Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
@The Paul

To nie własciciel / zarządzca hali wybiera kto u niego gra. To hala jest wybierana przez organizatora koncertu. Oczywiście zarządzca hali może wyrazić lub nie zgodę, ale pierwsza oferta zawsze pada ze strony organizatora. Wiem, że bardzo chcesz i na taki czas przed wydaniem kolejnej płyty zaklinasz rzeczywistość, ale póki co panowie zaczęli urlopy i przez najbliższe dwa lata tylko to im będzie w głowie lub solowe projekty.

Co raz więcej miast dorabia się obiektów z prawdziwego zdarzenia. Pytanie tylko, czy my konsumenci jesteśmy w stanie to udźwignąć, w końcu ktoś musi sfinansować je, a ja koncert nadal nie widzę w tym kraju potencjału na więcej niż dwa koncerty na całej trasie. Ilu z nas pojedzie najpierw np do GDA, a potem do KRK. Nie widzę w tym kraju jeszcze potencjału na mini trasę po Polsce. Może nigdy.


Ostatnio edytowano N mar 23, 2014 21:10 pm przez Martini, łącznie edytowano 1 raz



N mar 23, 2014 18:33 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
mysle ze Łodz jest najbardziej "sprawiedliwa"
w sensie takim ze jest w srodku Polski :)
i wszystkim "jednakowo blisko"

:)


N mar 23, 2014 19:01 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
I mówi to ktoś z małopolski :shock: :8): , w katowickim spodku grali i nikomu to nie przeszkadzało że muszą przejechać całą Polskę lub pół kraju (ludzie cieszyli się, że jest koncert-w dup..e mięli lokalizację-jakie miasto, istotne było że przyjadą i zagrają :D ), a do K R A K O W A z takich choćby nawet Katowic jest przecież blisko, poza tym jakby wylądowali w Balicach, to wanami moment dojechaliby do centrum miasta bo w takich Katosach, choć szybko to dłuższa droga z lotniska Pyrzowice, do miasta :8): :P


N mar 23, 2014 22:01 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
my mamy i stadion, na którym były może ze 2 imprezy koncertowe i halę którą mogą zaszczycić w końcu. Choć wolałbym zaliczyć Kraków niż Uć po raz 3.
Miło by było gdyby Gah nagrał nr 2 z Soulsavers a Mart machnął Counterfita Nr 3 a potem może być i Delta bis o DM.


N mar 23, 2014 22:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Mnie to ryba gdzie zagraja, bo do Krakowa sie i tak nie wybiore. I to tez musza mnie zaskoczyc setem najpierw. Jezeli juz to sie zasadze na pierwszy lajf na trasie, a potem to mi to obojetne.


N mar 23, 2014 22:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 384
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
THE PAUL napisał(a):
I mówi to ktoś z małopolski :shock: :8): , w katowickim spodku grali i nikomu to nie przeszkadzało że muszą przejechać całą Polskę lub pół kraju (ludzie cieszyli się, że jest koncert-w dup..e mięli lokalizację-jakie miasto, istotne było że przyjadą i zagrają :D ), a do K R A K O W A z takich choćby nawet Katowic jest przecież blisko, poza tym jakby wylądowali w Balicach, to wanami moment dojechaliby do centrum miasta bo w takich Katosach, choć szybko to dłuższa droga z lotniska Pyrzowice, do miasta :8): :P


jakby nie patrzec łodz jest na srodku polski :) wiec dlatego najbardziej sprawiedliwe
nie oceniam patrzac tylko na swą wygode

a z drugiej strony nie wazne gdzie zagraja i tak pojade :) i pewnie tak zrobi wiekszosc z nas na tym forum poza maruderami setlistowymi :)
wiec nie ma co polemizowac tylko spokojnie czekac by znow do Nas zawitali


Pn mar 24, 2014 20:47 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
a z drugiej strony nie wazne gdzie zagraja i tak pojade :) i pewnie tak zrobi wiekszosc z nas na tym forum poza maruderami setlistowymi :)
wiec nie ma co polemizowac tylko spokojnie czekac by znow do Nas zawitali

Dokładnie, co racja :P to racja :D :) :fletch: :nlmda:


Pn mar 24, 2014 21:25 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Box z b-side'ami. Wysokiej jakości Fools, Sea Of Sin i Zenstation w jednym pudełku...


Śr mar 26, 2014 10:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 13, 2013 12:23 pm
Posty: 34
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Mocna płyta by z tego wyszła, fajnie jakby się pojawiła :D
Ja oczekuję The Singles i The Best Of Vol. 2 :)


Śr mar 26, 2014 16:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Nie mogę znaleźć wątku o nowym DVD a dzis na fb pojawiły sie słowa rzekomo wypowiedziane przez Antuana, ze Berlin zostanie wydany pod koniec września '14


Pt maja 30, 2014 21:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Skłaniam się do myślenia ludzi, którzy myślą o wydaniu wreszcie w odpowiedniej jakości singlowych b- side'ów DM, w odpowiednio niewielkim miejscu. Na 2 płytkach wszystko się zmieści - jak będzie się chciało... Tego bardzo brakuje.


Pt maja 30, 2014 21:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 19:44 pm
Posty: 259
Lokalizacja: Rybnik
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
@holy -> http://depechemode-forum.pl/viewtopic.php?f=4&t=21315&start=20


Pt maja 30, 2014 23:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 16, 2013 2:58 am
Posty: 27
Lokalizacja: Zachodniopomorskie Koszalin
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
THE PAUL napisał(a):
Są realne szanse na koncert w K R A K O W I E :!: , ponieważ jeśli wydadzą nowy album i będzie nowa trasa, to miasto będzie na 101 % brane pod uwagę, bo będzie to w Polsce największy tego typu obiekt - Arena Kraków( hala widowiskowo - sportowa), która może pomieścić 18000 ludzi, miejsce wprost stworzone na taki występ :!:

:arrow: Skąd mam te informacje?, to już mogę powiedzieć, że znam osobiście wpływowych ludzi z Magistratu Miasta Krakowa, którzy mogą bez problemu wydać zgodę na odbycie się koncertu. Ukończyłem administrację i trudno nie znać osób działających w tej samej branży, w której człowiek się obraca :!:

Pozostaje, tylko pytanie? czy organizator koncertu w Polsce wyrazi chęć - zwróci się o wydanie zgody na koncert i czy weźmie Kraków pod uwagę?. Jeśli, tak to decyzja będzie rozpatrzona jak najbardziej pozytywnie. Pozostaje tylko wola organizatora, ponieważ Kraków jako miasto kultury jest jak najbardziej otwarte na tego typu wydarzenia wielkiego formatu :) :!:

:arrow: A oprócz tego pasowałoby ze strony chłopaków z Basildon odwiedzić K R A K Ó W, który jest piękny, magiczny i klimatyczny i go choć trochę pozwiedzać, bo mięliby się czym pozachwycać :) :D :!:

No Dave pewnie chciałby zobaczyć Damę z gronostajem na Wawelu:-D


Śr wrz 24, 2014 17:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 10:53 am
Posty: 108
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Na FB oficjalna strona DM zachęca do wyboru przez fanów ulubionych piosenek ze wszystkich LP.Pewnie szykuje się kolejne "The Singles".


Pn paź 06, 2014 14:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Mało prawdopodobne, by robili to w tym właśnie celu. Kryteria doboru utworów na takie wydawnictwo są dość jasne. Jeśli mielibyśmy mieć jakieś single to po prostu 01>... Teraz byłby w sumie dobry czas na wydanie czegoś takiego. Od ostatniej składanki wyszły 4 albumy i sporo singli. Zamknęliby też pewien rozdział dotyczący współpracy z B.H. Jeśli teraz się na to nie zdecydują, to pewnie zrobią to na koniec kariery. Choć od czasów SOFAD, po każdej płycie zawsze wychodził jakiś niestudyjny album. Live, remixy bądź greatest hits.


Pn paź 06, 2014 14:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 23:17 pm
Posty: 79
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Mnie zaczęła interesować kwestia niepublikowanego utworu z sesji Delty typu Martyr, Only When I Lose Myself czy Shake the Disease. Myślicie, że taki istnieje? W którymś z wywiadów chyba Martin powiedział, że mają około 20 utworów. 17 też łapie się pod "około 20". Co da jakiejś składanki to raczej nowe Remixes odpada, The Best of vol.2 będzie raczej na koniec kariery. Największa szansa wydaję się na nowe The Singles. W takim przypadku raczej jakiś nowy singielek powinien być. Chociaż ja i tak najbardziej bym chciał składankę B-side :) Oczywiście może być również możliwość, że nic nie wydadzą.


Śr paź 08, 2014 17:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Deklaracje dotyczące nagrywanych w czasie sesji utworów należy traktować z dystansem. W przypadku SOTU też było nagrane ponoć więcej materiału, ale jakoś nie było dane go nam poznać. No chyba, że wrócili do czegoś w czasie tworzenia Delty, ale tego się już nie ustali. :)


Cz paź 09, 2014 11:26 am Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Koncert w Krakowie po raz pierwszy w ich karierze :!: :D


Pt paź 17, 2014 11:52 am

Dołączył(a): Pt lis 26, 2010 14:40 pm
Posty: 150
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
w Krakowie? zapraszam do poznańskiego Eskulapu w ramach rekompensaty za odwołanie koncertu Behemota. ;) ;) ;)


Pt paź 17, 2014 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 18, 2014 19:33 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Wrocław/Bielsko-Biała
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
GrayLady23 napisał(a):
w Krakowie? zapraszam do poznańskiego Eskulapu w ramach rekompensaty za odwołanie koncertu Behemota. ;) ;) ;)


I jak rozumiem wejściówki na koncert otrzymują fani Behemota? :D Fajne śmichy - chichy. Moją prognozą jest więc koncert u mnie w pokoju na stancji :lol:

Dobra, ale tak na poważnie:
- Peter Gordeno zostaje oficjalnym członkiem zespołu ;)
- Na 100% solowe wydawnictwo Dejwa
- Być może druga płyta VCMG?
- Dj se Fletchera w Polsce :D

Wiadomo, gdybologia stosowana. Zobaczymy co czas pokaże. Ja wiem, że napewno nas czymś zaskoczą :D


So paź 18, 2014 17:16 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team