Depeche Mode - Zobacz wątek - MONUMENT - edycja polska
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
MONUMENT - edycja polska 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2010 9:41 am
Posty: 66
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
chciałabym troche odgrzebac temat ktory pojawił sie pare stron wczesniej, probuje przebrnąc przez wszystko, i zatrzymałam sie na jednej odpowiedzi panów z Anakondy,z ktora sie nie zgadzam i z tego co wiem nie ja jedna, ale do rzeczy chodzi o nadsylanie zdjec do wkładki

Anakonda napisał(a):

.... Z tego też powodu selekcja była dość mocna i nie było materiałów na większą objętościowo wkładkę, choć byliśmy na to przygotowani.


otóż gdybyście Panowie byli faktycznie przygotowani to wykazalibyscie się profesjonalnym podejsciem do konkursu ktory zorganizowaliście, a tego akurat Wam zabrakło,ewidentnie sie przeliczyliscie, zaraz napisze dlaczego, otóż ustalony był jakis tam deadline łacznie z godziną , i rozumiem ze do tego momentu mogliśmy wysyłać fotki, więc jakim cudem ostatniego dnia od rana az do konca konkursu ,czyli byla to jakas pozna godzina nocna kazdy wyslany do Was mail wracał z adnotacja ze macie zapchaną skrzynke??? Jeśli tak wyglądało Wasze przygotowanie i profesjonalizm to nie mam pytań. I prosze nie pisac tego samego co juz napisaliście na FB ze jak ktos czeka na ostatnią chwile to tak ma - ... akurat w wakacje nie kazdy pozdrozuje wraz ze zdjeciami w oczekiwaniu na wasz konkurs
a odpowiedz ze ze byliscie w kinie!!!! i nie jestescie zobowiazani siedziec przy komputerze!!! nawet nie wiem jak to skomentowac :?: :?
Otóz jesli organizujecie tego rodzaju konkurs to jak najbardziej:
a) jestescie zobowiazani oprózniac na bieżaco skrzynkę !
b) a jesli mieliscie w planach kino to tym bardziej nalezalo opróznić skrzynkę!!!badz przeznaczyc na to taka która ma wieksza pojemnosc
na tym własnie polega profesjonalizm, jesli sie organizuje tego rodzaju akcje a szczegolnie dla fanow DM powinniscie sie spodziewac lawiny zdjec , chyba ze nie zdawaliscie sobie sprawy z tego co na siebie wzieliście oglaszając ten konkurs a napływające zdjecia przerosły wasze oczekiwania.

"Lubie to"wcisnełąm jako jedna z pierwszych osób, brałam udzial w kilku swietnych konkursach, bawiłam sie świetnie, mialam o Was jak najlepsze zdanie jednak niestety z czasem je zmieniłam, oczywiscie rozumiem ze jesli ktos wulgarnie komentuje cokolwiek na fanpageu banujecie go ale od czasu jak nie ukrywajmy głownie dzieki nam czyli fanom DM zyskaliscie rozgłos i zyski wydaje mi sie ze ciut Wam sukces wydawnictwa uderzył do głowy, praktycznie kazda krytyka z naszej strony jest w dość ostry żeby nie powiedziec chamski sposób komentowana, jesli ktos nie smieje sie z Waszych czasem na prawdę dziwnych i niezrozumialych dowcipow (jakby ten z koszulka Martina) jest be, jest ignorowany przez Was, nie odpowiadacie na komentarze takiej osoby i udajecie ze nie ma tematu, i podejrzewam ze jakby byl jedyna osoba z prawidlowa odpowiedzia w konkursie tez by sie wam skrzynka zapchala, troche to nie fajne, nieprofesjonalne i nie przystoi dorosłym meżczyznom zachowanie jak z przedszkola.
Kolejna sprawa jak nap z bio Dave'a najpierw wielkie obiecywanie i oczekiwanie cuda wianki i ludziska rzucili sie po ksiażke nota bene ksiązka fantastyczna, swietnie sie ja czyta, i po paru miesiacach nagle piszecie ze wydajecie nowa edycje z wieksza iloscia zdjęc poprawionymi literówkami i bledami i poszerzoną o dalsze lata! NO ludzie a nie mozna bylo od razu sie przyłożyc?? tak było tez chyba w przypadku innej ksiazki o DM, ja nie wiem ,dlaczego wszystkim sie wydaje ze jestesmy az tak naiwni ze mozna z nas na kazdym kroku ciągnąc kase???

czarna okładka wersji angielskiej rewelacja :fletch:


So mar 01, 2014 18:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: MONUMENT - edycja polska
Podpisuję się pod tym rękami i nogami bo trochę nieładnie to wszystko wygląda. Jestem też ciekawa jak wygląda losowanie nagród w konkursach i czy Anakonda wie, że na gry losowe trzeba mieć zezwolenie z Izby Celnej...


So mar 01, 2014 18:27 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team