Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Live in Berlin w Multikinie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Każdy przeżywa po swojemu.Nigdy nie byłem na takim pokazie a były wiem w Bydgoszczy,devotional chyba .Zastanawiałem się jak to będzie wyglądac,ja nastawiłem się bardziej na oglądanie i słuchanie.Niestety ,dźwięk kiebski i obraz tez nawet polsilverem nie był :)To ze były oklaski,troche spiewu ok.Jednak pijani panowie na tańcach na dole,juz trochę mniej ok,ale krzywdy mi nie robili...Faktycznie Andy po za zespołem,juz chyba Peter był częściej pokazywany,troche to smutne....Dave oki ale trochę te kaczuchy to mnie denerwowały,Mart to powinien przytyć tak jak na Angelu(trasa),to mu się trochę cos ponaciaga i będzie oki :)bo faktycznie postarzał się ,ale jak pisze,schudł...Nie mogę się doczekać jak zapodam w domu na 46 calach i sprzęcie,jestem pewien ,że będzie lepiej :) Czekam tez na DELTE w 5.1,to będzie uczta!!!


Śr lis 05, 2014 14:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@Wichura23

Obrazek


Śr lis 05, 2014 14:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Jakby co, to Empik robi promo na boxa, gdy się zamówi już teraz i tak:
Cena regularna - 120
Cena promocyjna - 105
Ja już zamówiłem i czekam.....odbiór w dniu oficjalnej sprzedaży, czyli 18.11. :)

PS. Przynajmniej taka opcja była dostępna dwa dni temu, nie wiem jak teraz... :roll:


Śr lis 05, 2014 14:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 13, 2009 12:55 pm
Posty: 144
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Wichura23 napisał(a):
FM napisał(a):
co do atmosfery WIELKI minus. Ponad 200 osób, a bawiło się tak naprawdę może ze 30-40. Mówię o jakimkolwiek klaskaniu, pląsach pod sceną(y, sorry, ekranem), bo o śpiewach to raczej nie było mowy(WHY???). Na Neverku to naprawdę myślałem, że wszyscy wstaną i zaczną machać łapkami...ta...nadzieja...tak jak napisałem wcześniej-może z 30-40 sztuk to robiło. WSTYD.


Czytam i oczom nie wierzę. Wstyd, bo ludzie przyszli tylko POSŁUCHAĆ MUZYKI i zobaczyć po prostu jak wyglądał koncert, a nie zachowywali się jak Ty? To takie typowo polskie...

Znakomita większość ludzi przyszła dla muzyki, a nie żeby skakać, machać i klaskać do ekranu (jak to w ogóle brzmi?). Przypominam, że byliśmy w KINIE a nie na koncercie. Jak chcesz się drzeć i szaleć to idź na koncert albo na depo i daruj sobie takie oceny normalnych ludzi. Do kina gdzie przyszli także zwykli fani tej muzyki, a nie tylko maniacy, którym mają się wszyscy podporządkować.

Wstyd to był jak jakiś idiota rozbierał się na scenie i szarpał z ochroniarzem, albo jak panienki z sektora O dostawały orgazmu na widok Dave'a łapiącego się za jaja. Litości! Niektórzy powinni trochę zejść na ziemię.

Popieram to co mówi Wichura23.Do kina idziemy po to żeby ogladać i słuchać na siedząco ! Po są tam wygodne fotele i jest ciemno! Klaskać ,śpiewać i tańczyć to możesz sobie na zlocie lub koncercie live .W kinie po prostu nie wypada.
Sam koncert 3+ .Jakość obrazu słaba ,a o dzwięku w multikinie to nie wspomnę .


Śr lis 05, 2014 15:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Koncert mega, Halo rozwaliło mnie ponownie. Gdańsk na siedząco, nikt się nie bawił, ale i tak było super.
Pozdrawiam dwie panie z rzędu I, które prawie cały koncert gadały...


Śr lis 05, 2014 15:25 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@Wichura23 następnym razem zostań w domu i włącz sobie dvd wtedy nikt nie będzie Ci przeszkadzać :P


Ostatnio edytowano Cz lis 06, 2014 11:23 am przez dK, łącznie edytowano 1 raz



Śr lis 05, 2014 17:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 29, 2004 13:09 pm
Posty: 255
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Lublin na siedząco ,szczerze mi to odpowiadało ,bo mogłam przyjrzeć się szczegółom ,na które pewnie nie zwróciłabym nigdy uwagi.
Pod koniec trochę mnie już nosiło i pomachałabym :nlmda: ale ...;)
Sam koncert dla mnie mega, nie jestem bezkrytyczna,mija 25 lat jak słucham DM i już potrafię selekcjonować pewne rzeczy ale te wszystkie kaczuszki, wygłupy i ruchy Dave'a będą mnie jarać zawsze :) Dla mnie to taki sceniczny wariat,chociaż wiem ,że wiele gestów robi pod publiczkę ale to też jest w końcu biznes.
Motyw z Halo genialny i niezmiennie rozwala mnie wizualizacja do Should be higher. Jeden z piękniejszych utworów DM


Śr lis 05, 2014 18:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
sam koncert super, aczkolwiek nikt nawet klaskania nie podchwycił, kompletne zero wszystkiego, jakby wszyscy spali, a dźwięk we Włocławku był badziewny
dziwnie odczułem, że cały koncert był w lekko zwolnionym tempie, za to minus, a ogólnie reszta dobra, babka na Halo tez kozak


Śr lis 05, 2014 18:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 02, 2004 23:09 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Też byłem we Włocławku. Bieda z nędza, a że przyszedłem już po zmroku to nawet nie wiem czy byli depesze czy ludzie z przypadku. Gdzie te czasy jak w bydgoskim multikinie się śpiewało, tańczyło itp. Tu nie ma klimatu. Dźwięk jak z kartonu, reszta super, no może poza nadgorliwą ochroną, która usiłowała mi przerwać używanie telefonu komórkowego, a akurat robiłem zakup Live'a w promocji Empiku :).


Śr lis 05, 2014 18:33 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Bydgoszcz, sala nr 10.

Obraz super, dźwięk dużo gorzej.

Atmosfera na widowni jak ... w teatrze. :?

I jeszcze ludzie z sąsiednich rzędów zwracający uwagę, że ma być cisza. :?

Sam koncert zdecydowanie na plus. :8):


Śr lis 05, 2014 19:29 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:03 am
Posty: 22
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Tatian napisał(a):
Też byłem we Włocławku. Bieda z nędza, a że przyszedłem już po zmroku to nawet nie wiem czy byli depesze czy ludzie z przypadku. Gdzie te czasy jak w bydgoskim multikinie się śpiewało, tańczyło itp. Tu nie ma klimatu. Dźwięk jak z kartonu, reszta super, no może poza nadgorliwą ochroną, która usiłowała mi przerwać używanie telefonu komórkowego, a akurat robiłem zakup Live'a w promocji Empiku :).


Nie chcę nikogo obrazić, ale faktycznie wydawało mi się, że Ci ludzie przyszli na film fabularny, a nie koncert ich ulubionego zespołu (choć zupełnie inaczej wyglądało to jeszcze podczas Touring the Angel).
Bez względu na powyższe, i tak mój podziw wzbudziła frekwencja :)
Natomiast "ukłony" dla Multikina - dźwięk został przez nich poddany dodatkowo obróbce przez filtry typu karton i koc :)


Śr lis 05, 2014 19:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 18, 2013 12:21 pm
Posty: 4
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Czy ktos z tu obecnych ma filmik(i) z Warszawy ze Zlotych Tarasow, ktorymi moze sie pochwalic? Az zal nie pokazac :nlmda:


Śr lis 05, 2014 21:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 24, 2009 20:50 pm
Posty: 185
Lokalizacja: WarSaw
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
chodzi ci pewnie o te spod ekranu?Ktoś kręcił to kamerą z lampą błyskową..
Na fb wydarzeniu jest krótki filmik.


Śr lis 05, 2014 21:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 18, 2013 12:21 pm
Posty: 4
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Tak, chodzi mi dokladnie o te, bo wiem, ze bardzo duzo osob nagrywalo ze sceny pod ekranem (np. na Never Let Me Down Again) :) ale za cynk na wydarzenie rowniez dziekuje!


Śr lis 05, 2014 22:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 19:15 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Mikołów
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Katowice sala Extreme na siedząco,tylko wszyscy główką do rytmu potakiwali,ale koncert The Best,zwłaszcza jak ma się porównanie z na żywo.Chłopcy jak wino-im starsi tym lepsi-BOSCY :brawo:


Cz lis 06, 2014 8:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Wszędzie na siedząco :shock: Ja juz od pierwszych dźwięków Welcome To My World na stojąco śpiewałem :)


Cz lis 06, 2014 11:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 20:29 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Katowice (Zarzecze)
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
I znów odżyły koncertowe wspomnienia.A tak nie dawno odbył się koncert to jakby cała wieczność. :cry:


Pt lis 07, 2014 2:23 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 25, 2007 23:59 pm
Posty: 5
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@inkofeina ja mam kilka filmików, po weekendzie wrzucę na JebTuba :D


Pt lis 07, 2014 17:17 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 18, 2013 12:21 pm
Posty: 4
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
ratio09 napisał(a):
@inkofeina ja mam kilka filmików, po weekendzie wrzucę na JebTuba :D


Dzięki! ;) Podrzuć tu w temacie albo mi na pw jeśli będziesz mógł :)


Pt lis 07, 2014 17:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
witam
apropos nadchodzącego boxa z berlina ,czy dobrze sqmałem że video live dostepne bedzie jedynie na DVD , a na BR będą wywiady itp. ?!


Pn lis 10, 2014 16:37 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team