Depeche Mode - Zobacz wątek - Memento Mori - kolejne single
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NastÄ™pna strona
Memento Mori - kolejne single 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 108
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
memphissto napisał(a):
Po Ghosts Again i Wagging Tongue w styczniu pojawi siÄ™ trzecia z serii 12-ka: My Cosmos Is Mine / Speak To Me - premiera 19.01.24
Tylko czy to jeszcze kogoś elektryzuje ? Mnie osobiście ani trochę...


Czy mnie to elektryzuje?
Jako stricte najtisowy kolekcjoner CD, czuję się nadal pominięty i zignorowany.
Ale z ciekawości obejrzę nowe teledyski, jeśli takowe wyjdą, nawet jeśli bez udziału zespołu, tylko z czystej ciekawości.


So sty 06, 2024 21:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 20:03 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Single z remiksami po 97 roku przestało mi się słuchać z przyjemnością. Właściwie to w ogóle ich się nie da słuchać. Nie potrafię zmusić się nawet aby kupić to do kolekcji.


N sty 07, 2024 12:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Większości się nie da ale zdarzają się wyjątki

Ja z obecnej płyty bardzo lubię WT w wersji Kid Moxie i Daniela Avery , smyczkowe GA Rossiego oraz MFS Borisa Brejchy, płyty już dawno nie słuchałem ale do tych remixów wracam.

Fajnie by było jakby komuś się udał dobry remix MCIM bo ten utwór ma potencjał ogromny, nie wiem czy już znana jest tracklista ale liczę na jakiś kąsek.


Åšr sty 10, 2024 14:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Na razie chyba nie ma zakusów na wydawanie kolejnych "singli" jako zestawów remixów, to co miało wyjść to już wyszło, a na 12'' winylach wychodzą właśnie rzeczy, które już się pojawiły w digitalu (wyjątkiem Henning Bear 808 remix, który wylazł tylko na winylu, a w digitalu poszedł inny jego remix).


Åšr sty 10, 2024 14:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single


Pn sty 29, 2024 18:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 617
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
No to teraz chyba wkrótce dostaniemy paczkę remixów na streamingu.


Pn sty 29, 2024 18:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Super, że zrobili do tego utworu teledysk. Po prawie roku BWD, cały czas u mnie chyba najlepszy numer z MM.
...Aczkolwiek - ten oficjalny teledysk jest masakrycznie słaby.
WolÄ™ nieoficjalny od polskiej produkcji...

https://www.youtube.com/watch?v=BK5O2HqWlng


Pn sty 29, 2024 21:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:04 am
Posty: 28
Lokalizacja: THE WhiteStok
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
No niestety. Teledyski dramatyczne. Ostatnie które się dało oglądać chyba z PTAKA. No jeszcze GA miał sens. Anton głęboko pod formą i tak jak zaczynałem przygodę z DM od singla PJ który rozwalił mój system to singli jeszcze dało się sluchać na Ultrze potem jeszcze pojedyńcze numery z Excitera i niestety dalej kurtyna.


Wt sty 30, 2024 15:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:04 am
Posty: 28
Lokalizacja: THE WhiteStok
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Legenda się sama rozwala doborem ludzi do współpracy. Anton już po teledysku do WT powinien dostać pożegnanie. To co dziś wyszło to jakiś żart. Porównywalny do filmu śmierć w Wenecji. Ciągle czekasz aż się rozkręci... No się nie kręci. Jak setlisty na koncertach. Ten sam schemat od 20 lat.


Wt sty 30, 2024 20:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 04, 2012 20:03 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Brzeg
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Też moją pierwszą myślą była "Śmierć w Wenecji". Tylko zamiast faceta w łódce mamy faceta w morzu :D :D :D


Åšr sty 31, 2024 17:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
w sumie ladny ten teledysk ale bardziej wg mnie pasuje na ilustracje/wizualizacje na koncercie niz jako ze tak sie wyraze pelnoprawny videoklip, ogolnie z nowej plyty mamy dwa "normalne" klipy - ghosts again i wagging tongue i dwie takie impresje filmowe - BWD przynajmniej mi sie w miare podoba ale MFS jest dziwaczny - facet lazi po jakims lesie a potem po miasteczku a potem okazuje sie ze to jednak wcale nie facet :o


Åšr sty 31, 2024 19:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 108
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Before We Drown: Skoro to jest "Official Video", traktowany w dzisiejszych czasach jako "singiel", to ja już utonąłem.
DMinimalizm w pełnej postaci, o czym już ostatnio wspomniałem.
Zmarnowany potencjał mojego ulubionego utworu z MM.


Pt lut 02, 2024 21:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:04 am
Posty: 28
Lokalizacja: THE WhiteStok
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Płyta świetna. Wyrazista ostatnio tak spójny chyba był PTAK. Potem wszystko położone począwszy od teledysków przez set itd. W Warszawie jeden z momentów kiedy miałem ciary to było Speak to me. BWD też fajnie widząc po filmach lata na żywo ale dlaczego kosztem STM?
No kurde kocham ich muzę, wychowałem się muzycznie na nich ale chyba za długo z jednym menago latają. Zero pomysłów zero inwencji chodzi tylko o jedno cytując owego z jednego teledysku chyba z 89r. Its all about money. A lots of money. A tons of money...


So lut 03, 2024 22:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 03, 2023 0:30 am
Posty: 6
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
A ja pójdę tutaj pod prąd i powiem, że dla mnie teledysk nienajgorszy. Owszem, jest minimalistyczny, ale dla mnie OK.

W teledyskach tej płyty podoba mi podobieństwo do teledysków z SOTU, gdzie zespół pojawiał się ewentualnie w pojedynczych ujęciach na cały teledysk. Nadawało to ciekawy klimat. Ja bardzo lubię teledyski do Wrong i Peace a teledysk do Before We Drown odrobinę mi je przypomina:)


N lut 04, 2024 15:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 108
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
agatecznik napisał(a):
A ja pójdę tutaj pod prąd i powiem, że dla mnie teledysk nienajgorszy. Owszem, jest minimalistyczny, ale dla mnie OK.

W teledyskach tej płyty podoba mi podobieństwo do teledysków z SOTU, gdzie zespół pojawiał się ewentualnie w pojedynczych ujęciach na cały teledysk. Nadawało to ciekawy klimat. Ja bardzo lubię teledyski do Wrong i Peace a teledysk do Before We Drown odrobinę mi je przypomina:)


Jest pewna minimalistyczna koncepcja teledysków, powszechnie stosowana; polegająca na tym, że wykonawca występuje w roli drugoplanowej, lub jako element tła dla głównego wątku historii.
I ja tego nie neguję, pod warukiem konsekwentnej obecności wykonawcy, przynajmniej w swerze wizerunkowej.
IdÄ…c tÄ… drogÄ…; teledyski Wrong, Piece i Wagging Tongue zdajÄ… egzamin.
Natomiast w obrazach MFS i BWD nie dostrzegam żadnego pierwiastka DM, nawet slipów z logiem u tonącego - to się, faktycznie, nadaje wyłącznie jako tapety podczas koncertów.


Pn lut 05, 2024 18:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Paka z remixami do Before We Drown jutro w digitalu. Podobno po winylu z miksami My Favourite Stranger ma się pojawić winyl z mixami do Before We Drown i People Are Good, jest więc szansa że i ten drugi dostanie w pewnym momencie analogiczną paczkę.

Apple Music mają już fragmenty: https://music.apple.com/au/album/before ... 1728295429

Nie jest dramatycznie, mi pasuje.


Cz lut 08, 2024 15:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 380
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
no to jest szansa na 12 singli z MM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:,cos nowego jesli chodzi o DM :lol: :lol: :lol: to oczywiscie szydera ale jednak to chyba najlepsza plyta w XXI w


Cz lut 08, 2024 20:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
no cos w tym jest hehe , wikipedia podaje jak do tej pory 6 singli z Memento, na oficjalnej w dyskografii tez jest na razie 5 singli a niebawem pewnie dodadza BWD (nawet MCIM widnieje jako singiel), jednak dla mnie to takie pseudo single w wiekszosci - za istotne uwazam tylko wlasciwie Ghosts again i Wagging tongue, do MCIM i Speak to me nie ma nawet klipu a juz nie wspominajac o normalnych CD co kiedys bylo norma (chyba ze ja marudze jako stary kolekcjoner a swiat poszedl do przodu i juz niedlugo nikt nie bedzie sobie zawracal gitary fizycznymi wydaniami)


Cz lut 08, 2024 22:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 720
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single








Pt lut 09, 2024 8:04 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Memento Mori - kolejne single
Chyba najlepiej Cortini dał radę. Ciekawe, czy to że jest to Wet Mix oznacza, że gdzieś tam może został poczyniony również na ten przykład Dry Mix i pojawi się na winylcu, podobnie jak to zrobili z Henning Bearem przy Wagging Tongue. Niezgorsza ta paczka.


Pt lut 09, 2024 14:15 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team