Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Memento Mori - kolejne single 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Klip Vince'a też oryginalnością i złożonością nie grzeszy. Ot ujęcia starszego pana w czerni i bieli.


So wrz 23, 2023 21:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 113
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
boshek napisał(a):
krzysiek napisał(a):
Co za lenie śmierdzące. Obejrzałem tego gniota tylko do końca aby sprawdzić czy gdzieś choć na sekundę dwie się nie pojawią.

Ten klip w pewnym sensie oddaje klimat utworu. Z jednej strony nieco tajemniczy, ale tak naprawdę prosty jak budowa cepa. W telegraficznym skrócie - przechadzki baby z wąsem w b&w. No przeoryginalnie. Vince ze swoimi Lamentami bije klip DM na głowę.


Klip zdecydowanie najgorszy w karierze Depeche mode poza oczywiście niezłą piosenką.


So wrz 23, 2023 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1263
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
FM napisał(a):
Klip Vince'a też oryginalnością i złożonością nie grzeszy. Ot ujęcia starszego pana w czerni i bieli.

Zapomniałeś o zabawach światłem, które świetnie oddają upływajacy czas. Poza tym, twarz Vince'a jest bardzo plastyczna, co twórcy klipu wykorzystali na maksa. W klipie DM nie ma kompletnie NIC. Ot, kobieta przebrana za chłopa, która na finał zdejmuje kapelusz i wąsa. Wspaniały żart ze strony zespołu.


N wrz 24, 2023 8:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 108
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Wszechobecny, pogłębiający się DMinimalizm:
- promocyjny
- wydawniczy
- w utworach z MM
- i, w końcu, w klipach
To dla mnie jasne potwierdzenie, że tym panom już nic się nie chce, poza graniem na scenie oklepanych kawałków.
Ale wybór kawałka na teledysk, jak dla mnie ok - jeden z moich ulubionych na MM.


N wrz 24, 2023 16:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Straszny szajs ten klip.
Wielki plot twist na końcu - baba z wąsami.
Ale jest czarno-biało wiec plus 50 do artyzmu ;/
Ale w komentarzach na YT się wszyscy mało nie posikają od tych spazmów zachwytu.
Więc po co się starać. Wcale się im nie dziwię.

A poprzedni tak chwaliłem ;/


Wt wrz 26, 2023 15:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3046
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Ja już dawno przestałem patrzeć na komentarze pod muzycznymi filmikami. Wynikałoby z nich, że na świecie nie ma złej muzyki. Słodycz aż do odruchu wymiotnego.


Wt wrz 26, 2023 18:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Podobnoż w piątek MFS na singlu w digitalu. Italiańcy piszo.

https://www.iwebradio.fm/depeche-mode-t ... -stranger/


Śr wrz 27, 2023 21:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single


Cz wrz 28, 2023 17:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Bardzo dobre.
Ale ten numer ma potencjał ogromny i w sumie nie dziwi że da się z niego sporo wyciągnąć.
Liczę na jakieś dobre remiksy gdzie będzie więcej muzyki a mnie kakofonii jak w wersji albumowej.

A ostatnio jest na czym zawiesić ucho, chyba tu jeszcze tego nie pisałem ale Wagiing Tounge wersję Kid Moxie uwielbiam wręcz, niby remiks a dla mnie jak inna wersja utworu po prostu, bardzo tez mi przypasił Daniel Avery-świetny np do samochodu.


Reszta szrot ale dwa dobre remiksy z paczki biorę w ciemno w przypadku każdego singla.

I oby tak samo było teraz.


Pt wrz 29, 2023 11:32 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
czapelka napisał(a):
Podobnoż w piątek MFS na singlu w digitalu. Italiańcy piszo.

https://www.iwebradio.fm/depeche-mode-t ... -stranger/


chvba nic takiego nie mialo miejsca ,zreszta w przypadku MM nic nie jest normalne


So wrz 30, 2023 19:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Po prawie miesiącu obsuwy (od plotek) w piątek ma się paczka pojawić:

"Announcing the remixes for “My Favourite Stranger” by Boris Brejcha, Ela Minus, Long Island Sound, Sunken Cages and Al Wootton. All remixes are out this Friday, October 20th."

https://www.facebook.com/depechemode/po ... m1T7k3nWBl


Wt paź 17, 2023 9:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Nie ma fizycznego singla = nie ma singla w ogóle . Dla mnie z Memonto Mori jak dotąd DM nie wydało ani jednego singla. OK, były utwory promujące album i składanki remixów. Ale nie single.


Wt paź 17, 2023 20:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 11, 2010 11:29 am
Posty: 241
Lokalizacja: Kielce
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Myślę, że single póki co wyszły 3
I trzeba się tego trzymać.
I one wyjdą na singlach i maxisinglach w przyszłym roku


Śr paź 18, 2023 2:10 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Najgorsze, że oficjalna nie pomaga nic a nic.

https://archives.depechemode.com/discography/singles/

Jako trzeci singiel jest tam wskazany Speak To Me, do którego wyszedł jeden remix w dwóch wersjach (które jednak nie są wylistowane). Pytanie czy po pojawieniu się paczki z My Favourite Stranger onże właśnie przejmie miano trzeciego tam singla, czy ostanie się czwartym. No i jak słusznie prawi @persy - gdzie fizyczne? Nawet pojąłbym brak CD-ków, ale winylki by im przecież zlazły. Chyba że faktycznie chcą je zebrać w boxie w przyszłym roku, wtedy wydawanie ich teraz byłoby kolanostrzelne.


Śr paź 18, 2023 11:08 am Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 16, 2013 21:03 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Płyta jest tak słaba ze "sukcesem" są te wydane dwa single.


Śr paź 18, 2023 12:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 617
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Wobec braku fizycznych nośników traktowałbym jako single te tytuły, do których powstał teledysk + paczka remixów. Czyli idąc tym torem My Favourite Stranger byłby trzecim singlem po Ghosts Again i Wagging Tongue.
Remixy My Cosmos is Mine i Speak to Me to jak dla mnie tylko takie pojedyncze sieciowe wrzutki.


Śr paź 18, 2023 12:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3688
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Czasy się zmieniają niestety i mało kto wydaje single w formie fizycznej.

Nie ma co się obrażać na rzeczywistość, GA, WT i MFS są niewątpliwie singlami.

I pewnie tak jak pisze yarecki wyjdą w komplecie za jakiś czas podobnie jak single z innych płyt w boxie.

Zastanawia mnie bardziej co z utworami które na płytę nie weszły a które są nagrane.

Dla mnie są 3 realne warianty.

Albo wyjdą jako dodatek do fizycznego wydania singli, albo jako bonus do reedycji albumu, a być może będą użyte przy promocji składanki The Singles 2001-2024(albo dalej) bo wydanie takiej składanki jest logiczne skoro mamy dwie wcześniejsze.

Wydaje mi się że jeżeli zdrowie im pozwoli to obecna trasa nie jest ostatnia, spodziewałabym się jeszcze trasy podsumowującej kariere w stylu własnie The Singles, i wydanie z jej okazji składanki z dwoma powiedzmy nowymi utworami miałoby sens.


Śr paź 18, 2023 13:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Tym razem tylko 5 remixów. Trochę szkoda, liczyłem na 8-9, jak przy Ghosts Again i Wagging Tongue, zawsze to większa szansa, że się coś jednak uchu miłego pojawi. Tracklista:

01. My Favourite Stranger (Boris Brejcha Remix) 07:06
02. My Favourite Stranger (Ela Minus Remix) 03:48
03. My Favourite Stranger (Long Island Sound Remix) 04:46
04. My Favourite Stranger (Sunken Cages Remix) 04:20
05. My Favourite Stranger (Al Wootton Remix) 05:38

No i sample proszszszsz: https://www.qobuz.com/nz-en/album/my-fa ... jru7skuyqb

Na podstawie fragmentów: wiadomo, klubówka, więc 95% obecnych tutaj odsądzi na dzień dobry od czci i wiary. Dla mnie Brejcha daje radę, Long Island Sound też się wydaje względnie spoko. No, może jeszcze Sunken Cages ujdzie. Co do reszty muszę posłuchać całości, acz nie wróżę zachwytów z mej strony.


Cz paź 19, 2023 12:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 617
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Jak dla mnie kolejne bardzo przyzwoite remixy. Po pierwszy odsłuchaniu wyróżniłbym produkcję Long Island.
Natomiast ogólnie utwierdzam się w przekonaniu, że MFS to najsłabszy utwór na albumie, głównie za sprawą skrajnie oszczędnej i zwyczajnie nudnej linii wokalnej. Do tego irytujący i w kółko powtarzany riff gitarowy, którego na szczęście nie ma remixach i dzięki temu elektronika bardziej doszła do głosu.

Trochę szkoda, że publikacja remixów - którą wobec braku fizycznych nośników traktuję jako wydanie singla - jest robiona tak byle jak. Brak info na oficjalnej stronie, brak nowej grafiki do publikacji remixów na streamingach i jako okładkę mamy MM deluxe. No naprawdę nie dało się chociaż minimalnie pobawić okładką...


Pt paź 20, 2023 7:45 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Podobnoż dwunacha Duchów jednak się ukaże, jednak nie plotki. 10 listopada. Biednie, bo tylko 2 mixy, a i one nie były jakieś bardzo. No ale jest. Można jojczyć. Nad ceną również.

https://www.jpc.de/jpcng/poprock/detail ... m/11631227

https://www.hhv.de/shop/de/artikel/depe ... -1063618v1

Pytadło czy będą kolejne.

No ale rozczarowany, że nie ma zabiegu jak przy singlach ze Spirita, że po dwa placki były, to jestem.


Pt paź 20, 2023 12:31 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team