Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Teledysk Ghosts Again 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
martbdg napisał(a):
nie ocenie teledysku bo obejrzalem raz na szybko..ale co mnie rozbawilo. 2 godziny od premiery na yt i oszałamiające 6 tyś wyświetleń ! to pokazuje gdzie dzis jest dm


Zwróć uwagę na liczbę komentarzy i kciuków w górę.


Cz lut 09, 2023 19:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
MatMar napisał(a):
whitelodge napisał(a):
Jest dobry. Na pewno nikt inny nie zrobilby tego lepiej niz Anton.


A David Lynch? :D

Kocham Lyncha tez, ale Anton sie bardziej nadaje.


Cz lut 09, 2023 19:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
dK napisał(a):
nooooo i razem z video to jest to ! dobre kadry swietny grading! Piekny tribiute dla Fletch'a


Nie wiem co to grading ale zgadzam się z resztą!
Jest przekaz odnoście bytności na tym łez padole z nutkami.


Cz lut 09, 2023 20:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 20:35 pm
Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Już nie spodziewam się petard od tego zespołu i może dlatego ten kawałek mi się spodobał. I żeby nie było to GA nawet nie stoi obok szlagierów DM, ale brzmi naprawdę dobrze, warstwa liryczna też jest OK, całkiem niezły numer na pierwszy singiel albumu zespołu, który najlepsze lata ma już dawno za sobą.

Co do teledysku to jest dobrze, ale szału nie ma, u Martina wyraźnie ukazana tęsknota za przyjacielem i to chyba najbardziej przykuwa wzrok. Trochę zmarnowany potencjał ze scen w gry w szachy, myślę ze można byłoby wyciągnąć z nich więcej.

Chłopaki chcieli pokazać, że brakuje im Fletch'a i im się to udało.


Cz lut 09, 2023 21:26 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 565
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
klip mi sie podoba, typowe dla Antona takie troche kartonowe na pograniczu kiczu dekoracje, ogolnie bardziej wole czesc "szachowa" na dachu budynku niz cmentarna ale Corbijn raczej nigdy nie byl zbyt subtelny w formie przekazu, czesc cmentarna troche mi przypomina legendarny doskonaly klip do "the perfect drug" Nine Inch Nails (skadinad moja druga milosc muzyczna pod DM)

Dave wyglada swietnie, jakby od paru lat zatrzymal sie na tym samym etapie ale niestety po Martinie widac ze bardzo nadgryzl go zab czasu, tak jak przez lata przy pozostalych kolegach z zespolu Martn wygladal jak chlopiec to teraz widac niestety ze to starszy pan

tak mnie ciekawi czy to krecili w studio czy rzeczywiscie na dachu budynku?


Cz lut 09, 2023 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 14:09 pm
Posty: 372
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Kelvin napisał(a):
klip mi sie podoba, typowe dla Antona takie troche kartonowe na pograniczu kiczu dekoracje, ogolnie bardziej wole czesc "szachowa" na dachu budynku niz cmentarna ale Corbijn raczej nigdy nie byl zbyt subtelny w formie przekazu, czesc cmentarna troche mi przypomina legendarny doskonaly klip do "the perfect drug" Nine Inch Nails (skadinad moja druga milosc muzyczna pod DM)

Dave wyglada swietnie, jakby od paru lat zatrzymal sie na tym samym etapie ale niestety po Martinie widac ze bardzo nadgryzl go zab czasu, tak jak przez lata przy pozostalych kolegach z zespolu Martn wygladal jak chlopiec to teraz widac niestety ze to starszy pan

tak mnie ciekawi czy to krecili w studio czy rzeczywiscie na dachu budynku?


Klip był kręcony na ulicach NY - w sensie widziano tam Dave'a i Martina - więc chyba jednak nie w studio.

A Martin wygląda jak mędrzec i imo pasuje mu ta "stylówa" :)


Cz lut 09, 2023 22:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2105
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Aristide Bruant napisał(a):
dK napisał(a):
nooooo i razem z video to jest to ! dobre kadry swietny grading! Piekny tribiute dla Fletch'a


Nie wiem co to grading ale zgadzam się z resztą!
Jest przekaz odnoście bytności na tym łez padole z nutkami.


Gradacja kolorystyczna w tym wypadku idealne czarno-białe spektrum :)


Cz lut 09, 2023 22:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 7:56 am
Posty: 59
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
martbdg napisał(a):
nie ocenie teledysku bo obejrzalem raz na szybko..ale co mnie rozbawilo. 2 godziny od premiery na yt i oszałamiające 6 tyś wyświetleń ! to pokazuje gdzie dzis jest dm


koło 500 tyś wyświetleń w niecałe 6 godzin.... czy to dużo? na pewno wiecej niż 6k w dwie


Cz lut 09, 2023 22:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Cytuj:
Dave wyglada swietnie, jakby od paru lat zatrzymal sie na tym samym etapie ale niestety po Martinie widac ze bardzo nadgryzl go zab czasu, tak jak przez lata przy pozostalych kolegach z zespolu Martn wygladal jak chlopiec to teraz widac niestety ze to starszy pan


Ja mam odmienne wrażenie, że Dave się strasznie postarzał od ostatniej płyty. Już na tych filmikach z wywiadów widać że się trochę dziadzio zrobił. W sumie jak się tak maluje na potęgę to mógłby sobie i włosy na czarno posiągnąć.
Martin aż tak dziecinnie nie wyglądał, trochę przez te włosy chyba. Ale popatrz na teledysk do Useless - wcale tam nie jak chłopiec.


Pt lut 10, 2023 1:12 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 20:09 pm
Posty: 12
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
martbdg napisał(a):
nie ocenie teledysku bo obejrzalem raz na szybko..ale co mnie rozbawilo. 2 godziny od premiery na yt i oszałamiające 6 tyś wyświetleń ! to pokazuje gdzie dzis jest dm

Już jest 1,2 miliona wyświetleń...myślę że to niezły wynik ..ludzie widzą że oni wrócili


Pt lut 10, 2023 7:34 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Teledysk bardzo dobry i współgrający z tekstem utworu. Sam kawałek zyskuje nieco w słuchawkach, choć muzycznie jest przewidywalny i przeciętny. Na plus dobry wokal Davida, bez jego irytujących manier.


Pt lut 10, 2023 8:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 06, 2006 16:27 pm
Posty: 191
Lokalizacja: -|-
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
dK napisał(a):

Gradacja kolorystyczna w tym wypadku idealne czarno-białe spektrum :)


Podpisuję się pod tym :)
Mi troszkę ziarna brakuje, ale dzięki video odwrócił mi się obraz utworu. Przeklinam wyciek, który usłyszałem.


Pt lut 10, 2023 8:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Teledysk jest dobry, choć mi zabrakło jakiegoś nawiązania do Andyego. Np jakis palec wyłaniający się z grobu?

Ale mi się najbardziej rzuciło w oczy jak Dave mocno się postarzał od ostatniej trasy. Toż to już dziadzio jest. Jakby się nie farbował to by na 7 dych wyglądał przynajmniej.

I w związku z tym wątpliwość-czy on bedzie w stanie pociągnąć trasę? Jeżeli nie będzie w stanie okiełznać swojego scenicznego temperamentu to może być problem.

On raczej wygląda jakby się szykował na wiosenny spacer z wnukami do parku a nie robienie z siebie mieszanki Jaggera z Mercurym podczas światowej trasy co wieczór.

Ciekawe jak to będzie.


Pt lut 10, 2023 9:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Fajnie by było jakby odwiesił kamizelkę do szafy i wyglądał bardziej jak na ostatnich występach z Soulsavers promujących Impostora. Klasa.


Pt lut 10, 2023 9:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 16, 2005 8:38 am
Posty: 260
Lokalizacja: Police of Truth
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Teledysk dla mnie kiczowaty i nijak nie współgra z ciepłym i przyjemnym synthpopowym brzmieniem kawałka. U Bergmana wiało przenikliwym chłodem, ascetyzmem i mroziło krew w żyłach. Dodatkowo gra aktorska chociażby w scenie chodzenia na czworaka na cmentarzu przywodzi na myśl "Pan Hilary szuka okulary" :) . Natomiast sam utwór przyjemny w odsłuchu i ma się poczucie, że to dobrze znane DM z balsamowym dla duszy głosem Dave'a i podbijającą rytm elektroniką.


Pt lut 10, 2023 9:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 19:53 pm
Posty: 342
Lokalizacja: The Boat
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Niesamowicie głęboki muzycznie utwór. Ile tam jest dźwięków!
No ale to czołganie... poczułem lekkie zażenowanie.
Nie wiem czy to miało być jakieś eortyczne nawiązanie ale na cmenatrzu? Nie leżało mi.
Ale DM przyzwyczaił już do dziwnych teledysków. Jedyny, który był mega - ciekawy dla mnie to WRONG.
:8):


Pt lut 10, 2023 9:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2003 12:42 pm
Posty: 412
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Born napisał(a):
Figur prawie nie ubywa. Na koniec nie wiadomo kto przegral, kto wygrał i w jaki sposób.



W ostatniej scenie widać kto przegrywa. Gahanoza przewraca swojego króla, poddaje partię po tym jak chwilę wcześniej leci z szachownicy jego figura. Pomijam już fakt, że mogli się postarać i rozegrać rzeczywistą partię. A tutaj ich gra wygląda tak, jakby nie umieli grać i nie wiedzieli o co w szachach kaman.


Pt lut 10, 2023 10:31 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 7:56 am
Posty: 59
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
klecina napisał(a):
Born napisał(a):
Figur prawie nie ubywa. Na koniec nie wiadomo kto przegral, kto wygrał i w jaki sposób.



W ostatniej scenie widać kto przegrywa. Gahanoza przewraca swojego króla, poddaje partię po tym jak chwilę wcześniej leci z szachownicy jego figura. Pomijam już fakt, że mogli się postarać i rozegrać rzeczywistą partię. A tutaj ich gra wygląda tak, jakby nie umieli grać i nie wiedzieli o co w szachach kaman.


to w sumie jak w życiu


Pt lut 10, 2023 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 9:24 am
Posty: 806
Lokalizacja: KRK
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Utwór na bardzo dobrze - dla mnie najlepszy singiel od czasu MArtyra
Sam klip na ocenę dobrą
Bardzo smutny (choć dobry)wydźwięk całości , jak na memento mori przystało...

Witam po latach :nlmda:


Pt lut 10, 2023 11:54 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 20:09 pm
Posty: 12
 
Post Re: Teledysk Ghosts Again
Za mało tego czołgania Dave'a w teledysku...jak to zobaczyłem dostałem niezłej beki ...cały teledysk się powinien na tym opierac, Dave by się czołgał a w tle gdzieś tam Martin z gitarą...


Pt lut 10, 2023 16:19 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Sanctified i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team