Depeche Mode - Zobacz wątek - KONCERTY W NIEMCZECH
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 14 ] 
KONCERTY W NIEMCZECH 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post KONCERTY W NIEMCZECH
Wita wszystkich bardzo interesuje mnie temat dużej ilości koncertów w niemczech, wiem i rozumiem że fanów tam jest bardzo wielu i DM też chyba bardzo lubią tam grać ale dlaczego na każdej trasie jest tak bardzo dużo właśnie w niemczech czy w polsce nie można by było dodać jeszcze z 2 np Gdańsk? co sądzicie na ten temat?


Wt lip 09, 2013 14:32 pm Zobacz profil
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
DM są w Niemczech nieporównywalnie bardziej wzięci, niż w PL. Nie ma nawet co porównywać. U nas ciężko do końca zapełnić choćby jeden duży obiekt (Służewiec'2001, Legia'2006). W Niemczech jest też chyba większa tradycja (i możliwość finansowa) chodzenia na wielkie koncerty. Na tych wszystkich stadionach byli nie tylko oddani fani DM, ale też ludzie, którzy chodzą na U2, Madonnę, czy Lejdigagę - tak jak my chodzimy do kina na filmy z przeróżnymi aktorami. Do tego dochodzą sentymenty - DM lubią tam być. W Niemczech zawsze traktowano ich z szacunkiem znacznie większym, niż w ojczystej Anglii. Swego czasu dużo tam nagrywali, Martin nawet tam mieszkał.


Åšr lip 10, 2013 8:13 am

Dołączył(a): So lip 07, 2012 16:23 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Głosujcie na DM w Trójce i gdziekolwiek się da,a kiedy już odzyskają popularność,możemy liczyć,że polskie koncerty DM będą tak wypełnione jak w Niemczech !!! :) i nie obijać się tylko Głosować ! :wink:


Pt lip 12, 2013 10:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Nigdy tak nie będzie, choćby wszyscy uprawnieni do głosowania, oddawali głos na DM :wink:

Jak pisze Marius w Polsce większość ludzi na koncertach to jednak fani zespołu lub znajomi/rodzina fanów, w Niemczech idzie się na koncert jako wydarzenie i jest to miła forma spędzenia czasu, stąd taki przekrój ludzi i frekwencja.
W Niemczech zarobki, rozwinięta komunikacja, itp. ułatwiaja takie rzeczy. U nas wiekszość ludzi nie stać na kupno biletu na większy koncert i dodatkowo dojazd.

Powoli się to zmienia. Dawniej trzeba było niezłej wyobraźni, aby obstawiać dwa koncerty DM w Polsce w odstępie 6 miesięcy.

Co do sentymentu do Niemiec, to niekoniecznie.
W przypadku innych zaspołów/wykonawców u naszych zachodnich sąsiadów organizowany jest zazwyczaj więcej niż jeden koncert na trasie.


Wt lip 23, 2013 20:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2010 15:38 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
DM zawsze byli cenieni w Niemczech chyba jak w żadnym innym kraju na taką skalę.W sumie zawsze tam dużo nagrywali, przebywali, mieszkali czy koncertowali, więc nie ma się co dziwić że najwięcej koncertów graja właśnie tam. Sentyment też mają do Niemiec wydaje mi się i nie ma się zresztą co dziwić :) MrDepesz ale wskaż mi takiego artystę który podczas jednej trasy zagrał by w Deutchlandzie nie to, że więcej niż jeden koncert ale 8 koncertów ( a w trasie zimowej kolejne 9) czyli razem minimum 17 :) Nie to że jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy, bo wolałbym żeby to w Polsce tyle koncertów na jednej trasie grali, ale takie są fakty.


Wt lip 23, 2013 21:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
A poszedłbys na te 17 :8): ?


Wt lip 23, 2013 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Chyba jakby w totka wygral :wink:


Wt lip 23, 2013 21:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:18 am
Posty: 328
Lokalizacja: Warszawa Wo(L)a
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Więcor napisał(a):
A poszedłbys na te 17 :8): ?


Więcor, znamy takich co już byli na tych ośmiu a i na pozostałe 9 się wybierają.
I wcale w niemieckiego totka nie wygrali :wink:


Wt lip 23, 2013 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
DeMeyer, nie pisze tu o wąskim gronie ktorzy by poszli na 17 u nas + 17 u nich :) Tylko pytam ogół. Czy jakby było u nas 17 koncertów to by wszyscy byli obecni z tych co tak narzekają, ze u nas tylko dwa.


Wt lip 23, 2013 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Mnie by zrujnowal juz trzeci :wink: Ja sie ciesze, ze dwa akurat :wink:


Wt lip 23, 2013 22:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2010 15:38 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Poszedł bym na te 17 a nawet więcej, jeżeli tylko udało by mi się kupić bilety :)P.S. ja nie narzekam że są tylko 2 u nas koncerty, to była tylko luźna wypowiedź na temat koncertów DM w Niemczech :)


Åšr lip 24, 2013 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Kaleid, ale o tym nie decydują sentymenty tylko specyfika Niemiec. Hale i stadiony jakimi dysponują, organizacja w tym kraju, zamożność społeczeństwa, itp.

Osiem koncertów po pierwsze trzeba mieć gdzie zorganizować, po drugie trzeba je sprzedać.

Na DM da się sprzedać imprezy w tylu miastach i ot cały sekret. Dla innych kapel byłoby trudno zorganizować więcej niż 3-4 duże koncerty.


Åšr lip 24, 2013 17:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Zgadzam się ztym wszystkim co piszecie, wiem że Martin mieszkał w Niemczech i miał tam kobiete że DM kochają Niemcy a oni ich itd. ale mam nadzeje że jeszcze w tej trasie zdaży się cud i zostanie dodany koncert na naszym pięknym stadionie w gdańsku na który wszyscy kupimy bilety w ciągu 1 tygodnia


Cz sie 01, 2013 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: KONCERTY W NIEMCZECH
Jak juz było pisane , niemcy zamozny kraj i ci sami ludzie sa czesto prawie na wszytkich swoich koncertach . Widuje te same geby od Berlina po Duss . A u nas wielu Polakow którzy byli w Pradze niebyło w Warszawie.


Cz sie 01, 2013 21:33 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 14 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team