, łącznie edytowano 2 razy



Pt mar 01, 2013 23:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 11:02 am
Posty: 647
Lokalizacja: Barcelona (Mataró)
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Daisy napisał(a):
To szanowny kolega Więcor na zdjęciu załączonym? Nie wiem komu pogratulować fryzury. :beer:


Fryzury, no i oczywiscie kolekcji plyt w tle. Mniemam, ze to samo dM oczywiscie. Gratuluje !.


Pt mar 01, 2013 23:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
O cholera fakt. Nie masz włosów nie jesteś "Depechem". Lordzie przybywaj :lol:


Pt mar 01, 2013 23:21 pm Zobacz profil
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Obrazek


Pt mar 01, 2013 23:52 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
hortensjusz napisał(a):
O cholera fakt. Nie masz włosów nie jesteś "Depechem". Lordzie przybywaj :lol:


Zgodnie z zyczeniem :D Tez :wink:


So mar 02, 2013 1:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


So mar 02, 2013 13:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Moim zdaniem na forum są takowi, jednak "ortodoksyjność" bywa względnie rozumiana - wystarczy zestawić owe trzy foty i wyciągnąć wnioski.
Na pierwszej focie widać więcej niźli się wydaje... druga to typowe "targanie" dm do pracy ;), natomiast trzecia to reklama okularów prady (bez urazy, ale gwałtownie gwa.łcą całość przekazu).
Generalnie zwyczajnie zjeżone włosie (często ze zje.ba.ną grzywą) + wygolenie + kolor czarny - nie oznacza tego o czym mowa w temacie Pana chorążego. To życie całe od laaat (wytrwanie), styl (niezmienny, klasyczny - bo ten jest właściwie rozumiany), pasja (zbieractwo wszelkiej maści pierdalamencji z dm w tle), uczestnictwo w "zlotach", koncertowe szaleństwa i wiele wiele innych.

Tak jak jeden napisał, że się czuję depeszem - a drugi fan (mający podstawową wiedzę) na ulicy widząc Go nawet przez chwilę nie pomyśli o tym co czuję pierwszy. To własnie różnica w wyglądzie - 1, natomiast reszta to już cała masa pow. zagadnień.

Jeszcze dam taki przykład: w robocie mam podobny "kącik" do Mariusowego i wiele osób zagaja temat widząc To. Fajnie jest móc gawędzić z obcym jak z druhem!


So mar 02, 2013 17:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Nie reklamuję prady :wink: Ortodoksem w dzisiejszych czasach już nie jestem, fryzurę zatrzymałem :)
A jeśli chodzi o uczesanie, to nie uznaję za depechowskie, bez baków.


So mar 02, 2013 18:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4347
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
No własnie a miało byc o ortodoxach, wiec zostaje jednak reklama Prady. Bo chyba nic ponadto. Chyba nie zrozumiałeś tematu.

Baki to miał Elvis. Gahan ma baczki co najwyżej ( po za krótkim incydentem w czasach SOFAD'a). I jakby bozia nie poskąpiła w tym miejscu sierści to by były ;)

Zdjecie wrzuciłem troche dla jaj ale AB wyjasnil o co chodzi. Pasja przede wszystkim, która składa się na wiele czynników ale przede wszytskim:

- zbiereractwo wszelakie (bootlegi, oficjalki vinyl-cd, koszulki z tras, ksiązki, plakaty, tourbooki, fanziny etc..)
- koncerty
- ubiór

Stary już jestem a korba wcale nie mniejsza a chyba nawet większa ;)


Ostatnio edytowano So mar 02, 2013 21:36 pm przez Więcor, łącznie edytowano 1 raz



So mar 02, 2013 19:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
No i ok. Mam więcej sierści, mam baczki :wink: A jeśli chodzi o zbieractwo, to nie mam co się równać. Podziwiam i zazdroszczę :beer:
A plakatów w latach dziewięćdziesiątych miałem pewnie nie mniej. Wszystkie możliwe z niemieckiego bravo itp. Wtedy to i na ulicy, czy w komunikacji często słyszałem szepty: o depesz!(ubiór i fryz).


So mar 02, 2013 19:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4347
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Wszytsko w czasie przeszłym...
Wywaliłeś plakaty, ze tez w czasie przeszłym?


So mar 02, 2013 20:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Gdzieś w mieszkaniu rodziców zostały. A piszę w czasie przeszłym, bo już nie wiszą na ścianach, nie mam już -nastu lat :wink:


So mar 02, 2013 20:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4347
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
No to jak miałes nie mniej niz ja/inni to jedziesz do rodziców i przywozisz i skoro juz nie wiszą na scianach i juz jestes dorosły to ja chetnie odkupię tych co nie mam jako, ze zatrzymałem sie jeszcze w starych czasach i mnie to jeszce kreci.

To w ogóle juz nie rozumiem co robi ta Prada w topicu dla orododoksów jak w ogole juz wypadłes z obiegu. Plakaty nie, fryzura nie, odzienie nie...:)


So mar 02, 2013 20:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Jedno się kończy, inne zaczyna ;)

Więcor napisał(a):
.............
Stary już jestem a korba wcale nie mniejsza a chyba nawet większa ;)


Własnie ten cytat to jest prawdziwy fenomen w dzisiejszych czasach. Własnie pytam siebie też czasem: dlaczego teraz właśnie nim odpuszczać, popuszczać, zostawiać - to bardziej rwie do wielu tematów. Wbrew logice.
Dlatego im starsza persona, im bardziej świadoma, doświadczona i mająca ciągle mało - tym większa ortodoksja. Depesz pełną gębą! Zazdraszczam takim zapału i złotego rocznika (70-76). Młodzi natomiast tego nie zrozumieją - mają swój .... inny świat Grudzińskiego, inne szybkie czasy i gwałtowną łatwość - ocierającą się niestety o marność.


So mar 02, 2013 21:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4347
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Fani DM ortodoksyjni - czy są takowi wśród Was ?
Otóż to. Ostatnie pokolenie zbieraczy. Dziś nie do pomyślenia, zeby jechać do Berlina na giełde ze starociami , zeby kupić pare vinyli/cd jak sie uda. Oczywiscie w kwotach zabójczych jak na nasze przełożenie. Jasne teraz ciut łatwiej bo jest ebay ale i tak tylko kolekcjonerzy czuwają. Młodzi tylko empetruchy załadować do ajfona i styka. Całe depeszowanie. Starzy zreszta tez. Giniemy powoli i jako subkultura i jako pasjonaci/kolekcjonerzy. I kto to odziedziczy pozniej? NIkt. Dlatego chcialbym Museo stworzyć zanim ojciec wezwie.


So mar 02, 2013 21:41 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team