Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
MONUMENT - edycja polska 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So mar 30, 2013 15:03 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Inowrocław
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Anakonda napisał(a):
i to się sprawdziło...
:shock:
Poczekamy zobaczymy :)


Pn sty 20, 2014 18:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 22, 2005 10:08 am
Posty: 70
Lokalizacja: raDoM
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Ja już dostałem info z paczkomatów o nadaniu przesyłki z fabryka.pl. Co będzie w środku?


Pn sty 20, 2014 19:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Wąż?


Pn sty 20, 2014 19:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Anakonda napisał(a):
Buncol napisał(a):
Nie zawsze koncza sie tak samo - vide - precedensowy proces , o ktorym bylo glosno pare lat temu dotyczący wirtualnej aukcji samochodu terenowego.


I myślisz, że teraz kilkadziesiąt osób pójdzie się sądzić o niezrealizowane zamówienie na książkę? Pisałem powyżej - takie sztuczki mają na celu jedynie przyciągnięcie nowych klientów na stronę sprzedawcy. Jest to brutalne, ale prawdziwe. Już wczoraj mówiłem, że będę zdziwiony, jeśli ktokolwiek dostanie książkę w tej cenie i nie minęło kilka godzin i to się sprawdziło...


Jeszcze sie nic nie sprawdzilo. Dla samej zasady pojde sie sadzic, bo chce te ksiazke za 35PLN jak bylo na stronie :wink:

A teraz na powaznie, bo zaraz sie dowiemy, ze kazdy kto pisze nie pomysli @Anakonda to dzieciak, nie zna sie, albo przyjechal nie wiadomo z jakiej wiochy. Otoz panie @Anakonda - cena z punktu widzenia przecietnego klienta to to, co widzi w danym sklepie. Klienta nie obchodzi kto ja ustala, klienta obchodzi ILE ma zaplacic. Jezeli cena mu odpowiada to placi, jezeli nie, to nie. Proste ? Mnie cena 35 PLN za te ksiazke odpowiada i jesli chcialem, to za nia zaplacilem, tzn. jeszcze nie, bo zamowilem z platnoscia przy odbiorze. Jezeli sprzedawca nabyl te ksiazki po jakiejs tam cenie, to jego sprawa po jakiej je zeni. Moze jest starym depeszowcem i chce paru osobom pomoc w zyciu ? :wink: Przestan pan pouczac i sie mixuj, bo tylko ludzi straszysz, a jezeli sprzedawca wrzucil do sprzedazy ksiazki z taka cena, to zeby mial placic gdzies po 200 PLN, to dla mnie ma byc za 35 PLN, bo taka zawarl ze mna umowe - dziwnie jestem spokojny :)


Pn sty 20, 2014 19:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
majcher napisał(a):
Ja już dostałem info z paczkomatów o nadaniu przesyłki z fabryka.pl. Co będzie w środku?


Może "Pan Tadeusz" w wersji limited :8):

Łączę się z Tobą - też lekki niepokój mnie ogarnął bo dostałem mail z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru... Pocztą to i cegłę by mogli przysłać, ale osobiscie to raczej nie przejdzie :D


Wt sty 21, 2014 10:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 22, 2005 10:08 am
Posty: 70
Lokalizacja: raDoM
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
No ale twardej okładki to się nie spodziewałem, a tu taka niespodziewanka :)
Mój Monument


Wt sty 21, 2014 12:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Dobra dobra- fakturę mailem przysłać to każdy może- zobaczysz co w paczce będzie- cegła jak nic :D

Upsss - przepraszam, ale nie zauważyłem, że faktura na księdze leży...

Coś mi się wydaje, że jednak Fabryka okaże się wielka a wężyk malutki -ot ledwo zaskroniec jakiś :lol:

Anakonda napisał(a):
… a jestem dziwnie przekonany, że większość z osób, które zakupi towar w tej cenie go nie otrzyma. ...


Anakonda napisał(a):
Już wczoraj mówiłem, że będę zdziwiony, jeśli ktokolwiek dostanie książkę w tej cenie i nie minęło kilka godzin i to się sprawdziło...


Chyba trzeba jednak będzie przetrzeć oczy ze zdziwienia :wink:

Wróż Maciej normalnie i sprawdzalność nawet podobna :lol:



Teraz zapewne będzie zmiana frontu: że ze swoich dokładają itd bla bla bla… Tylko proszę bez tekstu, że dorosły człowiek i nie rozumie – to już pewnie anegdotą na forum zostanie :lol:


Wt sty 21, 2014 12:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Moja już na mnie w domu czeka,żona właśnie przed chwilką do mnie dzwoniła :)


Wt sty 21, 2014 13:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Bez foty się nie liczy- wężyk na słowo nie wierzy... Pewnie jej nie dostałeś a już napewno nie w tej cenie, poza tym dorosły człowiek i nie rozumie... :wink:

A na serio to gratuluję- jesteś już dziś drugi ( przynajmniej drugi, który się ujawnił).


Anakonda napisał(a):
...Sami widzicie, że takie sytuacje są szyte grubymi nićmi i kończą się zawsze tak samo.


Nooo - już drugi raz dzisiaj takie samo zakończenie... Nudy....


Wt sty 21, 2014 14:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 30, 2013 15:03 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Inowrocław
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
W tej samej promocji dostępne biografie AC/DC,Pearl Jam i Jima Morrisona za jedyne 15 zł :brawo:


Wt sty 21, 2014 14:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 23:12 pm
Posty: 95
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Ojej, naczytałam się tego wszystkiego i spodziewałam się, że nic z tego nie będzie, a tu mam wiadomość, że Monu gotowe do odbioru, także pewnie jutro się przejdę do Księgarni i mam nadzieję, że popatrzę z satysfakcją na to cudeńko za całe 35.99zł. :)


Wt sty 21, 2014 15:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 29, 2013 20:34 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
I teraz właśnie żałuję, że trochę nie poczekałam... Ciekawość wygrała. :)


Wt sty 21, 2014 16:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Happy end :D

U mnie trochę więcej na rachunku bo zakupiłem jeszcze w podstępnej Fabryce drugą książkę - albumik również z 70% rabatem :8): -regularna cena 49,90 -zapłaciłem 15zł...


Obrazek

Podziękowania dla BlackSun :beer: no i dla Fabryka.pl


Wt sty 21, 2014 18:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Z szacunkiem prosze "druga ksiązka " sie nazywa jakoś ,nie "druga ksiązka" :D Tak przy okazji polecam " Król Rock'n'rolla" ostatnia rzecz. Fajnie sie czyta i pare ciekawych niusów.


Wt sty 21, 2014 19:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 11, 2013 20:45 pm
Posty: 71
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
El napisał(a):
Bez foty się nie liczy- wężyk na słowo nie wierzy... Pewnie jej nie dostałeś a już napewno nie w tej cenie, poza tym dorosły człowiek i nie rozumie... :wink:

A na serio to gratuluję- jesteś już dziś drugi ( przynajmniej drugi, który się ujawnił).


Anakonda napisał(a):
...Sami widzicie, że takie sytuacje są szyte grubymi nićmi i kończą się zawsze tak samo.


Nooo - już drugi raz dzisiaj takie samo zakończenie... Nudy....


No to ja też się ujawnię, dzisiaj odebrałam w księgarni Świat Ksiązki. Na fakturze 35,99 pln.


Wt sty 21, 2014 19:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Anakonda napisał(a):
Przy okazji informuję, że nie zdążyliśmy nawet napisać pół maila czy wykonać ćwierć telefonu w tej sprawie zanim towar zniknął ze strony. Chciałem zauważyć również, że zniknęła cała strona z "Monumentem", a nie wprowadzono np. zmiany w stylu "Towar obecnie niedostępny", jak to zazwyczaj się robi w sklepach internetowych. Jaki sprzedawca, takie zwyczaje...


Szanowny uzytkowniku Anakonda - to twierdzi Pan :8): mam prawo nie wierzyc, ze nie bylo tam zadnej interwencji Szanownego wydawnictwa. Nigdy sie tego nie dowiemy...
Co do znikniecia calej podstrony z oferowana wczesniej ksiazka zamiast dodania informacji "Towar obecnie niedostępny" - no coz - nie nalezy generalizowac i pisac "jak to zazwyczaj się robi w sklepach internetowych", bo moje dlugoletnie doswiadczenie pracy ze sklepami internetowymi podwaza takie stwierdzenie...

"Jaki sprzedawca, takie zwyczaje..." - respektujmy sie nawzajem. Szanowny uzytkownik oburza sie na niepochlebne opinie o wydawnictwie, w ktorym pracuje, natomiast sam insynuuje nieetyczne zagrania konkretnego sklepu internetowego.

Jaka jest prawda, to ocenia klienci sklepu, ktorzy zgodnie ze swoim zamowieniem otrzymuja zamowiony towar. Dziekuje.


Wt sty 21, 2014 19:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 13, 2003 15:40 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Witam
Jako że bywa tu przedstawiciel "Anakondy" po pierwsze, pragnę ogromnie podziękować wydawnictwu za świetną pracę, album jest niesamowity, dzięki wam możemy się cieszyć Polską wersją tej niesamowitej książki. Po drugie to fakt że miedzy podstawową wersją a limitowaną jest ogromna różnica cenowa. W cenie limitowanej wersji powinien być dodatkowo np. najnowszy album DM wtedy fani by zrozumieli słowo "Limitowana" (inna okładka + kilka stron niestety nie wystarcza). Po trzecie dzięki znajomym tj. Janet (dzięki) również zamówiłem i kupiłem "Monument" za 35,99zł. To prawda miałem obawy czy to nie jest oszustwo lecz nie słusznie, dzisiaj odebrałem swój egzemplarz z księgarni. Zdjęcie w pracy więc pssssssss.....

Ps. I tak muszę kupić wersję limitowaną bo mam tam swoje dwa zdjęcia.

Obrazek


Wt sty 21, 2014 20:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Więcor napisał(a):
Z szacunkiem prosze "druga ksiązka " sie nazywa jakoś ,nie "druga ksiązka" :D Tak przy okazji polecam " Król Rock'n'rolla" ostatnia rzecz. Fajnie sie czyta i pare ciekawych niusów.


Się nazywa : "Osobisty Album Elvisa Presleya" -z szacunkiem :D Przekartkowałem dopiero- jakbym miał dać standardową cenę to bym się zastanowił, ale tak to bajka :) , polecaną miałem w ręce, ale brak obrazków mnie zniechęcił :mrgreen: ...


Wt sty 21, 2014 20:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
A mi się cholera strona nie chciała uruchomić i po ptokach.


Wt sty 21, 2014 20:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
El napisał(a):
Więcor napisał(a):
Z szacunkiem prosze "druga ksiązka " sie nazywa jakoś ,nie "druga ksiązka" :D Tak przy okazji polecam " Król Rock'n'rolla" ostatnia rzecz. Fajnie sie czyta i pare ciekawych niusów.


Się nazywa : "Osobisty Album Elvisa Presleya" -z szacunkiem :D Przekartkowałem dopiero- jakbym miał dać standardową cenę to bym się zastanowił, ale tak to bajka :) , polecaną miałem w ręce, ale brak obrazków mnie zniechęcił :mrgreen: ...


Nie zrażaj sie tak szybko :) Troche fot jest. Ale treść wciąga.


Wt sty 21, 2014 20:27 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team