Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona
Rodzice i DM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Moja Mama była na Służewcu i na Legii i że ich lubi to mało powiedziane
Był taki moment, że nawet sama nagrywała na komputer swoje wersje NLMDA na przykład :)
No a teraz na Legii jako że już nie mieszkam w domu i Mama siłą rzeczy nie jest super na bieżąco sama sobie zrobiła konkurs na znajomość piosenek - od razu po początku nie wyczaiła tylko dwóch :) Mogłem być dumny :)

Ale i tak jej największą miłością jest A-HA i niejaki Morten Harket :)


Pn sie 14, 2006 17:35 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
Ja tez juz niedługo sie wyprowadze, takze nie bede im juz dokuczał z DM :)


Pn sie 14, 2006 19:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 16, 2005 9:30 am
Posty: 172
Lokalizacja: Upper Central Czechów :) Lublin
 
Post 
Moj tata kojarzy DM ale jakoś tak nic nie czai w tych klimatach
ale mama....hmmm Dave...najwyraźniej jest w Jej typie...a kawałki niektóre no no... ale Dave...hmmm jest taka rozmarzona wtedy :lol: :lol: :lol: :lol:


Pn sie 14, 2006 21:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 9:24 am
Posty: 901
Lokalizacja: Krakuff
 
Post 
Hehehe a ja indoktrynuje swoją 2 i pół letnią córeczke, przy enjoy the silence juz pięknie tańczy :-] Bedzie entuzjastka jak tatuś .. jak nic. Natoamist żona... hmm patrzy na nas oboje z politowaniem...


Pn sie 14, 2006 21:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
Moja chrześnica fajnie tańczy przy "I feel you". Chyba spodobał jej się SOFAD. :8): Przy pomocy cioci wyrośnie na wierną fankę. :twisted: Już się o to postaram. :8):


Pn sie 14, 2006 22:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 17:41 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Busko/Wawa
 
Post 
Moja mama nie slucha...Martwila sie tylko o koncert :lol: Brat za to uwielbia..Personal..Chociaz ostatnio jelsi leca kawalki Depeszow slysze tylko teskt:" i co sister?znowu depeszdałn??" :roll:


Pn sie 14, 2006 23:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 13, 2005 13:44 pm
Posty: 144
Lokalizacja: Żeszuf
 
Post 
Zawsze myślałem, że moja mama nie lubi DM ale rozwaliła mnie gdy kupiłem kino domowe i pierwszy raz usłyszała ONIP w 5.1 a nie z kompa. Powiedziała: "ale ładnie grają!" I jak nauczyła się obsługi DVD zaczęła puszczać sobie po kryjomu. Ale generalnie to nie może zrozumieć jak można jeździć na tyle koncertów jednego zespołu i słuchać go w kółko


Wt sie 15, 2006 17:35 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
A dzis moja nuciła sobie cos ze Songsa :) Takze chyba nie jest az tak źle :P


Wt sie 15, 2006 18:31 pm Zobacz profil
 
Post 
Ja przez 1 i 2 rok sluchania miałem duzo gadania złego na temat DM ale teraz mama nieraz sobie spiewa everything counts czy peaple are peaple czyli jak w przypadku DMeka nie jest zle :D


Wt sie 15, 2006 19:43 pm

Dołączył(a): Śr cze 21, 2006 18:27 pm
Posty: 108
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
U mnie z rodzicami nie ma zadnych problemow, zreszta nic dziwnego, biorac pod uwage ze zarazilem sie DM od taty, ktory jest fanem od samego poczatku ich istnienia. Mama podchodzi raczej neutralnie, ale sluchac lubi i nie ma nic przeciwko.
Po koncercie w Katowicach uznala ze na nastepny tez jedzie z nami... no coz, mam nadzieje ze bedzie miala okazje... bo w Multishicie to sie nie liczy :?


Wt sie 15, 2006 19:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 02, 2005 0:10 am
Posty: 7
Lokalizacja: praushnitz
 
Post 
moi rodzice to starsze pokolenie, mama jest fanką Elvisa,ale lubi DM.Gdy pierwszy raz słuchałam PTAka weszła i powiedziała "to nowe DM-zawsze ich poznam"Byłam w szoku.No i podoba jej się Dave,no bo niestety jest zarąbiście podobny do mojego ojca/na moje nieszczęście/ :?


Wt sie 15, 2006 20:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 19, 2006 18:20 pm
Posty: 345
Lokalizacja: Depeche's City
 
Post 
Moi rodzice już się przyzwyczajają, że Dm zagości w naszym domu na dobre. Mama nie może się nadziwić, że tak długo słucham jednego zespołu, tata na początku nie znosił tej muzyki, ale juz się z nią zaklimatyzował. Na urodzinki dostaję od nich płyty DM, jak jest okazja to tez i inne rzeczy związane z zespołem. A mój wujek, który przez przypadek zaraził mnie tą muzyką, uważa że Martin jest gejem. Poza tym twierdzi, że Depeche Mode to tylko "dobry zespół", który nie stanie się legendą, już za długo gra, nie wiedzą co wymyślić nowego. Mój wujaszek to tak do wszystkich zespołów, dla niego najważniejszy jest Peter Gabriel :D i Genesis.


Wt sie 15, 2006 20:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 9:26 am
Posty: 114
Lokalizacja: from the depths of my emptiness
 
Post 
Nie bedzie o rodzicach, ale o siostrze-w koncu tez rodzina :) .

Kilka miesiecy temu, gdy jeszcze z nami mieszkała przynajmniej raz dziennie musiała mi dokuczyc na temat DM.Jak juz zbyt długo nie denerwowałam sie na nia, był najwyzszy czas by mnie sprowokowac :twisted: .
Opanowała 2 numery do perfekcji:
przechodziła koło mnie, wyginała sie tak dziwnie, robiła wazeliniarska mine i piszczacym głosem mówiła 'OH DAAAAAAVE...'
kolejna zaczepka było nasmiewanie sie z dawnych zebów Martina, i przedrzeźnianie Jego 'No, no, no, no, no ' z Life is strange.

Po pewnym czasie zaczełam sie z tego smiac, ale na poczatku mojej przygody z DM, jako jedyna potrafiła mnie tak zdenerwowac :) .Ogólnie do DM chyba nic nie miała, ale naraziłam sie bardzo głośnym słuchaniem muzyki-czego ona nigdy nie lubiała.
:)


Wt sie 15, 2006 23:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 28, 2006 7:37 am
Posty: 90
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post 
W latach 90-tych, kiedy w częstochowie organizowałem "depeszoteki", wynajmowałem salę w miejscu, gdzie pracował mój tato. Jako że był przedstawicielem instytucji, która nam salę wynajmowała, zawsze tam był, od początku do końca imprezy. Przez te parę lat poznał chyba cały częstochowski światek fanów DM. Lubił ich, a oni jego chyba też.
A w domu..., moi rodzice musieli sie pogodzić, że każdy kawałe tapety mojego pokoju był zaklejony plakatami, firanka miała za zadanie trzymać przypinki i naszywki, a szafka pod sprzętem pękała od zgromadzionych kaset.
Pamiętajcie młodzi fani, teraz wszystko możecie mieć na swoich kompach na MP3, ale kiedyś były tylko kasety. Mając ich ponad setkę brakowało miejcs w szafkach.


Śr sie 16, 2006 6:22 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 21:02 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Poznań / Łódź
 
Post 
Niedługo po koncercie dm w spodku, dziadek obchodziul imieniny. zebrala sie rodzinka i dziadek nagle wyskakuje z tekstem:
-No Marysia na jakim to ty koncercie bylas w tych Katowicach? Na pedeszach?

:lol:


heh, cos mu sie przekrecilo i zamiast depesze, to wyszly pedesze :wink:


Śr sie 16, 2006 10:42 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 21, 2006 18:04 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
podrzuciłem swojemu tacie wczoraj płytkę SOFAD Live do samochodu...

dzisiaj ma przesłuchać i wybrać najlepszy Jego zdaniem utwór.


Śr sie 16, 2006 11:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 28, 2006 7:37 am
Posty: 90
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post 
MAry, no to mamy wybranego najstarszego fana, brawo dla Dziadka


Śr sie 16, 2006 11:59 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr maja 31, 2006 20:01 pm
Posty: 9
 
Post 
Mój pięcioletni syn nucił sobie ostatnio ETS. Jak go zapytałem co to jest to odpowiedział, że depesz mod i że lubi tą piosenkę. Kiedyś w samochodzie podśpiewywał razem z Davem Johna. HE HE!!!


Śr sie 16, 2006 12:55 pm Zobacz profil
 
Post 
moja Mama zaraziła się od razu, bo to melomanka i od razu poznała, co dobre :) Zuch kobieta :)
a Tata jeszcze niedawno kojarzył jeden kawałek "ten z królem i leżakiem", a ostatnio mnie zadziwil, bo wpadli w odwiedzinki, w tle snulo się BC, a Tato na to: "O, depesze leca" :o Zuch męzczyzna :)


Ostatnio edytowano Pt sie 18, 2006 14:13 pm przez anaground, łącznie edytowano 1 raz



Pt sie 18, 2006 12:56 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
U mnie było spoko

dM nigdy nie mieli nic do moich rodziców i tak jest to dziś.... :P


Pt sie 18, 2006 13:28 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team