Depeche Mode - Zobacz wątek - Live in Berlin w Multikinie
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  NastÄ™pna strona
Live in Berlin w Multikinie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Moje odczucia jeżeli chodzi o pokaz w Olsztynie...projekcja opózniona około 80 minut(bez komentarza),sala pełna.Gdzies tak od połowy koncertu,pare osób zaczęło tanczyc,ludzie ogólnie oki.Sam koncert...hmmm dźwięk lipa straszna,cicho,zero basu,tylko stereo???obraz tez pozostawiał dużo do życzenia.Realizacja...niby ok ale jak dla mnie za mało pokazywania publiki,za dużo Marta i Dave.A!!!!!!!!!! brak napisów,he ale to chyba norma.CZy zakupie płyte?sam nie wiem,bardziej się jaram na Delte w 5.1 ale faky koncert lepszy od Barcelony.


Åšr lis 05, 2014 1:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@dK : Reszta Gdyni śpi. Ja jako jedyny z kina miałem 7min. do domu więc dałem relację "na świeżo" :D

PS - Ja myślałem że kupa reklam będzie a tu 20:06 zaczął się seans. Raptem z 3-4 reklamy. To mi się podoba.


Ostatnio edytowano Åšr lis 05, 2014 1:38 am przez MÅ‚ody Marian, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr lis 05, 2014 1:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 18, 2014 19:33 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Wrocław/Bielsko-Biała
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Wrocław pasaż...było genialnie!! A najlepszy moment jak zaraz na początku filmu jak sie wypowiadał pierwszy fan..w tle słychać swojskie "ku*wa ale to bedzie ma DVD?" ;D


Åšr lis 05, 2014 1:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 22, 2013 16:11 pm
Posty: 5
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
"Wejście laski w tłum na Halo genialne, teraz wiem skąd wziął się Antek zaraz w środku tłumu jak się zapaliły światła."
W związku z powyższym mam być może głupie pytanie... Czy ta laska w Halo faktycznie pojawiła się w tłumie któregoś z koncertów tej trasy, czy to zwykły montaż?
Jeśli chodzi o projekcje to ja ogólnie jestem zadowolony. No i mną osobiście pozamiatał "a pain that i'm used to" który live wypadł jeszcze lepiej niż na remixach :D No i Peter na basie... :D Pozdrawiam wszystkich :nlmda:


Åšr lis 05, 2014 3:01 am Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 04, 2004 19:51 pm
Posty: 187
Lokalizacja: wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Wrocław Pasaż sala 10 ,jak dla mnie było mega, co do samego koncertu , no cóż zalożylem sobie że w domku w spokoju sobie obejrzę , a wypad do kina potraktuje jako dobrą zabawę ze znajomymi :8): wszystkim którzy bawili się ze mną pod ekranem a także tym którzy żywo reagowali na sali wielkie dzięki :beer:


Åšr lis 05, 2014 6:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 18, 2014 19:33 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Wrocław/Bielsko-Biała
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Aaaa siwy, to tobie miedzy innymi musimy podziękować za przygotowywanie sali do NLMDA?;D


Åšr lis 05, 2014 6:27 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 20:06 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Byłem, widziałem i już nie mogę się doczekać kolejnej trasy. Czemu wszystko co dobre tak szybko się kończy.


Åšr lis 05, 2014 7:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@Młody Marian na której byłeś sali 3 czy 5 ?
@michal_q to nie montaż to 25 albo 27 listopad 2013 Berlin ;)


Åšr lis 05, 2014 8:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
del.


Åšr lis 05, 2014 8:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
gibki8 napisał(a):
Będę pierwszy ale mi się nie podobało :D klimatu za grosz. Brak ujęć na instrumenty czy na kogokolwiek innego niż Martin czy Dave. Momentami wydawało mi się, że te projekcje co leciały na ekranie w tle były dużo fajniejsze od tego co szło na pierwszym planie. Montaż mega przeciętny. Dwa koncerty pocięte i zmontowane bez jakiejś większej finezji czy pomysłu. Ujęcia na widownie słabe. No ogólnie mam bardzo mieszane uczucia. Do tego w Krakowie dźwięk, moim zdaniem był bardzo słaby. Wielki plus za dwa kawałki Martina po napisach oraz za pannę z Halo.
Za to wielki szacunek dla ludzi bawiÄ…cych siÄ™ pod ekranem :D Mega zajawka :D


Będę drugi ;)
Niestety Musze się podpisać pod tymi słowami. Moja druga połówka chciała wyjść z kina bo ma już dość pseudo gejowskich ruchów Gahana , Dziubków i kaczuszek . To sie robi nudne i nie chce sie tego oglądać . Koncert słaby . Bardzo słaby


Åšr lis 05, 2014 8:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
A dla mnie bomba. Nareszcie zobaczyłam i usłyszałam coś, czego będąc na koncercie nie jest się w stanie wychwycić. Nie rozumiem komentarzy typu: koncert słaby, już nie można znieść ruchów Gahana - a przepraszam co byście chcieli ! Dave ma takie ruchy od dłuższego czasu i raczej dla waszego widzimisie lub na potrzeby trasy :wink: tego nie zmieni. Nie lubisz tego, to po co oglądasz i jeszcze idziesz do kina. Dla mnie super było oglądnąć "z bliska" jaki fajny kontakt był między chłopakami na scenie i jaką w końcu z tego czerpali radość - od dawien dawna tego nie widzieliśmy. Dave wokalnie i kondycyjnie na tej trasie wymiatał i pięknie to było wychwycone. Może faktycznie mało pokazywał Anton publiczność w trakcie trwania koncertu ale za akcję na Halo wielkie brawa :brawo:
P.S
Gratuluję holy i chłopakom - zostaliście fajnie uwiecznieni :beer:
Była też opisywana akcja z majtasami :lol:


Åšr lis 05, 2014 9:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Oglądam bo jestem fanem od 18 lat i kocham tą MUZYKE , a od dobrych kilku mam już dość OGLĄDANIA w kółko tego samego ,ale rozumiem podniecenie pierwszoklasistów ;)


Ostatnio edytowano Åšr lis 05, 2014 9:14 am przez allado, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr lis 05, 2014 9:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 06, 2013 16:20 pm
Posty: 58
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
DMagmich napisał(a):
A dla mnie bomba. Nareszcie zobaczyłam i usłyszałam coś, czego będąc na koncercie nie jest się w stanie wychwycić. Nie rozumiem komentarzy typu: koncert słaby, już nie można znieść ruchów Gahana - a przepraszam co byście chcieli ! Dave ma takie ruchy od dłuższego czasu i raczej dla waszego widzimisie lub na potrzeby trasy :wink: tego nie zmieni. Nie lubisz tego, to po co oglądasz i jeszcze idziesz do kina.


Mało tego, takie komentarze są wręcz żałosne ale ok .. Albo się jest fanem albo hejterem (chociaż nie ma czego "hejtować") ...


Åšr lis 05, 2014 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 28, 2006 7:37 am
Posty: 90
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Joy81 napisał(a):
Katowice sala no.3
Pozdrawiam panów z okolic rzędu K lewa strona, tak bardzo się wczuli .... :D dostarczyli mi mnóstwo radości .
spora część widzów nie wytrzymała i skoczyła przed pierwsze rzędy, zrobił się mały zlot :lol:


Koncert jak najbardziej ok. Frekwencja 100%. Nagłośnienie w sali jakby oszczędzali, za to klimy nie pożałowali.
Reasumują, niejeden zespół może pozazdrości takich fanów. :brawo: :brawo: :brawo:


niestety na sali 9 było jak na wykładzie dla studentów. Próbowaliśmy porwać salę klaszcząc ale bez efektu. Pozdrowienia dla blondyneczki z pierwszego fotela w górnym rzędzie...parę razy pomachała rączkami.
Nawet na NLMDA nikt nie szalał.


Åšr lis 05, 2014 9:19 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Przepraszam cofam wszystko żałuje za grzechy. Wspaniały koncert


Åšr lis 05, 2014 9:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 04, 2004 19:51 pm
Posty: 187
Lokalizacja: wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Vuko napisał(a):
Aaaa siwy, to tobie miedzy innymi musimy podziękować za przygotowywanie sali do NLMDA?;D


Nie tylko mi ale reszta tancerzy oraz sala dala radÄ™ :nlmda:


Åšr lis 05, 2014 9:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:51 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
gibki8 napisał(a):
Będę pierwszy ale mi się nie podobało :D klimatu za grosz. Brak ujęć na instrumenty czy na kogokolwiek innego niż Martin czy Dave. Momentami wydawało mi się, że te projekcje co leciały na ekranie w tle były dużo fajniejsze od tego co szło na pierwszym planie. Montaż mega przeciętny. Dwa koncerty pocięte i zmontowane bez jakiejś większej finezji czy pomysłu. Ujęcia na widownie słabe. No ogólnie mam bardzo mieszane uczucia. Do tego w Krakowie dźwięk, moim zdaniem był bardzo słaby. Wielki plus za dwa kawałki Martina po napisach oraz za pannę z Halo.
Za to wielki szacunek dla ludzi bawiÄ…cych siÄ™ pod ekranem :D Mega zajawka :D


Podpisuję się. Niestety czegoś zabrakło i biorąc pod uwagę, że to tylko DVD nie będę czekał z niecierpliwością na premierę.


Åšr lis 05, 2014 9:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 13:13 pm
Posty: 37
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
allado napisał(a):
Oglądam bo jestem fanem od 18 lat i kocham tą MUZYKE , a od dobrych kilku mam już dość OGLĄDANIA w kółko tego samego ,ale rozumiem podniecenie pierwszoklasistów ;)

No cóż, ja jestem ich fanem od lat 28 i kocham tę MUZYKE ale niezmiennie podniecam się jak "pierwszoklasistka" :oops: gdy tylko coś nowego wydadzą lub mogę ich zobaczyć. Oczywiście w Berlinie nie był "set" z marzeń (przede wszystkim brakowało smaczków z pierwszego lega) i tak, zgadzam się że niektóre kawałki do obrzydzenia są na każdej trasie ale, jak było wiele dyskusji na ten temat i trzeba sie zgodzić że bez tych hitów wielu ludzi by na te koncerty nie przyszło.


Åšr lis 05, 2014 9:47 am Zobacz profil
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Koncert OK :!: , nie mniej jednak zabrakło parę utworów, które powinny być. Brak Secret to the end,to totalne nieporozumienie, bo jak można jednego z lepszych kawałków(dla mnie kosa :!: i chyba dla wielu :D ) nie dać na oficjala :!: :x . Kawałek, który bym wypier...ił, to na pewno I Feel You, który moim zdaniem niepotrzebnie katują od wielu tras :!:( lubię ten utwór w wersji albumowej i tylko i wyłocznie, wersja live z Devotionala :8)), a zastąpiłbym go Barrel of a gun :P

Szkoda, że nie było również Behind the Weel i World in my eyes, które było na trasie w Stanach. To tyle moich smutków, a propos tego co bym chciał lub ewentualnie zmienił.

Generalnie atmosfera na seansie wspaniała, bo w końcu nikt nie ma takich fanów, jakimi są Depeche'e, którzy nawet w kinie reagują żywo, gdy widzą swój ukochany zespół :D :nlmda: :fletch: :beer: :!:


Åšr lis 05, 2014 9:51 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
dK napisał(a):
Na żywo było lepiej Anton dał radę ale liczyłem na szybszy montaż w stylu Mediolanu

o tym pisałem na początku, może nie brakuje mi szybkości bo oko już wolne ale różnych ujęć, środkowa kamera tak ustawiona że nawet wybieg się na nią nie łapał troche dziwne.
ZYGA napisał(a):
Mili Państwo to jeszcze nic, w Bydgoszczy było chyba bardziej groteskowo, przez cały seans jakiś przygłup rozebrany do gołej klaty dar mordę i śpiewał do niewidzialnego mikrofonu uprawiając karykaturę dave-dancingui.

:lol: :lol: :lol: :lol:
dmmaniak napisał(a):
Za panią w tlumie (W trakcie Halo)Antonowi dałbym Oscara ,coś niesamowitego

najciekawsze że nie każdy w tłumie łapał oco kaman.
allado napisał(a):
Przepraszam cofam wszystko żałuje za grzechy. Wspaniały koncert


:beer: :lol: :lol:


Åšr lis 05, 2014 9:51 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team