Depeche Mode - Zobacz wątek - SanRemo festival
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  NastÄ™pna strona
SanRemo festival 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N paź 23, 2022 10:18 am
Posty: 17
 
Post Re: SanRemo festival
Naprawdę super wypadli. Wg mnie GHOSTS AGAIN naprawdę dobrze wypada na żywo. A już myślałem że po przesłuchaniu wersji studyjnej będzie gorzej ale jest nieźle. :fletch:


N lut 12, 2023 9:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 16, 2005 8:38 am
Posty: 260
Lokalizacja: Police of Truth
 
Post Re: SanRemo festival
A kto oglądał San Remo 1990 !? https://youtu.be/WWJR9cmIjZM
PS Dla wszystkich malkontentów i kombatantów ten wczorajszy wykon to był ukłon DM w ich stronę by utwierdzić ich że taki gówniany kawałek jak Ghost Again nadaje się tylko na kwintensencje popeliny made in italo disco. Bo zakładam, że ci starzy old schoolowi wyjadacze już nie pamiętają San Remo z Violator :) .


N lut 12, 2023 10:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: SanRemo festival
Widziałem, pół playback to oznacza że śpiewali "na żywo" jak to tak rozumiem i było słychać zresztą

Ale ze strony RAI_1 nie da sie ściągnąć a z YT materiały pousuwali

Ma ktoÅ› oficjalne video bo tylko to jest dobrze nagrane ?


Ostatnio edytowano N lut 12, 2023 11:08 am przez BABYLON, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



N lut 12, 2023 10:47 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SanRemo festival
https://www.raiplay.it/video/2023/02/Sa ... edFAhSHnzk

super wypadli, Dave bardzo dobrze na wokalu.

Pogłos na Personalu rewelacja, bardzo często mnie irytuje ta suchość na wokalu na ich koncertach, z pogłosem zupełnie inne wrażenie.

Więcor napisał(a):
Ja bie dawno takiego dramatu nie widziałem. Ghosts z półplaybacku kompletnie w z tyłu ciała z tyłu ciała znaczy w d..u...pie.. :D Jednak cenzura działa. . Ten numer nawet na live sie nie nadaje. Wstyd mi za tych co z Basildon. NOwa Meta więcej ciar u mnie wzbudza.



Przecież doskonale wiesz że oni tego w takiej aranżacji nie będą grali live.To była muzyka z plabacku żywcem wzięta z wersji singlowej-nawet nie znamy w sumie wersji ostatecznej bo singlówki często są mocno poskracane dla radia.

Może będzie powód do krytyki ale poczekaj jeszcze.


N lut 12, 2023 10:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 7:56 am
Posty: 59
 
Post Re: SanRemo festival
Delta Machine napisał(a):
CureMar napisał(a):
Naprawdę nie rozumiem, do czego zespołowi klasy DM potrzebny jest występ na takim "evencie".


Tu chodziło już tylko o komercje, sam miałem ubaw jak się dowiedziałem że zagrają na festiwalu typu eurowizja. Ale to gówno ma wielką oglądalność i o to tu chodziło.


ale w latach 80tych czy 90tych też tam sie pojawiali...


N lut 12, 2023 15:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: SanRemo festival
CureMar napisał(a):
Naprawdę nie rozumiem, do czego zespołowi klasy DM potrzebny jest występ na takim "evencie".


To prawie jakby wystÄ…pili w Jaka to melodia.
Tak pamiętam ten poprzedni występ na San Remo i mega żenujący wywiad na scenie z pytaniem do Martina, "A ty jesteś dziewczynka, czy chłopak?".
To niestety może być przyczynek, do tego by teoria o odcinaniu kuponów się wzmocniła.
Trudno inaczej wytłumaczyć wybór tej sceny na debiut dla Memento Mori - no chyba że myślą o artystycznym sepuku na koniec kariery.


N lut 12, 2023 16:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: SanRemo festival
Dzis dowiedzialem sie od znajomego o tym występku DM , sepuku to (chyba) dobre okreslenie :lol:


N lut 12, 2023 16:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: SanRemo festival



N lut 12, 2023 17:29 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: SanRemo festival
krzysiek napisał(a):
https://www.raiplay.it/video/2023/02/Sanremo-2023-serata-finale-Depeche-Mode-in-anteprima-mondiale-con-il-nuovo-singolo-b42d554a-34a3-4fe0-9974-7b4989295033.html?wt_mc=2.www.fb.raiplay_dati.&fbclid=IwAR12g7UGcSVOAWDEqdmsTaXX9WihD2Axpa1t3L64qGxymynhsedFAhSHnzk

super wypadli, Dave bardzo dobrze na wokalu.

Pogłos na Personalu rewelacja, bardzo często mnie irytuje ta suchość na wokalu na ich koncertach, z pogłosem zupełnie inne wrażenie.

Więcor napisał(a):
Ja bie dawno takiego dramatu nie widziałem. Ghosts z półplaybacku kompletnie w z tyłu ciała z tyłu ciała znaczy w d..u...pie.. :D Jednak cenzura działa. . Ten numer nawet na live sie nie nadaje. Wstyd mi za tych co z Basildon. NOwa Meta więcej ciar u mnie wzbudza.



Przecież doskonale wiesz że oni tego w takiej aranżacji nie będą grali live.To była muzyka z plabacku żywcem wzięta z wersji singlowej-nawet nie znamy w sumie wersji ostatecznej bo singlówki często są mocno poskracane dla radia.

Może będzie powód do krytyki ale poczekaj jeszcze.


Tak wiem, pospieszyłem się z tym "live". Czekam więc grzecznie na prawdziwe live.


N lut 12, 2023 18:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: SanRemo festival
krzysiek napisał(a):
super wypadli, Dave bardzo dobrze na wokalu.


Jak to jest bardzo dobrze to jak będzie bardzo źle? Przez większość GA wyraźne problemy. Występ na festiwalu i już coś takiego to na trasie może być fatalnie. Naprawdę niewiele trzeba fanom do zadowolenia. Albo to ja jestem taki wymagający.


N lut 12, 2023 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: SanRemo festival
Nie jestes . To show otarlo sie o kicz , oczami wyobrazni widzialem ich na Festiwalu w Sopocie ...Naprawde nietrafiona decyzja z wyborem imprezy . Szczerze to do tej pory zastanawiam sie o co k...chodzi ? :lol:


N lut 12, 2023 20:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SanRemo festival
A to też się otarło o kicz?

https://www.youtube.com/watch?v=WWJR9cmIjZM

Teraz Daveowi się chciało chociaż na żywo zaśpiewać.I trochę się poruszać.
Nie wiem czego oczekujecie od takich promocyjnych występów.

FM a co było nie tak?


N lut 12, 2023 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: SanRemo festival
Krzysku - w tamtym czasie mozna by to uznac za promocje i wyjscie szerzej w publicznosc .Dzis ? no sorry , zespol z taka renoma na czyms takim ? Wybacz jestem na nie :evil:


N lut 12, 2023 21:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 23, 2007 7:56 am
Posty: 59
 
Post Re: SanRemo festival
https://www.youtube.com/watch?v=N7fqelCXflg a to też cacy... czy obciach?


N lut 12, 2023 21:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: SanRemo festival
Tak jak GA uważam za raczej słabszy kawałek to wersja z SanRemo się nawet broni. Mniej elektro-brudu i od razu brzmi to lepiej.


N lut 12, 2023 21:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SanRemo festival
chmurek napisał(a):
Krzysku - w tamtym czasie mozna by to uznac za promocje i wyjscie szerzej w publicznosc .Dzis ? no sorry , zespol z taka renoma na czyms takim ? Wybacz jestem na nie :evil:


No błagam, przecież oni byli wtedy na totalnym topie. ETS królował na listach przebojów na całym świecie, chwile wcześniej rozwalili system z PJ, teledyski grzała niesamowice wtedy popularna MTV.

Poza tym nazywanie najbardziej klasycznego włoskiego festiwalu 60milionowego kraju i co za tym idzie ogromnego rynku "czymś takim" to trochę przesada.


N lut 12, 2023 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: SanRemo festival
Oglądalność wczoraj na poziomie 15mln, Włochy są specyficznym krajem. Nawet poważne audycje w tv wyglądają jak festyn disco polo (studia Serie A z Rai Uno pozdrawiają :D )


N lut 12, 2023 22:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: SanRemo festival
ZYGA napisał(a):
(studia Serie A z Rai Uno pozdrawiajÄ… :D )


jestem fanem pilki wiec sledze m.in dokonania naszych orlow w Serie A i rzucajac okiem czasem na studia sportowe zawsze mnie fascynowalo skad oni biora w tej wloskiej telewizji te wszystkie mega-wydekoltowane paniusie? jak sie ma to do rzetelnej publicystyki sportowej hehe

a zeby nie bylo ze offtop to wracajac do sanremo - dziwia mnie zarzuty niektorych ze DM sie lajdaczy na jakichs tam wystepach pokroju eurowizji - ano odpowiedz na to jest bardzo prosta - akurat teraz jest intensywny okres promocyjny przed trasa i wydaniem albumu, panowie co rusz bede wystepowac w roznych telewizyjnych show w calej europie i w Stanach, nie sa to programy ktore normalnie bysmy ogladali ale celem tych wystepow jest dotarcie do jak najwiekszej liczby odbiorcow na zasadzie: this is Depeche Mode, we are back, przeciez umowmy sie ze albumy nie kupuja tylko zagorzali fani jak my


N lut 12, 2023 22:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: SanRemo festival
[quote="krzysiek"]A to też się otarło o kicz?

https://www.youtube.com/watch?v=WWJR9cmIjZM

"Enjoy .... the silence" ,ech :lol: te kropeczki kiczowate


Pn lut 13, 2023 6:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: SanRemo festival
krzysiek napisał(a):
Poza tym nazywanie najbardziej klasycznego włoskiego festiwalu 60milionowego kraju i co za tym idzie ogromnego rynku "czymś takim" to trochę przesada.


38 mln Polakow to tez ogromny rynek , powaznie chcialbys zobaczyc DM w Operze Lesnej w Sopocie jako gwiazde wieczoru promoujaca swoj nowy krazek przed takimi wykonawcami jak Cleo , Roksana Wegiel czy inne Milano ? :evil:


Pn lut 13, 2023 7:08 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team