Depeche Mode - Zobacz wątek - Autografy!
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 8 ] 
Autografy! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Autografy!
Kochani depesze! Minęło już kilka dni od niestety ostatniego koncertu w naszym kraju a mi po głowie chodzi do dziś temat, który jednak muszę poruszyć na tutejszym forum bo nie daje mi spokoju mianowicie chęć zdobycia autografu od naszych idoli. (jeśli administrator stwierdzi że mój wywód jest niestosowny zrozumiem to, że go usunie) Po koncercie i cudownym afterparty pomyślałem sobie, że może spróbuje tak jak większość zdobyć autograf a jak nie to może chociaż zobaczyć jak Panowie opuszczają hotel. Wybrałem się z samego rana pod hotel w Sopocie i w okolicach godziny 11:00 z pięciu osób wspólnie oczekujących pod hotelem nagle zrobiła się grupa ponad 30 osobowa. Wspaniale spędziliśmy wspólnie czas na wymianie przeróżnych przemiłych informacji o zespole, koncercie itd. Ja nawet zacząłem się w sumie pesymistycznie przechwalać wiedzą, że Panowie poprostu nie podpisują niczego jak widzą, że jest taka ogromna grupa fanów, oni poprostu się nas boją. Po dłuższej chwili wspólnego oczekiwania przy wejściu pojawił się przemiły ochroniarz, który po przywitaniu z nami wypalił papierosa na zewnątrz, zaraz po nim pojawił się boy hotelowy, który rozstawił bramki bezpieczeństwa po dwóch stronach - i super może tak trzeba to są ich warunki bezpieczeństwa. Kochani my tam mieliśmy stać, za tymi bramkami zresztą ja w rozmowach mówiłem głośno o tym, że jak Panowie będą chcieli coś podpisać to poprostu do nas podejdą (choć w to nie wierzyłem przy takiej ogromnej liczbie osób). Po pewnym czasie jako pierwszy wyszedł Martin i co ciekawe ochroniarz widząc ten tłum wypuścił Martina zza bramek drugim wyjściem, wszyscy na widok Martina który wyszedł bardzo uśmiechnięty i spokojny rzucili się jak zwierzęta wyskakując poza bramki (szkoda mi bardzo syna Martina bo widać że był bardzo przestraszony tym incydentem). Kochani w ten sposób nie można! To są tylko ludzie ja rozumiem że chęć posiadania zdobycia autografu jest dla wielu ogromnym marzeniem ale nikt niczego nie podpisze, nie zrobi, nawet ojciec dyrektor jak się 30 osób rzuca na człowieka! Daj Boże, żeby Depeche Mode jeszcze kiedyś do naszego kraju przyjechało z koncertem, trasą, jak ktoś w przyszłości będzie chciał zdobyć autograf proszę niech poogląda filmiki z youtuba z innych krajów jak to się robi jak tam fani poprostu stoją i Panowie jak chcą to podchodzą i podpisują! Skutkiem całej sytuacji było to, że Dave już nie ryzykował wyjścia z hotelu tylko uciekł wyjeżdżając z podziemnego parkingu. A teraz absolutnie się nie chwaląc, w okolicy godziny 10:00 wyszedł przed hotel tego dnia Andy z ochraniarzem w towarzystwie jakiejś Pani którą żegnał. w 5 osób podeszliśmy grzecznie i zapytaliśmy czy podpisze nam płyty, po autoryzacji ochraniarza zgodził się i z uśmiechem to uczynił podpisał nam płyty super! wszystko na spokojnie bez nerwów. Pozdrawiam wszystkich i na przyszłość kochani trochę spokojniej.


N lip 15, 2018 23:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 22:32 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Autografy!
No racja że mogą się bać takiego 30 osobowego tłumu , sam bym czół się nieswojo gdyby grupa ludzi krzyczała żebym dał autograf. :lol: Ale z drugiej strony ( nigdy nie stałem przy zespole bliżej niż 100 metrów) wyobrażam sobie podjarke że sam Martin może podpisać mi płytę. Sam nic praktycznie nie pamiętam z Openerowego koncertu bo byłem tak podjarany że widzę ich na oczy, a tu stać metr i jeszcze jak się pofarci dostać autograf. Nerwy puszczają i tyle :) ps. Dzień przed Openerem bylem nie daleko Sheratona o 17.30 i widziałem ten tłum ale nie mogłem podjeść bo byłem zajęty i nie miałem czasu. W dodatku nawet nie wiedziałem w którym dokładnie hotelu akurat będą. No pech :P


Pn lip 16, 2018 1:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Autografy!
Troche bzdury , Univers tour 3 dni w Dusseldorfie pod hotelem i jedno trafienie na mieście Gahan jak szczur przemykał za kazdym razem.


Åšr lip 18, 2018 20:25 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: Autografy!
Przykro mi bardzo. Ja znam depeszów którzy powiadają (a wierzę im bardzo!), że na wcześniejszych trasach i pobycie przede wszystkim w Polsce Dave wchodził i wychodził normalnie drzwiami prowadzącymi do hotelu. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano Pt lip 20, 2018 10:53 am przez paollo, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz lip 19, 2018 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 24, 2009 20:50 pm
Posty: 185
Lokalizacja: WarSaw
 
Post Re: Autografy!
Widziałam film z Włoch i tam też chłopaki wyjeżdżali z garażu autem,więc nie dało rady ich dorwać na mieście..
To chyba zależy też od tego,czy są z nimi na trasie rodzinki.
Teraz we Francji z Davem jest żona i córka z kumpelą i można spotkać ich np. na plaży ;).


Pt lip 20, 2018 10:24 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: Autografy!
Np:
https://www.youtube.com/watch?v=dkFuJq-ilkY


So lip 21, 2018 20:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Autografy!
Pewien człowiek powiedział " z osobami, które słuchają twojej muzyki, przechodzisz z relacji ziomalskiej. Hiperbolizują cię, traktują jak bohatera, szarpią cię, zrywają z ciebie koszulkę. Zdecydowanie wolałem czasy, kiedy mogłem sobie normalnie wyjść i z nimi pogadać. Nie było tych histerycznych pisków, bo to chyba one mi robią najwięcej takiego szumu i zamieszania w głowie, nie potrzebuję tego." Quebonafide. Mądrze chlopak to ujął. Wiem, wiem, ze on ma fanki w gimnazjum, ale ma, robi muzykę i napisał co zaobserwował dośc dobrze. Być może nawet ma introwertyczną naturę. Tlumy nie myślą, w tłumie ludzie zachowują sie agresywnie i tracą rozum czasem mam wrażenie. Stad to napieranie na"artystów" moze z boku wygladac groźnie. W sytuacji Andiego jest bardziej na luzie , bo typowi depesze, go wyśmiewają, nie traktują jak członka zespołu. Dlatego właśnie to Andiego można normalnei zagdać przy fajce, na fajce i poprosić o autograf. Nikt go nie idealizuje, byc moze dlatego. Jednak sytuacja z Martinem i Davem juz jest całkiem inna. Hiperbolizowani są przez fanów, fanatykow , depeszów okropnie, ale to tylko ma negatywny wpływ na ich podejscie do swoich fanow w ogole. Byc moze na poczatku kariery, gdy byli mnie znani i nikt nie robił jeszcze z nich gwiazd, (media tez maja tutaj swoje za uszami), to pili z fanami na afterparty po koncercie. To ludzie czynią z innych ludzi "gwiazdy".... Artystami są albo nie, bez wzgledu na ludzi i fanow. Nawet jakby byli nieznanym zespołym niszowym, tez byli by tworcami i artystami. Ludzie jakos sie nakrecili na nich i zrobili nawet jakas subkulturę depeszów w Polsce. Czego kompletnie pojąc nie mogę. Moze dlatego, tak polskim fanom odwala i maja ich za Bogów, sa w koncu krolami ich "subkultury" . Tylko, ze ani Andy, ani Mart, Ani Dave nie załozyli, zadnej sunbkultury i innej sekty tanczacej pimf w kółko jak dzieci w przedszkolu po podaniu im za duzej ilosci grzybkow;) xd To co odwalają fani przed hotelem, ma wpływ na to jak oni patrza na dany kraj i nic na to nie poradzimy. W Niemczech chyba nie ma subkultury depeszowej, a jednak kochaja ten Berlin Marti i Davi i lubia tam robic imprezy takie jak dzisiaj!!! Pewnie zarejstrowane bedzie! Pozdrawiam!


Åšr lip 25, 2018 15:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: Autografy!
Byłem niedawno na koncercie Małgorzaty Ostrowskiej.
Po koncercie Małgosia po zachęcie fanów " Małgosia choć do Nas " wyszła podpisywać płyty.Mam , piękna pamiątka.
Oczywiście DM to światowa marka ale czy Małgorzata jako artystka warsztatem jest gorsza , myślę że wręcz przeciwnie.
Czekałem przed Szeratonem i cieszę się że w porę zrezygnowałem bo tylko widokiem pleców bym się cieszył jak przyjechali panowie z DM.


Pt sie 03, 2018 9:38 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 8 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team