Depeche Mode - Zobacz wątek - Wykidajło
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 6 ] 
WykidajÅ‚o 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post WykidajÅ‚o
No nie :x znowu zauważyłem tego wielkiego Pana obok Martina i Dava. Bardzo niemiły, arogancki gość. Ledwo się rusza, a jak się pojawia to wprowadza jakąś nerwowa atmosferę krzyczy, wielokrotnie chłopaki z zespołu chcą podejść i podpisać płyty tylko ten uniemożliwia, a jak już podpisują to gada jakieś głupoty - one each one each, próbując być ważnym A ubiera się i wygląda jak... teraz zauważyłem kurtkę w której był w 2017, nie wiem mógłby ktoś z nim może porozmawiać, co za typ. Pamiętam jak mi Andy podpisywał płytę to wrzeszczał no fot no foto jakbyśmy nie wiem co mieli jeszcze zrobić. Dave i Martin fajnie ubrani elegancko wyglądają a ten jak się wywlecze to się słabo robi.


N lut 19, 2023 21:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: WykidajÅ‚o
Uspokój się, zaraz z nim porozmawiam!


N lut 19, 2023 22:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: WykidajÅ‚o
Dziękuję Ci. Tylko nie krzycz na niego za bardzo :D


Pn lut 20, 2023 17:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: WykidajÅ‚o
Czy masz na mysli Kesslera? ON MAM WRAZENIE, MA PROBLEM Z NARKOTYKAMI, albo jakby był na jakims głodzie. Czy on miał kiedys jaka żone? Kogos na stałe? Moze mu milosci brakuje!
Jsli chodzi o Kesslera, to jakis chłopak opisywał jak był na koncercie Stelly Rose i Kessler do niego podszedł jak wyszli z windy-bo chyba miał szczescie przjechac sie winda z Davem i NIESZCZESCIE Z kESSLEREM. To gdy podszeszli, do Dave czy zrobi sobie z nimi zdjecie, to Kessler a Kim ty własciwie chłopie jestes? Czy Kessler ma zone? Dzieci? Ktos cos ze wzwykłej ciekawosci-wyglada na człowieka, ktory cały czas zyje zespołęm!


Cz lut 23, 2023 20:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 15:45 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Chorzow
 
Post Re: WykidajÅ‚o
Słyszałem, (o zgrozo!) że nie ma żony. I ze nie śpi nocami tylko się poci i płacze.
Z narkotykami też może ma problem, wiec może jeśli umiesz mu dostarczyć, to pewnie będzie wdzięczny.
Do tego te windy...
Masakra.

Po co ja wchodzÄ™ na te forum wieczorami...


Cz lut 23, 2023 20:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 111
 
Post Re: WykidajÅ‚o
To nie Kessler, tylko ochroniarz Martina, Dave ma innego ochraniarza z tego co widziałem i znacznie kulturalniejszy jest w sposobie bycia. A co do Kesslera to też słyszałem, że nie jest to za sympatyczny i uprzejmy pan. Ja zawsze jak o nim słyszę to przypomina mi się jego brawurowy występ z 101( sto jedynki ), w którym już dobrze drinknięty, z wielką euforią i z głupkowatym uśmieszkiem liczy zespołowe pieniądze.


Pt lut 24, 2023 22:00 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 6 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team