Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Dobrze, że ta miła, inteligentna osoba jaką jest @Creatorka zadała właśnie takie, a nie inne pytanie. Zresztą też o tym pisałem w kilku postach przy innych okazjach.
Nie ma co się czepiać literówek. Można robić wszystko składnie , zgrabnie, powoli ,sukcesywnie , pieczołowicie ,w tłumie, wspólnie- a i tak na końcu powstaje Polonez FSO ,tnący poczucie dobrego smaku- niczym brzytwa tętnice szyjne . Można natomiast potarganą myślą i epileptycznym gestem zbudować z wdziękiem tnące powietrze Ferrari. Taka jest właśnie @Creatorka.Przepięknie potargana dusza na tle dusz wyczesanych ,monolitycznych niczym pas startowy wyżelowanego lotniskowca.

Teraz odpowiadam na zadane przez @Creatorkę pytanie:
Jak ktoś już koniecznie chce kopiować:
Co do ubioru to można kopiować ,ale tylko tak jak wszyscy inni polscy fani DM.
Tzn . jak masz jakieś inne niż ogół ciuchy, które nosi David, gdyż reszta ich z różnych powodów nie posiada, lub nie akceptuje - to już nie jest "depeszowe" . Nieważne , że Dave miał, czy lubił .To jest tylko tak depeszowe ,jak hawajska koszula czy sportowe buty NB (które Dave też czasem latem nosi).
Nie możesz też ubrać kamizelki od garnituru latem na gołe ciało poza zlotem- zwyczajnie na ulicy . Tak noszą tylko geje (w PL pejoratywny wydźwięk , bo wciąż nie wiadomo skąd się biorą ). Natomiast pomalować oczy ,czy paznokcie to spoko,ale tylko na koncercie, lub zlocie. Nie wiem co z butami na kubańskim obcasie. Chyba mogą być, byle nie były od Gucciego- bo to 800usd - czyli ćwierć ramoneski z teledysku Haeven, albo 10 ramonesek z Allegro.
Ja dostałem od Lindeberga na imprezie po pokazie - tą zieloną kurtkę (jedną z ulubionych Davida) . Nie lubię kopiować, więc tylko czasem ją ubieram , bo jest zwyczajnie fajna na tle oklepanych ramonesek . Jest natomiast mało "depeszowa" , ponieważ tylko David ją bardzo lubi nosić.
To nie czyni jej depeszową .Chyba zielona kurtka nie ma zielonego światła od fanów.Co najmniej 10 polskich fanów by musiało lubić tą kurtkę , a reszta by musiała to zaakceptować. Inaczej nici. Zatem kurtka dzieli losy SOTU. Nie jest depeszowa. NIe wiadomo dlaczego David tak ją lubi nosić.
:)


Wt maja 21, 2013 22:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 23, 2013 21:15 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
MARIUS napisał(a):
holy101 napisał(a):
Teraz mi głupio i żałuję, że się bardziej nie opierałam jak mnie siłą ciągnęli do studia tatuażu, co by mi Gahowego ptaka wyryć. Taka teraz jestem szara i idiotyczna :?

Musisz chodzić w golfie, coby idiotyzm ukryć. Tylko nie w czarnym, bo DM takowe golfy nosili pod koniec 80's, więc wyszłoby szydło z worka. Ja mam łatwiej - małej róży na ramieniu zazwyczaj nie widać. Wystarczy, że wyrzucę szafę, grzywkę przyklepię i idiotyzm zakamuflowany. Ty latem będziesz się smażyć w golfie, albo Ptak do usunięcia.
@krzysiek tattoo - całe plery do wymiany.
@Więcor - przykro mi. W Twoim przypadku już nic nie da się zrobić. Stałeś się już zbyt znanym ortodoksem - leżysz Pan i robisz pod siebie.
@Aristide Bruant http://www.youtube.com/watch?v=M9lcc-IsOFE




za ten link to teraz ja: Kocham Pana!


Wt maja 21, 2013 22:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
@Jakub to żart? Bo w śród fanów są te natchnione pseudo depeszowe jednostki i tu zgoda. Ale reszta to jakiś znów nazbyt generalnie dokonany zapis - prowokacja.

Zielona katanka bardzo fajna sam chciałem nabyć, ale sie posrało z płatnościami i było pozamiatane jak cena opadła w promocji - może chcesz sprzedać? 800 usd jak ktoś wydaje na bucisze to się serce raduje, że ma takie możliwości (pisałem nawet w temacie tych z kubańskim obcasem - choć nie moja bajka), więc jak można takkk - eee prowokujesz chyba leśne skrzaty do ataku szyszkami :lol:


Śr maja 22, 2013 9:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Jakub jak katanka ma się "kurzyć" u Ciebie to chętnie odkupię ;-)


Śr maja 22, 2013 10:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
@Krzysiek , nie mogę Ci tego zrobić . Pojawisz się w niej na zlocie ,albo ulicy i jeszcze dostaniesz za mnie po gębie od kogoś :) Nie spytają czy masz na imię Jakub- dopiero po fakcie:) Tak serio - to aż tak bardzo mi nie przeszkadza ta kurtka :wink: . Poza tym to prezent od Naszego wspólnego znajomego (mojego i Davida) .


Śr maja 22, 2013 12:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Za taką katankę to raczej po mordzie nie leją ;-) Ale jak by co to "zaklepuję" ;-)


Śr maja 22, 2013 14:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Ja posiadam zieloną katankę Gajana wydzierganą przez Lindeberga i jeszcze nikt mi twarzy nie obił.
Noszę z powodzeniem i nosił będę :wink:


Śr maja 22, 2013 21:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
W kontekście tego tematu zastanawiam się jak potraktować np. dziarę przedstawiającą (za przeproszeniem) członka zespołu... czy to jest naśladowanie? Z jednej strony nie, bo ani Dawid ani Marcin ani Andrzej nie maja tatuaży ze swoim wizerunkiem... Z drugiej strony to jest jednak w pewnym sensie naśladowanie, bo skoro nie mamy ich twarzy na własnej twarzy to doprawiamy sobie takową w innym miejscu. Ja np. mam oblicze Andrzeja po wewnetrznej stronie uda i nie wiem czy mi wypada chodzic w krótkich spodenkach... :roll:


Śr maja 29, 2013 10:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Dawaj foto :8):


Śr maja 29, 2013 12:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Teraz to już się wstydzę :D :wink:


Śr maja 29, 2013 12:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 06, 2012 7:16 am
Posty: 34
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Moi mili kilku moim znajomych jak nie kilkunastu słucha Depeche Mode głownie z płyt vinylowych(ludzie w wieku ok 20 lat)i ubierają się normalnie, :) Jedynie sąsiad który ma 17 lat i słucha Depeche nosi bluzy z Depeche,czy okulary z Policy.


Cz maja 30, 2013 8:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Akurat noszenie bluz z logiem zespołu nijak ma się do kopiowania wyglądu Gahana :wink:


Cz maja 30, 2013 11:16 am Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
" mądrego człowieka poznaje się po tym,że najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w sposób prosty,zrozumiały nawet dla dziecka" z dedykacja dla A B od Władysława Tatarkiewicza:)


Śr cze 05, 2013 12:11 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Wzorowo w innej szerokości geogr., czasem nawet mocniej bywa!

Stefan (44) aus Hamburg: „Ich bin um 4.15 Uhr aufgestanden und dann mit dem Zug nach Berlin. Ich warte seit 8.30 Uhr vor dem Stadion, meine Kumpels waren schon um 8 Uhr da. Ich sammle Kostüme der Band und dieses Mal trage ich das Outfit von Martin Gore von 2001.“
Obrazek

Dirk (41) aus Hannover: „Ich bin seit den 90er-Jahren großer Fan.“
Obrazek


Śr cze 05, 2013 12:33 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Obrazek


Cz cze 13, 2013 13:49 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 06, 2013 17:25 pm
Posty: 122
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
OMG :shock: na ulicy bym nie wiedział który to prawdziwy . :shock: :lol:


Pn cze 17, 2013 12:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Ostatnia fotka to przegięcie.
@ambrela - mój brat po wakacjach idzie do gimbazjum, a już ponad rok nosi na głowie lotnisko i nie daje mamię dotknąć się do jego fryzury. Z podcinaniem czupryny ufa tylko mnie :lol:

ps. Na francuski i angielski, gdy mają zadane napisać coś o kimś sławnym, pisze o Martinie, Dave'ie i Andy'm, na muzyce gra JCGE :8): Ostatnio tylko, żeby nie być monotematycznym, napisał tekst o B. Dickinsonie z Iron Maiden.


Pn cze 17, 2013 17:00 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 06, 2013 17:25 pm
Posty: 122
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Spoko masz brata.Mama to może by go na łyso ostrzygła i pewnie się boi :)
:) Maszynka może przelecieć i po lotnisku. :?


Pn cze 17, 2013 20:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Madre już raz mu lotnicho wyprostowała...
O DM i Ironach pisze, bo w sumie niemal tylko o tym rozmawiamy, na DM nauczył się angola :lol: po za tym ma dzieciak charakterek i nie lubi chodzić na łatwiznę, i np. ściągać prac domowych z neta, tylko wali do mnie "Mam taki a taki temat, da się tu DM (IM) wcisnąć/co napisać o którymś z chłopaków...?" i inne w ten deseń.
Muszę poszukać jego foto, na którym go wystylizowałam jak w: http://www.youtube.com/watch?v=DRPi0XXmc-I
Czy też tak:
Obrazek


Pn cze 17, 2013 23:05 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team