Depeche Mode - Zobacz wątek - DM i około w MTV Europe lata 87-97
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1 ] 
DM i okoÅ‚o w MTV Europe lata 87-97 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt mar 22, 2016 22:46 pm
Posty: 1
 
Post DM i okoÅ‚o w MTV Europe lata 87-97
Witam! Temat ten założyłem również na Devotees, a zakładam go bo.... chcę pochwalić się czymś co dla środowiska DM może być ciekawe. Otóż od 20 lat zbieram klipy. Najpierw nagrywałem kasetki na VHSach z MTV, potem Viva itd. Ostatnio wróciłem do MTV i razem z grupą osób zafascynowanych starym MTV Europe z lat świetności tej stacji tj 87-97 poszukujemy materiałów, które ludzie mają ponagrywane na VHSach. Digitalizujemy, staramy się osiągnąć najlepszy efekt jakościowy. Ponieważ szczególnym sentymentem darzę DM i te wszystkie zespoły "około" od synthpopu po EBM to ja akurat skupiam się głównie na klipach z kręgu muzyki alternatywnej oraz elektronicznej. Sporo tego udało mi się uzbierać i mógłbym się tym podzielić z fanami jeśli ktoś jest zainteresowany - w jakości dużo lepszej niż na YT. Jednocześnie trochę materiału dostałem od ludzi, którzy kiedyś jeździli na zloty i tam nagrywali lub przegrywali teledyski od swoich ziomków. Mowa oczywiście o połowie lat 90tych. Mam nadzieję dotrzeć do większej ilości takich osób i jeszcze lepiej udokumentować tamte czasy :) Może znajdzie się więcej kaset VHS zalegających u Was? To na prawdę były piękne czasy 120 minutes Alternative Nation, Post Modern - oglądało się :) Mam nadzieję na Waszą pomoc :)


Cz sie 04, 2016 12:11 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team