Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Live in Berlin w Multikinie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 20:06 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
A mi się podobało. Jest to wydanie koncertowe i będąc na koncertach z tej trasy wiedziałem czego się spodziewać. Fakt, Panowie są coraz starsi, ale to raczej nie ich wina. W kinie nie klaskałem, nie tańczyłem, ale w skupieniu obserwowałem ekran. Chciałem na "zimno" wszystko dokładnie obejrzeć, bo na koncertach raczej to nie było możliwe. Pewnie, że to nie atmosfera "101" ,ale jak dla mnie było ekstra. Zapis koncertu kupię i na pewno nie raz do niego wrócę.
Pozdrawiam fanów ze Stargardu i Szczecina.


Śr lis 05, 2014 9:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
michal_q napisał(a):
"Wejście laski w tłum na Halo genialne, teraz wiem skąd wziął się Antek zaraz w środku tłumu jak się zapaliły światła."
W związku z powyższym mam być może głupie pytanie... Czy ta laska w Halo faktycznie pojawiła się w tłumie któregoś z koncertów tej trasy, czy to zwykły montaż?
Jeśli chodzi o projekcje to ja ogólnie jestem zadowolony. No i mną osobiście pozamiatał "a pain that i'm used to" który live wypadł jeszcze lepiej niż na remixach :D No i Peter na basie... :D Pozdrawiam wszystkich :nlmda:


laska była na tyle front of stage na prawde, to żaden montaż.


Śr lis 05, 2014 10:01 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Kilka moich wrażeń. Wspaniała sprawa taki koncert w kinie !
Koncert wypadł rewelacyjnie i gdyby tylko można było mimo odległosci (w moim miescie nie ma multikina)
pojechałbym dzis i drugi raz.
Widać że na scenie chłopaki (Martin i Dave) bawią się wspaniale. Jest radość i energia i to bardzo widać.
A trzeba pamiętać że taki koncert dla Dave to prawie jak przebiec maraton.
wywiady i to że nimi koncert był "przerywany" bardzo mi pasowało.
Moim zdaniem zgrało się to doskonale. A cały koncert bez wywiadów będzie sobie można puści w domu na DVD.
Mam wrażenie że Martin poprosił by nie robić mu dużo zbliżen - on chyba zaczyna się przejmować że już
młodzieniaszkiem nie jest :)
Projekcja ta po raz kolejny przezkonała mnie że Andy kompletnie już do zespołu nie pasuje.
No ale jest jak jest i my tego na pewno nie zmienimy. Myśle tylko czasami że oby tylko z tego powodu
w zespole nie doszło to zbyt ostrych kłótni kiedys. No ale może za starzy są by się teraz przepychac ?
przyszłość pokaże.
Co do ludzi w kinie bo widzę że piszecie tu swoje uwagi. W Rzeszowie był raczej spokoj ale pamiętajmy
że każdy ma prawo przezywac taka projekcje koncertową jak chce. to jednak nie koncert gdzie naprawdę nie da
rady usiedzieć bo człowiek się samoczynnie podrywa juz przy pierwszych taktach muzyki !

Sumując - ja jestem zachwycony. Odżyły wspomnienia i nie mogę się doczekać następnej trasy !


Śr lis 05, 2014 10:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Warszawa_Złote Trasy
Koncert genialny, nagłośnienie jak i obraz bardzo dobre.
Atmosfera super.......sporo osób zeszło pod barierki :lol: (pod ekran) by potańczyć i wymachiwać rękoma :nlmda: , dzięki czemu w ZT mieliśmy 3D :P
Może to potrzosze zasługa obecnego podczas seansu i dość obleganego nalewaka Carlsberga :wink: może....hmm, ciekawe jak z tym na innych pokazach, czy też mieliście browara :roll:
:beer:

Chłopaki z DM poraz kolejny dali CZADU :lol: :wink:


Ostatnio edytowano Śr lis 05, 2014 10:20 am przez DeMo70, łącznie edytowano 1 raz



Śr lis 05, 2014 10:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 18, 2014 19:33 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Wrocław/Bielsko-Biała
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
siwy101 napisał(a):
Vuko napisał(a):
Aaaa siwy, to tobie miedzy innymi musimy podziękować za przygotowywanie sali do NLMDA?;D


Nie tylko mi ale reszta tancerzy oraz sala dala radę :nlmda:


Atmosfera była genialna przed jak i w trakcie pokazu ! :D w ogole siwy, my musimy sie napić razem na następnej depotece. Nie wiem czy wiesz, ale jestes depeszowa legenda z Wrocławia, hehe :D


Śr lis 05, 2014 10:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 16, 2009 9:38 am
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
W złotych tarasach w W-wie też było kilku wodzirejów, co to przy każdym żywszym momencie chcieli na siłę podrywać tłumy. Ludzie ruszyli do tańca przy ETS i choć sama się nie wyrwałam (szkoda mi było projekcji), fajnie było popatrzeć, jak inni się bawią :)

Można pisać o tym, że zabrakło HL czy BOAG, ale przecież o setliście było już swego czasu tyle marudzenia, że chyba wystarczy.

Motyw z dziewczyną z Halo – rewelacja. O ile sama wersja mi nie leży, tak tutaj wielkie :brawo:


Śr lis 05, 2014 10:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
dark star napisał(a):
Moje odczucia jeżeli chodzi o pokaz w Olsztynie...projekcja opózniona około 80 minut(bez komentarza),sala pełna.Gdzies tak od połowy koncertu,pare osób zaczęło tanczyc,ludzie ogólnie oki.Sam koncert...hmmm dźwięk lipa straszna,cicho,zero basu,tylko stereo???obraz tez pozostawiał dużo do życzenia.Realizacja...niby ok ale jak dla mnie za mało pokazywania publiki,za dużo Marta i Dave.A!!!!!!!!!! brak napisów,he ale to chyba norma.CZy zakupie płyte?sam nie wiem,bardziej się jaram na Delte w 5.1 ale faky koncert lepszy od Barcelony.


No to pora na mnie :wink: Za opóźnienie należy się w... :evil: :twisted: Chyba tylko u nas tak było. Przyjechaliśmy z przyjacielem odpowiednio wczesniej, pochodziliśmy tu i tam, chcemy powoli wchodzić a tu zonk! Przynajmniej nie puścili reklam, bo już chyba głowy im pourywali. Część przez to opóźnienie wyszła na dymka, do toalety(w tym ja), przez co straciła sam początek. Sala faktycznie pełna, ale co do atmosfery WIELKI minus. Ponad 200 osób, a bawiło się tak naprawdę może ze 30-40. Mówię o jakimkolwiek klaskaniu, pląsach pod sceną(y, sorry, ekranem), bo o śpiewach to raczej nie było mowy(WHY???). Na Neverku to naprawdę myślałem, że wszyscy wstaną i zaczną machać łapkami...ta...nadzieja...tak jak napisałem wcześniej-może z 30-40 sztuk to robiło. WSTYD. Aspekty techniczne-no cóż, obraz nie powalał, wizualnie lepiej niż Milan i Barca jeśli chodzi o montaż. Wizualizacje z trasy na trasę coraz gorzej. Co do dźwięku to momentami było za głośno słychać te przestery i gitarę Martina. I fakt, tylko stereo??? :? Publiki trochę było widać ale bez przesady, Anton za bardzo chyba się skupia na jednak na dwóch głównych aktorach. Brak napisów podczas wywiadów-mogli się postarać, ale mam wrażenie, że większość rozumiała. Choć był śmieszny moment, gdy ktoś krzyknął do Dave'a "Nie rozumiem co mówisz" :lol: Andrew jak się pojawił, to też śmiechy itp. Banana nie było? :wink: Na plus Judas i Condemnation na koniec-wiele osób wyszło, a tu taki szok!!! :brawo: Tylko Mart, w co żeś Ty się ubrał? :lol: :lol: :lol: Aha, Andy przypomina mi coraz bardziej Eltona Johna z wyglądu.
Czy zakupię DVD? Zastanawiam się, bo jednak Devo i Paryż lata świetlne przed. Milan też muzycznie bardziej mi się podobał.

P.S. Co to za dziewczyna z wizualizacji do Halo? Serio nie wiem.

A, i pozdrawiam Panią sprzed seansu, co to miała urodziny i ogłaszała to wszem i wobec :wink:


Śr lis 05, 2014 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
A to nie koniecznie z tymi reklamami , w Zgorzelcu bez reklam i punkt godz.18 zaczeła się projekcja.


Śr lis 05, 2014 10:36 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
A właśnie, w Zgorzelcu miało chyba nie być projekcji z tego co pamiętam? I już o 18 puścili?!


Śr lis 05, 2014 10:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@dK : Sala 3. Rząd H. Miejsce 8.


Śr lis 05, 2014 10:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
W Zlotych Tarasach właściwie wszysto dawało radę... oprócz ochroniarza. Ale punkty dla niego ze sie starał. :wink:


Śr lis 05, 2014 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
FM napisał(a):
A właśnie, w Zgorzelcu miało chyba nie być projekcji z tego co pamiętam? I już o 18 puścili?!

Tak , miało nie być ale wiara zaprotestowała i może z tego powodu odbyło sie o 18stej.


Śr lis 05, 2014 11:14 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
personal jacek napisał(a):
W Zlotych Tarasach właściwie wszysto dawało radę... oprócz ochroniarza. Ale punkty dla niego ze sie starał. :wink:

Legł pod naporem fanów :wink:
Coś tam próbował walczyć, ale gościu z gołą klatą był na tyle wytrwały, że mu w końcu odpuścił... :lol:


Śr lis 05, 2014 11:22 am Zobacz profil
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
GDYNIA, sala nr 5.

Dwa pierwsze kawałki leciały chyba w stereo lub pro-logic, bo dźwięk był płaski, bardzo przytłumiony i zero przestrzenności. Od Walking wszystko było już OK. Przypuszczam, że pan który odpalił koncert, zorientował się, że nie zapodał ścieżki 5.1 i włączył ją gdzieś podczas pierwszego wywiadu. Jak mówię, potem dźwięk był już koncertowy czy jak z dobrego kina domowego. :)

Co do realizacji filmu. Zasadniczo mi się podobało, chociaż brakowało mi większej ilości panoramicznych ujęć sceny z góry i publiki. Sceny również z wysokości Marcina Gortata. Myślę, że potencjał drona nie został wykorzystany. Może dlatego, że obraz z niego był nie do końca ostry. Zastanawiam się, czy nie wynika to z tego, że całe ciepło i para od publiki idzie do góry i obiektyw mógł lekko zaparować. :?

Świetnym zabiegiem było wprowadzenie pani z wizualizacji Halo na koncert. :!: Ogólnie jednak w moim odczuciu Milan (pomijając zastosowanie kilku niedobrych efektów obrazu) jest lepszym zapisem koncertu i bardziej dynamicznym. Tutaj tej dynamiki czasem brakowało.

No i co do zachowania zespołu. Gahan - ujeżdżanie statywu - skojarzenie z Madonną. Spora ilość gejowych ruchów - skojarzenie z F. Mercurym. Tym razem to zbyt dużo tych jego zabaw i trochę to się robi mało ciekawe i momentami niesmaczne, żeby nie powiedzieć - tanie. Wolę pajacowanie i bieganie Davida na Exciter Tour od nadmiaru jego obecnych kocich ruchów. Martin, Peter i Christian wypadli bardzo dobrze. Andy wypadł, ale chyba z zespołu. :brawo: David go olał totalnie, zresztą słusznie. Ile można tolerować pasożyta w zespole?

Jeśli zaś chodzi o atmosferę w kinie. Było spokojnie, co mi nie przeszkadzało w ogóle. Do tego stopnia, że Pani siedząca obok mnie, gdzieś na pierwszych bisach zasnęła. :lol: Widok bezcenny zwłaszcza przy :nlmda:


Śr lis 05, 2014 12:19 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 11:19 am
Posty: 203
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Majkel napisał(a):
GDYNIA, sala nr 5.
Jak mówię, potem dźwięk był już koncertowy czy jak z dobrego kina domowego. :)

uśmiechnąłem się :)


Śr lis 05, 2014 12:38 pm Zobacz profil
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
umatik napisał(a):
Majkel napisał(a):
GDYNIA, sala nr 5.
Jak mówię, potem dźwięk był już koncertowy czy jak z dobrego kina domowego. :)

uśmiechnąłem się :)

Dobra, Może być jak ze średniego. :D


Śr lis 05, 2014 12:44 pm

Dołączył(a): Śr kwi 25, 2007 23:59 pm
Posty: 5
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Złote Tarasy rozkręciły się pięknie :D Zaczęło się od kilku osób tańczących w rogu,a skończyło na ilości rodem z pierwszego sektora:D Dzięki!!!


Śr lis 05, 2014 12:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
@Młody Marian
To pewnie widziałaś jak "szaleje" :wink: :fletch:
Ps. Caly tydzień jestem w Gdyni mozna mnie spotkac na Orlowie :)


Śr lis 05, 2014 13:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 04, 2004 19:51 pm
Posty: 187
Lokalizacja: wrocław
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
Atmosfera była genialna przed jak i w trakcie pokazu ! :D w ogole siwy, my musimy sie napić razem na następnej depotece. Nie wiem czy wiesz, ale jestes depeszowa legenda z Wrocławia, hehe :D[/quote]
Spoks ha ha , okazja do napicia sie będzie nie długo 29.11 Depa w Liverpolu jest i tam sie zjawiamy na 101 %


Śr lis 05, 2014 13:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin w Multikinie
FM napisał(a):
co do atmosfery WIELKI minus. Ponad 200 osób, a bawiło się tak naprawdę może ze 30-40. Mówię o jakimkolwiek klaskaniu, pląsach pod sceną(y, sorry, ekranem), bo o śpiewach to raczej nie było mowy(WHY???). Na Neverku to naprawdę myślałem, że wszyscy wstaną i zaczną machać łapkami...ta...nadzieja...tak jak napisałem wcześniej-może z 30-40 sztuk to robiło. WSTYD.


Czytam i oczom nie wierzę. Wstyd, bo ludzie przyszli tylko POSŁUCHAĆ MUZYKI i zobaczyć po prostu jak wyglądał koncert, a nie zachowywali się jak Ty? To takie typowo polskie...

Znakomita większość ludzi przyszła dla muzyki, a nie żeby skakać, machać i klaskać do ekranu (jak to w ogóle brzmi?). Przypominam, że byliśmy w KINIE a nie na koncercie. Jak chcesz się drzeć i szaleć to idź na koncert albo na depo i daruj sobie takie oceny normalnych ludzi. Do kina gdzie przyszli także zwykli fani tej muzyki, a nie tylko maniacy, którym mają się wszyscy podporządkować.

Wstyd to był jak jakiś idiota rozbierał się na scenie i szarpał z ochroniarzem, albo jak panienki z sektora O dostawały orgazmu na widok Dave'a łapiącego się za jaja. Litości! Niektórzy powinni trochę zejść na ziemię.


Śr lis 05, 2014 13:46 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team