Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Live in Berlin w Multikinie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Bardzo źle skumałeś. Będzie tak:
- DVD1 - sam koncert
- DVD2 - ten sam (najprawdopodobniej) koncert co na DVD1 przerywany krótkimi wywiadami z DM, fanami itp.
- CD1 + CD2 - zapis audio koncertu z DVD1
- BD - Delta Machine (pełna, 17 kawałków) w formacie wielokanałowym (5.1)


Pn lis 10, 2014 16:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Wichura23 napisał(a):
FM napisał(a):
co do atmosfery WIELKI minus. Ponad 200 osób, a bawiło się tak naprawdę może ze 30-40. Mówię o jakimkolwiek klaskaniu, pląsach pod sceną(y, sorry, ekranem), bo o śpiewach to raczej nie było mowy(WHY???). Na Neverku to naprawdę myślałem, że wszyscy wstaną i zaczną machać łapkami...ta...nadzieja...tak jak napisałem wcześniej-może z 30-40 sztuk to robiło. WSTYD.


Czytam i oczom nie wierzę. Wstyd, bo ludzie przyszli tylko POSŁUCHAĆ MUZYKI i zobaczyć po prostu jak wyglądał koncert, a nie zachowywali się jak Ty? To takie typowo polskie...

Znakomita większość ludzi przyszła dla muzyki, a nie żeby skakać, machać i klaskać do ekranu (jak to w ogóle brzmi?). Przypominam, że byliśmy w KINIE a nie na koncercie. Jak chcesz się drzeć i szaleć to idź na koncert albo na depo i daruj sobie takie oceny normalnych ludzi. Do kina gdzie przyszli także zwykli fani tej muzyki, a nie tylko maniacy, którym mają się wszyscy podporządkować.
Podpisuję sie pod tym.
Wstyd to był jak jakiś idiota rozbierał się na scenie i szarpał z ochroniarzem, albo jak panienki z sektora O dostawały orgazmu na widok Dave'a łapiącego się za jaja. Litości! Niektórzy powinni trochę zejść na ziemię.

Rozumiem że jakby PIMPfa zapodali to wszyscy musieliby leżeć jak kłody pod sceną bo to takie depeszowskie!
Masakra dorośnijcie wkońcu. FM a kiedy Ty ostatnio byłeś na imprezie żeby pomachać łapkami i potańcować?Bo jak dobrze kojarze to kilka lat temu Cię widywałem..a teraz wykładasz na forum jak to ludzie powinni się bawić?i że Ci wstyd?heloł!


Pn lis 10, 2014 18:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
czapelka napisał(a):
Bardzo źle skumałeś. Będzie tak:
- DVD1 - sam koncert
- DVD2 - ten sam (najprawdopodobniej) koncert co na DVD1 przerywany krótkimi wywiadami z DM, fanami itp.
- CD1 + CD2 - zapis audio koncertu z DVD1
- BD - Delta Machine (pełna, 17 kawałków) w formacie wielokanałowym (5.1)


Dobrze zrozumialem , zapis samego koncertu bez dodatków czy z wywiadami jest na DVD , czyli krótko mówiąc - obraz z zadu ... kto dzis w dobie obrazu z Blu Raya (1280×720 , 1920×1080) ,4K czy 8K wydaje koncert na DVD w rozdzielczosci 720×576 i 720×480 , dla mnie porażka na całej linii.To nawet klip promujący (ETS) z YT lepiej będzie sie prezentował niż kopia z DVD. miał być box a będzie rip :evil: DVD vs BlueRay https://www.youtube.com/watch?v=-vhX3Lsrtuk


Pn lis 10, 2014 23:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
O tym już mowa od tygodni. Nic się nie poradzi, taka decyzja naczalstwa. Petycji nijakiej nikt czynić nie chce (a przykład Precious 7'' pokazuje, że czasem się da), więc i ludziom wbrew pozorom i tak pewnie aż tak silnie nie zależy. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że pojawi się jakiś zapis HD (może transmisja w jakiejś TV HD), bo na DVD to faktycznie - bida.


Wt lis 11, 2014 4:46 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 02, 2004 23:09 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Ciekawe czy będą polskie napisy.


Wt lis 11, 2014 15:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
raczej nie, bo już by poszły na projekcji.


Wt lis 11, 2014 18:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 23:17 pm
Posty: 79
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
W Niemczech były niemieckie napisy?


Wt lis 11, 2014 21:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 18, 2013 12:21 pm
Posty: 4
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
W Dreźnie nie było żadnych napisów. :)


Śr lis 12, 2014 13:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Też dostałem info od kumpla że nie było niemieckich napisów wszytko było po angielsku.Tylko że to niczego nie wyjasnia , pewnie zakładają że każdy niemiec w tym wieku zna angielski.


Śr lis 12, 2014 14:20 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Byłem we Włocławku, szkoda bo miałem okazję jechać do Bydgoszczy.
Laska w górnym rzędzie typowa blondyna z kawałów, bawiąca się cały czas komórką, komentująca na głos wszystko łącznie z tym co pije ( a pewnie %) po czym stwierdziła, że to ch...jnia z patatajnią i wyszła. Typowy brak wychowania.


Śr lis 12, 2014 21:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 02, 2004 23:09 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Nic dodać nic ująć o Włocławku, ale tutaj tak po prostu jest. Bydgoszcz inny świat, inni ludzie. Byłem tam na jednym pokazie koncertu o czym wspomniałem już wyżej.


Śr lis 12, 2014 22:34 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Widziałem kilka znajomych twarzy z wyjazdu na koncert do Łodzi. W kinie klaskali po każdym utworze, miły akcent.
Byłem u Was na Devotionalu, teraz na Berlinie. Pozdro!


Cz lis 13, 2014 10:12 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team