Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
A o którym spotkaniu mowa ?? Dejwik w rekawiczkach w Wawce ???


Pn kwi 29, 2013 20:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
nie było rękawiczek... siłownia na Legii - wyciskanie na ławce łez na '06


Pn kwi 29, 2013 20:53 pm Zobacz profil
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
a propos spotkania z zespołem,podobno można było wygrać w konkursie Sony& empik bez $ and układzików spotkanie z Depeszami!!!!!Niby do 22 kwietnia miało być na twarzoksiążkowym profilu rozwiązanie konkursu,a tu zero odzewu! KTOŚ brał udział? Czy zespół zrezygnował z takiego spotkania?Czy Sony zapomniało?Może jacyś "znajomi" wygrali ,dlatego taka cicho sza niefajnie:(


Pn maja 06, 2013 19:20 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 14:29 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
Brałam udział i też bardzo chciałabym wiedzieć...


Pn maja 06, 2013 20:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
fred napisał(a):
To nie szczescie tylko chody , układy itp.....


I często te same osoby. Jak się tam dostały trzeba ich spytać ;) Halo Łódź :P


Ostatnio edytowano Wt maja 07, 2013 5:35 am przez Aga, łącznie edytowano 1 raz



Pn maja 06, 2013 21:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
Wyniki konkursu będą podane w tym tygodniu. W kwietniu już informowali że ze wzgl.na bardzo dużo zgłoszeń podadzą listę wygranych po długim weekendzie.


Pn maja 06, 2013 21:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
No to pytanie :)skoro nie udało sie wygrac konkursy:)sony music:)gdzie będa spac w wawie:)na tej trasie?jak myslicie?:::):)
pewnie nikt nie napisze:)a kiedys takie przecieki tu z tego co wiem były:)ktos miał dosteo do takich info:)


Śr maja 15, 2013 16:11 pm
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
Tobie nie powiemy :D


Cz maja 16, 2013 1:53 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
"Zostaw @MARIUS, zostaw. Tamtego świata się nie da uratować" - Maxymilian Paradys ;) ... to przedziwny styl pisania, rozumowania i zaczepiania.


Cz maja 16, 2013 7:14 am Zobacz profil
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
mariusz po prostu /:)wiedziałam,ze to napiszesz:)


Cz maja 16, 2013 8:19 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
MARIUS napisał(a):
Tobie nie powiemy :D


Aristide Bruant napisał(a):
"Zostaw @MARIUS, zostaw. Tamtego świata się nie da uratować" - Maxymilian Paradys ;) ... to przedziwny styl pisania, rozumowania i zaczepiania.


Ojjj monogamistką w uwielbieniu postów niektórych to ja na tym forum nie zostanę :D


Cz maja 16, 2013 10:10 am Zobacz profil
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
i fani fanom zgotowali ten los......Kiedys robiło sie samosądy na wsiach w szkole w każdej klasie też jest zawsze taki , co go wszyscy jadą... z kozłem ofiarnym zawsze jest łatwiej. Można się wyzbyć poczucia winy, odpowiedzialności, słowem - mocno uprościć sobie życie.Najłatwiej jest zrzucić swoją winę na kogoś innego. Najczęściej jest to osoba słaba psychicznie, nie umiejąca się bronić. W końcu co złego to nie my.
większość ludzi na planecie, jest pod tym względem ogłupiona i zwierzęca.. zagryźć słabszego a najpierw się popastwić, ku uciesze tłumu, ot co.życie jest okrutne. trzeba umieć się bronić, umieć rozedrzeć japę i walczyć o swoje. wziąć bydło za rogi, bo inaczej cię zadepcze.
Ludzie szukają kozła ofiarnego, ponieważ:
1) trzeba zaimponować innym;
2) można zrzucić na nich odpowiedzialność za własne niepowodzenia, lenistwo, brak wyobraźni, brak umiejętności współżycia społecznego;
3) dla poczucia władzy nad kimś;
4) dla odwrócenia uwagi od własnej osoby;
5) zwykłego braku akceptacji odmienności drugiego człowieka.
Kozioł ofiarny to jeden z kluczowych mechanizmów antropologicznych występujący prawdopodobnie we wszystkich kulturach.

Mechanizm kozła ofiarnego polega na tym, iż grupa społeczna w momencie kryzysu, dezintegracji czy zagrożenia, by powrócić do stanu utraconej równowagi, obiera sobie ofiarę, która staje się obiektem zbiorowej agresji całej grupy. Agresja ta ma na celu śmierć bądź różnego rodzaju wykluczenie ofiary (wypędzenie, wykluczenie symboliczne - np. opaski z "gwiazdą Dawida" lub przezwiska w grupie rówieśniczej). Grupa wmawia sobie bowiem, że ofiara ta ponosi winę za nieszczęście lub zagrożenie, które doprowadziło do kryzysu, dezintegracji grupy.

Poszczególne kultury różnią się między sobą pod względem skłonności do stosowania mechanizmu kozła ofiarnego, niektóre stosują go bardzo często i na wielką skalę (są często monolityczne, a nawet podświadomie niepewne swojej tożsamości), inne posuwają się do niego niezwykle rzadko, unikają skrajnych form mechanizmu (są to zwykle kultury otwarte, pluralistyczne, które znajdują konstruktywne role społeczne dla różnego rodzaju odmieńców).
Z punktu widzenia psychoanalizy osoba lub grupa projektuje na kozła ofiarnego cechy, które wypiera, których nie akceptuje w sobie samym, lub wręcz własne winy, z którymi nie może się pogodzić. Chce je pokonać przez przeniesienie na kogoś innego. Następnie doprowadza do wypędzenia go, wykluczenia . Im większą zbrodnię popełnia się wobec kozła ofiarnego, tym większe zbrodnię, dla usprawiedliwienia, kozłowi się przypisuje.
Każda grupa jest w stanie znaleźć kozła ofiarnego, gdy czuje taką potrzebę, zarówno cała grupa etniczna, cały naród, jak też społeczności lokalne, mieszkańcy jednej wsi czy osiedla, lub też uczniowie w klasie. Im więcej jednak powyższych warunków spełnia osoba lub osoby, tym łatwiej i częściej staje się kozłem ofiarnym. Gdy jednak w pogrążonej w kryzysie grupie brakuje osób, które kumulowałyby kilka tych cech, wystarczyć może jedna z nich lub jakakolwiek cecha wyróżniająca.
pozdrawiam ja kozioł ofiarny forum;)


Cz maja 16, 2013 17:54 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 19:44 pm
Posty: 259
Lokalizacja: Rybnik
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
szkoda, że już nie piszę wypracowań w szkole, mogłabym sobie 'pożyczyć' ten tekst.


Cz maja 16, 2013 18:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
ale wikiwykład, niech ktoś pozwoli.... na całonocne palenie w intencji zamiany chałupy na.... inny jakiś numer?
Obrazek


Cz maja 16, 2013 20:42 pm Zobacz profil
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
bo ja jestem masochista lubie,gdy mnie bijesz,lubie gdy krew tryska:)
http://www.youtube.com/watch?v=-MRBHkP6l20
jak gorejący hehehe
"estem chory albo zboczony,
Preferuję seks bardzo nietypowy,
Lubię, gdy do łóżka
Przykuwasz mnie łańcuchem,
Bierzesz bat do ręki
I bijesz mnie po pupie.
Na swe gładkie ciało
Czarną wkładasz skórę,
Pięścią w szczękę walisz,
Podniecam się bólem.::":)
cos w tym jest:)hahaha


Cz maja 16, 2013 22:17 pm
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
creatorka napisał(a):
i fani fanom zgotowali ten los......Agresja ta ma na celu śmierć bądź różnego rodzaju wykluczenie ofiary (wypędzenie, wykluczenie symboliczne - np. opaski z "gwiazdą Dawida" lub przezwiska w grupie rówieśniczej).

@Pietrek, pod nickiem creatorka to już widzę, że całkiem pojechałeś! Do tej pory było zabawnie. Ale teraz to już naprawdę przeginasz :nie:


Pt maja 17, 2013 2:45 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
MARIUS napisał(a):
creatorka napisał(a):
i fani fanom zgotowali ten los......Agresja ta ma na celu śmierć bądź różnego rodzaju wykluczenie ofiary (wypędzenie, wykluczenie symboliczne - np. opaski z "gwiazdą Dawida" lub przezwiska w grupie rówieśniczej).

@Pietrek, pod nickiem creatorka to już widzę, że całkiem pojechałeś! Do tej pory było zabawnie. Ale teraz to już naprawdę przeginasz :nie:

Pozwolę sobie skomentować lajkami, jakie dają na Sanktuarium:

@MARIUS+1


Pt maja 17, 2013 20:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 20, 2011 16:35 pm
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
Odezwała się mądra co Dickinsona wkleja w tematy o stylówie DM.


Pt maja 17, 2013 21:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
MARIUS napisał(a):
@Pietrek, pod nickiem creatorka to już widzę, że całkiem pojechałeś! Do tej pory było zabawnie. Ale teraz to już naprawdę przeginasz :nie:


mówisz Peter powraca :D


So maja 18, 2013 8:02 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Gdzie można spotkać chłopaków z Depeche Mode?
na pewno nie jestem Pietrkiem żadnym,jestem kobietą ,a jak ktoś nie wierzy:)proszę sprawdzic:)haha :lol: :lol:


So maja 18, 2013 14:16 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team