Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Fani Dm - muzyczni ignoranci? 

Małe rozpoznanie w jakich klimatach muzycznych lubuj± się DEPESZOWCY
FRONT 242, NITZER EBB, ICIN OF COIL, HOCICO 37%  37%  [ 77 ]
AND ONE, CAMOUFLAGE, 54%  54%  [ 112 ]
KASIA KOWALSKA, ŁZY.. 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 208

Fani Dm - muzyczni ignoranci? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 28, 2007 11:20 am
Posty: 418
Lokalizacja: Wieliczka
 
Post 
Każdy ma prawo do słuchania tego czego chce. Ja nie mam nic do kogoś kto słucha hip-hopu czy techno, choć ta muzyka mnie czasem wkurza. Gdyby wszyscy na świecie słuchali DM to byłoby to megadziwne :roll:


N kwi 20, 2008 16:17 pm Zobacz profil
 
Post 
problem jest troche zle postawiony, bo moją ulubioną kapelą jest DM, potem długo długo długo nic i są inni wykonawcy których uwielbiam, mam ich wszytskie płyty, wzbudzją duże emocje itd, ale DM to DM dla fana muzyka DM to posługując się nowomową - "nadmuzyka", ślepa miłość itd... no i poza "nadmuzyką" lubię posłuchać sobię muzyki z róznych skrajnych gatunków. ... :)


N kwi 20, 2008 19:12 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
Należy słuchac-żeby mieć pogląd,zeby umieć odrózniac, żeby umiec dyskutowac- co lubimy, lub tego czego nie trawimy.Zawsze musi być tło do naszej ulubionej muzy.Zamykanie się tylko w jednym kręgu zawęża horyzonty muzyczne.Polecam czwartkowe spotaknia o 15.05 w Trójce z Piotrem Kaczkowskim. Facet potrafi zaskakiwac. Mnie ostatnio powaliła polska kapela Riverside..spadłam z krzesła.Polecam
http://pl.youtube.com/watch?v=dMqd7zYkQaw


Cz kwi 24, 2008 22:20 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 29, 2008 21:25 pm
Posty: 165
Lokalizacja: Arktyczny Kraków
 
Post 
Ja mam wybierać spośród tych trzech możliwości? Ta ankieta to nieporozumienie!
Słucham m.in. Republiki, Dżemu Armii, Dezertera, Brygady Kryzys, Kultu, Lady Pank, a z zagranicznych m.in. DM, The Cure, Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd, Scorpions, INXS, Joy Division, R.E.M
Najbliższa mi jest opcja numer 2, bo Camouflage czasem posłucham, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach.


Pt kwi 25, 2008 8:49 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 21, 2008 12:47 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Gryfino
 
Post 
Nie widzę w ankiecie żadnego zespołu którego słucham...Nawet nie wiem od czego się różni 1 i 2 punkt hehe


Pt kwi 25, 2008 13:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:16 am
Posty: 12
Lokalizacja: Poland :)
 
Post 
poza DM ja słucham : Jean Michel Jarre , Vanessa Mae , Michael Jackson, Sandra , Republika , Sarbel , Elena Paparizou , Queen , Enigme i wielu wielu innych ...
moim zdaniem trzeba odkrywac coraz to nowsze gatunki i style w muzyce a nie byc zamknietym w jednym gatunku muzycznym .


Pt kwi 25, 2008 15:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 03, 2006 19:29 pm
Posty: 115
 
Post 
virginiadm napisał(a):
Nie widzę w ankiecie żadnego zespołu którego słucham...Nawet nie wiem od czego się różni 1 i 2 punkt hehe

Sandroula napisał(a):
moim zdaniem trzeba odkrywac coraz to nowsze gatunki i style w muzyce a nie byc zamknietym w jednym gatunku muzycznym .

j/w. Jak słucham DM, to już tylko elektroniki muszę słuchać?


Pt kwi 25, 2008 15:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:16 am
Posty: 12
Lokalizacja: Poland :)
 
Post 
No właśnie nie :!: np. moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest elektronika ... i polowa wykonawcow ktorych slucham wywodzi sie wlasnie z tego gatunku.... ale to nie oznacza ze bede ingnorowac POP... i np. Michaela Jacksona , ktorego jestem wielka fanka tak samo jak DM .
Muzyka jest po to aby dawała ludzia radosc . I wydaje mi sie , ze nie jest na miejscu mowic jaka muzyka jest zla a jaka nie... muzyka zawsze jest dobra poki bedzie przynosila chociaz jednemu czlowiekowi na swiecie radosc .
Kazdy słuycha tego co mu w duszy gra i to jego prywatna sprawa....
Cieszmy się z tego , ze w naszych sercach wieksza czesc zajmuje DM ;)


Pt kwi 25, 2008 19:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 21:59 pm
Posty: 142
Lokalizacja: STĄD DO WIECZNOŚCI.....
 
Post 
Jasna sprawa,każdy słucha to co lubi i to co przynosi mu jakieś doznania.W zależności od dnia i nastroju słucham różnej muzyki i ważne jest dla mnie , żeby mi się podoba,nie musi zaś komuś innemu :) DM zaś powraca jak narkotyk :D


Pt kwi 25, 2008 19:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:16 am
Posty: 12
Lokalizacja: Poland :)
 
Post 
Bozena napisał(a):
Jasna sprawa,każdy słucha to co lubi i to co przynosi mu jakieś doznania.W zależności od dnia i nastroju słucham różnej muzyki i ważne jest dla mnie , żeby mi się podoba,nie musi zaś komuś innemu :) DM zaś powraca jak narkotyk :D



dooooooooooooooooooookładnie ....


Pt kwi 25, 2008 19:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 14:57 pm
Posty: 89
Lokalizacja: Tarnów, Depeszolandia, Cydonia ^^
 
Post 
Zgadzam się całkowicie... DM, Pink Floyd i Recoil... To moje najcięższe narkotyki :D . Jak nie słucham przez niecałe pół godziny to normalnie dostaje białej gorączki!! Jak jestem poza domem i komputerem, to moja mp4 ledwo dyszy :lol: ...


Pt kwi 25, 2008 23:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 17:12 pm
Posty: 500
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Ja słucham praktycznie tylko DM :wink: Ale bynajmniej, nie jestem muzycznym ignorantem. Dla ambitnej muzyki potrafię być tolerancyjny :P Czasem lubię sobie posłuchać Prodigy, Nirvany albo Queen :)


So lis 29, 2008 23:55 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sty 12, 2006 14:01 pm
Posty: 228
 
Post 
hip-hop(polski), kazik,kult ... kapele z sondy są dla mnie nie do strawienia, więc nie głosuje


So lis 29, 2008 23:58 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ignorancko to jest troche ta ankieta zrobiona :lol: Zadna z odpowiedzi mi nie pasuje. Tak na serio to ja slucham od muzyki filmowej, przez DM, Pet Shop Boys, U2, Tori Amos, progressive house, Fun Lovin' Criminals po Garbage i duzo, duzo roznych innych rzeczy. (Z mniej znanych polecam Tab Two :wink: )


N lis 30, 2008 13:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Na zasadzie rekomendacji przez DM - Sigur Ros, MGMT teraz, a ogólnie: Pink Floyd, Doors, Royksopp, Republika. Recoil.
Z ankiety nie wiem, co wybrać.


N lis 30, 2008 13:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 17:40 pm
Posty: 44
 
Post 
Nie mam zielonego pojęcia,czego chcecie od Łez.To raczej rockowe klimaty.W tym ostatnim punkcie(w którym niby jest chłam)wymieniłabym raczej coś w stylu Dody albo,czy ja wiem...
Jak coś to słucham starego polskiego rocka typu Lady Pank.Poza tym to Kazika,Kombi(czasami),Perfektu,Maryli Rodowicz,Kukiza i tym podobnej muzyki polskich zespołów,które powstały przed latami 90.Nirvana,Metallica i podobne brzmienie.Nawet się rap łapie,bo np. Snoopa uwielbiam i podobną "czarną muzę".Więc Kaśki Nosowska i Kowalska mnie nie kręcą.
Ale zaznaczyłam Camouflage,bo z tego wszystkiego wymienionego znam ten zespół i bardzo sobie cenie.Z takiego rodzaju to może jeszcze się łapie Modern Talking.Reszty nie czaję i nie za bardzo mnie interesuje.Oczywiście w przeciwieństwie do twórcy topicu,nie uważam innej muzyki za chłam.Przecież po to jest,żeby jej słuchać.Jak ktoś lubi taką delikatną muzykę i głos Edzi Górniak,to spoko,chociaż jej nie czaję.Ta ankieta powstała chyba z zespołów,w których lubuje się Mr Dave,bo jak widzę,to rocka raczej w niej nie ma,a przecież to najlepsza muzyka...Oprócz DM :)


N lis 30, 2008 21:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 12:20 pm
Posty: 238
Lokalizacja: '80
 
Post 
Co za ci.l dał ten temat wogle jakie zespoły. Co ma Kasia K. Do Camouflage, AO czy Front242. Ludzie dorośnijcie!!!


N gru 07, 2008 2:50 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 10:14 am
Posty: 50
Lokalizacja: niestety śląsk
 
Post 
zgadzam się z przedmówcą. i jeszcze jedno co to jest za zespół "icin of coil"


N gru 14, 2008 21:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 07, 2008 20:32 pm
Posty: 42
Lokalizacja: World in your eyes...
 
Post 
temat rzeka...
jedni beda zdania, ze fan dM powinnien sluchac tylko dM lub ewentualnie muzyki pokrewnej. A inny znowu bedzie zdania, ze nic zlego sie nie stanie jak poslucha sobie np. pop-u....


So gru 20, 2008 20:23 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team