Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 12, 2013 19:29 pm
Posty: 206
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Śledzę uważnie ten jakże ciekawy temat. Może do dyskusji nic nowego nie wniosę, ale muszę to napisać, wybaczcie...

creatorka, naucz się proszę pisać poprawnie na klawiaturze, bo to się naprawdę ciulowo czyta. Znaki interpunkcyjne stawiamy zawsze po wyrazie, po nim spacja (nawiasy w ten sposób). Może pierdoła, ale jak piszesz wywód na pół strony, to aż się czytać nie chce tego zlepka liter... a czasem ciekawe rzeczy prawisz :D


Pn maja 13, 2013 21:40 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
to fuckt ,ale to troche question of character:)hehe. ROZTRZEPANIE NA MAXA,TO MOJA CECHA NR JEDEN. MUSIAŁABYM GŁÓWNIE nad nią popracować,a wraz z wiekiem podobno trudniej pozbyć się pewnych cech!!! Postaram się jednak. Roztrzepany potocznie: nieumiejący się skupić; nieuważny, roztargniony. Oto cała ja. Nie chce się tłumaczyć,ale jednak. Mimo to będe sie starała:) pisac jakoś składniej.


Wt maja 14, 2013 9:03 am
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
jak masz pisać takie głupoty co w tym twoim temacie to lepiej nic nie pisz :wink:


Wt maja 14, 2013 9:47 am
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
jednemu sie podoba,drugiemu nie musi,co dla jednego głupota ,dla innego może być istotne.Może te głupoty są dla mnie ważne??Zreszta,a Ty piszesz same mądre rzeczy zawsze?:)Tak:?
"Dzieje kultury wykazują, ze głupota jest siostrą bliźniaczą rozumu, ona rośnie najbujniej nie na glebie dziewiczej ignorancji , lecz na gruncie uprawnym siódmym potem doktorów i profesorów. Wielkie absurdy nie są wymyślane przez tych, których rozum krząta się wokół spraw codziennych. Nic dziwnego zatem, że właśnie najintensywniejsi myśliciele bywali producentami największego głupstwa"W.G


"Głupio mówię
Ale wy mądrze mnie słuchacie" HEHE W.G bez pozdrowien dla nicka 66


Wt maja 14, 2013 11:01 am
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
ty naprawdę masz jakiś problem ze sobą , nie lepiej nie wchodzić w dyskusję bo tylko nie potrzebnie można się wkurzyć :?


ps. na forum się piszę i ewentualnie czyta a nie mówi i słucha :?


Wt maja 14, 2013 19:43 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Malina76 napisał(a):
W pierwszej chwili chciałam poprzeć creatorkę, bo w jednym się zgodzę - takie totalne kopiowanie jest przejawem FANatyzmu, chociaż właściwie mało szkodliwym :wink: Ale ubieranie się w stylu np. Martina z początków istnienia DM, gdy obecnie jest bardzo "ugrzeczniony", jest już śmieszne. Gdyby jednak to kopiowanie we wszystkim polegało na kopiowaniu obecnego wyglądu Dave'a - czyt. ubiór (choć nie tylko jego), to jestem bardzo 'za' - ilu chłopaków w Polsce by wyprzystojniało :D
No i przeczytałam ten post:
marcinDM7 napisał(a):
CZy fryzura jest wszystkim? Ubior itd.? to tylko elementy i wydaje mi sie ze kazdy z nas w wiekszym lub mniejszym stopniu wlasnie to robi.Jestes tego przeciez przykladem .Probujemy na wzor naszych idoli cos "miec" podobnego jednoczesnie nietracac wlasnego "JA"
Tak powinno być. Jako "początkująca" fanka DM, czyli 13-14-letnia dziewczyna, marzyłam o takiej skórzanej kurtce z frędzlami, jaką miał Dave za czasów "Violatora", no i o czarnym kowbojskim kapeluszu. Skończyło się tylko na okularach przeciwsłonecznych (tych a'la kujonki). Moje własne 'ja' długo się "tworzyło", jednak nie potrzebowałam do tego kopiowania stylu członków DM (zresztą dziewczynie jest trudniej :wink: ). Mam sporo czarnych rzeczy w garderobie, ale kocham ubierać się też w inne kolory. Mam jednak zamiar znowu kupić sobie po wielu latach czarne okulary przeciwsłoneczne a'la kujonki :8):

Nie wiem, jak mi się to udało, ale z powodzeniem połączyłam styl Depesza z Pin-up Girl i inspirując się Martinem z wczesnych lat, wyglądając przy tym jakbym była córką Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden :8):
Obrazek
A jeszcze 25 cm włosów temu biegałam po świecie wzorując się na Gahanie z okresu Devotionala :lol: a kiedy już będą do pasa, robię trwałą by wyglądać ni mniej ni więcej tak:
Obrazek
(Przegrany zakład z moim narzeczonym, prywatnie metalem i wiernym fanem Maiden)

Mając skalę porównawczą patrząc na zagorzałych fanów np. IM widzę jak My wydziwiamy, a na jakie tematy Oni są wyczuleni wręcz alergicznie, ale ani jednego, ani drugiego nie neguję, bo przez te trzydzieści parę lat trwania obu zespołów wytworzyły się specyficzne kultury fanów.
Tak jak My Depesze tatuujemy się jak David, tak żaden szanujący się fan Maiden nie strzeli sobie delfinka Dave'a Murray'a, Matki Boskiej pokazanego wyżej Steve'a Harrisa (po analizie tekstów i muzyki obu grup doszłam do wniosku, że to taki ichniejszy Martin :lol: ), buddy czy smoka Nicka McBraina. Nie ubierają się jak Bruce, nie każdy z nich ma licencję pilota jak ich idol, nie czeszą się jak Adrian Smith, za to każdy co do jednego mają pełne szafy koszulek ukochanej Żelaznej Dziewicy, sami także je projektują i robią własnym sumptem, ściągają z Anglii piwo sygnowane IM - Trooper

ps. Mam tatuaże związane z DM i IM, lecz tylko dwa z nich to kopia z Dave'a, reszta wariacje nt tych grup - np. ptaszor z WIMS i planowany łańcuch M&S


Śr maja 15, 2013 0:04 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Nie ma to jak stare, rodzinne fotki.
A to z gitarą to Ty, czy Twoj narzeczony?


Śr maja 15, 2013 7:59 am Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Policy_66 napisał(a):
ty naprawdę masz jakiś problem ze sobą , nie lepiej nie wchodzić w dyskusję bo tylko nie potrzebnie można się wkurzyć :?


ps. na forum się piszę i ewentualnie czyta a nie mówi i słucha :?


proponuje wszystkiego dosłownie nie czytac:)
jak ktos jest inny niz wiekszosc,ma troche inne zdanie niż ogół,to zaraz"ma problem ze sobą"???trzeba rozumiec to co sie czyta nie tylko dosłownie!!!


Śr maja 15, 2013 9:17 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 14:29 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Ja proponuję trochę mniej agresywne podejście.


Śr maja 15, 2013 11:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
personal jacek napisał(a):
Nie ma to jak stare, rodzinne fotki.
A to z gitarą to Ty, czy Twoj narzeczony?


Jego idol, którego fryzurę skopiuję, jak będę miała włosy do pupy :lol:


Cz maja 16, 2013 18:33 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
ja na przykłąd jestem cale zycie masochistka?czy to znaczy,ze kopiuje?)Martina?:);p :wink:


Cz maja 16, 2013 22:22 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 19:44 pm
Posty: 259
Lokalizacja: Rybnik
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
tak :lol:


Cz maja 16, 2013 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Karlin92 napisał(a):
Jego idol, którego fryzurę skopiuję, jak będę miała włosy do pupy :lol:

E, z tymi włosami to do... pupy.
Może Ci będzie lepiej z włosami do pach(?)
:wink:


Pt maja 17, 2013 9:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 14:29 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Ktoś wie jaki cel mają posty creatorki poza prowokacją?


Pt maja 17, 2013 14:38 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
ja wiem,mozesz mnie zapytac na priv:)o ile masz odwage:),kazdy jest madry na forum publicznym:)najlepiej wtedy po kims jechac:),szczegolnie osobe,niepopularna na forum:),jak masz mi cos do przekazania:)chetnie odpowiem na privie:)


Pt maja 17, 2013 14:52 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 14:29 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Więc zapraszam na priv :) Nie zapominaj że "każdy jest mądry na forum publicznym" odnosi się też do Ciebie.


Pt maja 17, 2013 17:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
personal jacek napisał(a):
Karlin92 napisał(a):
Jego idol, którego fryzurę skopiuję, jak będę miała włosy do pupy :lol:

E, z tymi włosami to do... pupy.
Może Ci będzie lepiej z włosami do pach(?)
:wink:

Nie. Nie będę musiała prostować włosów :lol:


Pt maja 17, 2013 20:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
kurczę, widzę, że ten temat włosów nieźle pokręcony
...żeby prostować, hm :idea:


So maja 18, 2013 17:50 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 20, 2009 22:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: SOUNDS OF THE UNIVERSE
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
A czemu Niemcy i inne france itp kopiują swoich idoli ? Jakaś różnica? Wszyscy kopiują


So maja 18, 2013 23:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
creatorka napisał(a):
ja wiem,mozesz mnie zapytac na priv:)o ile masz odwage:),kazdy jest madry na forum publicznym:)najlepiej wtedy po kims jechac:),szczegolnie osobe,niepopularna na forum:),jak masz mi cos do przekazania:)chetnie odpowiem na privie:)



ależ Ty jesteś bardzo popularna :wink: Wyznajesz chyba starą maksymę PR "Nieważne co o Tobie mówią, ważne żeby nicka nie przekręcali" :mrgreen:


Pn maja 20, 2013 19:42 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team