Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli 
Autor Wiadomość
 
Post Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
wg . mnie to idiotyczne i świadczy o niedojrzałości i o tym,ze najzwyklej w swiecie nie masz pomysłu na siebie.Wiem,ze narażę sie wielu fanatykom,fanom itd.Nie rozumiem osob,ktore robia sobie identyczne tatuaże jak Dave.Tak jakby chciały zostać kalkami Dave,a.Martin w wywiadzie ,ktory ostatnio znalazłam powiedział cos takiego:)posłuchajcie.Nierozumiem po co byc kalką Dave??jak mozna byc sobą:)Pozdrawiam
http://www.youtube.com/watch?v=Ul8lb8noa_s (dokładnie 0:55)


Ostatnio edytowano So kwi 27, 2013 21:54 pm przez creatorka, łącznie edytowano 1 raz



So kwi 27, 2013 21:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Fani z całej galaktyki raczej po krańce alfa Centauri!

Zastanawiałaś się nad tym dlaczego:
Się ubierasz tam gdzie się ubierasz i jesz to co ci smakuje?
Jesteś na tym forum, a nie na forum ... jakimś innym?
oraz robiąc fotę sądzisz jak sądzisz - upodabniając się wbrew jakiejkolwiek logice.
creatorka napisał(a):
Obrazek

zdjecie w stylu I take a ride with my best friend..depeszowe okulary..


Sorry ale wg. mnie to idiotyczne i świadczy o niedojrzałości i o tym, że nie masz pomysłu na siebie.


So kwi 27, 2013 21:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
creatorka napisał(a):
wg . mnie to idiotyczne i świadczy o niedojrzałości i o tym,ze nie masz pomysły na siebie.


Ile masz lat?


So kwi 27, 2013 21:29 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
a posłuchaliscie wywiadu i tego co powiedział Martin??Nie zrozumieliscie mnie,chodziło mi o kopiowanie swoich idoli we wszystkim.Taki sam tatuaz,identyczne fryzury,identyczne ciuchy jak np. w jakims teledysku.Wg mnie jest mało oryginalne i mam prawo tak sądzic!!!
nawet Martin sie z "tego zjawiska" niejako naśmiewa.Ma dystans do tego.Za to własnie ich kocham:)Smieja sie ze swoich fanów,ktorzy identyczni są i kopiują ich w stroju ,a Dave i Martin maja z tego niezły ubaw:)


Ostatnio edytowano So kwi 27, 2013 22:02 pm przez creatorka, łącznie edytowano 2 razy



So kwi 27, 2013 21:53 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
My też :)


So kwi 27, 2013 21:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:22 am
Posty: 672
Lokalizacja: RNR/Warszawa
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
creatorka
Lokalizacja: Basildon

Niesamowity zbieg okoliczności.


So kwi 27, 2013 21:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
ale ja mieszkam w Basildon:)


So kwi 27, 2013 22:02 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
To po co ta lanserska fota z NIE PRZEKLINAJ! tak naprawde? Bo nie wiem do czego to przypiąć. Ani ładna , ani fajna... nie wiadmo o co chodzi. Ale moze my z poza Basildon nie kumamy.

Lanserska... sorki..poniosło mnie troche...


N kwi 28, 2013 0:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 10:11 am
Posty: 157
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Litosci co ty dziewczyno piszesz


N kwi 28, 2013 10:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 06, 2010 20:45 pm
Posty: 52
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
CZy fryzura jest wszystkim? Ubior itd.? to tylko elementy i wydaje mi sie ze kazdy z nas w wiekszym lub mniejszym stopniu wlasnie to robi.Jestes tego przeciez przykladem .Probujemy na wzor naszych idoli cos "miec" podobnego jednoczesnie nietracac wlasnego "JA" A poco to robimy? Chyba kazdy z nas powinien sobie na to pytanie odpowiedzic - chodz mysle ze poprostu gdziesz czujemy taka wewnetrzna potrzebe ,czerpiac z tego radosc a o to w tym wszystkim przeciesz chodzi. Fanatycy kropla w krople jak sklonowani z orginalem to ewenementy to jednostki ktorzy moze zeczywiscie gdzies zatracili w tym wszystkim siebie ale ilu ich jest ..... chodz i to moze byc wlasnie ICH sposob na wyrazenie Wlasnego Ja...


N kwi 28, 2013 10:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Zadając takie pytanie, droga koleżanko, łatwo wpaść w pułapkę wszechobecnego braku logiki...
Wszak wiadomo, że cała historia ubioru jest historią zrzynania. Pewnego pięknego acz mroznego dnia, nasz praojciec- jaskiniowiec wypezł ze swojego pra-modernistycznego loftu i stwierdził, że wieje mu w dupę. Równocześnie nabrał przekonania, że biwakujący w sąsiedztwie mamut, dzięki bujnej stylizacji na Boba Marleya, nie odmraża na wietrze tego i owego. Potem nastąpił akt przemocy prowadzący do zaanektowania owego ubioru na rzecz lokatora jaskini. I co my tu mamy? Ani chybi- bierne naśladownictwo mamuta.
I tak jest do dzisiaj. Nie widzę specjalnej różnicy między naśladowaniem ubioru czy tatuaży post-jaskiniowca Gahana i naśladowaniem stylizacji jakiejś anaorektycznej modelki od Prady.
Chociaż pewnie jakiś Jacyków stwierdziłby teraz, że jedno jest małpowaniem, a drugie- byciem trendy... :mrgreen:
Proponowałbym koleżance nie drążyć dalej, bo to przyciężki temat...


N kwi 28, 2013 10:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 10:11 am
Posty: 157
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Lubię to :)


N kwi 28, 2013 10:59 am Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Oczywiscie macie prawo miec tatuaze i fryzury jakie chcecie,ale ciekawi mnie po prostu takie zjawisko,typowego kopiowania kropka w kropke we wszystkim swojego idola,od ubioru poprzez charakter itd.
Nieraz brak własnej osobowosci rzutuje tym,że chcemy przejac ja od kogos innego,a wiadomo,ze lepiej od idola,znanego:)bo on on jest na swieczniku:)jest znany.Tutaj na forum nieraz widze zdjęcia tatoo,ala gahan niektorym sie chce kupic nawet identyczny garnitu jaki miał gahan w jakims tam teledysku,z jednej strony podziwiam a odwage,ale z drugiej strony.po co kopiowac kogos?nawet jesli jest bogaty, znany , zdolny?Nie lepiej byc sobą?>Jest to jakas forma zatracania siebie.Kiedys chciałam sobie zrobic tatuaz podobny do Gahana,ale potem chwile pomyslałam,mowie,zaraz czy ja juz nie mam pomysłu na siebie??nie moge sama sobie jakiegos zaprojektowac?jasne,ze moge
Zastanówmy się więc teraz, czy warto szukać idoli i być ich marną kopią czy może lepiej zacząć tworzyć swoje życie i stać się autorytetem dla innych?
Zastanówmy sie co by powiedział Gahan gdyby zobaczył kolesia z identycznymi tatuazami,ja na jego miejscu,bałabym sie takiego kolesia:)
Jest taka podroba Martina.Tutaj nawet były jego zdjecia.Nie wiem gosciu przesladuje Martina jezdzi za na nim chyba,bo kiedys widziałam na youtube filmik z Martinem i z jego kopia,szkoda,ze nie widzieliscie jaka Mine miał Martin jak zobaczył goscia ubranego w jakies cwiekI,łancuszuszki,w szortach ze skaJI I KOSZULKE z siateczki:)czarnej i z lokami ułożonymi na Martina.Martin miał mine w stylu"what the fuck is this??"Z kopiowaniem nie ma co przesadzac ,bo mozna przedobrzyc:),a i narazic sie na śmiesznosc:)
W moim zdjeciu ,ktore jest brzydkie,okropne i nieciekawe,nie mam nic co kopiuje dm,jedynie okulary ciemne:)nie wygladam ani jak gahan,ani jak nikt z zespołu.Chodziło mi o osoby,ktore chca tak samo wygladac jak Dave czy Martin.Ja nie zamierzam,oni sa jedyni w swoim rodzaju::)Mogą wygladac nawet jak 300 kg grubasy,wazne,aby głosy im sie nie zmieniły i nie zaczeli grac piosenek w stylu ona tanczy dla mnie:)!!!własnie słucham!!Delte;)!!i jest zaczepista!!

Aristide Bruant czy ubierajac "depeszowe okulary" wygladam zaraz jak Dave Gahan??czy Mart??raczej nie:)To tylko jeden element!W ogole nie zrozumiałes tematu.
Chodziło mi o osoby,ktore oszpecaja swoje ciało tatuazami identycznymi w tych samych miejscach co dave,o osoby,ktore nosza identyczne zestawy ciuchow,jak Mart,jak Dave.Jedne okulary nie zrobiły ze mnie kopii Martina czy Dave:)too jest tylko jeden element stroju.Widuje ludzi ,ktorzy nosza identczne tatoo jak dave+identyczny stroj,fryzura...no soryy,ale to mnie smieszy,chodzi o umiar!!
brak umiaru w kopiowaniu kogos,jest wg mnie oznaka niedojrzałosci.Chodzi mi o kopie,tzw Elvisow PRESLEYÓW:)hehehe

EDIT:Regulamin forum:
4. Nie należy pisać dwóch lub więcej postów jeden pod drugim przez jednego uzóytkownika w krótkich odstępach czasu. Należy korzystać w takich przypadkach z opcji "edytuj".

Admin.


N kwi 28, 2013 12:13 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
creatorka napisał(a):
a posłuchaliscie wywiadu i tego co powiedział Martin??Nie zrozumieliscie mnie,chodziło mi o kopiowanie swoich idoli we wszystkim.Taki sam tatuaz,identyczne fryzury,identyczne ciuchy jak np. w jakims teledysku.Wg mnie jest mało oryginalne i mam prawo tak sądzic!!!

czekaj czekaj...a w jakim stylu te okulary na focie?

i..czy to tylko ja mam takie wrażenie czy faktycznie strasznie krzyczysz na tym forum?


N kwi 28, 2013 12:52 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
widziałam kiedys taki napisa na murze::)"lepiej choojem mieszac ciasto niz z depeszem wyjsc na miasto" jesli macie dystans do siebie to sie zasmiejecie z tego hasła,jak nie to potraktujecie to bardzo serio;)i zaraz bedzie najazd na mnie:)
nie krzycze mówie bardzo spokojnie,to wiele osoby sie wkurza,ze bedac depeszem,słuchajac dm'moge miec inne zdanie na wiele spraw" niz wiekszosc z depeszów.
Czepiacie sie jednych okularów,a ja pisałam o osobach,ktore wyglada identycznie jak Dave czy Martin,jesli wg was takie cos jest oki i fajne to macie prawo,ale ja uwazam,ze takie kopiowanie dm jest smieszne i nawet chlopakom na tym,nie zalezy,zeby ktos ich kopiował.


N kwi 28, 2013 12:59 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
creatorka napisał(a):
ale ja mieszkam w Basildon:)

A nie w Jarocinie? Bo chyba pisałaś ,że Jarocin to polskie Basildon?


N kwi 28, 2013 13:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
creatorka napisał(a):
wg . mnie to idiotyczne

Po przeczytaniu pierwszych słów uznałam, że szkoda czasu na dyskusję z kimś, kto od startu uważa innych za idiotów.
Choć nie krzyczysz i mówisz bardzo spokojnie - źle zaczęłaś. :lol:


N kwi 28, 2013 13:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Uprzedzałem, że temat jest przyciężki :lol:


Ostatnio edytowano N kwi 28, 2013 14:03 pm przez fauche, łącznie edytowano 1 raz



N kwi 28, 2013 13:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
...za późno :) ja nawet wysuwam propozycję jego zamknięcia :D


N kwi 28, 2013 13:59 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
jaki żal !! autorka tego tematu powinna się kilka krotnie zastanowić gdzie i co piszę haha


N kwi 28, 2013 14:26 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team