´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Stara Gwardia Depeches Grudzi─ůdz i .... m┼éode wilki :)

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 
Stara Gwardia Depeches Grudzi─ůdz i .... m┼éode wilki :) 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 30, 2013 11:53 am
Lokalizacja: Toru┼ä/┼üubianka/dawniej Grudzi─ůdz, gdzie wszystko si─Ö zacz─Ö┼éo

Post Stara Gwardia Depeches Grudzi─ůdz i .... m┼éode wilki :)
Szanowne Siostry i Wy drodzy Bracia!
Urodzi┼éem si─Ö w cudownym roku 75 i dlatego mog┼éem pozna─ç cudown─ů dzia┼éalno┼Ť─ç grupy Depeche Mode w miar─Ö wcze┼Ťnie!)
Pierwsze kroki jako Depeches stawia┼éem w GRUDZI─äDZU, moim mie┼Ťcie rodzinnym, by┼éa tam spora ekipa kt├│ra swego czasu mnie przygarn─Ö┼éa i poniek─ůd wychowa┼éa, wyl─ůdowa┼éem swego czasu w zajefajnej ekipie DM w G-dzu, to by┼é wspania┼éy czas :)
Uczenie si─Ö DM, t┼éumaczenie piosenek, pierwsza ksi─ů┼╝ka Sierockiego, kt├│ra przechodzi┼éa z r─ůk do r─ůk....
Wyjazdy na zlot! to by┼é dopiero w hooy czas. Jecha┼éa zaczepista ekipa z Grudzi─ůdz G┼é├│wny... nie wszystkie mamy by┼éy ┼Ťwiadome gdzie si─Ö podziewaj─ů ich pociechy tej nocy i dnia nast─Öpnego :) Dzi┼Ť sam b─Öd─ůc ojcem, sam si─Ö zastanawiam jak mog┼éem wypu┼Ťci─ç 16 letni─ů c├│rk─Ö na koncert Kazika do Poznania, gdzie po czasie si─Ö dowiedzia┼éem, ┼╝e nie spa┼éa u kolegi w akademiku, tylko z kumpelstwem w parku na ┼éawce.... sk─ůd my to znamy? :) Mam wiele wspomnie┼ä kt├│re pami─Ötam, niekt├│re zatar┼é czas, zmienili┼Ťmy si─Ö, acz kolwiek odnajdujemy si─Ö...
No i w┼éa┼Ťnie chcia┼ébym ┼╝eby tu si─Ö zameldowali WSZYSCY DEPECHES z GRUDZI─äDZA!
Chcę odnaleźć przyjaciół sprzed lat.... ;)
Udost─Öpniajcie ten w─ůtek wszystkim znajomym, kt├│rzy bujali si─Ö w tamtym czasie
Pozdrawiam Was Kochani serdecznie :)
Mam nadziej─Ö, ┼╝e odnajdzie si─Ö nas spora cz─Ö┼Ť─ç, zadbajcie o to prosz─Ö, udost─Öpniajcie znajomym, z kt├│rymi macie kontakt.... a mo┼╝e Depoteka w Grudzi─ůdzu, w Le┼Ťnicz├│wce, gdzie kurz lecia┼é z pod┼éogi podczas Personal Jesus! :P
┼üapmy si─Ö kochani, bo Depeche Mode jest jak jazda na rowerze.... nigdy si─Ö o tym nie zapomina i pomimo up┼éywaj─ůcego czasu, zawsze wsi─ůdziemy na rower i pojedziemy do przodu... ja to wiem :) Oby pojawi┼éo si─Ö Nas jak najwi─Öcej!!!

Wt sty 16, 2018 3:55 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 30, 2013 11:53 am
Lokalizacja: Toru┼ä/┼üubianka/dawniej Grudzi─ůdz, gdzie wszystko si─Ö zacz─Ö┼éo

Post Re: Stara Gwardia Depeches Grudzi─ůdz i .... m┼éode wilki :)
Nie wierz─Ö.... wiem ┼╝e wszyscy s─ů zalatani, p─Öd i nie ma czasu, ale tego sie nie spodziewa┼éem... nie ma Braci Depeches w Grudzi─ůdzu :o :( :?

Wt sty 23, 2018 11:20 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 2 ] 

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Google [Bot] i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: