Depeche Mode - Zobacz wątek - SanRemo festival
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
SanRemo festival 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: SanRemo festival
O to to. OktoberFest też ma dobry potencjał :P Jakoś U2 czy Petra Gabriela na takich wydarzeniach nie widać. No ale cóż: "pecunia non olet".


Pn lut 13, 2023 9:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 16, 2005 8:38 am
Posty: 260
Lokalizacja: Police of Truth
 
Post Re: SanRemo festival
CureMar napisał(a):
O to to. OktoberFest też ma dobry potencjał :P Jakoś U2 czy Petra Gabriela na takich wydarzeniach nie widać. No ale cóż: "pecunia non olet".

Jakoś tak (sam nie wiem jak :) i U2 w 2000 r. i Peter Gabriel w 1983 czy w 2003 są widziani w tym samym San Remo !!! Youtube się kłania :) .Ale już chyba Metallica, Morbid Angel czy Kreator tam jednak nie byli :) .


Pn lut 13, 2023 9:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SanRemo festival
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=tyqnOSh0-qk to musza być sobowtóry

u2 to nawet na dworcu potrafia zagrać :D

chmurek napisał(a):
krzysiek napisał(a):
Poza tym nazywanie najbardziej klasycznego włoskiego festiwalu 60milionowego kraju i co za tym idzie ogromnego rynku "czymś takim" to trochę przesada.


38 mln Polakow to tez ogromny rynek , powaznie chcialbys zobaczyc DM w Operze Lesnej w Sopocie jako gwiazde wieczoru promoujaca swoj nowy krazek przed takimi wykonawcami jak Cleo , Roksana Wegiel czy inne Milano ? :evil:



No pewnie, mam blisko.

Poza tym, Ty chyba za bardzo ich demonizujesz.

A na Festiwalu w Sopocie w Operze leśnej grali m.inn Erasure, Alison Moyet, OMD, Jimmy Sommerville Whitney Houston czy Scorpions. inna sprawa że Festival w Sopocie nie ma takiej renomy jak San Remo.

W samej Operze Leśnej już poza festivalem występowali m.inn Kraftwerk czy Elton John, niedawno był Robert Plant.

Godna miejscówka.


Pn lut 13, 2023 9:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: SanRemo festival
O'mbre napisał(a):
A kto oglądał San Remo 1990 !? https://youtu.be/WWJR9cmIjZM
PS Dla wszystkich malkontentów i kombatantów ten wczorajszy wykon to był ukłon DM w ich stronę by utwierdzić ich że taki gówniany kawałek jak Ghost Again nadaje się tylko na kwintensencje popeliny made in italo disco. Bo zakładam, że ci starzy old schoolowi wyjadacze już nie pamiętają San Remo z Violator :) .

No i fajnie, tylko ciekawe, dlaczego wówczas poszło pełnym playbackiem, kiedy Dave miał głos jak dzwon, ale to pewnie "przywilej" tego typu rewii :mrgreen:
Niemniej występ tegoroczny in plus.


Pn lut 13, 2023 11:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: SanRemo festival
krzysiek napisał(a):

No pewnie, mam blisko.

Poza tym, Ty chyba za bardzo ich demonizujesz.

A na Festiwalu w Sopocie w Operze leśnej grali m.inn Erasure, Alison Moyet, OMD, Jimmy Sommerville Whitney Houston czy Scorpions. inna sprawa że Festival w Sopocie nie ma takiej renomy jak San Remo.

W samej Operze Leśnej już poza festivalem występowali m.inn Kraftwerk czy Elton John, niedawno był Robert Plant.

Godna miejscówka.

Przede wszystkim nie ma obecnie takiej renomy jak kiedyś, kiedy te gwiazdy jak Erasure, Alison, OMD czy Jimmy były zapraszane.
Te wszystkie telewizyjnie podzielone spędy rodzimych pseudo gwiazdek rozmieniły Operę Leśną na drobne.


Pn lut 13, 2023 11:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: SanRemo festival
O'mbre napisał(a):
CureMar napisał(a):
O to to. OktoberFest też ma dobry potencjał :P Jakoś U2 czy Petra Gabriela na takich wydarzeniach nie widać. No ale cóż: "pecunia non olet".

Jakoś tak (sam nie wiem jak :) i U2 w 2000 r. i Peter Gabriel w 1983 czy w 2003 są widziani w tym samym San Remo !!! Youtube się kłania :)
Bardziej chodziło o ten rok, bo wszyscy wymienieni dość blisko siebie wydają nowy album i są mniej więcej na tym samym etapie promocji. O ile w ogóle jej potrzebują - wg mnie nie.


Pn lut 13, 2023 15:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 16, 2005 8:38 am
Posty: 260
Lokalizacja: Police of Truth
 
Post Re: SanRemo festival
DeMo70 napisał(a):
No i fajnie, tylko ciekawe, dlaczego wówczas poszło pełnym playbackiem, kiedy Dave miał głos jak dzwon, ale to pewnie "przywilej" tego typu rewii :mrgreen:
Niemniej występ tegoroczny in plus.

Bo zapewne takie były wymogi transmisji TV plus brak czasu na rozstawianie i dostrajanie sprzętu każdej kapeli. Swego czasu Kazik Staszewski żeby zachować twarz u fanów i nie placić drakońskich kar czyli zachować szmalec :) podczas występu na Sopot Festiwal śpiewał ostentacyjnie do suszarki :) .


Pn lut 13, 2023 16:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 16, 2005 8:38 am
Posty: 260
Lokalizacja: Police of Truth
 
Post Re: SanRemo festival
CureMar napisał(a):
Bardziej chodziło o ten rok, bo wszyscy wymienieni dość blisko siebie wydają nowy album i są mniej więcej na tym samym etapie promocji. O ile w ogóle jej potrzebują - wg mnie nie.

Najwyraźniej kapituła tegorocznego festiwalu wybrała DM jako zwycięzów przedbiegów o gwiazdę San Remo ! :)


Pn lut 13, 2023 16:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: SanRemo festival
krzysiek napisał(a):

super wypadli, Dave bardzo dobrze na wokalu.

Pogłos na Personalu rewelacja, bardzo często mnie irytuje ta suchość na wokalu na ich koncertach, z pogłosem zupełnie inne wrażenie.


Przesłuchałem kilka razy i zgadzam się, wokal prowadzony spokojnie, bez tej koncertowej maniery przesteru, w Personalu podobnie, jak tak będzie podczas nadchodzącej trasy, to będzie gitarrra.
PS. Może śpiewanko z Soulsavers czegoś Dave'a nauczyło.....oby.


Pn lut 13, 2023 18:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: SanRemo festival
DeMo70 napisał(a):
krzysiek napisał(a):

super wypadli, Dave bardzo dobrze na wokalu.

Pogłos na Personalu rewelacja, bardzo często mnie irytuje ta suchość na wokalu na ich koncertach, z pogłosem zupełnie inne wrażenie.


Przesłuchałem kilka razy i zgadzam się, wokal prowadzony spokojnie, bez tej koncertowej maniery przesteru, w Personalu podobnie, jak tak będzie podczas nadchodzącej trasy, to będzie gitarrra.
PS. Może śpiewanko z Soulsavers czegoś Dave'a nauczyło.....oby.


tez sie zgadzam wokal bardzo "wyciszony" i stonowany jak na Dave'a, bez tego jego charakterystycznego wycia jak na koncertach :wink:

a swoja droga to jestem ciekawy czy jakby Sopot odbywal sie w lutym to czy rzeczywiscie wystep DM to taka totalna abstrakcja? No przeciez z krajow Europy wschodniej tylko u nas regularnie graja a ostatnio to nawet po kilka koncertow, rynek to rynek ja bym sie wcale nie smial, 38 milionow to 38 milionow (jedyna kwestia to rekonesans odnosnie kanalu bo inaczej powtorzyl by sie klops jak ze Stingiem albo z Mel C :D )


Pn lut 13, 2023 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: SanRemo festival
CureMar napisał(a):
Naprawdę nie rozumiem, do czego zespołowi klasy DM potrzebny jest występ na takim "evencie".

Średnio 15 milionów widzów, więc całkiem niezły ten "event"
Lepszą oglądalność mieliby tylko na występie podczas finału Super Bowl, ale w tym roku wygryzła ich Rihanna :D


Pt lut 17, 2023 20:01 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team