Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Fani Dm - muzyczni ignoranci? 

Małe rozpoznanie w jakich klimatach muzycznych lubuj± się DEPESZOWCY
FRONT 242, NITZER EBB, ICIN OF COIL, HOCICO 37%  37%  [ 77 ]
AND ONE, CAMOUFLAGE, 54%  54%  [ 112 ]
KASIA KOWALSKA, ŁZY.. 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 208

Fani Dm - muzyczni ignoranci? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 12, 2006 18:06 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Każdy słucha tego co mu się podoba niezależnie od tego czy nazywa się Depechem, czy też nie. Rap? Dobry Rap nie jest zły :D trzeba tylko dobrze poszukać.


Śr gru 12, 2007 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2007 8:17 am
Posty: 209
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gruczno/Świecie
 
Post 
NesH napisał(a):
Każdy słucha tego co mu się podoba niezależnie od tego czy nazywa się Depechem, czy też nie. Rap? Dobry Rap nie jest zły :D trzeba tylko dobrze poszukać.


Dokładnie :)


Śr gru 12, 2007 15:35 pm Zobacz profil
 
Post 
Hm...Dziękuje, ja postoje.
Jakiś taki staroświecki jestem :8):


Śr gru 12, 2007 22:10 pm

Dołączył(a): N lut 12, 2006 18:06 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Po prostu masz inny gust. Proste to i oczywiste. :8):


Cz gru 13, 2007 20:10 pm Zobacz profil
 
Post 
a ja slucham wszystkiego poza disco polo i Depeche Mode


Śr sty 09, 2008 15:44 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2005 7:01 am
Posty: 277
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
to co robisz na tym forum bianca??


Śr sty 09, 2008 16:28 pm Zobacz profil
 
Post 
to forum mam juz we krwi :)


Śr sty 09, 2008 21:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 07, 2007 23:46 pm
Posty: 450
 
Post 
No wiec bardzo fajny temat dla mnie liczy sie tylko DM i nie interesuja mnie inne zespoly ani style muzyczne kiedys lubialem pop i techno akceptuje te style ale juz tego kompletnie nie czuje, podam przyklad: kiedys sluchajac DM poszedlem na dyskoteke myslac ze bedzie fajnie, oczywiscie lecialo techno no i stojac tam zdalem sobie sprawe ze niemoge juz byc bez DM od tego razu liczy sie tylko DM a chodze tylko na depoteki, black day party (ale tancze tylko gdy leci DM na innych piosenkach siadam) no i zloty.


Pt sty 11, 2008 22:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3047
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Wow, tylko pogratulować... :? :roll:


Pt sty 11, 2008 22:15 pm Zobacz profil
 
Post 
heh, ja kiedys mialam tak, ze przestawalam jesc jak tylko polecialo DM w radiu czy TV.. wiec Depeche<R> rozumiem Cie, ojjj rozumiem

na szczescie w pore oprzytomnialam
w koncu kazdy fanatyzm prowadzi predzej czy pozniej do szeroko pojetej eksterminacji


Pt sty 11, 2008 22:20 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 03, 2006 19:29 pm
Posty: 115
 
Post 
DM zawsze bedzie dla mnie #1, ale słucham także zespołów z muzyką DM nie powiązanych:
-The Cure
-Siouxsie & The Banshees
-Joy Division
-The Smiths
-The Stranglers
-The Clash
-PJ Harvey
etc :D chyba nie jestem muzyczną ignorantką? Ale kiedy słyszę DM w radiu, to trochę jak wyżej : nie słyszę nic, jakby grom we mnie strzelił :P


Wt sty 15, 2008 17:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 10:16 am
Posty: 12
Lokalizacja: Poland :)
 
Post 
Mr.Dave napisał(a):
nancy_boy napisał(a):
Dlatego, że Ty nie lubisz Ich Troje? Inni mogą lubieć i chcieć słuchać. Co ma do tego fakt, że lubią też DM????????


trochę to niepokojące że fani DM (według ciebie) lubią słuchać ich troje.
Zamiast się rozwijać, odnajdywać w sztuce jaką niewątpliwie jest muzyka, nowe trudniejsze drogi muzycznego rozwoju, cofają się do tyłu - i to tak bardzo.
Aż się boje jak to będzie za kilka lat gdy pokolenie fanów DM + Ich troje Zacznie organizować zloty.
Będziemy zmuszeni bawic się przy prymitywnych melodyjkach Wiśniewskiego hehe.

Lubić można Dm, łzy Ich Troje ,Matalicce - ale zazwyczaj takie gusta mają zjadacze składanek brawo hits, ale Depeszowiec słuchający Ich Troje? - masakra :?


Nie zgadzam się z Tobą ... To jest forum FANÓW DM ... i co z tego , że ktoś lubi słuchać ich troje ... ???? jestem pewna w 100%, ze nie ma tu osoby słychającej tylko i wyłoncznie DM ,każdy słucha tej muzyki na jaką w danej chwili ma ochote.. a w sercach nadal ma DM i tak powinno być. Ja osobiście lubie ich3 i jakos nie jestem zamknieta na muzyke elektroniczna... poza dm słucham Enigme, J.M.Jarra, Vangelisa , Krafwtwerka z rocka uwielbiam Republike .... ale i też ich3... czy to źle .. ?? wg mnie .... nie... - o gustach sie nie dyskutuje.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów DM :):):):):):):):):):):):)


Pn mar 31, 2008 17:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
Cos uboga ta ankieta... czy fani DM słuchaja tylko w tych 3 ciasnych okolicach..a jak ktos nie słucha ani Kasi Kowalskiej, ani tych innych Frontów, to co??? :lol:


Pn mar 31, 2008 17:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 14:57 pm
Posty: 89
Lokalizacja: Tarnów, Depeszolandia, Cydonia ^^
 
Post 
Ja też tak uważam że uboga i przydałoby się troche więcej tych zespołów... Ja słucham oprocz DM ( bo nie mozna sie ograniczac!! Broń Gorze!!) Foydów, czasem Duranów, w większości Rocka no i nic więcej ;P. Nie mogę słuchać dzisiejszego Popu, jest zbyt denny. Ostatnio tak na chwilę włączyłm z ciekawości ESKĘ. Nie minęła minuta, a radio zostło wyłączone.


Pt kwi 18, 2008 20:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
hmmm...przyznam,że zespoły z ankiety to raczej z nazwy znam...a nie z muzyki...a poza Depeche Mode to u mnie The Cure często brzmi :8): I Nine Inch Nails ostatnio...
No i inne,ale to raczej po jednej płycie... :wink:
Ciekawi mnie skąd te 14 głosów?No dobra,powiedzmy,że jak ktoś lubi to niech słucha,ale tylko tego poza DM? :?


So kwi 19, 2008 14:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 27, 2007 12:14 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Gdańsk Oliwa
 
Post 
Moje pierwsze doświadczenia muzyczne to Van Halen, potem przerzuciłem się na takie zespoły jak The Doors i Pink Floyd. Potem nadeszła epoka Closterkellera i Moonlight, która trwa do dziś. A na pierwszym miejscu "od zawsze" DM.
Udzielam się na forum gotyckim i nie wydaje mi się, żeby ludzie nazywający coś takiego jak Xotox muzyką mogli oceniać czyjś gust muzyczny :twisted: A poważnie - pojęcie "dobrego" czy "złego" zespołu jest względne, więc czegokolwiek by się nie słuchało, to zawsze znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że słucham głupot.
A na koniec opowiastka: raz ktoś mi rzucił tekst, że depesze to bezguścia, na co odpowiedziałem, że o naszym wyrobionych gustacj muzycznych najdobitniej świadczy fakt, że jesteśmy fanami Depeche Mode


N kwi 20, 2008 5:54 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 21:22 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Z Hiszpańskiej Inkwizycji
 
Post 
Z Depeche Mode przeszło mi dawno, miałam okresy, że przez cały czas na okrągło ich słuchałam. Teraz słucham muzyki celtyckiej, przerzuciłam się na Simona i Garfunkela, lubię posłuchać sobie muzyki z serii gier Europa Universalis, tudzież renesansowej i średniowiecznej po łacinie. A ta ankieta mnie raczej nie dotyczy :) Electro mnie w ogóle nie interesuje.


N kwi 20, 2008 8:40 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2008 13:25 pm
Posty: 8
 
Post 
Hmm jakos tak n ieza bardzo kojarze te zespoly z pkt 1 i 2 :? Oprocz DM slucham m.in. U2, Queen i tego co mi w ucho wpadnie, ale sa to glownie utwory sprzed 10-20 lat, co dziwi moich rodzicow :lol: nie ma nawet mowy zebym sluchala jakis technomłotów, bądź polskich ,,gwiazd", zwlaszcza teraźniejszych... Zauważyłam ostatnio, ze jeden z moich znajomych(niegdyś zagorzały fan Dm) pod wpływem kolegow zaczął słuchac electro i rap ( :shock: :shock: ja nie wiem co sie z tymi ludzmi dzieje)
Moi drodzy nie martwcie sie.. Zostane prezydentem lub ministrem i wprowadze zakaz sluchania tych brzękotów, bo nie mozna tego nazwac muzyka :lol: :lol: :lol: bede jak ,,duzy roman2" hehe :P :P

EDIT: 4. Nie nalezy pisac dwoch lub wiecej postow jeden pod drugim przez jednego uzytkownika w krotkich odstepach czasu. Nalezy korzystac w takich przypadkach z opcji "edytuj".


N kwi 20, 2008 11:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 22, 2007 21:10 pm
Posty: 304
Lokalizacja: Poznań/ Ostrzeszów
 
Post 
exiterka napisał(a):
Zauważyłam ostatnio, ze jeden z moich znajomych(niegdyś zagorzały fan Dm) pod wpływem kolegow zaczął słuchac electro i rap ( :shock: :shock: ja nie wiem co sie z tymi ludzmi dzieje)


słuchanie electro to przewinienie? :x :?

w takim bądź razie mam nadzieję, że ministrem (tymbardziej prezydentem) nie zostaniesz.


N kwi 20, 2008 11:54 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
właśnie...electro? :|

A zresztą,gdyby DM i inna 'dobra muzyka' :wink: leciałaby cały czas w radiu i tego słuchałaby większość...to nie sądzę,żebym ja tego słuchała...jak i zapewne połowa tego forum :?: . Trudno mi wyobrazić siebie, słuchającej czegos innego niż muzyka pokroju DM...ale wszystko,co słyszysz w każdym radiu,w każdym sklepie,a zdjęcia w każdej gazecie,wkrótce się nudzi :wink:
Wolę więc,żeby ludzie słuchali tego,czego słuchają...a ja przynajmniej,gdy słyszę w radiu kawałek DM,mam sie z czego cieszyć :wink:


N kwi 20, 2008 12:48 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team