Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Bilety 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 113
 
Post Bilety
...Ja tylko tak w komunikacie odnośnie Ticketmastera i biletów na Łódź bowiem ktoś tutaj napisał, że nie będzie żadnych papierowych opcji biletów. No przyznam, że jest to trochę skandal jeśli tak owo będzie. Tak na świeżo jestem po koncertach w Berlinie i Frankfurcie i chciałem się z wami podzielić faktem, że zbieram bilety z każdego swojego uczestnictwa w koncertach DM na danej trasie i poprostu oprawiam je w fajną ramę którą zawieszam na ścianie na pamiątkę ( fajne ramy z biletami DM naprawdę nieźle zdobią ścianę tak mi się przynajmniej wydaje) ale do rzeczy, zakup biletów papierowych na Niemcy wiązał się z przesyłka do polski za którą firma liczyła sobie żebym nie skłamał chyba ok 30 Euro! Tak więc wybrałem opcję mobilną, darmową czyli aplikacja i kod. A ja mam zawsze pecha w detalach i przyznam wam że telefon komórkowy naprawdę fiksuje jeśli jest kilkadziesiąt tysięcy osób obok ciebie a ty masz telefon Polski i łączysz się przez rooming. Chcesz połączyć się z internetem czyli włączyć aplikację ticketmaster w której posiadasz swój wirtualny bilet a w zasadzie odpalić kod a to jest HORROR a przynajmniej ja przez chwile go przeżyłem bo w ogóle nic nie działało. W Berlinie już byłem mądrzejszy i zrobiłem sobie print screen, oraz dodatkowo wydrukowałem kody w razie W!. Kody były za duże żeby mógł je czytnik zeskanować a telefon nie mógł printa odpalić ze względów o których pisałem powyżej poprostu kompletnie zamulił i nic nie odpalał internetu.....Dobrze że mądra młoda dziewczyna powiedziała mi żebym poprostu, na spokojnie zrobił zdjęcie tego printa który wydrukowałem na dużej kartce i w ten sposób spróbował wejść i się udało, A le pomidor.... co przez te parę minut przeżyłem to masakra. A Niemce wszyscy z papierowymi kartonikami na luzie. Myśle że w Polsce z polskimi telefonami i aplikacją nie będzie problemów. No cóż na koniec mojego wywodu nasuwa mi się tylko powiedzenie, że PAPIERY RATUJĄ W ŻYCIU DUP..... :D


Ostatnio edytowano Cz lip 13, 2023 9:25 am przez paollo, łącznie edytowano 2 razy



Śr lip 12, 2023 22:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 22, 2005 18:07 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Bilety
paollo napisał(a):
...Ja tylko tak w komunikacie odnośnie Ticketmastera i biletów na Łódź bowiem ktoś tutaj napisał, że nie będzie żadnych papierowych opcji biletów. No przyznam, że jest to trochę skandal jeśli tak owo będzie. Tak na świeżo jestem po koncertach w Berlinie i Frankfurcie i chciałem się z wami podzielić faktem, że zbieram bilety z każdego swojego uczestnictwa w koncertach DM na danej trasie i poprostu oprawiam je w fajną ramę którą zawieszam na ścianie na pamiątkę ( fajne ramy z biletami DM naprawdę nieźle zdobią ścianę tak mi się przynajmniej wydaje) ale do rzeczy, zakup biletów papierowych na Niemcy wiązał się z przesyłka do polski za którą firma liczyła sobie żebym nie skłamał chyba ok 30 Euro! Tak więc wybrałem opcję mobilną, darmową czyli aplikacja i kod. A ja mam zawsze pecha w detalach i przyznam wam że telefon komórkowy naprawdę fiksuje jeśli jest kilkadziesiąt tysięcy osób obok ciebie a ty masz telefon Polski i łączysz się przez rooming. Chcesz połączyć się z internetem czyli włączyć aplikację ticketmaster w której posiadasz swój wirtualny bilet a w zasadzie odpalić kod a to jest HORROR a przynajmniej ja przez chwile go przeżyłem bo w ogóle nic nie działało. W Berlinie już byłem mądrzejszy i zrobiłem sobie print screen, oraz dodatkowo wydrukowałem kody w razie W!. Kody były za duże żeby mógł je czytnik zeskanować a telefon nie mógł printa odpalić ze względów o których pisałem powyżej poprostu kompletnie zamulił i nic nie odpalał internetu.....Dobrze że mądra młoda dziewczyna powiedziała mi żebym poprostu, na spokojnie zrobił zdjęcie tego printa który wydrukowałem na dużej kartce i w ten sposób spróbował wejść i się udało, A le pomidor.... co przez te parę minut przeżyłem to masakra. A Niemce wszyscy z papierowymi kartonikami na luzie. Wyśle że w Polsce z polskimi telefonami i aplikacją nie będzie problemów. No cóż na koniec mojego wywodu nasuwa mi się tylko powiedzenie, że PAPIERY RATUJĄ W ŻYCIU DUP..... :D

Na taki długi wywód dam ci jedną radę na przyszłość - screen z ekranu w telefonie zapisuje się w galerii jako zdjęcie i żeby go otworzyć to telefon może byż na offline.Nie ma za co


Cz lip 13, 2023 8:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 27, 2015 1:46 am
Posty: 76
 
Post Re: Bilety
Też mieliśmy na wejściu w Berlińcu chwilę grozy... Na szczęscie obsługa była bardzo cierpliwa, miła. W przypadku mojego telefonu przeskanowanie biletu było możliwe tylko po zdjęciu etui - może to komuś pomoże oszczędzić dużo stresu i robienia zatoru na bramkach, skoro teraz WSZYSCY będą mieli bilety tylko w telefonach.


Cz lip 13, 2023 9:09 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 15, 2013 18:23 pm
Posty: 113
 
Post Re: Bilety
Hej Cam ja juz teraz o wiele mądrzejszy jestem po tym fakcie. A Jak stoisz sobie w kolejce przed koncertem jeszcze po piwko bo przecież nie ma się co spieszyć a tu nagle przed bramkami takie chocki klocki no to trochę jest strach.


Cz lip 13, 2023 9:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: Bilety
Ogólnie szkoda, że nie ma tych biletów tradycyjnych, jednak po latach to świetna sprawa. Faktycznie jeśli chodzi o ten bilet mobilny to trzeba się zabezpieczyć z każdej strony. Oby nie siadł nam Internet, telefony się nie rozładowały i oby nasze bagaże nie spłonęły w pożarze. :D Będzie dobrze!


Cz lip 13, 2023 10:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Bilety
cam napisał(a):
paollo napisał(a):
...Ja tylko tak w komunikacie odnośnie Ticketmastera i biletów na Łódź bowiem ktoś tutaj napisał, że nie będzie żadnych papierowych opcji biletów. No przyznam, że jest to trochę skandal jeśli tak owo będzie. Tak na świeżo jestem po koncertach w Berlinie i Frankfurcie i chciałem się z wami podzielić faktem, że zbieram bilety z każdego swojego uczestnictwa w koncertach DM na danej trasie i poprostu oprawiam je w fajną ramę którą zawieszam na ścianie na pamiątkę ( fajne ramy z biletami DM naprawdę nieźle zdobią ścianę tak mi się przynajmniej wydaje) ale do rzeczy, zakup biletów papierowych na Niemcy wiązał się z przesyłka do polski za którą firma liczyła sobie żebym nie skłamał chyba ok 30 Euro! Tak więc wybrałem opcję mobilną, darmową czyli aplikacja i kod. A ja mam zawsze pecha w detalach i przyznam wam że telefon komórkowy naprawdę fiksuje jeśli jest kilkadziesiąt tysięcy osób obok ciebie a ty masz telefon Polski i łączysz się przez rooming. Chcesz połączyć się z internetem czyli włączyć aplikację ticketmaster w której posiadasz swój wirtualny bilet a w zasadzie odpalić kod a to jest HORROR a przynajmniej ja przez chwile go przeżyłem bo w ogóle nic nie działało. W Berlinie już byłem mądrzejszy i zrobiłem sobie print screen, oraz dodatkowo wydrukowałem kody w razie W!. Kody były za duże żeby mógł je czytnik zeskanować a telefon nie mógł printa odpalić ze względów o których pisałem powyżej poprostu kompletnie zamulił i nic nie odpalał internetu.....Dobrze że mądra młoda dziewczyna powiedziała mi żebym poprostu, na spokojnie zrobił zdjęcie tego printa który wydrukowałem na dużej kartce i w ten sposób spróbował wejść i się udało, A le pomidor.... co przez te parę minut przeżyłem to masakra. A Niemce wszyscy z papierowymi kartonikami na luzie. Wyśle że w Polsce z polskimi telefonami i aplikacją nie będzie problemów. No cóż na koniec mojego wywodu nasuwa mi się tylko powiedzenie, że PAPIERY RATUJĄ W ŻYCIU DUP..... :D

Na taki długi wywód dam ci jedną radę na przyszłość - screen z ekranu w telefonie zapisuje się w galerii jako zdjęcie i żeby go otworzyć to telefon może byż na offline.Nie ma za co

mozna tez skorzystac z opcji wallet w telefonie - jeszcze nigdy mnie nie zawiodlo, praktycznie korzystam juz przy prawie kazdej okazji (kino, mecz, samoloty a ostatnio tez tak zrobilem z biletami na DM -wrzucilem do portfela i nie musialem sie martwic ze aplikacja nie odpali albo nie bedzie zasiegu czy cos)


Cz lip 13, 2023 18:30 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 57 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team