Depeche Mode - Zobacz wątek - DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  NastÄ™pna strona
DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 22:19 pm
Posty: 131
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Nie bądźmy na siłę złośliwi, ale niech już będzie.

W sumie to "razem grają" już niecałe 19 lat, bo na pierwszych promocyjnych występach w 1997 roku nie było Pitera, mistrza klawiszy.

Nie sądzę też, aby grali specjalnie razem ze sobą w 1999 i 2000 roku. No chyba, że Piterek odwalał jakieś solówki w studio razem z DM, a my jeszcze o tym nie wiemy.

Samych koncertów nie grali specjalnie często, tzn. choćby co rok ruszając w trasę. W studio też zaczęli stopniowo wsiąkać.

Znając zamiłowanie Depeche Mode do czteroletnich studyjnych przerw nie można tak po prostu stwierdzić, że grają ze sobą 20 lat.


Cz sty 28, 2016 20:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Wiadomo, że koledze chodziło o faktyczny czas aktywności i pracy razem zespołu. Kto by wytrzymał z nimi 20 lat bez przerwy? :lol:
A wracając do wątku przyjmowania nowych członków- raczej wątpliwy pomysł. Zawsze, argumentując "za", można powołać się na sytuację samego Wildera, który też najpierw był tylko muzykiem koncertowym. Różnica jednak jest zasadnicza- Alan wskoczył do składu, jako ktoś, kto miał w tamtym czasie największe doświadczenie studyjne i tym samym najlepsze "papiery" na fachowca od kreowania nowego brzmienia. Nie wiem, co nowego mógłby wykreować w studiu tandem Eigner-Gordeno. Dobrą atmosferę? Od tego podobno jest "bananowy klawiszowy" :wink:
Świętej pamięci Bobby Keys nagrał ze Stones'ami całą taczkę płyt i spędził z nimi w trasie pewnie więcej czasu, niż biskup na klęczniku, a nigdy członkiem zespołu nie został, chociaż miał niemały wpływ na brzmienie. Ot, kolejny muzyk do wynajęcia. Tak samo, jak Eigner i Gordeno.


Cz sty 28, 2016 21:06 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Tak, właśnie chodziło mi o czas aktywności i pracy razem zespołu. :) A "bananowy klawiszowy" to trudno powiedzieć, czy robi dobrą atmosferę. Na ostatniej trasie nawet Martin wolał się bujać po mieście z Peterem niż z Grubym. Na marginesie, fajnie gdyby się znalazł dziennikarz, który by zapytał Fletch'a o (aktualną) rolę w zespole po 35 latach. Niby pytanie banalne, ale gorzej z odpowiedzią. :D


Pt sty 29, 2016 0:23 am

Dołączył(a): N paź 02, 2005 0:12 am
Posty: 265
Lokalizacja: Szczecinek/Leeds
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
nie dołączą bo hajs się nie będzie zgadzał,ale w końcu coś się rusza,pierwszej informacji jakiej jestem ciekaw to kto producentem?... no i :) wiadomo Alan wróć :)


Pt sty 29, 2016 0:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Przepraszam a skąd ta pewnośc , że ten wątpliwego telentu klawiszowiec i bębniarz będą się udzielać podczas nagrywania nowego LP? Ja bym tam chciał nowych ludzi, świeżego powietrza a nie od 20 lat tego samego. Żenua. :x


Pt sty 29, 2016 6:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Dla mnie ostatnia płyta DM to na prawdę kawał wspaniałej muzy. Zawsze na początku z dystansem tego słucham i zawsze na pierwszy rzut średnio wchodzi ale po czasie dostrzega się piękno i ten oryginalny styl. Nie boję się o następną płytę, po prostu wiem że na pewno parę songów będzie w pytę i tyle w temacie :)


Pt sty 29, 2016 11:39 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Jest możliwość że Gordeno i Eigner mogą wejść do grupy. Mogli wykonać nacisk, dzięki temu zaczną pobierać tantiemy.


Pt sty 29, 2016 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Kargule i Pawlaki to tylko o kasie. Andy jest w zespole chociażby dlatego, że są kumplami i to cywilizowanym ludziom wystarczy. Na pewno żaden Kargul ani Pawlak z Polski nie będzie miał wpływu na skład DM. Myślicie, że każdy na tym świecie tylko liczy kasę jak Kargul i zagląda do portfela sąsiada jak Pawlak?Na pewno nie Depeche Mode. David mógłby najwyżej złożyć się z kilkoma sąsiadami z Manhattanu i wykupić polski dług narodowy.Zrozumcie, że nie każdy na świecie ma mentalność Kargula , czy Pawlaka.Najlepsze jest to, że mogą sobie dobierać do zespołu kogo chcą i kiedy chcą. Najwyżej ktoś tam przestanie słuchać DM jak się obrazi i tyle:)Nie zbiednieją jak te kilka osób z Europy Wschodniej się obrazi. Na emeryturę już nakulane "hajsu" jak to nazywacie.


So sty 30, 2016 14:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
tez uważam ze kasa nie ma dla nich najmniejszego znaczenia i tak mają na boku multum rożnych spółek itp. zabawne jest tez dla mnie mówienie ze Gordeno to "wątpliwego telentu klawiszowiec" a nawet nie zdajecie sobie sprawy w ilu projektach bierze udział również w studio przy produkcjach płyt. Moze wam się nie podobać jak gra ok macie inny gust ale takie teksty są żałosne


So sty 30, 2016 15:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
DK a skąd ty wiesz o możliwościach twórczych tego z lokami na łbie???? Może są na poziomie Andrzeja? Bez histerii i fanaberii DM ma być w 3 osobowym składzie bo nawet wizerunkowo od lat to pasuje...... :brawo:


So sty 30, 2016 15:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
słucham sporo francuskiej (i nie tylko) muzyki mam na półce płyty rożnych wykonawców (na bank nie znacie) z którymi pracował poza tym ma też spoko wokal http://www.youtube.com/watch?v=Ib6Ltg0ISAk ale i tak to wszystko nie ważne bo tak jak pisałem wcześniej mózgiem harmonicznym DM jest Martin i nie zmieni tego ani Alan ani Gordeno ani Dave i jego kompozycje które tworzy z Eignerem. Co najwyżej jakiś producent słabo to poskłada :)


So sty 30, 2016 18:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 22:19 pm
Posty: 131
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
dK napisał(a):
tez uważam ze kasa nie ma dla nich najmniejszego znaczenia i tak mają na boku multum rożnych spółek itp. zabawne jest tez dla mnie mówienie ze Gordeno to "wątpliwego telentu klawiszowiec" a nawet nie zdajecie sobie sprawy w ilu projektach bierze udział również w studio przy produkcjach płyt. Moze wam się nie podobać jak gra ok macie inny gust ale takie teksty są żałosne


Żałosna jest jakaś większa gloryfikacja Pitera - nikt nawet nie wspomina o jakichkolwiek jego projektach pobocznych, nawet dość zatwardziali wielbiciele naszego mistrza klawiszy.

@onkyo05 ma też rację. Środowisko od lat znowu się zabetonowało i gdybyśmy nawet sobie postrzelali kilkoma już znanych nazwiskami, to pewnie na nowej płycie się pojawią.

Wracając do Gordeno, najgorszy to byłby jego wokal, gdyby miał się pojawić. To już chyba byłby szczyt, bo na koncertach to jeszcze jakoś uchodzi.


So sty 30, 2016 18:50 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Jakub napisał(a):
Kargule i Pawlaki to tylko o kasie. Andy jest w zespole chociażby dlatego, że są kumplami i to cywilizowanym ludziom wystarczy. Na pewno żaden Kargul ani Pawlak z Polski nie będzie miał wpływu na skład DM. Myślicie, że każdy na tym świecie tylko liczy kasę jak Kargul i zagląda do portfela sąsiada jak Pawlak?Na pewno nie Depeche Mode. David mógłby najwyżej złożyć się z kilkoma sąsiadami z Manhattanu i wykupić polski dług narodowy.Zrozumcie, że nie każdy na świecie ma mentalność Kargula , czy Pawlaka.Najlepsze jest to, że mogą sobie dobierać do zespołu kogo chcą i kiedy chcą. Najwyżej ktoś tam przestanie słuchać DM jak się obrazi i tyle:)Nie zbiednieją jak te kilka osób z Europy Wschodniej się obrazi. Na emeryturę już nakulane "hajsu" jak to nazywacie.

Powiedział ten, co ma w awatarze flagę kraju, w którym kasa wyjątkowo nie ma znaczenia, a słowo kapitalizm jest całkowicie obce. Jest wiele oznak tego, że DM liczy kasę nie gorzej od innych - najlepiej to widać po "rozmachu" i otoczce tras koncertowych czy po jakości klipów video. Jedno i drugie to zazwyczaj low budget, zupełnie nietypowy dla zespołu z takim dorobkiem.
Także nie mów, kto liczy, a kto nie liczy kasy, bo tego nikt nie wie, tak samo jak nie wie, z jakich przyczyn Dave wiele razy potrafi potraktować Fletcha jak powietrze. Można się tylko domyślać. Co by nie mówić, pozytywne patrzenie na świat i życie (co mi się podoba) przez Amerykanów nie przeszkadza im w wielu sprawach patrzeć przez pryzmat pieniędzy. Business is business i nie zmienią tego Twoje założone różowe amerykańskie okulary, które mają Cię wyleczyć z kompleksu bycia Polakiem. :D


N sty 31, 2016 2:42 am
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
http://www.musikexpress.de/neues-album- ... io-462759/
To ze w kwietniu to zrozumiałem :) ale może ktoś przetłumaczyć całość :)


Wt lut 02, 2016 18:19 pm
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
barrel of a ... napisał(a):
http://www.musikexpress.de/neues-album-depeche-mode-gehen-im-april-2016-ins-studio-462759/
To ze w kwietniu to zrozumiałem :) ale może ktoś przetłumaczyć całość :)

Nic nowego. Martin i Dave mają jakieś dema i liczą, że w kwietniu wejdą do studia i zabiorą się za nową płytę.


Wt lut 02, 2016 23:08 pm

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Majkel napisał(a):
Jakub napisał(a):
Kargule i Pawlaki to tylko o kasie. Andy jest w zespole chociażby dlatego, że są kumplami i to cywilizowanym ludziom wystarczy. Na pewno żaden Kargul ani Pawlak z Polski nie będzie miał wpływu na skład DM. Myślicie, że każdy na tym świecie tylko liczy kasę jak Kargul i zagląda do portfela sąsiada jak Pawlak?Na pewno nie Depeche Mode. David mógłby najwyżej złożyć się z kilkoma sąsiadami z Manhattanu i wykupić polski dług narodowy.Zrozumcie, że nie każdy na świecie ma mentalność Kargula , czy Pawlaka.Najlepsze jest to, że mogą sobie dobierać do zespołu kogo chcą i kiedy chcą. Najwyżej ktoś tam przestanie słuchać DM jak się obrazi i tyle:)Nie zbiednieją jak te kilka osób z Europy Wschodniej się obrazi. Na emeryturę już nakulane "hajsu" jak to nazywacie.

Powiedział ten, co ma w awatarze flagę kraju, w którym kasa wyjątkowo nie ma znaczenia, a słowo kapitalizm jest całkowicie obce. Jest wiele oznak tego, że DM liczy kasę nie gorzej od innych - najlepiej to widać po "rozmachu" i otoczce tras koncertowych czy po jakości klipów video. Jedno i drugie to zazwyczaj low budget, zupełnie nietypowy dla zespołu z takim dorobkiem.
Także nie mów, kto liczy, a kto nie liczy kasy, bo tego nikt nie wie, tak samo jak nie wie, z jakich przyczyn Dave wiele razy potrafi potraktować Fletcha jak powietrze. Można się tylko domyślać. Co by nie mówić, pozytywne patrzenie na świat i życie (co mi się podoba) przez Amerykanów nie przeszkadza im w wielu sprawach patrzeć przez pryzmat pieniędzy. Business is business i nie zmienią tego Twoje założone różowe amerykańskie okulary, które mają Cię wyleczyć z kompleksu bycia Polakiem. :D


Do wpisu kolegi, z którym calkowicie sie zgadzam, dodałbym wspaniałe, wysokobudżetowe wydanie video z ostatniej trasy koncertowej oraz politykę sprzedawania tego samego towaru po kilka razy.
I jeszcze jedno - zamiast pisac Kargule i Pawlaki, napisz po prostu - wieśniacy z Polski, po co udajesz bystrzejszego niż jestes chłopie ?. Jakiś taki masz fetysz czy co ? Idz być amerykaniem gdzie indziej proszę.


Åšr lut 03, 2016 13:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Ten wątek nazywa się "prognozy i oczekiwania" , natomiast na potrzeby polskiej mentalności kargulano-pawlaczanej powinien nazywać się "roszczenia, skargi i wnioski" - jak widać po wielu wypowiedziach:):). Forum też ma błędną nazwę:) Wasze roszczenia nie mają nic do planów DM - na szczęście między innymi dla mnie:)

Jak chłopakom może chodzić o kasę skoro dzielą się nią z Fletchem od tylu lat, który Waszym zdaniem nic nie potrafi? Przeczycie sami sobie.Natomiast żaden, powtarzam- ŻADEN Kargul ani Pawlak nie dzielił by się kasą z Fletchem przez tyle lat. O takiej różnicy pisałem właśnie.Byłoby "Fletch odejdź od płota już" :)

Nie wdaję się w takie przepychanki, bo po prostu od dziecka mam inną mentalność niż Kargule i Pawlaki (większość) . To tak jak przeciętny Polak miałby wdawać się w dyskusję o światopoglądzie np. z Irakijczykiem . Chodziło mi o to, że chłopaki nie są tak wygłodniałe kasy jak Kargule i Pawlaki. O kasie kto inny za Nich myśli , a Im już tylko wpływa na konta. Wiem coś o tym. "Fani" DM się znaleźli krytykujący Fletcha:) Takiego Polaka jeszcze w historii świata nie było, żeby taką światową karierę zrobił jaką robi Fletch. Chyba, że Żyd z pochodzenia jak Polański:) Dlatego nie ma co się śmiać z Fletcha. Jak się pojawi Polak, który będzie robił taką karierę jak Fletch , miał takich kumpli jak Dave i Martin, którzy mu to umożliwią , to wtedy można podyskutować o kasie:) Kraj bez prawdziwych elit intelektualnych i się obywatele wdają w dyskusje o Fletchu:) Śmiechu warte:) Nie mam kompleksu bycia Polakiem, bo w zasadzie mentalnie nigdy nie byłem, jeśli brać pod uwagę kulturę większości i obecnych "elit" . Dyskusje na najwyższym szczeblu w Polsce są absurdalne i infantylne. Kargule i Pawlaki się kłócą i sobie robią na złość jak dzieci w piaskownicy. "To jest moje wiaderko, ja mam lepszą łopatkę, moja mama jest ładniejsza, ty 1 mnie uderzyłeś, a ja tylko oddaje" .To jest dopiero problem, a nie Fletch. Fletch to arystokrata do tego cyrku. Fletch jest o lata świetlne do przodu mentalnie nawet nad najwyższymi polskimi elitami. Dlatego nie rozumiem naśmiewania się z Fletcha przez Polaków.Zbudujcie elity intelektualne w Polsce , a potem pogadajmy o umiejętnościach Fletcha, czy innego faceta z genialnymi kumplami wiernymi od dziecka przez dziesięciolecia.Fletch jest the best, chciałbym , żeby było więcej takich Polaków jak Fletch:):)


Pt lut 05, 2016 17:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Dave pisze nowe kawałki w składzie Christian Eigner, Peter Gordeno & Kurt Uenala :)


Pt lut 05, 2016 23:22 pm Zobacz profil
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Jakub napisał(a):

Jak chłopakom może chodzić o kasę skoro dzielą się nią z Fletchem od tylu lat, który Waszym zdaniem nic nie potrafi?


To nas oświeć i powiedz, co konkretnie Fletch potrafi po 35 latach i co też muzycznie wnosi do zespołu? Pytam, bo widzę, że wszystko wiesz o wszystkich: kto, jak, kiedy i dlaczego. No powiedz, John'ie Pavlaku, albo przestań już jarać i czynić macierewiczowe prowokacje :)

P.S. Ponieważ, jak ładnie zwróciłeś uwagę, temat dotyczy prognoz i oczekiwań, to powiedz proszę dla porządku, czy możemy mieć jeszcze jakieś oczekiwania wobec Andiego i czy prognozy dla rozwoju muzycznego tego wirtuoza są optymistyczne?


So lut 06, 2016 1:16 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: DM 2013-2017 - prognozy i oczekiwania
Ludzie, którzy w temacie muzycznym wplatają swoje polityczne insynuacje i obsesje, są dla mnie ZEREM. To tyle w temacie .


Wt lut 09, 2016 16:39 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team