Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 301 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Prace nad nowym albumem ruszyły 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Juno napisał(a):
Adrian Mole napisał(a):
Że co???!!! Że Violator ma upadki? :?
Obok SOFAD to absolutnie genialny album, jeden z najlepszych jakie nagrano na tej planecie.
Nie porównuj Violator do dziadostwa typu SOTU to nie ta liga ...

Ale ja nie porównuje. Napisałem, że tak jak większość albumów ma wzloty i upadki. Dla mnie Violator czy SOFAD mają lepsze i gorsze utwory tak samo jak Sounds Of The Universe czy Delta Machine. Tylko jedne mają albo więcej wzlotów albo więcej upadków. Może to kogoś zasmuci bądź rozdrażni, ale dla mnie Wrong jest o wiele lepszy niż Personal Jesus ;)

No cóż.....są różne gusta.
Dla mnie Personal to jedna z ikon DM.


N paź 09, 2016 14:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
rob=rt napisał(a):
Może i Narodowy jest kiepski akustycznie ale można wycisnąć z niego o wiele wiele więcej. Byłem na koncercie Rogera Watersa siedziałem prawie w tym samym miejscu co na DM i dźwięk był nie do porównania.. DM są śmieszni z ich mini scenką i nagłośnieniem na wielkich stadionach..

Liczy się przede wszystkim stadionowy klimat....ogrom przedsięwzięcia (np. takie niedoścignione kultowe Rose Bowl).
DM to nie ta liga, gdzie wystarczy jakaś "klubokawiarnia" :lol:
A co do akustyki Narodowca, to wiadomym jest, że to nie opera i cudów nie będzie......ale w taki koncercie nie o to przecież chodzi, gdzie przybyli na koncert fani doskonale znają każdy takt granego utworu i bez trudu powinni każdorazowo go rozpoznać po pierwszych dwóch/trzech nutkach :8):


N paź 09, 2016 14:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
BABYLON napisał(a):

A tak poważniej to mogliby zrobić coś co zadziwi bo niczym nie zaskakują, nawet setlistą

O to to.......zdecydowanie wolałby radykalną zmianę setlisty, aniżeli tej konserwatywnej seny (do sceny nic nie mam)....ważne, że Oni wciąż na niej bywają :wink:


N paź 09, 2016 15:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
onkyo05 napisał(a):
Chodzi mi o robienie trasy z LP single lub The best. To jest skok na kasę. Subiektywnie oceniając. :?

Mnie taki "skok na kasę" odpowiada......bo gwarantuje kolejne niezapomniane wrażenia podczas kolejnej trasy z DM i co ciekawe, w takim wypadku wiązało by się to ze znaczą zmianą wspomnianej wcześniej setlisty :lol: (ale to moja subiektywna ocena).


N paź 09, 2016 15:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Kurcze zaczyna mnie irytowac ta bezprzedmiotowa dyskusja, skok na kase czy nie ? A co to za roznica, panowie maja swoje lata, nieuchronnie zbliza sie czas kiedy odejda na emeryture i nie beda nagrywac nowych albumow. Ja ososbiscie jestem bardzo szczesliwy ze jeszcze im sie chce, przeciez mogliby dawno temu przestac grac a na brak wplywow nie beda narzekac razcej do konca zycia. Nadejdzie taki czas kiedy DM dawno nie bedzie istnialo a wciaz ktos bedzie wydawal kompilacje, skladanki i best off'y i zarabial na tym gruba kase (czesc z tej kasy na pewno zasili konta zyjacych czlonkow zespolu badz ich rodzin). Michael Jackson, Elvis Presley czy The beatles chociaz juz dawno nie zyja/nie istnieja to wciaz ich wydawnictwa zarabiaja ogromne pieniadze. Jesli chodzi o trasy koncertowe - jak na razie tylko raz panowie zagrali trase po wydaniu albumu The Singles ale wszyscy wiemy dlaczego. Oprocz tej sytuacji "pretekstem" :wink: do trasy zawsze byla nowa plyta. Oczywiscie ze obecnie wieksze pieniadze zarabia sie z koncertow niz ze sprzedazy plyt, wiec nawet jesli nowa plyta (jesli bedzie :wink: ) jest tylko takim pretekstem to wciaz super ze jest to taki pretekst a nie inny (jak np video kolekcja - co w sumie moze sie zdarzyc bo wciaz nikt tak naprawde nie potwierdzil ze bedzie nowy LP). Takie np Sisters Of Mercy od ponad 20-tu lat nie wydalo nowego materialu a krotkie trasy koncertowe maja prawie co rok. Wiec proponuje troche luzu w ocenach i mniej psioczenia a wiecej radosci i optymizmu, w koncu niedlugo znowu zobaczymy panow na scenie i nalezy sie z tego cieszyc a ze przy okazji moze zdarzy sie nowa plyta i pare singli i kilka video i potem jeszcze dvd koncertowe - cholera dla mnie to radosc radosc i jeszcze raz radosc. Znowu zobacze DM na zywo :fletch: :nlmda: :brawo: :D . Kocham Depeche Mode.


N paź 09, 2016 15:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Popieram.....w całej rozciągłości, bo też kocham DM :nlmda:


N paź 09, 2016 15:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
nancy boy napisał(a):
Oficjalnie to będzie potwierdzone w grudniu jak uczy doświadczenie z dm.com ;)


I nigdy tego nie potwierdzili.

A co do Global Spirit Tour
Cos mi sie wydaje ze te bilety to "Fake". Ceny nie ma. Ktos trzyma juz bilety w rece? Przeciez jeszcze ich nie ma

Tak jak to video
https://m.youtube.com/watch?v=RhQTgsQ_Gm8

Poza tym sa watpliwosci czy w ogóle cokolwiek nagrali. Nikt nie poinformowal oficjalnie ze nagrywaja ani nie podał producenta.
Moze stworzyli jeden nowy singiel i nakrecili klipy komentrze do Video Singles Collection.
To wydawnictwo jest takze w katalogu Sony na CD.

Moze bedzie trasa podobna do Singles Tour 1986-1998


N paź 09, 2016 16:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Chyba ostatnich parę miesięcy spędziłeś pod głazem.


N paź 09, 2016 16:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
BABYLON napisał(a):
A co do Global Spirit Tour
Cos mi sie wydaje ze te bilety to "Fake". Ceny nie ma. Ktos trzyma juz bilety w rece? Przeciez jeszcze ich nie ma


Foto z rosyjskiego forum:


Obrazek

Cena na tych biletach to 67,50 euro.


N paź 09, 2016 17:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
ZYGA napisał(a):
Chyba ostatnich parę miesięcy spędziłeś pod głazem.


To prosze kolega poda link do komunikatu prasowego lub strony oficjalnej DM z wiadomoscia ze wchodza do studia lub ze juz nagrywaja lub kto jest producentem.

Wszystkie informacje to przecieki, domysly i wytwory wyobraźni fanów.
Że widzieli jakiegos Kurta z Martinem na zdjeciu ... to on produkuje płyte
Że ktos inny ma fote ze studia z Davem... a kto piwiedział że to nie singiel tylko czy remastering czy komentarze video

Idiotyczne zachowanie DM
Fani słysza to co chca usłyszeć


N paź 09, 2016 17:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
@BABYLON. Lubię takich jak Ty dociekliwych Gości.
Pozdro. :beer:


N paź 09, 2016 17:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Od wczoraj słuchasz depeche mode ?? Czy kiedykolwiek przy ostatnich trzech krążkach była podana oficjalna informacja o rozpoczęciu prac??. Przecież ten grubas prowadzący dot.com nawet z największymi newsami jest średnio 2-3 miesiące spóźniony. Czyli według ciebie wszystkie informacje które były podawane na Home przez np. wieloletnie źródło sprawdzonych informacji w postaci petera too, weryfikowane choćby przez martiniego z mode on the road też są wyssane z palca ??, a może zdjęcia Martina w otoczeniu sprzętu to też fake ??

Ten artykuł o 6 tygodniowej sesji to też fake ??

https://ask.audio/articles/depeche-mode-modular-setup-is-every-synth-lovers-dream

Stary obudź się bo zaraz się od ciebie dowiem że ziemia jest płaska i lądowanie na księżycu jest sfingowane.


N paź 09, 2016 18:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Nervosol dla Wielu , jak widać, cały czas przydatny. Wystarczy spokojnie coś napisać, o czymś wspomnieć. A TU jakaś dzika walka cały czas ma niby być od "niektórych"? ... :)


N paź 09, 2016 18:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
ZYGA napisał(a):
Od wczoraj słuchasz Depeche Mode ?? Czy kiedykolwiek przy ostatnich trzech krążkach była podana oficjalna informacja o rozpoczęciu prac??. Przecież ten grubas prowadzący dot.com nawet z największymi newsami jest średnio 2-3 miesiące spóźniony. Czyli według ciebie wszystkie informacje które były podawane na Home przez np. wieloletnie źródło sprawdzonych informacji w postaci petera too, weryfikowane choćby przez martiniego z mode on the road też są wyssane z palca ??, a może zdjęcia Martina w otoczeniu sprzętu to też fake ??

Ten artykuł o 6 tygodniowej sesji to też fake ??

https://ask.audio/articles/depeche-mode-modular-setup-is-every-synth-lovers-dream

Stary obudź się bo zaraz się od ciebie dowiem że ziemia jest płaska i lądowanie na księżycu jest sfingowane.


Dobrze. Kolega mnie uspokoił. Te watpliwości to nie byly złosliwe. Po prostu to wszystko jest troche chore. Domysły, tajemnice.
Wiem jak to dziala. Podobnie od wielu lat.
Portal "Home" to raczej dobre i sprawdzone źródło


N paź 09, 2016 18:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
@Babylon Nie no spoko :), tylko że w świetle tych wszystkich informacji które już wiemy zwyczajnie zapachniało mi tu słabym trollingiem w stylu depesbe w twoim poście. Przecież nie od dziś wiadomo że ten zespół ma problem z przekazywaniem informacji :D.


N paź 09, 2016 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Dawniej depeszom skakali do oczu metale i diskomuły. Teraz depesze sami sobie do oczu skaczą.


N paź 09, 2016 18:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Najczęściej skinheadzi.


N paź 09, 2016 19:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 11:14 am
Posty: 229
Lokalizacja: GDAńSK
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Czy udałoby się komuś nagrać jutrzejszą konferencję , kurde ja będę w robocie , a nie chce żeby mnie to ominęło ? :glaszcze:


N paź 09, 2016 21:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
@TDi Konferencja jest we wtorek i na pewno będzie na spokojnie do obejrzenia na youtube jak już będzie po wszystkim.


N paź 09, 2016 21:24 pm Zobacz profil
 
Post Re: Prace nad nowym albumem ruszyły
Maria Dimension napisał(a):

Nie mogłam, jak fani przeżywali "gold shoes " Davida, niektórzy nie mogli mu darowac , przeciez "prawdziwy depesz nosi tylko czarne buty". No , to Dave nie jest prawdziwym depeszem.:):)

A tu chyba nie chodzi o kolor, ale po prostu o odpustowy styl tych butów. Równie dobrze mógłby takie coś założyć Michał Wiśniewski i pewnie zakładał. Czyli jak Gahan coś takiego świecącego ubierze, to nie jest obciachowe, bo to Gahan?


Cz paź 27, 2016 21:38 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 301 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team