Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
A ja sie pytam jak długo jeszcze beda na tym forum tolerowane wycieczki Jakuba w kierunku Polski i Polaków ? I dlaczego zostały skasowane posty w ktorych ktos, nie tylko ja, z jego poglądami sie nie zgadza i otwarcie o tym pisze ?
Szanowny Moderatorze - ja zasadniczo mam w glebokim powarzaniu czy bedziecie moje posty kasowac czy nie, ale jesli juz kasujecie to kasujcie wszystkie, tak dla porządku i sprawiedliwosci jako takiej.


Wt lut 09, 2016 19:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
I ( prawie) wszystko jasne :) http://www.rollingstone.de/depeche-mode ... 17-949347/


Śr lut 10, 2016 7:08 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
no i git ,dość Benka :mrgreen:


Śr lut 10, 2016 12:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
greg239 - czy z tego artykułu po niemiecku wynika, że Hilliera już na bank nie będzie na nowym albumie w 2017? Bo u mnie z niemieckim cienko.


Śr lut 10, 2016 16:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Tak podaje niemiecka strona DM ( nie mylę się?). Poza tym to właściwie jest tylko o "mrzonkach" fanów i pojawia się również wzmianka o reakcji Martina na śmierć Davida Bowie.


Śr lut 10, 2016 18:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
hmm raczej to marzenia niemieckich fanow i dm.de choć mam nadzieje ze info o BH się potwierdzi


Cz lut 11, 2016 8:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
A, rzeczywiście. Zapomniałem dodać. Skoro Dave - jakiś czas po wydaniu Delty - powiedział,że to koniec współpracy,to jemu hcyba można wierzyć. :)


Cz lut 11, 2016 9:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Oby tak było.. Tak czy inaczej niedługo (miejmy nadzieję :P) powinniśmy dostać jakieś oficjalne info i wszystko się wyjaśni :wink:


Cz lut 11, 2016 11:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 10:16 am
Posty: 238
Lokalizacja: Berlin/Warszawa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Zdecydowanie BH nie pojawi się więcej. Dave udzielił wywiadu po zakończeniu trasy, że nagrali z nim już 3 płyty i starczy. Na 101% będzie nowy producent. Nawet go już wybrali - tylko my jeszcze go nie znamy ;)


Cz lut 11, 2016 21:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Obyś miał "Dark Angel " rację.


Pt lut 12, 2016 15:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
DM są teraz bez labelu chyba ?? ciekawe z kim i na ile płyt podpiszą kontrakt

PS. tak lubicie kudłatego ze postanowiłem wrzucić mały fragment wywiadu z Peterem :)

Pyanie :Czym jest dla Ciebie "Personal Jesus"
Odp: To są przyjaciele, jezeli Personal Jesus jest kims/czyms czego potrzebujemy do życia. Niedługo będę świetował moje urodziny tu w Mediolanie wlasnie z przyjaciolmi, takze kilka osob z Depeche Mode, z którymi się bardzo zaprzyjaznilem.
Pytanie : Z jaką rzeczą nie możesz przestać "Just Can't get enough" :)
Odp.: Wiem juz co czego zmierzasz :)
Pytanie: To juz ostatnie pytanie tego typu obiecuje:)
Odp: "długo sie zastanawia" - to trudne pytanie. Myślę, że odpowiem :uczyć się i zdobywać informacje. Lubię się uczyć nowych rzeczy czy to związanych z muzyką czy z innymi dziedzinami.Rzeczy materialne stają się mniej wazne kiedy jestes w trasie i w hotelu takim jak ten. Po jakimś czasie masz dosyć bycia w takim miejscu. Twój umysł potrzebuje czegoś innego. Staram się dużo nie jeść w trasie, poniewaz jedzenie jest wtedy wszedzie.
Pytanie : Np w takim hotelu jak ten jedzenie jest serwowane 24/24?
Odp. Dokladnie, bedziemy leciec do innego hotelu, a przed lotem w trakcie i po będą nas częstować.
Pytanie :Możesz nam opowiedzieć jakim organizacjom Depeche Mode pomaga?
Odp.Wspolpracujemy z firmą Hublot produkującą zegarki, sprzedalismy je na aukcji za 260 tys funtow itp - tutaj juz nie bede dokladnie opisywac.

a wczesniej mowil duzo o sobie, że Steve Wonder go zainspirowal do bycia muzykiem, o swoim ojcu, ktory gral w serialu UFO :)
o tym jak to jest byc kreatywnym w trasie kiedy gra sie codziennie te same kawałki, o tym ze Martin też ma czasami powyżej uszu granie tych samych piosenek co noc, ale jednoczenie lubią sobie (jak wy to nazywacie) "plumkać" na pianinie ;)

żródło:http://magazine-karma.fr/media/interview-peter-gordeno-depeche-mode-partie-2/


So lut 13, 2016 0:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Majkel napisał(a):
Jakub napisał(a):

Jak chłopakom może chodzić o kasę skoro dzielą się nią z Fletchem od tylu lat, który Waszym zdaniem nic nie potrafi?


To nas oświeć i powiedz, co konkretnie Fletch potrafi po 35 latach i co też muzycznie wnosi do zespołu? Pytam, bo widzę, że wszystko wiesz o wszystkich: kto, jak, kiedy i dlaczego. No powiedz, John'ie Pavlaku, albo przestań już jarać i czynić macierewiczowe prowokacje :)

P.S. Ponieważ, jak ładnie zwróciłeś uwagę, temat dotyczy prognoz i oczekiwań, to powiedz proszę dla porządku, czy możemy mieć jeszcze jakieś oczekiwania wobec Andiego i czy prognozy dla rozwoju muzycznego tego wirtuoza są optymistyczne?


Krótko: nieważne co potrafi:) Ważne , że ma fajnych i lojalnych kumpli (nie Karguli i Pawlaków) i nie musi brać 500 zł na dziecko , zawsze będzie ich kumplem, zawsze będzie brał kasę z DM , zawsze będzie legendą jak- całe Depeche Mode i żaden zakompleksiony kurdupel z metra cięty nie zniszczy legendy Andyego.:)
Ja niby wiem wszystko i o wszystkich? JA nie oceniam , czy Andy ma być w zespole , bo to rola np. Martina i Davea, a oni mają inną mentalność niż Kargule i Pawlaki, dlatego Andy będzie do końca życia w zespole - to wiem na pewno:) Pozdrawiam !
Jak długo na forum fanów DM będzie tolerowane obrażanie członków DM ?:) W BULANDZIE nawet na forum Porsche nie lubią Porsche:) Och te kompleksy:)
Andy to jest GOŚĆ . Ale to musi być mega gość skoro mu w zasadzie od młodzieńczych lat wypłacają kasę , a on nic nie umie. W Polsce jak wygrasz w Wielkiej Grze na TVP , to tyle kasy w życiu nie dostaniesz. Andy nic nie wie podobno, nic nie umie, a leży na kasie .W Polsce się taki nie urodził, chyba , że z Torunia:)


So lut 27, 2016 14:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Mam ogromną nadzieje ze producentem nowej plyty nie zostanie żaden wychowany na hamburgerach i coca-coli amerykanski nieuk, który nie potrafi na mapie swiata wskazać Europy.


N lut 28, 2016 20:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Producentem nowej płyty mógłby zostać Martin i Tony Visconti to by było coś ! zważywszy po tym jak poruszony był Mart po odejściu Bowiego tu cytaz z mojo: "Dave Gahan tells MOJO that he and Martin Gore have been discussing a new Depeche Mode LP. Both he and Martin Gore were devastated by the death of Bowie, he says. "Martin was really shaken up. He doesn't show a lot of emotion that way but he told me he didn't sleep all night. So I told him we need to just write something, we need to express that, and he was like 'You're right'. "Its that English thing, you hold back your emotions but when someone opens the door and says 'we should say something' you go Yeah, of course we should"

EDIT: skończcie te dyrdymały albo wyp....dalac kłócić się gdzieś indziej


N lut 28, 2016 20:57 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Fajnie gdyby producentem był ponownie Flood. Może po latach zdążył zmienić zdanie i nie jest już tak zniechęcony do zespołu jak po współpracy nad SOFAD? Pytanie, czy byłby po raz trzeci w stanie stworzyć perełkę z zespołem na miarę lat 90-tych? O Alanie mówić nie będę, bo życzenie współpracy z nim jest abstrakcją przy obecnych relacjach.
Ogólnie, producentem może być czy to Amerykanin, czy Afrykanin lub inny Azjata, co to nie wie gdzie leży Europa. Byleby wyszło z tego coś nowatorskiego,a przynajmniej nie było krokiem wstecz. Na kogo padł wybór i czy faktycznie padł - tego jeszcze nie wiemy, ale przypuszczalnie będzie to mniejsza lub większa niespodzianka dla nas wszystkich.


N lut 28, 2016 22:30 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Flood miksował deltę poza tym pracuje w duecie z Benem dla 140dB Management i tym samym możemy juz wykluczyć ich współpracę z DM na nowej płycie ...


N lut 28, 2016 23:23 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Miksowania albumu nie nazwałbym specjalnie współpracą w stosunku do producenta, który wyraźnie odciska piętno na charakterze płyty. Bardzo więc możliwe, że Flood z racji swej ograniczonej roli nawet się nie widział z zespołem podczas prac nad Deltą.


Pn lut 29, 2016 22:47 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Racja :) ale chciałbym żeby jednak zrobili jakąś zmianę i popracowali z nowymi ludźmi ... a ze starej ekipy widziałbym Tima Simenona :8):

trzeba zacząć śledzić informacje :P :wink: :) lubię to


Wt mar 01, 2016 1:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 27, 2009 15:36 pm
Posty: 23
Lokalizacja: BOGATYNIA
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
http://www.depechemode.cz/obrazky/obsah ... n_ross.jpg


Śr mar 16, 2016 13:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 27, 2009 15:36 pm
Posty: 23
Lokalizacja: BOGATYNIA
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
http://www.depechemode.cz/aktualita/kon ... do-studia/


Śr mar 16, 2016 13:07 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team