Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Memento Mori - kolejne single 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Przerażające jest to że z 90% remiksów jakie wydają w ostatnich latach nie jest o tyle co słaba co wręcz niesłuchalna.
Spory zawód bo tym razem nic dla mnie, nawet nie dałem rady tego dziadostwa wysłuchać do końca.

Co do teledysku BFD to chyba to samo co przy MFS-ciężko to nazwać teledyskiem, to raczej wideo powstałe jako wizualizacja koncertowa. I jako taka jest całkiem ok. Jako teledysk-no dla mnie to nie jest teledysk.

Dla mnie większym zawodem jest to że nie podrasowali tego jakoś względem albumu.


Pt lut 09, 2024 14:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Remixy bardziej niż słabe. Lista płac wskazuje, że wypadłem z obiegu, w sensie - jestem już dziadersem.


Pt lut 09, 2024 21:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Szczera prawda. Ja chyba też jestem dziaders. Żenada na całego. Po co coś takiego wydawać, nawet cyfrowo. Brak singli CD od DM - to jest prawdziwe dziaderstwo. Dobrze że choć PSB są klasycznie dobrzy, w tym względzie. Są single CD z nowymi piosenkami ze stron b.


So lut 10, 2024 15:41 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 20:03 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Remixów z singli nie da się słuchać od ponad 20 lat. Bezmyślne łup łup.


N lut 11, 2024 15:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
agatecznik napisał(a):
A ja pójdę tutaj pod prąd i powiem, że dla mnie teledysk nienajgorszy. Owszem, jest minimalistyczny, ale dla mnie OK.

W teledyskach tej płyty podoba mi podobieństwo do teledysków z SOTU, gdzie zespół pojawiał się ewentualnie w pojedynczych ujęciach na cały teledysk. Nadawało to ciekawy klimat. Ja bardzo lubię teledyski do Wrong i Peace a teledysk do Before We Drown odrobinę mi je przypomina:)


To ja odwrotnie, teledyski do SOTU, jak i całe SOTU uważam za wielki zgrzyt (no, jeszcze może Wrong się broni, jako teledysk).
Ale Rumunia z Bułgarią już mnie odrzuca w całym tym przekroju. Bałkany stanowczo bardziej pod Bregowica wizualnie pasują. Coś, jakby chłopów chińskich pokazali w teledysku DM.


N lut 11, 2024 18:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Ogólnie nędza.
Można by zadać zasadne pytanie -to po się trzymać tego szyldu DM?
Ale pewnie większości z Was dolega to co mnie -no trzyma nas. Człowiek ma to w krwioobiegu z tętnem 101 i co poradzić (?)
:? :)


Pn lut 12, 2024 10:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
anton76 napisał(a):
Remixów z singli nie da się słuchać od ponad 20 lat. Bezmyślne łup łup.


ale nawet łup łup może być dobre, ja naprawdę lubię WT Averego czy MFS Brejchy. Nie są to jakieś arcydzieła, ale mi się przyjemnie tego słucha np w samochodzie. MFS Long Island też całkiem poprawne.

A tu lipa na całego.

Szkoda że nie potrafią się dogadać np z Alanem, nie ma go w zespole ale jego duch zawsze będzie się nad DM unosił, coś by się stało gdyby dali mu do zremiksowania każdy swój singiel?

Poniżej pewnego poziomu by nie zszedł, a każdy Alan Wilder Mix cieszyłby się na pewno sporym zainteresowaniem fanów.


Pn lut 12, 2024 15:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
W dużej mierze zgadzam się z tym co napisał Anton. Kiedyś/dawniej remiksy znacznie bardziej rezonowały ze stylem i klimatem Depeche Mode. Choćby remiksy na singlach z okresu MFTM, Violator czy SOFAD. O singlach o których mogę powiedzieć, że wypada mieć, albo przynajmniej warto mieć na LP czy CD to single od pierwszego do wszystkich z Songs. Z Ultry i z Excitera są jeszcze do zaakceptowania. No i jeszcze z PTA, ale tylko te co mają B-sidy. Kiedyś mieliśmy wersje singlową, B-side, wersje Extended czy inną rozszerzoną i wersję koncertową innej kompozycji. Na tym polegał klimat i urok singli Depeche Mode. Kupienie singla to było prawie jak kupienie albumu. Z tym, że w tym wypadku "prawie" robi bardzo małą różnicę. Teraz już tego nie ma. Single od czasu PTA do teraz są już bardziej ciekawostką i bardziej dla tych co uważają, że wypada mieć wszystko co oficjalne i ma napis "Depeche Mode". Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie współczesne remiksy są do bani czy słabe bo zdarzają się całkiem intrygujące. Ale to zdecydowanie za mało bym przynajmniej ja zainwestował w LP czy CD konkretnego singla. Wolę już wydać pieniądze na jakiś dla mnie interesujący album z gatunku oficjalnie określanego jako rock progresywny/art rock i rock psychodeliczny. Albo na jakąś płytę Jazzową czy w Score z jakiegoś filmu. Single dla mnie na poważnie istnieją już tylko od czasu Speak And Spell do Songs Of Faith And Devotion. Oraz poszczególne od Ultry do PTA, ale tylko te, które mają B-sidy. Kolejne single już dla mnie mogą nie istnieć. Chyba, że w magiczny sposób dalsze single będą jak dawne single. :roll:


Pn lut 12, 2024 17:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
z peter_dm » Pn lut 12, 2024 18:25 pm

Ale to zdecydowanie za mało bym przynajmniej ja zainwestował w LP czy CD konkretnego singla.


Pod warunkiem, że byłoby w co zainwestować. Koszmarnych "pseudo" wydań białych, które rzekomo miały być limitowane nawet nie skomentuję, w kategoriach oficjalnych wydawnictw, bo już wiele bootlegów lepiej wygląda. Jakże inne jest (przynajmniej czasami) podejście OMD (Kleptocracy wychodzi na 12, 7 i jako cd ze stroną B - choć to tylko cover), czy pet shop boys (Ep-ki). Trudno przy tym komentować podejście DM (choć czuję, że ukaże się odrębna płyta z remixami - to zawsze powód do zarobienia "paru złotych"). Dlatego podtrzymuję stanowisko, że z ostatniej płyty żaden singiel się nie ukazał, jedynie można mówić o promowanych utworach.


Wt lut 13, 2024 15:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
anton76 napisał(a):
Remixów z singli nie da się słuchać od ponad 20 lat. Bezmyślne łup łup.

Nie przesadzajmy. Taki Poison Heart (Tripped Mix) to moim zdaniem pierwsza 20 najlepszych remixów w dyskografii zespołu.


Śr lut 14, 2024 17:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 20:03 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Wyjątek potwierdza regułę :(


Śr lut 14, 2024 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
O tym właśnie piszę. Zawartość ma bardzo kluczowe znaczenie. Już lepsze byłoby podejście gdyby zespół tworzył single w wersjach klasycznych jak dawniej oraz wersje ze współczesnymi remiksami. Czy nawet singiel z wersją singlową, dwoma przeciętnymi remiksami i wersja koncertową innego numeru. To już bardziej przekonuje. Niż to co obecnie oczywiście.


Cz lut 15, 2024 22:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 617
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Kolejny singiel nowych czasów na horyzoncie:

People Are Good - Remixes by Alessandro Cortini, Ludwig A.F., SiGNL, Obskür and Indira Paganotto.
All remixes are out this Friday, 05 April 2024.


Śr kwi 03, 2024 15:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 06, 2008 18:20 pm
Posty: 170
Lokalizacja: US101
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
memphissto napisał(a):
Kolejny singiel nowych czasów na horyzoncie:

People Are Good - Remixes by Alessandro Cortini, Ludwig A.F., SiGNL, Obskür and Indira Paganotto.
All remixes are out this Friday, 05 April 2024.


Indira Paganotto <3 Tym remiksem się jaram. O ile wybór Brejchy czy Anny mnie zaskoczył, to Indira to petarda! Ciekawe skąd to zainteresowanie DM gwiazdami techno i czy kiedykolwiek zaproszą do współpracy np. Amelie Lens czy Charlotte de Witte


Cz kwi 04, 2024 8:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single












Pt kwi 05, 2024 5:04 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Za miesiąc ostatni "singiel" na dwunastce: https://mutebank.co.uk/products/depeche ... s-12-vinyl

Drugi remix Indiry Paganotto, którego nie ma w digitalu. Ciekawe, że załapały się oba remixy Cortiniego, które - mimo tego że bardzo fajne - nie są w żaden sposób klubowe.


Pt kwi 05, 2024 6:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3044
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Jestem na nie zarówno co do remixów jak i klipu.


Pt kwi 05, 2024 7:10 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
remixow jeszcze nie sluchalem i biorac pod uwage ostatnie wydawnictwa wcale sie do tego nie pale a teledysk jest ok

czyzby dzisiaj live? kurde sobie wybrali termin promocji - dwa koncerty do konca trasy :-?


Pt kwi 05, 2024 7:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Nie dałem rady ustać przy tym … teledysku. Nie mogę wyklikać czegoś na plus…


Pt kwi 05, 2024 8:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 19:14 pm
Posty: 260
Lokalizacja: Phoenix
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Niepotrzebny ten singiel wg. mnie. To pewnie bedzie ostatni singiel zespolu i wolalbym aby byl nim Before We Drown czyli cos godnego zakonczenia kariery.


Pt kwi 05, 2024 10:11 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team