Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 139  Następna strona
D | M - Memento Mori 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
czapelka napisał(a):
Trochę to wszystko słabo zaczyna wyglądać: nie ma singla w fizycznej formie (CD lub 12''), w plikowej zresztą też słabo w tym temacie. Teraz się okazuje, że póki co tourbooka również nie ma. Aż tak tną koszty czy jaka zaraza?


No wiesz. Najlepszy album w XXI wieku.


N kwi 02, 2023 18:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: D | M - Memento Mori
[/quote]

No wiesz. Najlepszy album w XXI wieku.[/quote]
I znowu się trafił wyznawca SOFADa z argumentamii typu” ja wiem najlepiej”.Ta sama kategoria co „Alan wróć” i „wszystko po SOFAD do luftu”.Nudne to i wtórne :?


N kwi 02, 2023 18:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: D | M - Memento Mori
hortensjusz napisał(a):
boshek napisał(a):
Żenująca autopromocja. Ale stewardesa na klawiszach daje radę ;-)

Prima Aprilis.

To niewiele zmienia.


N kwi 02, 2023 18:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Tylko żart, nie ma co rozkręcać dramy. Większa pociecha z tych, którzy się zbulwersowali bo to dwa zupełnie inne utwory.


N kwi 02, 2023 18:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Mocne to, to się do tego odniosę :)
Typ udostępnił film całkiem na poważnie - trwał 9 min. miksował tam wokale Dave ze swoim kawałkiem, podmieniając wokale, gitary etc. wszystko omawiając. Nawet udostępnił ok. 2min fragment gdzie w lewej słuchawce było jego a w prawej tamtego... Nawet przyznam, że podobieństwo wykazał. Co za poświęcenie na prima aprilis, które było wczoraj. W komentarzach zlugany/zbesztany (wszystko). Kiedy po 2 godz. włączam tę jego piosenkę o którą tam się rozchodziło, w przypiętym komentarzu do niej se wpisał "prima aprilis" Bo na bank głupio mu było
Mehehehe. Nie zemną te numery.
Z drugiej strony nie mogę się dziwić, bo nie mam dowodu na to jak to wyglądało . Więc sorki. Historia :mrgreen:

EDIT: Głównie chodziło mu o takie same akordy


N kwi 02, 2023 18:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Może po prostu udał mu się żart, zazwyczaj robi się je na poważnie. Posłuchalbym tego porównania, może ktoś zgrał.


N kwi 02, 2023 19:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Kurcze. Należy barć pod uwagę, że możesz mieć rację. Aby wylansować kawałek, którego prawie nikt nie chce słuchać, można się poświęcić.
Ja 2 minuty przed końcem tego filmiku, musiałem zjechać na miasto, więc jak wróciłem już go nie było. A miałem zamiar tutaj udostępnić...
No szkoda


N kwi 02, 2023 19:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: D | M - Memento Mori
hortensjusz napisał(a):
Może po prostu udał mu się żart, zazwyczaj robi się je na poważnie. Posłuchalbym tego porównania, może ktoś zgrał.

Żart? Dla mnie to ordynarne podczepianie się pod znany band aby się wypromować. Coś na zasadzie - nieważne co mówią. Ważne, że mówią. Dziecinada.
Nie ma w tym z mojej strony żadnej dramy, bo GA mi się kompletnie nie podoba i moim zdaniem na pierwszego singla trafił tylko po to żeby nowy materiał DM grali w miarę często w komercyjnych rozgłośniach.


N kwi 02, 2023 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
cam napisał(a):
I znowu się trafił wyznawca SOFADa z argumentamii typu” ja wiem najlepiej”.Ta sama kategoria co „Alan wróć” i „wszystko po SOFAD do luftu”.Nudne to i wtórne :?


Kulą w płot trafiłeś, bo akurat wczoraj słuchałem od deski do deski wszystko najnowsze począwszy od Delty.


N kwi 02, 2023 20:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: D | M - Memento Mori
michaŁ napisał(a):
czapelka napisał(a):
Trochę to wszystko słabo zaczyna wyglądać: nie ma singla w fizycznej formie (CD lub 12''), w plikowej zresztą też słabo w tym temacie. Teraz się okazuje, że póki co tourbooka również nie ma. Aż tak tną koszty czy jaka zaraza?


No wiesz. Najlepszy album w XXI wieku.


@michaŁ szanuje Ciebie jako uzytkownika bo ciekawe rzeczy piszesz ale po co wyjechales z ta galareta, jak chcesz byc smieszny to idz do kabaretu, ludzi Twoj komentarz lekko obruszyl i teraz nie dziw sie ze Ci odpisuja, w ogole nie rozumiem czemu niektorzy roszcza sobie prawa do jedynie slusznej opinii na zasadzie moja jest najmojsza? z mojej strony to wszystko w tym temacie, pozdrawiam :)

i nie napisalem ze najlepszy


N kwi 02, 2023 20:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ale wczoraj było prima aprilis. Dzisiaj galaretka już tylko do zjedzenia... Dobra była

No ale...
DeMo70 napisał(a):
Fakt, kolega się nieco usztywnił...


DeMo70 :lol:
Kopiuję to bez zezwolenia


N kwi 02, 2023 20:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
michaŁ napisał(a):
czapelka napisał(a):
Trochę to wszystko słabo zaczyna wyglądać: nie ma singla w fizycznej formie (CD lub 12''), w plikowej zresztą też słabo w tym temacie. Teraz się okazuje, że póki co tourbooka również nie ma. Aż tak tną koszty czy jaka zaraza?


No wiesz. Najlepszy album w XXI wieku.


Akurat ironia w tym miejscu wyszła słabo, bo czasy są takie jakie są. Jakość albumu nie ma tu akurat zbytniego znaczenia. Ceny też są jakie są i jak im się (a raczej Soniaczom) słupki w Excelu nie spinają, to nikt nie będzie nam tu fanom podlewał zaraz. Jest to przykre po prostu i tyle (chociaż ja nadal wierzę w fizyczne single - po coś te remixy się nieśmiało pojawiają, a na żaden digital download to nie trafia).


N kwi 02, 2023 21:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ostatnie single CD Rammsteina kosztują ok. 50 zł. Jeśli pojawią się jakieś od DM - zakładam, że będą droższe. Czy kupię? A kto nie kupi... :)


N kwi 02, 2023 22:36 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: D | M - Memento Mori
tourbook z fotkami Corbijna chyba żartujecie kto by kupił taki szajs :|


N kwi 02, 2023 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 863
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: D | M - Memento Mori
A co to jest teraz 5 dych, na bułki więcej wydaję :mrgreen:


N kwi 02, 2023 23:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: D | M - Memento Mori
dK napisał(a):
tourbook z fotkami Corbijna chyba żartujecie kto by kupił taki szajs :|


@dK, już naprawdę wszyscy wiemy jak mocno gardzisz twórczością Antosia. Możesz sobie odpuścić.


Pn kwi 03, 2023 0:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 293
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ciekawe jak rozwinie się sytuacja z fizycznymi wydaniami singli. W tej chwili do managementu płynie rzeka kasy ze sprzedaży biletów na koncerty zasilana, ze względu na poziom cen, forsą ze sprzedaży albumu. Dlatego nie sądzę że będą sobie zaprzątać głowę singlami i jesli będą kolejne z MM to będą to wydania cyfrowe.


Pn kwi 03, 2023 7:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:16 am
Posty: 305
Lokalizacja: spodek międzyplanetarny
 
Post Re: D | M - Memento Mori
@czapelka
Ale z tego forum wiemy również o innych rzeczach którymi ludzie gardzą lub się zachwycają... Wiemy i dalej czytamy
Mi nowa scena, oświetlenie i oprawa z nowej trasy wyjątkowo przypadła do gustu. Antosia, również ja, za wiele rzeczy z przeszłości uważam za pustaka i jeszcze dostaje za to grubą kasę - zostawiam to w ramach mojego a priori.

Oczywiście. Temat to temat, ale dlaczego niektórym przeszkadza, że ktoś "pobocznie" zużyje parę kafelek na tym forum. Jakby był jakiś limit. Jakby za 200 lat sztuczna inteligencja miała to forum wykopać, jarać się tym co tu napisane i podziwiać, jak to ludziska pięknie trzymali się tematu.
Alan Wilder też - przecież to nie jest żadna cenzura - jak ktoś ma ochotę się odnosić do jego twórczości w ramach tematu, to czemu ma tego nie robić(?) Czasem przekleństwo się wymknie. Przecież nie jesteśmy jakimiś teletubisiami :8):
Pozdrawiam


Pn kwi 03, 2023 8:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Więcor napisał(a):
krzysiek napisał(a):

Cytuj:
Do błędu może się przyznać ten który błąd popełnił.

Pomijając MFTM chciałbym posłuchać rozmowę Twoją Lorda i paru innych ortodoksów z Amerykaninem który w 1986 roku poszedł do sklepu i kupił sobie Black Celebration. I tak ma tą płytę od 37 lat. I to jak będziecie mu tłumaczyć że utwór nr 12 -BNT to nie jest utwór z tej płyty. On tam jest ale go nie ma. I on nie może mówić że BNT jest z BC bo nie jest mimo też go że on ma 37 lat ten album i ona tam jest.

No bo formalnie płyta się kończy na New Dress-tak obwieściły niebiosa i taka prawda jest najprawdziwsza i najmojsza.



Ale czego nie rozumiesz w tym, że wytwórnia dołożyła do CD b-side'y żeby bylo atrakcyjniej? Drugie strony singli a nie jakieś nowe numery. Tym bardziej w czasach gdzie CD wypierało vinyle. NIesamowite, że 50 latkowi prawie musimy tłumaczyć takie rzeczy. Jakby mnie dziecko 12 letnie pytało to ok ale Ty? Daj Pan spokój i przyjmij fakty :)


Ale ja wszystko rozumiem-i wszystko wiem tylko po prostu mnie śmieszy takie ortodoksyjne podejście i histeria gdy ktoś napisze-PLT to utwór z MFTM.

Swoja droga czy kaseta tez była wtedy bardziej atrakcyjna?No chyba nie, a MFTM na kasecie tez wyszlo w rozszerzonej wersji.

To Ty raczej masz problem ze zrozumieniem tego co ja piszę-ja doskonale wiem ze formalnie MFTM kończy się na PimpF, ale tez są merytoryczne powody aby nie uważać uznawania PLT za utór z MFTM za błąd.

Ten zespól ma kilkadziesięt utworów bsidowych, ale PLT jest jedyna piosenką spośród nich która ukazała sie na oficjalnym wydaniu albumu w dniu premiery na podstawowym dysku. Do tego było to grane na trasie. Więc to nie jest taki zwykły bside jak inne.

Ale oczywiście-formalnie MFTM kończy sie na PIMPF i wyraźnie o tym napisałem wczesniej.


Pn kwi 03, 2023 9:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 263
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: D | M - Memento Mori
Ok, w takim razie moim prawie ulubionym utworem na Violator jest Dangerous. haha. No bo Deluxe Violator wydany kilka lat temu zawiera ten utwor. :nlmda:


Pn kwi 03, 2023 10:56 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 139  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team