Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Ale go musiało ucho nap....ć.


Pt maja 10, 2013 22:05 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
mietek napisał(a):
To jest po prostu moja obiektywna opinia.

:o myślałem że po wyznaniu miłości drag queen przez Polterka nic już mnie dzisiaj nie zadziwi, a tu taka perełka językowa :lol: :lol: :lol: widać że człek światowy i słów obcych na przyspieszonym kursie zbierania czereśni, na kopy poznał.
Boże plizzz ... bo psycha klęka jak czyta się takie zbitki słowne :?
Człowieku, jak nie znasz znaczenia słowa - nie używaj CHYBA, że walczysz z Pietrkiem o tytuł Imbecyla Roku, to przepraszam :nie:


Pt maja 10, 2013 22:11 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Bywają prawdy objawione :arrow: M129


Pt maja 10, 2013 22:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
To jest konkurs kto szybciej pozna Pietrka. No, kto o zdrowych zmysłach daje sobie ksywke Mietek? No kto? :)


Pt maja 10, 2013 22:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Janusz? Koza...meee... kiewicz

czytałem też, że pewna katechetka zbiła Mietka za stwierdzony brak napletka.


Pt maja 10, 2013 22:16 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Aristide Bruant napisał(a):
Bywają prawdy objawione :arrow: M129

Czyli że jak? Że Mnietek coś tutaj objawia, taka niby wyrocznia po godzinach ? :lol: :wink:


Ostatnio edytowano Pt maja 10, 2013 22:21 pm przez Marecki129, łącznie edytowano 1 raz



Pt maja 10, 2013 22:20 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Tak wyszło chyba nowe Delfy mamy ;)


Pt maja 10, 2013 22:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Aristide Bruant napisał(a):
Janusz? Koza...meee... kiewicz

czytałem też, że pewna katechetka zbiła Mietka za stwierdzony brak napletka.


:lol: sugerujesz, ze drogie bilety na trase to poniekad zasługa Mietka ktory jest kryptownukiem Marka Lieberberga?


Pt maja 10, 2013 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1301
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
ja wiem?
Ale czytając od tyłu ów kolesi to normalnie jak zaklęcie zamiany gówna w złoto :lol:


Pt maja 10, 2013 22:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Są mistrzami w tej kwestii :) Jezus z rybami i winem to cienki bolek.


Pt maja 10, 2013 22:37 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Mietek pozdrawiam,widze ,że rozumujesz logicznie:)Dla wszystkich hejtujacych mój temat,oburzonych itd"Dedykuje dla was:)
"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego
branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb"
a co do zdjecia goscia z kopytko na policzku?wtf?co to ma do rzeczy?do tematu?
słowo choooj widze,ze zastepujecie kopytkiem?:)cóz za pruderia:)hhe


So maja 11, 2013 17:55 pm
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
holy101 napisał(a):
Przypomnę, że bulwers zaczął się od Wiednia i braku spotkania autorki tematu z 'tymi, z którymi się nie identyfikuje' - po stu dwudziestu ośmiu PW na ten temat z pytaniem "jak to się robi" , nastąpiła eskalacja w wątku, gdzie padły teksty o tym żem groupie :mrgreen: i fanka boysbandu zwanego DM. Potem było jeszcze kilka mądrych jej tekstów edytowanych z prędkością światła...
Czekam na jeszcze :8):

O - i Mieczysław się tu pojawił... Czyli że co - sweterek jest ok - ale robiony minimalnie innym, podkreślającym Twą osobowość ściegiem? ;)

Teraz mi głupio i żałuję, że się bardziej nie opierałam jak mnie siłą ciągnęli do studia tatuażu, co by mi Gahowego ptaka wyryć. Taka teraz jestem szara i idiotyczna :?

nie jestes szara,ani idiotyczna,ale mnie po prostu smieszy jak ktos robi sobie taki sam tatutaz jak ulubiony idol.Mam prawo miec takie zdanie.Mam prawo sie z tego smiac,bawi mnie.Cenie jak ktos sam sobie wymysla tatuaz i tyle.Tak jak Ciebie bawia moje" idiotyczne "posty edytowane z predkoscia swiatła:)wiec i ja mam prawo miec swoje zdanie,na temat kopiowania czyiś tatoo!!Masz prawi miec taki tatuaz jaki chcesz,na tym polega wolnosc,ja mam prawo miec kontrowersyjne zdanie na pewne tematy i nie musisz sie z nimi zgadzac/.Wiec w czym problem?KTO JEST DEPESZEM BEZ GRZECHu!!NIEch PIERWSZY RZUCI RÓŻĄ!!!!


So maja 11, 2013 18:07 pm
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Więcor napisał(a):
To jest konkurs kto szybciej pozna Pietrka. No, kto o zdrowych zmysłach daje sobie ksywke Mietek? No kto? :)

Mnietek z Mazur :D
a na poważnie ... nie wiem jak Was, ale mnie intryguje Wilder w avatarku ... :wink:


So maja 11, 2013 18:43 pm
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
mietek?a co złego w tej ksywie,a kto o zdrowych zmysłach daje sobie ksywe Więcor??
kurde jak sobie znajdziecie ofiare to typowo ją atakujecie w sposob smieszny i dziecinny,jak w piaskownicy
np.Mietek Szczesniak to spoko gosc!!!Nie rozumiem tez czemu Holy ciagle,pisze o tym co ja pisałam ,po powrocie z Wiednia,pod postem o Launch Evencie?kurde az tak Cie to nie wiem dotkneło,ze ciagle o tym wspominasz na całkiem innym temacie??Widze,ze nie odpuszczasz,pamietliwa jak pewne zwierze!Zauwazyłam,ze tutaj potyczki wyglądaja zwykle tak,ze nie jeden na jednego,ale zaraz nadciąga stado depeszowców na odsiecz ,by pomóc innym stałym bywalcom,a pogrążyć "nową" osobe na forum..Masz inne zdanie,gin depeszu:)smiercią towarzyską na forum!tutaj jest dokładnie ta sama zasada jak na digarcie.Tam gdy nie ocenisz dobrze czyjejs słitaśnej fotki z kotkiem,lub niedaj Boże "kfiatkiem",jestes zazdrosnicą,beztalenciem itd,:)Gdy skrytykujesz kogos prace,jestes kasowany i blokowany przez ta osobe.Przeciez to dziecinada,badzmy dorosli,nie przyszlismy tutaj aby lizac sie po fioootach czy całowac po piczkach,tylko dla muzyki ktora nas łaczy.Czyli zayebistych Panow z Dm.ZAPOMINAMY o tym co nas łaczy,tworzac podziały.Spojrzmy na to tak,mamy prawo miec inne podejscie do zycia,nie musimy miec takich samych pogladow i to jest całkiem miłe,ze wsrod fanow dm sa tak rozni ludzie.Badzmy wzajemniej dla siebie b. tolerancyjni i bedzie normalnie:)
dzisiaj mam na przykład fioletowe paznokcie i sie zastanawiałam,czy jakby to napisała na forum nie zostane zjechana:)wiec pisze,prowokacyjnie:)Czy to kopiowanie idoli?czy nie?:)Mart zwykle ma czarne pazury,a fiolet to mój ulubiony kolor bez wzgledu na to,czy dm istnieja czy nie.Tatuaz natomiast jest raczej na zawsze??no nie?a pazury mozna zmyc!??hehehe


So maja 11, 2013 18:53 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
@Holy dobrze napisała @creatorko. Bo w tamtym temacie najpierw pisałaś, że na koncert idzie się po to, by słuchać muzyki i dobrze się bawić, a nie podziwiać na scenie Martina. Następnie płaczesz, że nie spotkałaś chłopaków, nie zrobiłaś zdjęcia, nie przybiłaś "piony". No przecież na koncert idzie się dla muzyki, nie? Sama mówiłaś...



PS. nikt nowy nie jest jechany bez powodu. Jak sam się wystawi na strzał głupimi postami, to potem dzieje się co się dzieje.


So maja 11, 2013 19:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Dla mnie przyczyną kontrowersji w obecnej dyskusji jest powierzchowne sformułowanie tematu. Niestety muszę to powiedzieć-bez wcześniejszego zastanowienia się nad tym, co się chciało osiągnać. Odbiorcy od razu to wyczuli, próbowali użyć kilku argumentów przeciw takiemu postawieniu sprawy, ale kolejne pokrętne i emocjonalne tłumaczenia autorki pogorszyły sprawę i rozwinął się często typowy na forum przebieg rozmowy.Dlaczego temat jest źle sformułowany?
... bo podważa takie zjawisko jak subkultura fanów DM. Czyż ta subkultura nie wyrosła na bazie naśladownictwa właśnie? Poprzez naśladownictwo fani starali się wyrazić swoje emocje wobec muzyki i jej twórców, przyswajali każdy przejaw "okołotwórczości" DM - bo przecież nie chodziło tylko o muzykę- mam tu na myśli też część wizerunkową. Opisując to zjawisko musiałabym tutaj wyprodukować niezły wywód. Wyobraźmy sobie, że każdy z fanów wyszedł z założenia, że jego "ja" jest ponad tym wszystkim, po czym więc poznawalibyśmy się na ulicach,... po okularach?! Na zloty przychodziłaby grupa ludzi pozornie niezwiązanych ze sobą (o ile z takim podejściem byłyby w ogóle zloty).
Poprzez ubiór, czy inne elementy naśladownictwa idoli, ludzie pokazują to co im akurat najbardziej "w duszy gra", pokazują emocje, to co jest dla nich w danym momencie najważniejsze, czy to oznacza, że zatracili swoje ja? Dla mnie to współgranie z ich ja, synchroniczność, ekspresja. Przecież pod tatuażem Dave`a jest jeszcze człowiek, jego uśmiech, poglądy, sposób bycia. Ale tak to jest jak się ludzi osądza po wyglądzie. Czy można powiedzieć, że wszyscy naśladujący swoich idoli kierują się tymi samymi przesłankami, aby określać to jednym słowem?

Będę przewrotna - Martin akrurat nie jest dla mnie autorytetem w kwestii wypowiadania się i wyśmiewania kopiowania idoli, ponieważ co On może o tym wiedzieć? Patrzy na to zupełnie z innej strony, więc jak to może rozumieć? Ja się wcale nie dziwię, że wydaje mu się to zabawne, ale czy podajesz ten przykład po to, aby ci co naśladują swoich idoli od razu zaprzestani tak robić, bo idol tak twierdzi?
Więcej sprzeczności chyba już nie moża było zawrzeć w tym temacie.


Ostatnio edytowano So maja 11, 2013 20:02 pm przez rushyca, łącznie edytowano 1 raz



So maja 11, 2013 19:59 pm Zobacz profil YIM
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
@Creatorko, sorry za porównanie ale zachowujesz się jak ktoś, kto starał się dostać na jakieś party (bo przecież nikt tutaj nikogo na siłę do PDFM nie ciągnął), a kiedy już wreszcie na nim jesteś to wydymasz z pogardą usteczka i stwierdzasz, że towarzystwo jakieś niedorozwinięte jest i wtórne, bo nie potrafi docenić Twojej oryginalności i nie wcina wraz z Tobą kiełków soczewicy, a woli jarać się karkówką z grilla. Mało tego: nie grzeszy tolerancją, bo zamiast ze zrozumieniem przyjąć fakt, że ktoś próbuje obrzygać grilla z którego raz po raz bierze rzeczoną karkóweczkę, to bezczelnie odgania go od tegoż (to tak w kwestii Pietrka, Mnietka i jeszcze paru co im się wybitnie kółko zainteresowań pomyliło). :D

Nie noszę żadnych dziar i nie mam zamiaru, ogoliłem dzisiaj głowę na łyso i zwykle chodzę na zakupy w białych pumaskach (wygodniejsze są od martensów. Nie czuję potrzeby podkreślania swego "depeszostwa" upodabnianiem się do moich idoli.
Jednak w życiu by mi nie przyszło zwrócić komuś uwagę, że jest śmieszny i dziecinny, ponieważ chce wyglądać jak Dave, Martin czy Fleczu (akurat jakoś ich wygląd mieści się kanonie tego, co zazwyczaj widuje się na ulicy, a dziary ... cóż, jeśli wzór jest fajny, to czego go nie powielić zamiast silić się na, nie zawsze trafioną - oryginalność). O upodobnianiu się do innych wykonawców myślę podobnie. Owszem, jak widzę kogoś w stylu glam, hello kitty lub inną odmienność, to mimowolnie się uśmiechnę się pod nosem i na tym się kończy ocena czyjegoś wyglądu (poglądy to inna parafia :twisted: ) .
Odnośnie opinii DM ... z jednej strony krytykują, że ktoś się do nich upodabnia, a z drugiej cieszą się, że mają własną subkulturę ... to się chyba jakoś nazywa :D
Aha , i nadużywałbym słowa "tolerancja". Po tym, co wypisuje tutaj taki jeden "janczar tolerancji", jedno dla mnie jest jasne jak słoneczko - nie ma co tolerować "inwalidów intelektu" i ich "mondrości", bo się lęgną jak chwasty na niepryskanym polu ..... :8):


So maja 11, 2013 20:02 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 21:34 pm
Posty: 66
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Więcor napisał(a):
Pietrek jakis fak-ultet od czasu wywalenia zrobiles? Niby nawet czasem madrze ale to ciagle Ty :lol:


Chyba mylisz mnie z jakimś innym użytkownikiem (użyszkodnikiem?). Nie, nie jestem żadnym Pietrkiem, ale zgaduję, że on także nie był do końca poważny na tym forum.

Aristide Bruant napisał(a):
zaryzykujmy tezę, że to fan swojego idola i dodatkowo innej narodowości - zapraszam Mieczysławie do dyskusji zatem.
Oburzysz się, że taki oddany i chu.jo.wo wręcz wygląda? Czy może nagrodzisz oklaskami za odwagę?

Obrazek


Pośmieję się z niego, że taki oddany i chu.jo.wo wręcz wygląda. Wybacz, że trochę zmodyfikowałem zaproponowane przez ciebie opcje do wyboru.

Marecki129 napisał(a):
mietek napisał(a):
To jest po prostu moja obiektywna opinia.

:o myślałem że po wyznaniu miłości drag queen przez Polterka nic już mnie dzisiaj nie zadziwi, a tu taka perełka językowa :lol: :lol: :lol: widać że człek światowy i słów obcych na przyspieszonym kursie zbierania czereśni, na kopy poznał.
Boże plizzz ... bo psycha klęka jak czyta się takie zbitki słowne :?
Człowieku, jak nie znasz znaczenia słowa - nie używaj CHYBA, że walczysz z Pietrkiem o tytuł Imbecyla Roku, to przepraszam :nie:


Wiedziałem, że ktoś mi to wytknie. Gdyby to była opinia subiektywna, musiałbym wtedy napisać, że uważam większość z was za całkiem zabawnych itp. itd.
Jak zapewne zauważyliście, ja również mam swój specyficzny sposób ubierania się i, chociaż nie zainspirowany konkretnym zespołem, można go potraktować nieco podobnie jak upodabnianie się do kogoś lub po prostu zwykłe kopiowanie jakiegoś stylu, dlatego nie mogę was skrytykować w temacie, jak mielibyście się ubierać, a jak nie. Po prostu rozmierzyła mnie wasza reakcja na utworzenie tego tematu.
Przy okazji, to chyba nie ja powinienem walczyć o ten tytuł...

Więcor napisał(a):
To jest konkurs kto szybciej pozna Pietrka. No, kto o zdrowych zmysłach daje sobie ksywke Mietek? No kto? :)


Jestem prosty chłop ze wsi, trochę wiedzy o interpunkcji i ortografii nabyłem z książek Pilipiuka i dzieł Lenina, a moje imię brzmi Mieczysław, w skrócie Mietek. Jak chcecie, to możecie mówić na mnie Juźwa.


So maja 11, 2013 20:18 pm Zobacz profil
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Marecki129 napisał(a):
@Creatorko, sorry za porównanie ale zachowujesz się jak ktoś, kto starał się dostać na jakieś party (bo przecież nikt tutaj nikogo na siłę do PDFM nie ciągnął), a kiedy już wreszcie na nim jesteś to wydymasz z pogardą usteczka i stwierdzasz, że towarzystwo jakieś niedorozwinięte jest i wtórne, bo nie potrafi docenić Twojej oryginalności i nie wcina wraz z Tobą kiełków soczewicy, a woli jarać się karkówką z grilla. Mało tego: nie grzeszy tolerancją, bo zamiast ze zrozumieniem przyjąć fakt, że ktoś próbuje obrzygać grilla z którego raz po raz bierze rzeczoną karkóweczkę, to bezczelnie odgania go od tegoż (to tak w kwestii Pietrka, Mnietka i jeszcze paru co im się wybitnie kółko zainteresowań pomyliło). :D

Nie noszę żadnych dziar i nie mam zamiaru, ogoliłem dzisiaj głowę na łyso i zwykle chodzę na zakupy w białych pumaskach (wygodniejsze są od martensów. Nie czuję potrzeby podkreślania swego "depeszostwa" upodabnianiem się do moich idoli.
Jednak w życiu by mi nie przyszło zwrócić komuś uwagę, że jest śmieszny i dziecinny, ponieważ chce wyglądać jak Dave, Martin czy Fleczu (akurat jakoś ich wygląd mieści się kanonie tego, co zazwyczaj widuje się na ulicy, a dziary ... cóż, jeśli wzór jest fajny, to czego go nie powielić zamiast silić się na, nie zawsze trafioną - oryginalność). O upodobnianiu się do innych wykonawców myślę podobnie. Owszem, jak widzę kogoś w stylu glam, hello kitty lub inną odmienność, to mimowolnie się uśmiechnę się pod nosem i na tym się kończy ocena czyjegoś wyglądu (poglądy to inna parafia :twisted: ) .
Odnośnie opinii DM ... z jednej strony krytykują, że ktoś się do nich upodabnia, a z drugiej cieszą się, że mają własną subkulturę ... to się chyba jakoś nazywa :D
Aha , i nadużywałbym słowa "tolerancja". Po tym, co wypisuje tutaj taki jeden "janczar tolerancji", jedno dla mnie jest jasne jak słoneczko - nie ma co tolerować "inwalidów intelektu" i ich "mondrości", bo się lęgną jak chwasty na niepryskanym polu ..... :8):


nie moge Cie nie lubić;)i uśmiechnąc sie po tym co napisałeś:)nie dość ,że mnie rozbawiłes,to zmusiłes mnie do przyznania Ci racji.Ogolnie niech kazdy nosi sie jak chce,moje osobiste spostrzeżenie było tylko takie,że akurat wg mnie "Polacy" bardziej kopiują swoich idoli niż inne nacje,ale badań żadnych nie prowadziłam,wiec to głupia hipoteza.Teraz przyjmuje ciosy na klate.Nikt nie jest idealny,a jak jak to nieraz kobiety mają w zwyczaju ,zmienną jestem.Kurde po tym Wiedniu,to byłam po prostu wsciekła,ze nie udało mi się uzyskac autografu,bo jestem taka dooopowata,ze nigdy nie wiem,gdzie i jak sie ustawic,zeby cos załatwic,ogolnie doopa zyciowa i tyle,nie umiem wejsc na siłe ,jak mnie nie chcą.Jestem typem osoby,ktora wszystkich przepusci w kolejce ,a sama nie zdąży bo zamykają kasy!!Buty od krawca, spodnie od szewca, garnitur z ceraty
"Portfel po tacie, zegarek po bracie, szarawary w kwiaty
Ortalion w łaty, kaszkiet kraciaty i kurtka na wacie
Skóra ze szczura, mokra fryzura, łańcuszek na klacie

Wszyscy rodacy idą do pracy pięknie wystrojeni
Egipskie fryzury, mundury ze skóry, w kieszeniach rulony
Tłoczone garsonki, gumowe koronki, dmuchane pierścionki
Wszyscy się noszą, więc noś się i ty wszystko wokół śpiewa mi":)niech kazdy nosi sie jak chce i tyle w temacie:)\
http://www.youtube.com/watch?v=6RRqMUrL-PE


do rushyca nieswiadomie włożyłam maxymalnie jak sie da głęboko kij w mrowisko(zwane subkultura depeche mode).Chociaż sama się za depeszke zawsze uwazałam,inni też tak mnie nazywali.Nie mam wśród przyjaciół i bliskich znajomych(nie licząc depesza męża) fanów depeche mode.Więc,ja zawsze byłam dla nich "depeszką"Wyszło niby na to,że ja oto tutaj,zakładając taki temat sram we własne gniazdko?No nie dokońca.Może źle sformułowałam temat.Zapewne.Nie jestem nieomylna.Nie znam ortografii i gramatyki tak perfekcyjnie może jak inni.Jestem zwykłą dziewczyną z miesciny pokroju Basildon,gdzie nic sie nie dzieje,wiec trzeba byc na tyle kreatywnym,zeby samemu coś wymyslac:).Nieśmiałą laską z małej miejścowości.Nigdy nie miałam parcia na szkło.Brak mi tez pewności siebie,pewnie przemawiają nieraz przeze mnie nieświadomie kompleksy.Nigdy nie chciałam nikomu zrobic tutaj na złość,ani sprawić komuś przykrosci.Jesli tak sie stało przepraszam,nie było to w moim zamyśle.Jesli tak wyszło,przez moje roztrzepanie i nieogarnięcie no to ajm sorry.Jednak wyraziłam swoje subiektywne ,emocjonalne odczucie.Będac na zlotach DepecHE mode w Polsce ,widzę,ze większosc fanów dm chce naprawdę wygladac identycznie jak Dave czy martin.Byłam bardzo zdziwiona we Wiedniu,że nie spotkałam tylu kopii Martinów i Dejwów, co na rodzimym podwórku.W zASADZIE to,(może to głupie),ale własnie to zdarzenie natchnęło mnie to napisania tego postu.Nie chcę podważac subkultury dm.Dla mnie każda subkultura świadczy nie tylko o wspólnocie ,braterstwie ..itd.Zawsze miałam wrażenie,ze same zjawisko tworzenia sie subkultur świadczy" oczywista oczywistosc": o chęci przynależnosci do jakiejś grupy,aby poczuć się silniej,pewniej.Jednak jest tez i ciemna strona mocy takowego zjawiska-czyli szukanie dowartosciowania,ktorego dana osoba,nie moze sama sobie zapewnic:),badz inni bliscy jej nie zapewniaja.Skinheadzi nienawidzili punków,puncury skinheadów,punki nie---cierpiały "lalusiowatych" depeszów.Subkultury tworzyły podziały .No bo Ty nalezysz do skinów,to musze cie nienawić bo przeciez jestem punkiem.Zrestza gdy nie bede Cie nienawidził,to inne puncury,będa na mnie zle patrzeć:)Chociaz na przykład tak poza tym bysmy sie lubili:)
Holy i innych przepraszam jesli uraziłam kiedykolwiek,co złego to nie ja.

NAPISZE TERAZ COŚ MIŁEGO ODNOSNIE FORUM,ZAWSZE BYŁAM ZACHWYCONA LOGO !!!TEN KTO JE ZAPROJEKTOWAŁ,MA ODE MNIE PIWKO!JESLI SIE KIEDYS SPOTKAMY!!jest niezłe!!


So maja 11, 2013 21:26 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Czemu polscy fani we wszystkim kopiuja swoich idoli
Aristide Bruant napisał(a):
zaryzykujmy tezę, że to fan swojego idola i dodatkowo innej narodowości - zapraszam Mieczysławie do dyskusji zatem.
Oburzysz się, że taki oddany i chu.jo.wo wręcz wygląda? Czy może nagrodzisz oklaskami za odwagę?

Obrazek


Czy to nie jest Mr kopytko ?

http://www.youtube.com/watch?v=sxYKy8oC ... r_embedded


N maja 12, 2013 15:24 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team